Het levensverhaal van een politie-agent. Een razzia in New-York. Het W. B.-Theater brengt in de nieuwe bioscoopweek als hoofdnummer „Razzia in New- York" met Wallace Beery, Tom Brown en Alan Curtis in de hoofdrollen. Aan den inhoud van deze spannenden rol prent hebben wij het volgende ontleend: Sergeant Shaim Madden is een typische Xersche politie-agent in New-York, één van den ouden stempel. Zijn levensverhaal begint op een regenachtigen herfstavond in 1919, toen hij op zijn ronde een te vondeling gelegde baby aantrof. Met zijn goede hart ontfermde hij en zijn vrouw Mary zich over het kind en reeds Verheugen zij zich erover, dat zij dit meisje sa- „Nieuw Leven" speelde Rozenkrans". ,De Ilei einde van een aangrijpend menschelljk drama: de zoon van poli tie-sergeant Madden, door zijn onbeheerscht temperament in de armen van de tegenstanders der wet gedreven en uit het corps ontslagen, richt zijn dienst revolver op de politie-agenten die hem in sluiten (Alan CurtisinMetro-Goldwvn-Mayer's RAZZIA IN NEW-YORK) (W. B. Theater, Beverwijk.) men met him beide zoons kunnen opvoeden, ■wanneer zij bezoek krijgen van de moeder, die den politie-agent gevolgd is en haar kind nog éénmaal wil zien. Deze moeder is een Iersche en zonder geld of toekomst had zij naar Ier land willen terugkeeren. Het is dan, dat Mad den en zijn vrouw besluiten om uit hun spaar- duiten de reis naar Ierland voor deze vrouw met haar baby te betalen. Het contact raakt W. B. theater echter niet verloren en Sergeant Madden ..beschouwt het meis je Eileen altijd min of meer alS' zijn eigen dochter. Zelf heeft hij twee jongens. De eene is Dennis, zijn eigen zoon en een ruwe kleine driftkop, eerzuchtig en niet in de laatste plaats moeilijk voor zichzelf. De andere is Al Boylan Jr., de geadopteerde zoon van een collega-po- Jitie-agent, die viel als slachtoffer van zijn be roep. Albert is het tegendeel van Dennis, een rustige, trouwhartige jongen, die den ouden Madden tot voorbeeld koos, maar tegelijker tijd sterk beïnvloed is door den heerschzuchti- gen Dennis. Natuurlijk was het altijd de hoop van Ser geant Madden, dat Dennis de loopbaan zijns vaders zou kiezen. Inderdaad doorloopt deze daartoe de politie-school, maar hij is in hooge mate antipathiek voor zijn instructeurs en een ware bezoeking voor zijn vader. Hij wint ech ter de eere-medaille als beste schutter van zijn klasse en begint zijn loopbaan onder zijn vader in een te slechter naam en faam bekend staande wijk van New-York. Dennis kweekt vele vijanden om zich heen. Hij heeft er zijn zinnen op gezet om een kleinen boef, den jongen Punchy, in de gevangenis te brengen. Maar Punchy is de broer van Char lotte, die de maïtresse is van één der gevaar lijkste boeven van New-York, Ceders. Als Dennis Punchy achtervolgt wegens een kleinen diefstal en hem zonder al te dringende nood zaak neerschiet, vraagt Charlotte aan Ceders om wraak te nemen. Deze legt. Dennis een hin derlaag, waardoor het schijnt alsof hij betrok ken was bij een overval in een winkel. Hij wordt veroordeeld, maar ontsnapt op weg naai de gevangenis. Hij is thans een vogelvrij ver klaarde, een boef in plaats van een politie agent. Nu volledig buiten de wet gesteld, een op standige paria, berooft Dennis een bank, lokt op zijn beurt Ceders in een hinderlaag en doodt [hem. De oude Madden vraagt pensioen. Hij wil echter zijn naam zuiveren en weet dat hij zijn eigen zoon Dennis slechts op één manier kan vangen. En hoe kladden dat doet, willen jvij hier niet verklappen. Als tweede hoofdnummer wordt vertoond „Arizona-vechters" met George O'Brien. LEDENVERGADERING