Kalfsvlees Bernard Koornen VELSEN n PATRONENMAAKSTER IJMUIDEN So vj et-offensief tijdelijk stopgezet. nette flinke meisjes Grote Afslag LUIDSPREKERS Huisraad aangeboden Muziek instrumenten Rijwielen Auto's Diversen KOFFIE NIET DUURDER!! Voor Reclame Adverteert in dit blad Slagerijen 'riet Is vele jaren ge leden, dat „de Fijp" te Beverwijk berijd baar was. De strenge winter van 1940 maakte het moge lijk om per schatas van de Beverwijk- sche haven over de Pijp naar de Ring vaart te rijden. Luchtbescherming. Vergadering der Vereeniging van Blokleiders. Dezer dagen vergaderde in Hotel „Kennemer- tof" „De Vereeniging van Blokleicters bij de Luchtbescherming". Voorzitter was de heer A, Homburg. De voorzitter opende de vergadering en heette de aanwezigen welkom, in het bijzonder den heer Putman Cramer, hoofd van den Gemeen telijken Luchtbeschermingsdienst. Spreker zeide onder meer dat de Vereeniging indertijd was opgericht om gezamenlijk alles te bespreken en tot een goede oplossing te brengen. Gelukkig, aldus spreker, wordt ons de tijd gelaten om alles goed te organise eren, maar wie weet hoe spoedig ook wij aan luchtaanvallen bloot staan en daarom drong spreker er ook bij allen op aan, zoo krachtig mogelijk door te gaan met de blokorganisatie. Hierna las de secretaris de notulen voor van de vorige vergadering welke onder dankzegging werden goedgekeurd. Naar aanleiding van punt 3 van de agenda (behaald resultaat), vragen verschillende Blok leiders het woord. De heer N. Bus, blokleider van Blok 5, deelde mede, dat de organisatie in zijn blok aardig op dreef is en dat er al verschillende materialen zijn aangeschaft; o.a. hangen er in verschillende straten reeds kastjes met brandslangen enz. Ook de finaneieele bijdrage van de burgerij is goed te noemen. De heer Van Veen, blokleider van Blok 13 zeide dat men ook in zijn blok. al zoover is gevorderd en dat men zich daar een blokbrandweerkist met alle mogelijke materialen voor brandblus sching heeft aangeschaft; ook verbandkisten en een brancard. Spreker roemde eveneens de mede werking van de burgerij. De blokleider van blok 11, de heer Oeirleimans vertelde, dat de organisatie in zijn blok niets te wenschen overlaat en dat het finaneieele gedeelte heel aardig is geloopen, doch dat hij binnenkort overgaat tot aankoop van materiaal. Even zoo ver is het gesteld met Blok 15, blok leider de heer Ten Bosch. De heer Zevenhuizen, blokleider van Blok 19 heeft alles al heèl gauw voor elkaar gekregen door de buitengewone medewerking van de burgerij in zijn blok, waarvan pl.m. 90 pCt. bij draagt in de kosten terwijl er eenige personen waren die dadelijk voor een flink bedrag aan materiaal in bruikleen gaven. De heer Oostendorp, blokleider van blok 3, zeide dat de organisatie in zijn Blok ook reeds ver gevorderd is. Er is een goed ingerichte blo'k- post, welke telefonisch aangesloten is onder no. 4285. Ook de burgerij in zijn blok verleent goede medewerking. Verder zeide spreker dat hij van de directie der „N.V. Ijsfabriek en Koelhuis IJs- vries" de beschikking heeft gekregen over een volledig uitgeruste motorspuit. waarvoor hij gaar ne genoemde directie hartelijk dank zegt. De heer H. Homburg, blokleider van blok 14 zette de organisatie van zijn blok uiteen en deelt mede dat men daar reeds beschikt over slangen, gereedschappen, helmen, lantaarns enz.. Zooals alle ander blokleiders was ook hij goed tevreden met de medewerking van de burgerij. Hierna vroeg het hoofd van den Gemeente lijken Luchtbeschermingsdienst, de heer Putman Cramer het woord. Deze zeide dat hij met bij zondere bedang'steliing naar die uiteenzettingen had geluisterd. Hij bracht den blokleiders dank voor hun energiek