BEVERWIJK pïNSDAG 11 JUNI 1940 Oorlogsschade aan binnen vaartuigen. Comité tot hulpverleenïng opgericht. De Nederlandsche particuliere Rijnvaart Cen trale. de Nederlandsche particuliere Binnen vaart Centrale en de Nederlandsche particuliere Sleepvaart Centrale, de drie landelijke centrales der vereenigingen van particuliere reeders. schippers en sleepboot-eigenaren, hebben kort celeden een comité in het leven geroepen het welk in overleg en in samenwerking met de op <jit gebied bestaande instellingen hulp en steun wil bieden aan eigenaars van binnen vaartuigen. De kantoren zijn gevestigd in het nieuwe Beurs gebouw te Rotterdam, ingang Roode Zand. bij de St. Laurensstraat. Zij. die in de periode 1015 T,{ei 1940 oorlogsschade hebben geleden aan jmn toebehoorende binnenvaartuigen, kunnen zich schriftelijk, doch hij voorkeur mondeling, op de daarvoor ingestelde spreekuren '1011 uUr en 1516 uur) tot voornoemd comité wen- jen. (A.N.P.) De 50 Reichsmark-Kassenscheine. Het A.N.P. meldt uit 's-Gravenhage: Van bevoegde zijde wordt erop gewezen, dat er yer en daar twijfel is gerezen aan de geldigheid van de Reichsmark-Kassenscheine ten bedrage van 50 mark. Daarom wordt erop gewezen, dat deze biljetten in het bezette Nederlandsche gebied in betaling dienen te worden aangenomen. De Reichs-Kredit-Kasse staat erop vermeld. De voorzijde toont het beeld van een visschersvrouw, de achterzijde vermeldt met groote cijfers links en rechts 50, waartusschen een foto is afgedrukt van de Marienburg te Danzig. B. en W. van Amsterdam willen tooneelgezelsehappen subsidieeren. Indertijd heeft de Amsterdamsche gemeente raad besloten den Stadsschouwburg op de dagen in het seizoen 1939,"40 waarop deze niet aan den vasten bespeler ter bespeling was afge staan, per avond in gebruik te geven. Deze rege ling dient naar de meening van B. en W. voor hel seizoen 1940/'41 te worden bestendigd. Het ligt in de bedoeling van B. en W. aan de subsidies voor andere tooneelgezelschappen dan dat van den vasten bespeler, wederom de voor waarde te verbinden, dat de gezelschappen een door B. en W. te bepalen aantal volksvoorstel lingen zullen geven en dat de directies der ge zelschappen en de door hen geëngageerden zich aansluiten bij het Alg. pensioenfonds van Neder landsche tooneelisten. B. en W. verzoeken den raad met het boven staande accoord te gaan en een crediet van f 10.000 te hunner beschikking te stellen, ten einde daaruit voor 1940/41, subsidies te kunnen toestaan aan andere tooneelgezelschappen dan dat van den vasten bespeler van den Stads schouwburg, alsmede bij buitengewone gebeur tenissen op kunstgebied. (A.N.P.). PROF. BROEKEMA OVERLEDEN. Op 56-jarigen leeftijd is, naar het A.N.P. meldt, Maandag plotseling te Wageningen overleden prof. C. Broekema, hoogleeraar in de veredeling van landbouwgewassen aan de Landbouw Hooge- sc'hool. De overledene was o.m. ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw. De begrafenis zal Donderdagmiddag om twee uur te Wagenin gen plaats hebben. (A.N.P.) J. H. Th. O. Kettlitz overleden. Het oud-lid van Ged. Staten van Utrecht en oud-wethouder van de stad, de heer J. H. Th. O. Kettlitz, is overleden. De heer Kettlitz, die den ouderdom van 72 jaar heeft bereikt, 32 jaar Statenlid geweest en als zoodanig heeft hij meerdere malen den Commissaris der Koningin vervangen. Voorts was hij loco-burge meester in het tijdvak 1915'22, als lid van het college van B. en W. van Utrecht. Als voorzitter der Vakvereeniging voor de typografie en als voorzitter Kon. Utreohtsche