VAN DE C.D.U. De Christelijke Democratische Unie afdeeling Beverwijk zal op Maandag 23 October een leden vergadering houden ten huize van den heer C. v. d. Linde, Narclssenweg 171. De agenda vermeldt o.m. benoeming kascom- jnissie en bestuursverkiezing. Genotvolle uren voor de jeugd. r De Chr. Vereeniging voor Vacantiebezig heden heeft gistermiddag in het Ned. Hervormd Vereenigingsgebouw aan de Oosterwijkstraat weer een filmmiddag voor de schooljeugd ge organiseerd, die evenals de eerste uitstekend ge- Er is uitbundig gelachen om de avonturen van Charlie Chaplin en de andere komische films. Ook de Harddraverijfilm viel bij de jeugd [Uitstekend in den smaak. De voorzitter van Vacantiebezigheden, de beer G. Visser heeft aan het slot van de voor stelling een warmgestemd dankwoord gericht aan de Harddraverijvereeniging, voor het be schikbaar stellen van de film. Mevrouw Marx, het bestuur van het Vereenigingsgebouw en den concierge van het gebouw, werd eveneens dank gebracht voor de verleende medewerking. Het bestuur van Vacantiebezigheden kan met voldoening op de georganiseerde filmmiddagen [terugzien. He! publiek smulde van de romantiek. De Geheelonthouderstooneelvereeniging „Nieuw Leven" heeft Woensdagavond in het Kennemer- Theater voor een stampvolle zaal het nieuwe speelseizoen geopend met een opvoering van „De Rozenkrans" een tooneelspel in 4 bedrijven naar den roman van Florence Barclay door André Bis- son in de vertaling en bewerking van Pierre Mols, Dit tooneelspel met zijn sterk romantischer! in slag bleek het publiek zeer te boeien, menige traan werd geplengd ten bewijze, dat ook de schouw burgbezoekers van tegenwoordig nog volop in de romantiek opgaan. „Nieuw Leven" had het zich met de keuze van dit bekende tooneelspel niet gemakkelijk ge maakt, maar zij heeft op lofwaardige wijze aan de moeilijkheden het hoofd weten te bieden, al kon den dan ook niet alle medespelenden daar boven uit komen. Sommige typen hadden sterker aange zet kunnen zijn en met een enkele uitzondering geldt voor de geheele linie het advies duidelijker te zijn in de dictie. Daar ging van den tekst vooral in de eerste acten wel een en ander vei-loren door onvoldoende articulatie en betooning vooral. De heer K. Groot was als de kunstschilder Ge- raid Dalmain zeker voldoende. Houding en mi miek hebben correctie van noode. In het laatste bedrijf speelde hij zijn beste scènes, zonder zich aan overdreven sentimentaliteit te buiten te gaan, waartoe deze rol zoo licht gelegenheid geeft.- In mevr.. Braas-van Helden vond hij een gerou tineerde tegenspeelster. Deze dilettante heeft een zeer te loven creatie gegeven als Jane Champion. De beide laatste bedrijven vooral boden haar ge legenheid tot zeer gevoelig spel, waarmede zij de zaal volkomen „ving". Zij voelde de rol, die nogal wat nuanceering kan verdragen, heel goed aan en ongetwijfeld mag zij met tevredenheid op haar wex-k terugzien. Het samenspel met den heer Groot vlotte uitstekend en was ook heel goed af gestemd. De heer Bart Groeneveld, oude goede bekende op onze Beverwijksche planken, maakte van de kleine rol van dr. Mackensie, een fijne creatie. Hij gaf een keurige typeering van dezen geneesheer en het publiek in de zaal kon genieten van voor treffelijk samenspel tusschen hem, Dalmain en Jane. De heer Pesch was de hertog de Meidrum, de man met de aristocratische kraakstem en de schichtige gebaartjes. Die waren er nu wel niet altijd, maar zóó kon het ook. Het kwam er maar op aan, dat hij Thomas was, gedrild en bemoe- öex-d door' zijn tooneel-eega de hertogin de Mei drum, ten voeten uit