aanpakken. Helaas was spre ker genoodzaakt een minder prettige klank te imoeten laten hooren. Er is namelijk gebleken dat enkele blokken wegens onvoldoende medewerking niet op gang gekregen kunnen worden, wat ten gevolge heeft dat een gedeelte goed beschermd is en een ander gedeelte heelemaal niet. Te zijner tijd zullen hierover klachten binnenkomen, maar de bevol king dient toch te begrijpen dat dit haar eigen schuld is, daar ze in die gedeelten heelemaal niet medewerkt. Men beroept er zich op „dat het zoover nog niet is", doch zeide spreker dan is het te laat. De geheele luchtbescherming bestaat uit voor zorgmaatregelen, welke goed georganiseerd moe ten zijn, wil men er resultaat van verwachten. De heer Putman Cramer hoopte, dat de men1 schen nu nog zullen gaan inzien dat ze op den verkeerden weg zijn. en zich terstond zullen gaan opgeven bij hun blokorganisatie. Nadat de voorzitter in de rondvraag nog ver schillende vragen had beantwoord sloot hij de vergadering. VEREENIGING VAN JONGE OUD - KATHOLIEKEN. De Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken D.G.C., houdt Woensdag 21 Februari a.s. haar jaarvergadering in het O.K. Verenigingsge bouw. Uitgebracht zullen worden de jaarverslagen van de secretaresse en den penningmeester, ter wijl, daar D. G. S. nog steeds een voorzitter-va cature heeft een bestuursverkiezing zal plaats hebben, alsook de verkiezing van een kascon trolecommissie. Kapelaan A. C. van de Poll zal een lezing met lichtbeelden houden over „Franciscus van Assisi". Marktberichten en besommingen IJMUIDEN 19 Februari 1940. Tarbot 140124 cent per K.G. Tong 160120 cent per K.G. Heilbot 130102 cent per K.G. Griet f40—f24 per 50 K.G. Groote schol f 18f 16 per 50 K.G. Middel schol f 21—f 17 per 50 K.G. Zetschol f 23—f20 per 50 K.G. Kleinschol f 22f 9 per 50 K.G. Bot f 8,40—f 6,50 per 50 K.G. Schar f 14f 5,50 per 50 K.G. Poontjes f 11f7 per 50 K.G. Groote schelvisch f 30f 24 per 50 K.G. Middel schelvisch f29f 20 per 50 K.G. Kleinmiddel schelvisch f24,50f 16,50 per 50 K.G. Kleine schelvisch f 18,50f 12 per 50 K.G. Groote gul f 18f 12 per 50 K.G. Wijting f 10,60f 5 per 50 K.G. Makreel f 12f 11 per 50 K.G. Versche haring f 15,50f 9 per 50 K.G. Kabeljauw f 82f 50 per 125 K.G. Vleet f 3,10f 1 per stuk Leng f2,25f 1,20 per stuk Koolvisch fl,10f0,18 per stuk Rog f 15-f 8 per koop BESOMMINGEN. Manden. Trawlers: 325 Clasina Luther IJM 59 f 1460 Caroline IJM 26 f Zwarte Zee IJM 94 f Protinus IJM 85 f 4310 Haarlem IJM 9 f 11940 Norma Maria IJM 6f 9730 Loggers: KW 51 f 1870: KW 162 f 1800; IJM 204 f960. Deensche kotter: E 40 f 2550. 475 450 1965 1185 3789 9010 4710 De tentoonstelling van bolbloemen. Waardeering van het hoofdbestuur. Het Comité, dat de tentoonstelling van bolbloemen heeft georganiseerd, heeft hedenmorgen van het hoofdbestuur van de Alg. Ned. Vereen, voor Bloem bollencultuur bericht ontvangen, dat het hoofdbe stuur een bijdrage zal verleenen in de kosten van de tentoonstelling als blijk van waardeering voor de wijze waarop deze expositie de propaganda voor het gebruik van bloembollen bevordert. Concert van de Arbeiderszaugver, „De Daad". NIEUWS VAN DEN KANT. Vermoedelijk zullen vandaag naar zee vertrekken de trawlers Knikker IJM 4, Poolzee IJM 77, Nep- tunis IJM 87. Wegens lekkage in het vischruim is de trawler Zwarte Zee IJM 94, in het dok geplaatst. De trawler Bruinvisch IJM 97, wordt eveneens klaargemaakt voor de visscherij. Zang en revue. BEVERWIJK. De Arbeid-erszangvereeniging „De Daad" gaf Zaterdagavond een concert in het Kennemer Theater, waarvoor zeer groote belangstelling be stond. Vanwege het „bal na" was vooral het aantal jongelui zeer groot en dan weet men al bij voorbaat, dat voor de serieuze