Mannenzangver- eeniging. is de overledene bekend. Hij was ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw en officier in de orde van Oranje Nassau. De begrafenis zal Donderdagmiddag om één uur op de algemeene begraafplaats te Utrecht ge schieden. (A.N.P.) Aan het strand. Als de zon wat al te hevig brandt geeft de paraplu een uitstekende beschutting Hulp voor Rotterdamsche gemeente ambtenaren gevraagd. Speciaal comité opgericht. ROTTERDAM, 10 Juni (A.N.P.) Op initiatief van de organisaties van gemeente-personeel is een comité gevormd, dat door het inhouden van 1 pet. op de salarissen van het geheele ge- meentepersoneel een tegemoetkoming aan de door de oorlogsramp getroffen ambtenaren der gemeente wil geven. Daar thans gebleken is, dat het aantal slachtoffers onder de- ambtenaren niet minder dan ongeveer 1600 personen bedraagt, zal het op de bovenbedoelde wijize bijeen te brengen bedrag slechts toereikend zijn tot liet toeken nen van een zeer bescheiden tegemoetkoming. Hoewel het comité met erkentelijkheid gewag maakt van de tot dusverre reeds ontvangen gif ten van buiten de Rott-erdamsche ambtenaars kringen staande personen en organisaties, zul len verdere vrijwillige bijdragen het comité zeer welkom zijn. Het -heeft zich- daarom gewend tot de bestu ren van verscheidene gemeenten met het ver zoek te willen bevorderen, dat ook onder het per soneel dier gemeenten een organisatie tot stand zal worden gebracht, waardoor aan de spontane actie, die door het Rotterdamsche gemeente personeel is ingezet, daadwerkelijke steun kan worden geboden. Nogmaals zij onder de aandacht gebracht, dat eventueele bijdragen ten kantore van den ont vanger der gemeente (Stadhuis) kunnen wor den gestort of overgeschreven op postrekenin; no. 7552 ten name van genoemden ontvanger onder bijvoeging van de vermelding „Gemeente Ambtenaren-Nood-Comité Rotterdam 1940". De interneering van Duitscliers in Indië. Motie van in Duitschland wonende Indiërs. Het D.N.B. meldt: Naar aanleding van de onlangs door de Brit- sche regeering verrichte interneering van Duit- sche mannen, vrouwen en kinderen, heeft de Indische kolonie in Duitschland een protest/be tooging gehouden. De buitengewone a-lgeme'ene bijeenkomst der in Duitschland woonachtige In diërs heeft een motie aangenomen, waarin het volgende wordt gezegd: De Britsche regeering heeft Indië betrokken in haar imperialistischen oorlog tegen Duitsch land en dat, tegen den wil der Indiërs, die naar de Britsche regeering zeer goed weet, in het ge heel niet den wensch koesteren in den oorlog gewikkeld te worden. De Britsche regeering ir Indië heeft ten onrechte vriendschappelijk ge zinde Duitsche mannen, vrouwen en kinderen, in Indië leven, geïnterneerd. De buitenge wone bijeenkomst van de in Duitschland woon achtige Indiërs protesteert telgen deze eigen machtige daad der Britsche regeering in Indië. Zij eischt, daar Duitschland slechts vriend schappelijke gevoelens voor de Indiërs koestert, dat de Britsche regeering in Indië alle aldaar geïnterneerde Duitschers zonder verwijl zal vrijlaten. Staatsloterij trekt drie weken. Naar het A.N.P. verneemt is in de Maandag aangevangen trekkingen van de 5e klasse der Staatsloterij eenige wijziging gebracht, ten gevolge waarvan deze trekkingen niet zooals gebruikelijk, Vier weken zullen duren, doch slechts drie weken. In verband hiermede zullen deze en de volgende week 5 trekkingen worden gehouden ieder van 1000 nummers, terwijl in de. derde week vier trek kingen van 10Ó0 nummers, een van 500 en een van 100 