geteekend door mevr. G. Jansen-Koppenol. Zij heeft deze rol met „zwier" en ook met merkbaar plezier gespeeld. Dat was heel verdienstelijk ook van mimiek. De heer G. J. Jansen was dokter Brand, een x-ustig gespeelde rol, die vooral aan het bureau goede momenten telde met Jarie en met Gerald. Ondergeschikte rollen werden vervuld door de dames Verseveld (Rose Max-y Gray) en Jongejans (Pauline Lister) en den heer K. Schmitz (Simpson) De heer Groeneveld had de regie keurig ver zorgd, de tooneeltjes zagen er goed uit en er was een prima grime van den heer Lijdersdorff uit Amsterdam. De omslachtige tooneelveranderingen eischten zeer veel tijd, waardoor de voorstelling zeer laat eindigde. Maar er moest dan ook heel wat gebeu ren. Na dé keurig door mevr. Braas en den heer Groot gespeelde slotscène heeft een langdurig én zeer hartelijk applaus getuigd van de groote waar deering, die de talrijke bezoekers voor het ge presteerde hadden. Als gewoorxlijk sprak de heer Schelvis, voorzit- ter van „Nieuw Leven" een kort openings- en slotwoord. Een prettig bal met muziek van Roemer's Or kest, dat zich ook in de pauzes had doen hooren, besloot den eersten tooneelavond in het nieuwe De wekelijksche lijst. Gevonden en verloren voorwerpen. Aan het politiebureau zijn inlichtingen te be komen omtrent onderstaande gevonden en ver loren voorwerpen: Gevonden: een pak boter, tochtband, een geel hondje, een blauwe glacé handschoen, een Rijks- distributiekaart, een boodschappentasch met inhoud, een Parker vulpen, een bruine hand schoen, een bril met één glas, een roode heeren das, een belastingplaatje, drie riemen, een roode das. Verloren: een belastingplaatje, een doublé bril in paars étui, een verchroomd armbandhorloge met lederen band, een rolletje draad, een dames- t-asch, een bruine boodschappentasch. eexi bank biljet Langs de Lijn. Programma van de Radiocentrale. Vrijdag: Lijn 1: 8.Hilversum I. Lijn 2: 8.Hilversum II. Lijn 3: 8.— Keulen; 19.20 Parijs, 12.20 Keulen 12.55 Brussel Ned., 2.20 Nationaal programma, 4.45 Keulen, 5.20 Parijs, 6.35 Keulen, 7.20 Brussel Ned.. 7.50 Diversen, 8.30 Keulen, 9.50 Brussel Fr.. 10.20 Brussel Ned., 10.45 Nationaal programma, 11.40 Keulen. Lijn 4: 8.— Brussel Ned., 10.35 Londen Reg., 5.20 Nationaal programma, 6.50 Londen Reg., 7.20 Na tionaal programma, 10.05 Londen Reg., 10*20 Na tionaal programma, 10.45 Londen Reg. Lijn 5: Diversen De opvolger van Tarzan. Een vijfjarige filmacteur. Het was te verwachten dat Tarzan op een gege ven oogenblik een opvolger zou krijgen, zij het ook dat deze Tarzan Jr., in „Tarzan's verbanning" op een aardige wijze .in het verhaal ingevlochten, slechts de aangenomen zoon van Tarzan en zijn maat is. Een vliegtuig, dat twee ïijke Engelschen naar Kaapstad zal brengen, valt in de jungle te pletter. Slechts de baby wordt gei-ed. Vijf jaar later is hij de bijna in letterlijken zin zijn beroem den vader in alles ,.na-apende" kleine oex-mensch. En xxaast de formidabele px-estaties van Johnny Weismuller is het vooral wel de ontdekking van deze nieuwe film, dat men hiervoor een prach- tigen, jongen, onver- vaarden athleet vond in de figuur van den vijf-jarigen Johnny Sheffield, waarover Amerika niet uitgepraat raakt. Tarzan Sr. en Tax-zan Jr. ziet men bijvoox'beeld in een ongeëvenaarde, onder het heldere water van Crystal Springs (Flox-ida) opgenomen paradijs scène. Samen berijden zij de wilde olifanten, die aan het slot in donderende horden het kamp der wilde zambeles bestoi-men, terwijl de overige oli fanten notabene gereden worden door groote chim pansees onder aanvoering van den aap Cheeta. Er