concertbezoe kers, die het twijfelachtige genoegen hadden in de nabijheid van deze jongelieden te zitten, van ongestoord genieten van zang en muziek geen sprake was. Veel van den zang, maar nog meer van het gesproken woord ging verloren door het hinderlijk luidruchtige gedrag van deze catego rie vlegelachtige „foxtrot-maniakken" die maar liever eerst bij den aanvang van het bal moesten verschijnen. Een half uur over den vastgestelden tijd sprak de voorzitter van het koor, de heer Mol een kort openingswoord. Onder leiding van den heer P. J. Potgieser opende „De Daad" het programma met het be kende melodieuze strijdlied, van de moderne ar beidersbeweging „Morgenrood" van Otto de No bel. Wij hadden het gaarne wat geestdriftiger gehoord, het bleef wat ma/t, een euvel, waaronder ook „Stort, o arbeiders" van Keja te lijden had. Nu heeft de heer Potgieser inderdaad als het ware te woekeren met het hem ter beschikbaar staande materiaal. Tegenover het register der sopranen en alten is het mannenkoor bepaald te zwak met het gevolg een voortdurend dominee- ren der vrouwenstemmen. De klank der sopra nen is vooral in de forti te scherp, daar moet nog veel aan veredeld worden. „Du Hirte Israels" van Bortniansky en „Ruhe Sa-nflt" van M. Blummer klonken aanmerkelijk beter, deze composities lagen ook beter binnen het bereik van het koor. Ook „Avondklokken" van Bortniansky, waar in mevr. DavidsonBrands de soli zong, kon op verscheidene punten voldoening schenken. Sneeuw" van Isr. Olman leverde weer groote moeilijkheden op voor de tenoren en bassen. Ge lukkig had de heer Potgieser het ensemble stevig in de hand. Mevr. Mortens declameerde een tweetal ge dichten van den heer Mol. Na de pauze werd de revue „Metamorphose", samengesteld door den voorzitter, opgevoerd. Deze schets bestond uit een tiental scènes, waar van vooral het typisch-Hollandsche tafereeltje buitengewoon in den smaak viel. De dansende boertjes en boerinnetjes, de draaiende molen op den achtergrond en het zeer geslaagde decor vormden te zamen een tooneeltje, dat met een blatei'end applaus werd beloond. De auteur had ook de propaganda voor zijn koor niet uit het oog verloren. Het revueliedje was er speciaal voor bestemd en werd menigmaal op verzoek meegezongen. De opvoering had een vlot verloop. Uit alles bleek, dat aan de instudeering groote zorg was besteed. Den dames, die de cositumeering van de medewerkenden verzorgden, mag een woord van lof zeker niet worden onthouden. Bij het meerendeel van het publiek vond de revue een gunstig onthaal. Voor het andere deel begon de pret pas toen een aanvang kon worden gemaakt met het dansen. Versterkte Finsche luchtmacht opereert met succes. Moeilijke bezetting van het door de Finnen ontruimde gebied. PARIJS 19 Februari (Havas). Van de Zweedsch-Finsche grens wordt gemeld dat de Russische infanterie gisteren haar aanvallen ge staakt heeft. Artillerievuur werd nog slechts gehoord in de sectoren van Suvanto en de Taipale. In Finsche militaire kringen is men van meening, dat men hier te doen heeft met een pauze vóór de hervatting van het offensief, even hevig als het geweest is. De Russen kun nen namelijk de operaties niet in hetzelfde tempo voortzetten, zonder dat zij trachten in de door hen bezette nieuwe stellingen versterkin gen aan te leggen. Zij ondervinden bovendien moeilijkheden bij het betrekken van de eerste linie der Finnen. De Fin nen hebben de vooruitgeschoven posten zoo goed vernield, dat 't lang zal duren, vóór de Russen een voldoende beschutting genieten. De Finsche genie troepen zijn er verder in geslaagd in het ontruimde gebied honderden mijnen te plaatsen. Volgens zeer betrouwbare berichten hebben de Russen door ont