nummers zullen plaats hebben. Een verklaring van Ir. Mussert. Het A.N.P. meldt ons d.d. 10 Juni uit 's-Graven hage: Op Zaterdagmiddag werd te Utrecht een bijeen komst der N.S.B. gehouden, alwaar de leider, ir. Mussert, het kader der beweging instructies voor den komenden tijd gaf. Ir. Mussert verklaarde o.a. dat aan de N.S.B. recht zal worden gedaan en dat mishandeling van leden dezer beweging niet ongestraft zal blijven. HET AANVRAGEN VAN VISA VOOR DUITSCHLAND. Het adres te Amsterdam, waar men visa voor Duitschland kan aanvragen is Driekoningenstraat niet, zooals gemeld is, Koninginneweg 4. (A.N.P.) HET POSTMUSEUM HEROPEND. Het Nederlandsche Postmuseum heeft op 10 Juni zijn deuren weder voor het publiek geopend. In het museum zijn thans tentoongesteld de eerste postzegels van Nederland, uitgifte 1852, uit de gespecialiseerde verzameling „Waller". Bovendien kan men eenige ontwerpen en proeven bezichti gen, terwijl de collectie zegels van Nederland en overzeesche gewesten steeds kan worden geraad pleegd. Het Museum is gevestigd: Kortenaerkade 11 te 's-Gravenhage en is eiken werkdag van 10 tot 16 uur geopend (A.N.P.) Weer 1600 krijg§gevangencn in het land terug. Maandagmorgen te ruim elf uur arriveerde te Oldenzaal wederom een extra trein met 1600 krijksgevangenen, afkomstig uit Hamm en Alten- grabo bij Berlijn. Achthonderd van hen stapten te Oldenzaal uit, de anderen vertrokken 12.15 naar Hengelo (A.N.P.). Behoud van den houtopstand. Artikel 7 der bodemproductiebeschikking 1939 is gewijzigd in het belang van den houtopstand. De gewijzigde alinea's van genoemd artikel luiden nu als volgt: De gebruiksgerechtigde van den grond, waarop krachtens een vergunning een bosch of andere houtopstand geheel of gedeeltelijk is geveld of gerooid, is verplicht een gelijke oppervlakte als werd ontbloot overeenkomstig de hem door den productiecommissaris voor den boschbouw en de houtteelt te geven aanwijzingen binnen een door dezen te stellen termijn na het vellen of rooien te bebosschen. Van deze verplichting kan de productiecommissaris voor den boschbouw en de houtteelt ontheffing verleenen. Het is verboden aan bosschen en andere hout- opstanden handelingen te verrichten, welke ten gevolge kunnen hebben dat hout op stam wordt gedood (A.N.P.). Ruiten te Amsterdam ingegooid. Het A.N.P. meldt uit Amsterdam: Zaterdagavond omstreeks elf uur hebben een twintigtal leden van de N.S.N.A.P., een nationaal-socialistische organi satie onder leiding van majoor Kruijt, een overval gedaan op café de Paris in de Beethovenstraat alhier. De mannen hebben zonder zich te storen aan het vrij talrijke publiek dat zoowel in het café als op het terras aanwezig was, met klinkers acht groote spiegelruiten en vier kleine ruiten inge gooid. Daarna drongen zij het café binnen, waar zij een lichtleiding vernielden en een ware chaos aan richtten. Alles ging zeer snel in zijn werk. Hel bleek het publiek noch het personeel mogelijk weerstand te bieden. Na enkele minuten verlieten de mannen haastig het café. Een juist passeerende nachtwaker zette de achtervolging in. Negen man nen vluchtten de Corellïstraat in. waar zij recht in de armen van twee politieagenten liepen, die hen onder bedreiging van hun revolvers konden arres teeren. Zij zijn overgebracht naar het politiebureau Leidscheplein, waar zij zijn opgesloten. Onder leiding van inspecteur L. J. Ponne stelde de politie een uitgebreid onderzoek in. Vermoedelijk zijn deze mannen ook debet aan het ingooien van acht spie gelruiten van de Bijenkorf en van café „Dc