is nog een adembenemend gevecht van Johnny Weissnxuller met een ihinoceros, dat met levensge vaar volbracht en opgenomen wei'd. Er zijn, in Afrika opgenomen, de aan Trader Horn herinne- i-ende tafereelen van letterlijk alle beesten van het oerwoud, inclusief het Afrikaansche „wildebeest1 en de zelden gefotografeerde kruising van Giraffe en zebra, de „okapi", waarvan slechts één exem plaar één dag in een Europeesche dierentuin heeft geleefd. Rondom dit alles staat de prachtige natuur van waterval, bergmeren, ontoegankelijke rotsplateaux, peillooze kloven vol gevaar, wouden met onont- warbare lianen, waardoorheen de kreet schalt, die Tarzan bex-oemd en gevreesd maakte voor al die hem ontmoeten. Tai-zan's Vex-banning werd gemaakt door den zelfden regisseur en denzelfden producer, die ook reeds voor de vorige Tarzan-films teekenden: Ri chard Thorpe en Sam Zimbalist. Maandenlang heeft deze film, waaxwan ons land thans de Euro peesche première geniet, reeds in Amerika geloopen en de critiek sprak onomwonden de woorden van den schrijver Edgar Rice Burroughs na: „this is the best Tarzan-picture I have ever seen". In het tweede hoofdnummer, „Een groot schan daal", vertolkt Carole Lombard de hoofdrol. Shirley Temple in een kleurenfilm. De kleine prinses. Deze week vertoont het Luxor Theater als hoofdnummer „De kleine Prinses". In deze geheel in kleuren opgenomen film is Shirley Temple de kleine prinses. De andere hoofdrollen worden gespeeld door Richard Greene, Anita Louise en Arthus Treacher. Aan den inhoud hebben wij het volgende ontleend: De oorlog in Zuid-Afrika is uitgebroken en de troepen gaan scheep. Ook kapitein Crewe moet ten strijde trekken. Op hem rust echter eerst nog de taak zorg te dragen voor zijn doch tertje Sarah. Het kind heeft immers verder geen enkelen bloedverwant bij wien hij het kan ach terlaten en daarom zoekt hij voor haar de duur ste kostschool, die van mej. Amanda Minchin en daarin huurt hij de duurste en mooiste kamer en hij drukt de directrice op het hart, het zijn dochtertje aan niets te laten ontbrekenzijn fortuin is er goed voor. Het 'afscheid br'èekt aan én Sarah is een echt' soldatenkind. dat haar tranen weet terug te dringen. Zij kent haar plicht evengoed als haar vader! Maar de school zelf bevalt haar niet, het huis niet, de directrice niet en de Luxor theater kinderen al evenmin. Het zou er zelfs echt on uitstaanibaar zijn, als niet één van de onder wijzeressen Miss Rose Madison, echt lief voor haar was. En verder gaat ook de pikeur Geoffrey Hamilton tot haar vrienden behooren en ten slotte is er nog een kleine keukenprinses, Becky, die haar sympathie weet te winnen. Zoo glijden de dagen voorbij, maar ginds in het verre Zuid- Arika is het geluk wisselvallig. Kapitein Crewe wordt op eenmaal vermist en de Boeren nemen zijn vermogen in beslag Als bij tooverslag verandert de vriendelijkheid van Amanda Minchin in de boosaardigste hou ding, die men zich kan denken! Zij wil de kleine Sarah, die nu wees geworden is, niet op straat gooien, maar wél ontneemt zij haar de prachtige kamer en geeft haar inplaats daarvan een koud akelig dakkamertje. Het is bewonderenswaardig, zooals de kleine Sarah haar lot draagt en met welk een geduld zij ieders beleedigingen en vernederingen aanvaardt. Alleen des nachts droomt zij de schoonste droomen, waarin heel haar omgeving een rol speelt. De eerste gewon den keeren weer uit den Zuid-Afri-kaansehen oorlog en te hunnen behoeve werd een hospitaal ingericht, vlak bij de kostschool. De kleine Sarah voelt zich onweerstaanbaar tot dit hospitaal aangetrokken en ook de