ploffingen aanzienlijke verliezen geleden. Onder meer zijn 15 tanks door mijnen vernield. Op de Karelische landengte Is de bedrijvig heid der Finsche, luchtmacht de laatste dagen toegenomen. De Finsche vliegers, die nieuwe buitenlandsche toestellen hebben gekregen, opereeren met veel succes. Zij streven er niet alleen naar de actie der Rus sische bombardementsvliegtuigen te verlammen, maar ook de verbindingen der Russische troepen met de voorraadbasis te verbreken. Volgens be paalde berichten zijn de Finnen er zelfs in geslaagd de spoorlijnen van de landengte naar Leningrad op erscheidene punten te beschadigen. Indien dit een feit is, bevinden de Russische troepen zich in een zeer moeilijke situatie, daar zij met hun 15 divisies enorme voorraden noodig hebben. Maarschalk Mannerheim heeft groote afdee- lingen infanterie, voorzien van geschut, naar de Finsche stellingen gezonden. De linie, die de Finnen thans bij Summa bezet houden, is even sterk als de ontruimde stellingen. Op deze tweede linie volgt een groot aantal andere, die onafhankelijk van de voorgaande liniën aan gelegd zijn. De Finnen hebben in Februari 140 Russische vliegtuigen neergeschoten. Volgens in Finland ontvangen berichten brengt het orgaan van het Roode Leger, de „Krasnaia Zvesda" hulde aan de dapperheid der Finsche soldaten. In de veroverde stellingen, aldus dit blad, heeft men de lijken .van Finnen gevonden, die let terlijk door kogels doorzeefd waren, doch niettemin de hand nog aan de machinegeweren hielden. Russen op 6 K.M. van Wiborg? In het Zondag uitgegeven legerbericht van het opperbevel in het militaire district Leningrad wordt gezegd: Op de Landengte van Karelië heeft de vijand zich gisteren, overhaast teruggetrokken onder den druk der Sovjettroepen. Hij begaf zich in de richting an Wiborg en de streek ten oosten daarvan. De Fin nen hebben zware verliezen geleden en dorpen in brand gestoken. De Sovjettroepen hebben de stad Oinola, aan den noordelijken oever van het Muolaameer, het station van Sainio op 6 K.M. ten z.o. van Wiborg, de versterkte zone van Karhula, in het westen van het district Summa en de steden Narja, Muurila in het kustgebied bezet. De vijand wordt langs het geheele front achter- olgd. In de andere sectoren niets bijzonders. Op 17 en 18 Februari hebben de Sovjettroepen 313 verdedigingswerken genomen, met inbegrip van 41 stalen en betonnen artillerieforten. Van 11 tot en met 18 Februari hebben de Russische troepen in het geheel 475 verdedigingswerken veroverd, waarbij 92 stalen en betonnen artillerieforten In de andere sectoren geen belangrijke wijzigin gen. Onze luchtmacht is opgetreden tegen vijande lijke troepen en militaire doelen. 21 vijandelijke vliegtuigen werden in luchtgevechten neergehaald. Het Finsche legerbericht. Het Finsche legerbericht van heden luidt: „Te land: Op de Landengte van Karelië is de door den vijand uitgeoefende druk tusschen de Finsche Golf en Vuoksi in den loop van den dag van den Zaterdag verminderd. Afgezien van plaat selijke schermutselingen en -de activiteit in de lucht was het een kalme dag. Verscheidene tanks wer den vernield. In het gebied van Suvanto en Taipale de gebrui kelijke activiteit der artillerie. Aan den noord-oostelijken oever van het Ladogameer hebben onze troepen vijandelijke aanvallen afgeslagen en steunpunten wegge nomen. De door de Finnen gemaakte buit om vat acht kanonnen automatische wapens en ander oorlogsmateriaal. Drie tanks en onge veer 70 voertuigen werden vernield. De vijand liet 570 dooden op het slagveld achter. In de richting van Kuhmo ontmoetingen tus schen patrouilles, in den loop waarvan de vijand 130 dooden verloor. Elders aan het front is niets belangrijks