Kroon" op het Rembrandtplein. Binnenkort zullen deze negen belhamels voor den officier van justitie worden geleid. VERHITTE GEMOEDEREN. Het A.N.P. mel-dt: De politie van het bureau Stadhouderskade te Amsterdam heeft Maandag avond een aantal mannen gearresteerd en opge sloten, die er van -worden verdacht tijdens een relletje op den hoek Weteringschans—Vijzel gracht een colporteur van de N.S.B. te hebben mishandeld, Het onderzoek is nog gaan-de, daar vermoed wordt, dat de eigenlijke dader is ont komen. De mishandeling bleek overigens niet van erns-tigen aard te zijn. De colporteur kon, na ver bonden te zijn, naar huis terugkeeren. Opening nieuw filiaal. De firma H. Groen, die reeds een modehuis gevestigd had aan de Begijnenstraat 16, opent a.s. Woensdag haar tweede filiaal te Beverwijk en wel aan de Breestraat 162. Ook dit nieuwe modehuis biedt, evenals de andere zaken van deze firma, een ruime keuze in dameshoeden, tricotages, kousen, shawl's, handschoenen en corsetten enz. Kortom voor elck wat wils! Ongetwijfeld zal het deze ondernemende firma, die in onze plaats een uitstekenden naam heeft bij de opening van het nieuwe filiaal veel belangstelling ondervinden. Schoenen en petroleum. Aan het gemeentelijk distributiekantoor worden thans ook bonnen afgegeven voor het aanschaffen van schoenen. Zooals bekend is worden deze schoenen slechts verstrekt aan hen, wier inkomsten minder dan 1200 's jaars bedragen en die kun nen aantoonen, dat zij geen paar bruikbare schoe nen bezatten. Op het distributiekantoor moet voor een en ander een formulier worden ingevuld. Ook distributiebonnen voor petroleum worden afgegeven. Wellicht tgn overvloede willen wij er nog even op wijzen, dat petroleum slechts beschikbaar is voor degenen, die niet koken op gas, electriciteit of fornuizen. Beschikt men wel over dergelijke zaken, dan behoeft men geen poging te wagen om een petroleumbon machtig te worden. Het zou ver- geefsche moeite zijn. zaken zoo goed mogelijk weg te nemen. Men overweegt de mogelijkheid van centrale water levering en centraal koken. Inmiddels zijn de spoorwegverbindingen van en naar Castricum weer geheel normaal. De burgemeester stelt pogingen in het werk om de autobusverbinding Station-Zee weer normaal te doen loopen. In Castricum heerscht de rust, die de vacan- tieganger na de spannende dagen achter ons, zeker zal zoeken. Er is dus wel eenige reden tot optimisme. De plaatselijke V.V.V. zal niets nala ten, om al het mogelijke te doen, het seizoen zoo aantrekkelijk mogelijk te maken. De jeugdherberg „Koningsbosch'' heeft inmid dels ook haar deuren weer opengesteld; regelma tig wordt reeds druk gebruik van de jeugdherberg gemaakt, speciaal tijdens het weekeinde. Na den regen van enkele dagen geleden prijkt het duin in zijn volle zomerpracht- en ook de be woner van Castrucum zal van een wandeling door het landgoed volop genieten. Wat gevonden en verloren werd. Gevonden: Bruin lederen zweep, F. Bakker, Beverwijker straatweg 40; Zwarte vulpenhouder, Overzee, Stet- weg 33a; Huissleutel, Politie Castricum; Nummer bord G 86957, Politie Castricum; Zwart gevoerde heerenregenjas, Politie Castricum; Blauw Bad- costuum, J. Hooge Ruiterweg 43a; Twee sleuteltjes Politie Casticum. Loop der bevolking. Ingekomen: Adr. van Gogh, religieuse, van Heemskerk, Kees Delfsweg 3. C. Boon, smid, van Velsen, Acacialaan 80. Gr. Tijms, zonder beroep, van Heemskerk, Alkm. weg 79. M. Bakker, leerl. verpl. van Velsen, Vondel laan 13. G. Mulder, dienstbode, van Bloemendaal, de Vis- scherstraat 33. W. v. d. Most, bouwk. opz., van Schiedam, Zee straat 116. A. van Egmond, vrachtrijder, van Sassenheim, Heemskerker weg 155. St. Koopmans, dienstbode, van Bloemendaal, Alkm. weg 90. C. J. H. Bleijendaal en gezin, fabrieksarbeider; van Velsen, Oostertuinen 47. F. J. Kee en gezin, modelmaker, van Velsen, Corn. Matersweg 88. R. Haverkamp, waterbouwk., van Velsen, Zee straat 90. J. van Roolthuizen en gezin, electr. lasscher van Velsen, Reguliersdwarsstr. 