hospitaalsoldaten en de verpleegden zien het meiske hier graag ver schijnen. Zij brengt wat zonneschijn in deze ernstige omgeving. Intusschen wordt de toestand op de kost school voor het arme weesje onhoudibaar. Maar nu is de blijde ontknooping van het drama ook zeer nabij. Hoe die precies in haar werk gaat, willen we hier niet in bijzonderheden vermelden om de verrassing niet weg te rooven. Maar zij leidt in elk geval naar een gelukkig, elkeen be vredigend einde. Het tweede hoofdnummer is de spannende detective-film „Vlijmscherp op avontuur". De vacature in den gemeenteraad. Neg steeds is de vacature in den gemeenteraad, welke ontstond, doordat de heer J. L. F. Post (R.K. Staatspartij) zijn benoeming niet aan I'nW Uê f. f\ De familie Tarzan op de olifanten in Metro-Goldwyn-Mayer's nieuwe film TARZAN'S VERBANNING: Maureen O'Suilivan, Johnny Weissmuller en de vijfjarige Johnny Sheffield als Tarzan Jr. (Kennemer Theater, vaardde, niet aangevuld. Voor hun benoeming ter voorziening in deze vacature bedankten ook de heeren N. Tervoort, W. Niesten, Th. J. Ch. Wilms Fioet, J. Slotemaker, P. Bakker en J. Heeremans. Ook de heer H. J. Holt heeft thans bericht zijn benoeming niet te zullen aanvaar den. De beurt is nu aan den heer A. A. Schellevis. Crematie vail L. E. Dingemanse. Op „Westerveld" is Woensdagmiddag het stoffelijk overschot gecremeerd van den heer L. E. Dingemanse, oud-onderwijzer van de u.1.0.- en openbare lagere school alhier. Onder de belangstellenden, die den heer Dingemanse, op zijn laatsten gang volgden, waren de hoofden van de openbare scholen, vele oud-collega's, het bestuur van de openbare lees zaal en van het Leesgezelschap, waarvan de overledene een kwart eeuw deel uitmaakte. In het crematorium sprak ds. Hanneman, cate cheet van de Vereeniging van Vrijzinnig Her vormden alhier een kort afscheidswoord. „De eenvoud van deze baar", aldus ds. Hanneman, „getuigt op gevoelige wijze van de soberheid van karakter van den overledene. Maar de bloe men van dankbaarheid blijven bloeien in de harten van degenen, die hem hebben gekend, van kinderen en volwassenen". Spr. eindigde met het bidden van het Onze Vader. Onder orgelspel daalde hierna de kist. PROPAGANDA VOOR DE VOLIèRE- VEREENIGING. In café-restaurant „Bellevue" heeft de Vo- lièrevereeniging „Vogelsanck" gisteravond een lédenvergadering gehouden, die vrij slécht be zocht was. De voorzitter, de heer M. de Weijer, drukte hier dan ook in zijn openingswoord zijn spijt over uit. Ondanks de propaganda blijft de be langstelling voor de vereeniging beneden peil. Waarschijnlijk is de oorzaak hiervan, dat in den afgeloopen zomer weinig activiteit is ont plooid. Zooals het nu echter gaat met de afdee ling. voelde de voorzitter er niet veel voor om de vereeniging te laten voortbestaan. Spr. hoopte echter, dat de leden alles in het werk zouden stellen om Vogelsanck" tot g-rooter. bloei te brengén. Na vaststelling der notulen en behandeling der ingekomen stukken werd besloten den heer F. Heezemans te Haarlem candidaat te stellen voor het hoofdbestuur. Na bespreking van de interne zaken werd be sloten om dë vereeniging te laten voortbestaan. De ledenwerving zal krachtig ter hand worden genomen. Van het hoofdbestuur zal tevens voor eeni- gen tijd ontheffing van de hondscontributie gevraagd worden. Voor de zaadvoorziening is nog geen defini tieve regeling getroffen. Na de rondvraag sloot de voorzitter met een woord van dank voor de opkomst de vergade ring. Shirley Temple in „De kleine Prinses". (Luxor Theater, Beverwijk.) Twaalfde jaarvergadering van „Kijk Uit". ledenverlies, maar