te melden. In de lucht: onze luchtmacht was op 17 dezer zeer actief. De jachtvliegtuigen namen met succes deel aan talrijke gevechten, waarbij vijandelijke escadrilles uiteen werden gejaagd. Met goed ge volg werden verkenningsvluchten gemaakt en vijandelijke convooien met mitrailleurs beschoten. In de legerzóne was het optreden van de Russi sche luchtmacht het krachtigst op de landengte van Karelië. In het binnenland wei-den aanvallen ondernomen op Zuid- en Zuid-west Finland. De eilanden Pori, Isalmi en Pampere werden gebom bardeerd, alsmede Riihimaki en Kouvola. Gedu rende den nacht ging de vijand door met het bom bardeeren van enkele plaatsen in Zuidwest Fin land. Volgens tot dusver .ontvangen berichten wer den omstreeks veertig burgers gedood en eenige andere gewond. Volgens gecontroleerde gegevens heeft de Finsche luchtmacht in den loop van den dag 24 vijandelijke toestellen neergehaald, voor het meerendeel bombardementstoestellen. Boven dien zijn volgens een niet gecontroleerd bericht nog drie vliegtuigen neergeschoten. In het Finsche legerbericht van Zaterdag wordt a. gezegd: op het ijs van het Ladogameer zijn verscheidene Russische convooien met levensmid delen, in totaal 180 voertuigen, vernield. In de ichting van Kuhmo is een gevecht ten einde ge komen, dat drie dagen geleden door de Finsche troepen begonnen was tegen drie vijandelijke ba taljons en een afdeeling verkenners bestaande uit skiloopers. De vijand werd volkomen vernietigd. Tijdens die gevechten heeft hij achttienhonderd man verloren, die allen gesneuveld zijn, en slechts een overblijfsel van de groep heeft zich door de grens te overschrijden in veiligheid weten te bren gen. Onder de gesneuvelde Russen bevond zich een officier met den rang van kolonel. Proclamatie van Mannerheim. - Maarschalk Mannerheim heeft naar Havas meldt de volgende proclamatie uitgevaardigd: „Ons volk strijdt van nu af aan niet meer al leen. In aanzienlijke hoeveelheden is er buiten landsche hulp tot ons gekomen en dagelijks stroo men nieuwe contingenten onder onze vanen. Het Finsche volk blijft eendrachtig en vastberaden achter zijn leger staan Laat het vertrouwen heb ben in ons en in God". Tienduizend Garibaldianen naar Finland. Havas verneemt uit Parijs dat tienduizend Ga ribaldianen naar Finland zullen vertrekken, onder bevel van Marabini. Marabini heeft tegenover een medewerker van de „Intransigeant" o.a. verklaard: „De Garibaldiaansche traditie maakt het ons tot een plicht, aan de zijde der Finnen tegen de Sovjet aanvallers te strijden. Wij doen thans een beroep op alle in het buitenland wonende Italianen". Geen Finsche overeenkomst Westelijke mogendheden De Finsche minister van Buitenland- Tanner, heeft ten stelligste de in StoeVv bliceerde berichten tegengesproken, aL5* land een overeenkomst aangaan mét d mogendheden voor militaire hulpverlee jfA Verwachting geldig van hedenavonn genavond ongeveer 19 uur: a Des nachts strenge tot matige middags lichte vorst, tot om het - tijdelijk opklarend, geen neerslag teekenis, matige tot zwakke oosL— noordoostelijke of noordelijke wiJa THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren Laagste hedennacht Hoogste heden BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur Neiging: Stilstand. Opgaaf MAGAZIJN 'T BRlLLENBti Kanaalstraat 86. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUlDBN Dinsdag v.m. 0.14 uur; n.m. 12.40 Woensdag v.m. 1.16 uur; n.m. 1. Donderdag v.m. 2.10 uur; n.m. 227 BOND VOOR STAAT S PEN SIONN EEBfij» De afdeeling Velsen van den Bond v< pensionneering organiseert op Dond Febr. a.s. in Bioscoop „De Pont" een propa-, >*1 da-feestavond voor leden, huisgenooten ep noodigden. Op dezen avond zullen worden vertoond de van den autotocht van ,De Ouden van Dj; „Wildzang" met Deanne Durbin in ae hooi- muziek en attractie zullen den avond vullen." Ouden van Dagen hebben op dezen vrijen toegang. uit Kennemerland 13 Regels 25 cent Elke regel meer 10 ct. (uitsluitend bij vooruitbetaling) AANK. KAPSTER gevr., kunn. wasschen en inkrullen. Br. c der no. B 1573 bur. v. d. blad NET MEISJE gevr., van 8.30 u tot 12.30 u. Vrijdags tot 5 uur, 2.50 p. w. Adres te vern. bur. van dit blad NET MEISJE b. z. a. voor de avonduren, tot het bijhouden v. administratie of boekhouden. Adres Tuindersstraat 62, IJm.O. GEM. TOONEELVERG. vraagt R.K. werkende leden. Br. 1483 bur van dit blad TE KOOP nieuw kamer ameuble ment, versch. oudere meub., kin derstoel en box v. part. Delft- straat 28 zw. TE KOOP schrijfbureau B. M. 10. Dutrystraat 29, H.Noord PIANO Goed onderh. piano te kp„ merk Bernhard, pr. 45. Popu lierstraat 7. TE KOOP GEVR. two seater, pr. staat, niet ouder dan Liefst Ford of Chevrolet. Br. met prijsopg. G 7883 bur. v.d. blad TE KOOP GEVR. een in zeer goe den staat zijnd Dames- en Hee renrijwiel. Br. B 98 Boekh. Ver- nout, Bloemendaal ELKE WEEK van Maandag t.m. Donderdag knippen, wassch., on- dul. of kn., wassch.. waterg. 65 et. Dameskapsalon W. v.d. Beeke, G. Oude Gracht 51, Tel. 20701. DAMES. Laat Uw haar vakkundig permanenten. Stroomlooze olie permanent van 3.50 voor 2.00. Electrische oliepermanent van 1.50 voor 1.25. Compleet. Al leen deze week. Bel. aanb. A. H. Korthuis, Oranjeboomstr. 91 WIJK AAN ZEE NED. HERV. GEMEENTE. In velband met het feit, dat Ds. Hovy half April zijn ambt zal neerleggen, houdt het kies college der Ned. Herv. Gemeente hedenavond een vergadering. RECHTSBIJSTAND. Dagvaar dingen, requesten enz. Bur. Kra- neveld, Jacobijnestraat 10, kant. 's av. 7-9. Advies 1. Wilt U EIGEN ZAAK in verpak te kruidengeneesmidd. beginnen, vraagt inl. aan Kruidenhuis „Flora", Groote Markt Groningen. Groote winsten, geen risico! FLINKE STRIJKSTER en FLINKE MANGELSTER GEVRAAGD, Aanmelden 's avonds na 6 uur STOOMWASSCHERIJ Groenelaan 25, Beverwijk. Op eenige afdeelingen kunnen wij nog eenige plaatsen voor terstond of later. WASSCHERIJ HOEK EN VAA; Bloemendaalschestraatweg 17, Santpoort-Station. STOFFENZAAK vraagt voor direqt geroutineerd voor mantels en japonnen. Brieven met uitvoerige inlichtingen nr. 3203 aan het bureau van dit blad. WV f/m lang52 meerc jsnor dee'-if vond. cn ve het r naar jlt® rui®* Tüt sna?t ie* sas over het1 Enge Duits hun tófd midd de hem- De Ook deze week kunnen wij al onze Manten nog bedienen voor OUDE PRIJZEN. Een pracht gelegenheid om te profiteerën van de EXTRA KWALITEIT. LOSSE MELANGE KOFFIE per V2 pond 18 CENT Per i/2 pond Per V2 pond BLAUWMERK 22 PAARSMERK 2« GROENMERK 24 ROODMERK 3i Alles le kwaliteit en keurig verpakt in luchtd. verpakking. Uitsluitend onze vaste afnemers profiteeren van deze aanbieding. Orders grooter dan normaal worden geweigerd. VOOR GROOTE GEZINNEN: Bussen dessert koffie, inh. 5 pond voor 3.25. Bus patis. Onze koffie is 'n kwaliteit v. d. meest verwende fijnproever. SUIKER per pond24, BR. en BASTERD per pond 25 BOVENDIEN UW 2yz PCT. CASSABON BIJ ELK BEDRAG. Woensdag in dit blad belangrijke prijsaanbieding. Er is maar een gang, uitsluitend naar de winkels van BEIDER BELANG - TELEFOON 5677 WEDEROM BLANK per pond KALFSLAPPEN met been 22 ct KALFSCARBONADE 25. KALFSGEHAKT 32 KALFSPOULET 35 KALFSLAPPEN 35 KALFSFRICANDEAU 40 KALFSBIEFSTUK 55 KALFSOESTERS 35 KALFSVLEESBEENTOES 10, 3 pond 25 VET ROOKSPEK p. pond 45 et. 5 pond2.M MAGER ROOKSPEK p. pond 50 tl 5 pond 2.25 Onze PRIMA RAUWE ROOKWORST NU per pond 40 ct. ZEEWEG 8585, Teief. 4026, Umuiden-0.

IJmuider Courant | 1940 | | pagina 4