4. J. Komen, zonder beroep, van Alkmaar, Creutz- berglaan 108. E. Wijnberg en gezin, zonder beroep, van Haar lem, Corn. Matersweg 43v J. W. Heesen, dienstbode, van Sevenum, Zee- sti-aat 29. J. Postma, slagersknecht, van Den Ham, Peper straat 8. C. J. M. Swagerman, van Harderwijk, Zee straat 125. M. H. Gieske en gezin, electricien, van Haarlem, Oostertuinen'43. N. van Lavieren, smid, van Utrecht, Ooster tuinen 61. H. N. Hacks, elctr. techn., van Vlaardingen, Dr. Schuitstraat 9. F. St. Ockers en gezin, metselaar en aannemer, van Voorburg, Oostertuinen 49. P. Beers, groentehandelaar, van Broek op Lan- gendijk, Oostertuinen 67. H. G. Fije, kantoorbediende, van Castricum, Tulpenstraat 67. Vertrokken: C. Koeten, teekenaar, naar Schiedam, Rijn straat 16a. G. van der Heijden, dienstbode, n. Gassel, Hei- hoek 125. M. E. Geijs, dienstbode, naar Den Haag, P. Kru- gerstraat 249. L. J. Bulier, verpleegster, naar Haarlem, Elis. Ziekenhuis. Y. Blokmaker, wed. H. C. Steevens, z. ber., naar Castricum, Perneestraat 59. L. J. v. d. Boogaard en gezin, monteur, naar Warnsveld, Leestenseheweg 17. A. Preger, geleidster, naar Rotterdam, G. J. Mul derstraat 89. M. D. Stromberg, religieuse, naar Denekamp, Noord Deurne 113. E. P. Eggermont, onderwijzer U.L.O., n. Honte- nisse, Provincialeweg, Tivoli H 99c. C. Kleijn, koopman, naar Hoorn, Wester- dijk 5. K. J. Kogman, geleidster, naar Egmond aan Zee, Zuiderstraat 42. G. Holstege, verpleegster, naar Bathmen, Loo 106. N. Kampman en gezin, onderwijzer, n. Amster dam, Amstelveenscheweg 334 I. A. C. J. Lor jé, los arbeider, naar Coevorden, Tramstraat 15. Vele handen maken licht werk In de hoofdstad is opgericht het Comité Amsterdam als onderdeel van het Centraal Comité voor den gewonden en zieken soldaat. Voor de behandeling der zeer omvangrijke administratie hebben zich talrijke dames opgegeven „De Daad" opgeheven. De Arbeiders Zangvereeniging „De Daad", di rigent de heer P. J. Potgieser is ingevolge een daartoe strekkend besluit van de bestuursverga dering opgeheven. De vereeniging leidde den laatsten tijd een kwijnend bestaan en reeds eer der gingen stemmen op om de vereeniging te ontbinden. Thans is het er dan toch van geko men. De roodbroeken gaan weer trainen. De training voor de leden van de voetbalver- eeniging „Beverwijk", die eenigen tijd onderbro ken is geweest, zal Woensdagavond weer worden hervat. De trainingsuren zijn als volgt vastgesteld: Woensdag: 78 uur Juniores, 89.30 uur Seniores. Donderdag: 78.30 uur Adspiranten. De training staat onder leiding van den heer J. Ruis. CHR. NATIONALE WERKMANSBOND. De af deeling Beverwijk en Omstreken van den Chr. Nationalen Werkmansbond houdt heden avond in het Ned. Hervormd Vereenigingsgebouw aan de Oosterwijkstraat een ledenvergadering. De eere-voorzitter, ds. J. de Vries, zal een in leiding houden over het onderwerp „Het leven van ds. H. F. Kohlbrugge". Wat de tuinders kregen. Noteering van de groentenveiling. Spinazie per K.G. 41214 Postelein per K.G. 814 Sla per krop 12y2 Wortelen per bos 812 Rabarber per bos VA4 Uien per K.G. 2y24 Radijs per bos 3 Selderij per bos 3i'A Pieterselie per bos 46y3 Asperges dik wit per bos 2844 Asperges dik bl. per bos 1724 Asperges II per bos 1218 Tomaten per K.G. 2633 Prei per K.G. 2j43.80 Waspeen per K.G. 1014 Bloemkool I per stuk 1218 Bloemkool II per stuk 810 Komkommers I per stuk 9 Snij-boonen per K.G. 4750 Dubb. boonen per K.G. 5864 Doppers per K.G. 2225 Peulen per K.G. 2230 Aardbeien per doosje 1015 Aardbeien per slof 801.25 Aardbeien per slof. Aan de Vereenigde Veilingen en de B.E.T.