toch vol goeden moed. In de onlangs gehouden 'twaalfde jaarvergade ring van de schaakclub „Kijk Uit" constateerde de vooi-zitter, Mr. A. W. Hellema, in zijn openings woord, dat het aantal leden door vei-schillende om standigheden aanzienlijk was geslonken. Hij spoor de daarom allen tol bijzonder trouwe opkomst aan en zeide overtuigd te zijn, dat „Kijk Uit" in de nieuwe zaal een goede gezondheid zou blijven ge nieten. De secretaris, de heer G. Baljet, bleef zijn ge woonte getrouw en leverde een keurig verzorgd jaarverslag. Hij memoreerde daarin o.a. de succes sen van de drie tientallen in de competitie van den N.H.S.B., schetste den gang der persoonlijke com petities, betreurde het vroegtijdig verscheiden van de Juniorenafdeeling. doch was zeer verheugd over het succes van de Zomerkampioenschapswedstrij- den. georganiseerd door „Kijk Uit" in samenwer king met de Hoogoven-schaakclub en „Denk en Zet" te IJmuiden. Hij bi-acht voor dit laatste den voorzitter dank voor zijn leiding. Daarna kaatste Mr. Hellema hem den bal terug. De heer Baljet moest door drukke bezigheden in andere vereenigingen de pen van „Kijk Uit" neer- ieggen. Hem werd dank gezegd voor zijn enthou siast werk voor „Kijk Uit" en in het bijzonder voor zijn schoonen Zwanenzang. De vergadering stemde door een hartelijk applaus hiermede in. De heer S. Kooi wordt zijn opvolger. Als steeds bleken de financiën gezond. Ook de heer J. Plugboer moest, helaas wegens zijn ge zondheidstoestand, zijn functie neerleggen. De voorzitter dankte hem voor zijn accuraat beheer en hoopte dezen sterken speler uit het tweede tien tal spoedig weeer terug te zien. Bij de bestuursverkiezing werden C. Pels en G. Baljet hei-kozen en S. Woldringh gekozen voor den post van penningmeester Competities. De bespreking der competities werd ingeleid met. de uitreiking van den wisselbeker aan den clubkampioen 19381939, C. Pels. Deze wist zijn vooi-ganger J. van Dijk uit het zadel te lichten. Dit om de club te behoeden voor de aanschaffing van een nieuwen beker. Zoodoende bestendigde hij een oude traditie: elk der illustere grootheden H. Schmitz. J. Zoontjes, A D. de Groot en J. van Dijk heeft tweemaal, doch niet vaker, den beker voor een jaar in bezit gehad. Dit is een bewijs van in nige clubliefde! Kampioenen van I A en I B wer den H. Koelemey en G. Zandbergen; in n de M. Soeteman de lauweren. Voor het komende seizoen werd het 5 als volgt vastgesteld. Gevormd zullen word» groepen I A en I B en één groote groep U jy* venste drie spelers uit I A en I B zullen nïït lijk strijden om het kampioenschap. Voor dt v competitie moet de regeling door den N.HSs'-'* worden vastgesteld. Waarschijnlijk zal een raf' indeeling worden gevolgd. Nadat de voorzitter tot den concierge H een hartelijk woord van dank had gericht voor^ sublieme zorgen aan het matei-iaal van de ru besteed, werd bij de rondvraag nog besloten verscherping van een artikel van het wedstnk reglement om een vlot verloop van de coimS te waai-borgen. De zenuwoorlog, officieel geheeten „gor strijd" veroorzaakte natuurlijk versnelden nar' slag, verwarde blikken en roode hoofden. Vooral de beslissende partijen met „paarden in den zaV waren schaaktechnische juweeltjes „Kijk Uit" vangt welgemoed een nieuw vereen!, gingsjaar aan: het dei-tiende. Het bestuur tart alle voorteekenen en fluistert den velen, die ooit id geweest zijn in 't oor „herinnert u den ouden tljdl1» En allen, die nog lid zouden kunnen worde:1 „komt, ziet en overwint Vrijdagsavonds" halkój in het „Vex-eenigingsgebouw", Kalverstraat 10. SUPP. VER. „DE STORMVOGELS". Het bestuur der Supp. Ver. „De Stormvc|M verzoekt ons te melden, dat de eei-ste uitwefej zal plaats hebben op a.s. Zondag 22 October in E» Haag en wel A.D.O.Stormvogels. Zij die de:u wedstrijd willen bijwonen moeten zich besJt vóór Zaterdagavond 10 uur opgeven bij den penningmeester Kanaalstraat 72, waar alle in!®* tingen zijn te verkx-ijgen, wat betreft spoorkaartjei enz. Vertrek per trein Zondagmorgen 11.02 us van station-west. Voortaan zullen alle uitwedstrijden per trein te zocht worden De „Eveline" op de Noordzeeratï uit. r, Nader vernemen wij, dat niet alle thaw in bedrijf zijnde trawlers op de haringvis- seherij zijn. De Eveline IJM 115, die Dins dag naar zee vertrok, is op de gewone Noordzeevisch uit. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 18 October 15 Ondertrouwd. 18 Oct.: J. A. Vermeer en A, E. van Kaam. C. Wildschut en G. Breeuw:, J .W. Huijbers en M. G. Pennarts. W. J. Hen driks en M. van zomeren. Th. J. Ch. Geijsto en J. F. van der Ham. H. Droogendijk en C, H. Sabelis. H. Minke en H. M. Geldorp, C. S, Stolk en A. K. van Lieshout M. Herben en Dijkstra. A. van Heiningen en E. Kramer,?. J. Hagebout en C. C. Barnhoorn. J. de Kok ei W. C. de Milde. C. van Zeeland en J. J. ra Kampen. H. Buswïjller en O. E. 1 J. Derks en Th. K. Hart. J. HonsbeekenF, Groot M Boeser en M. Bruijn. W. Th. J. Vee: en K. Chlapek. L. Kolijn en P. G. Duin. E. 1. van Petegem en A. Kok. W. Kist en A. Hummeling. A. Driessen en G. A. van Tol J. A. P. Hoes en J. A. A. van Baaren. A. Wid en W. C. J. Haazer. W. Damiaans en J.H van 't Hoenderdaal. L. W. Kuijl en J. vanGcg, Ch. van der Pluijm en J. van Duijn. A, G Garsten en J. M. Verweij. J. van Boheem en W. van Rooijen. A. J. de Graaf en C. B. Toepoel. C. H. Spierings en H. de Lange, H. A- Wijkhuizen en G. W. Smit. Th, L. van Looj en G. B. Wallbrink. J. W. Klaver en W.C.i M. Jacques. H. G. van der Pol en H. van Tongeren. C. W. Roosloot en S. Geldorp. w. Meirmans en A. Nijssen. L, H, Klaassen en E. M. Smit. R. A. K. Kobs en L. Oosterhout, J. C. M. Harmes en Th. M. de Ruiter. J. P* per en C. M. Snel. J. Nachbahr en M. w.L J Grootenboer. W. Klomp en M. Wouda. W.»« de Moor en J. Bravenboer. A. Piazza en J. van Cappellen. H. van Rosse en Ch. vaa Hoven. Gehuwd 18 October: H. A. M. en M. C. G. Vrolijk, J. J. Vlaarkamp en u. Smit, Ch. H. F. van Emmerik en A. H. TJc-. P. Zijp en M. H. Baars. H. J. Gomes en M-J van Straten, W. W. Koppen en G. C.scnowj N. P. Lammens en C. Groeneveld, J. Geens C. A. van der Mee, C. J. Wesselius en A- Bonte, D. van Slooten en M. Kok, J.van _r Jagt en C. Lassooij, W. A. Nijenhuis en u Stigter. W. Berkhout en C. M- H. C. r B. M. B. M. Strodijk en S. Ch. Ohfiers, L Boelee en J. Ederveen, G. Kraaijer en Koper, H. A. B. Huijboom en G. M P. jan Putten. M. W. van den Eijkhoff en H- Bmw- H. F. Slobbe en H. Ch. van. Kleef, D en IJ. H. Snoek, J. Keesmaat en A. waajev Peper en C. Heynis, K. Blansjaar en J Delden. M. Hartman en J. A. A. Willem:s, Zeist en J. Jansen, J. de Vries en P;J' en K. J. Ch. Nagtegaal en T. Dupon, L. Schreinders J. Huizing en M. H. Ju van Velzen en S. van Hoof, N. Th_va" ,.]a p( F. Hartman, J. Schillings en J- G- tlJr gL, G. Veen en G. Boogaard, E. Biesma en ma, W. Goosens en G. W Stals, F Pieterse en C. H. Hendriks. - Bevallen; 16 October: M. Plcsstas— 17 Oct.: S. C. Betjes—Engelen, d-"f* «JJer- Giessenvan den Boogaard, z-. M' z Blanke, z. 18 Oct.: J. Derlagen-de vnw. Overleden: 16 Oct.: H. van 3oogaardstraat, 17 Oct.: Th. h. Kaaij, 55 j„ Marsstraat, J. wJsse".iaan, j Pijlslaan, G. Huis in t Veld, T'"mnflrIaafl'

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 2