-vei- ling werden gisteren reeds vrij veel aardbeien aangevoerd. Het grootste gedeelte werd nog aan de veiling gebracht in de welbekende doosjes. Hiervoor werd 10 tot 15 cent per stuk betaald. Hoewel het nog vroeg in het seizoen is, werden al zeer veel aardbeien per slof geveild. De prijzen hiervan liepen uiteen van 85 cents tot ƒ1.25. Duizenden bossen bloemen aangevoerd. Markt kan niet alles opnemen. Als gevolg van het warme weer worden op het oogenblik aan de bloemenveiling ,,'t Centrum" dui zenden bossen bloemen aangevoerd. Het is be grijpelijk dat bij dezen geweldigen aanvoer heel wat bloemen „doordraaien". Speciaal is dit nu het ge val met de irissen, die in groote hoeveelheden naar de veiling vervoerd worden. Jammer genoeg vindt dit kwantum niet altijd een kooper, zoodat dui zenden bossen op de vuilnisbelt terecht komen. Vrijdag j.l. werden niet minder dan 65.618 bossen irissen aangevoerd, waarvan 14.395 bossen „door draaiden". Minstens 95 pCt. van het verkochte aantal bossen was bestemd voor het binnenland. Buiten de irissen worden nog duizenden bossen andere soorten bloemen en potplanten geveild. On danks dezen ruimen aanvoer blijven de prijzen naai" verhouding nog vrij goed te noemen. CASTRICUM Verwachtingen voor het komende seizoen. De vacantie-gangers worden verwacht. Hoe zijn de vooruitzichten voor Castricum als badplaats? Wij mogen zeggen, dat er voor onze plaats eenige reden tot optimisme is. Castricum ligt onder de thans geldende bijzondere omstan digheden wel zeer gunstig. Het strand zal als vroeger geheel vrij zijn. Het Badhotel is gereed om de gasten te ontvangen. Castricum beschikt over een 8-tal goede hotels en veel pensiongelegenheid, totaal met meer dan 600 bedden. Het provinciaal duinterrein is weer op de ge bruikelijke wijze toegankelijk op vertoon van dag- of seizoen kaart. Er zijn in het duinter- rein geen bijzondere beperkingen gemaakt. Het provinciaal kampeerterrein is ook openge steld. Al is de toeloop van kampeerders door verschillende oorzaken nog niet groot, 'een der oorzaken daarvan is de petroleumschaarschte), het provinciaal bestuur is doende, om deze oor- 483e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 10 Juni 1940 Hooge Prjjzen 1500.— 19759 1000.— 1522 5164 7534 11943 15374 18743 23515 400.— 9310 12921 21096 23824 200.— 1550 13171 13632 15592 100.— 3480- 5540 7637 9241 10446 14645 16134 16961 19857 21168 21269 21663 22211 22768 23285 Prijzen van f 70. 1086 1118 1167 1234 1271 1351 1444 1549 1652 1712 1725 1757 1771 1774 1963 2032 2049 2371 2447 2481 2619 2630 2804 2853 2886 2911 2921 2956 3025 3081 3089 3187 3282 3300 3377 3457 3516 3577 3669 3763 3800 3938 4248 4607 4754 4772 4882 4946 5041 5419 5421 5531 5679 5745 5758 5772 5787 5790 5948 6116 6158 6482 6533 7431 7569 7585 7646 7659 7822 8035 8176 8224 8475 8643 8660 8670 8683 8695 8697 8702 8852 8863 8876 8955 9249 9280 4369 9416 9425 9524 9552 9814 9918 9971 10129 10148 10595 10668 10830 10896 10975 11348 1148C 11627 11664 11756 1200b 12140 12564 12627 12721 12730 1289C 12967 13003 13004 13007 13023 13035 13839 14209 14481 14541 14710 14763 14824 14882 15043 15225 15255 15337 15346 15582 18587 16007 16022 16107 16258 16284 16363 16382 16421 16638 16643 16806 16888 16977 16988 17065 17118 17266 17350 17.433 17491 17637 17717 17737 17767 17907 17914 18042 18049 18209 18212 18322 13393 18509 18549 18565 18566 18707 18826 19002 19036 19159 19287 19455 19796 19831 19993 20077 20345 20555 20666 20742 20758 20882 21100 21107 21140 21205 21217 21350 21359 21424 21454 21463 21509 21551 21685 21728 21870 22079 22101 22514 22594 23026. 23038 23044 23253 23256 23348 23365 23429 23542 23555 23629 23633 23652 23982 24011 24100 24307 24324 24339 24353 24375 24469 24525 24557 24711 24806 24896 24974 Nieten 1002 1034 1047 1084 1108 1185 1256 1309 1352 1397 1405 1445 1458 1534 1581 1645 1655 1705 1715 1743 1772 1773 1786 1879 1883 1891 1923 1924 1976 2130 2178 2185 2212 2217 2'285 2315 2418 2436 2438 2480 2476 2583 2638 2654 2726 2736 2737 2738 2766 2792 2809 2830 2878 2932 2934 3054 3062 3086 3125 3130 3144 3188 3217 3310 3332 3371 3389 3414 3463 3476 3499 3543 3644 3657 3661 3700 3712 3716 3719 3737 3775 3804 3824 3829 3883 4007 4117 4149 4186 4251 4290 4387 4395 4424 4433 4447 4455 4579 4615 4670 4693 4694 4700 4777 4810 4812 4848 4855 4862 4887 4890 4919 4961 4969 4977 4978 4997 5014 5045 5128 5139 51*76 5200 5211 5252 5302 5323 5341 5349 5350 5357 5375 5402 5410 5439 5441 5446 5520 5575 5639 5677 5705 5727 5740 5768 5791 5801 5878 5921 5926 5932 5936 5951 5973 6130 6193 6388 6407 6485 6494 6504 6524 6549 6561 6569 6570 6607 6603 6712 6805 6822 6849 6862 6866 6875 6881 G904 7040 7058 7061 7188 7199 7200 7202 7225 7226 7227 7308 7332 7475 7540 7571 7583 7588 7616 7617 7639 7652 7679 7691 7746 7824 7828 7855 8014 8021 8037 8100 8113 8172 8292 8309 8396 8399 8419 8430 8433 8454 8548 8589 8614 8655 8688 8701 8711 872*2 8758 8760 8761 8774 8846 9033 9055 9056 9063 9067 9088 9093 9186 9191 92 f0 9243 9245 9264 9348 9356 9547 9558 9580 9627 9651 9682 9702 9771 9792 9950 10032 10065 10083 10104 10205 10209 10214 10220 10262 10264 10274 10318 10388 10399 10411 10434 10450 10461 10496 10577 10599 10638 10662 10676 10792 10807 10815 10832 10848 10914 10929 10961 10996 11012 11018 11122 11163 11171 11183 11189 11224 11264 11278 11293 11352 11380 11386 11446 11447 11457 11495 11498 11554 11600 11631 11653 11732 11755 11808 11857 11866 11869 11913 11941 11961 11987 11988 12078 12106 12159 12245 12247 12249 12259 12441 12467 12475 12527 12567 12568 12571 12625 12660 12688 12744 12747 12792 12909 12914 13006 13048 130S8 13119 13219 13236 13273 13294 13349 13374 13396 13449 13465 13485 13522 13536 13550 13603 13616 13621 13643 13664 13684 13689 13698 13715 13717 13722 13772 13784 13824 13836 13889 13905 14004 14005 14022 14040 14081 14087 14089 14098 14112 14136 14181 14260 14270 14307 14311 14360 14468 14479 14505 14616 14691 14726 14733 14737 14742 14744 14751 14814 14816 14833 14868 14883 14949 14969 14975 15003 15022 15068 15123 15131 15156 15209 15229 15230 15232 15279 15403 15451 15489 15510 15596 15607 15626 15651 1-5657 15660 15671 15698 15702 15735 15744 15815 15835 15872 15908 15930 15939 15942 16021 16024 16029 16041 16083 16096 16126 16164 16203 16285 16296 16301 16312 16321 16322 16426 16438 16456 16480 16488 16535 16629 16648 16656 16658 16661 16681 16745 16809 16861 16894 17002 17022 17088 -17091 17094 17122 17130 17196 17212 17216 17258 17261 17271 17275 17304 17356 17364 17514 17562 17582 17645 17650 17656 17661 17745 17755 17756 17762 17851 17865 17867 17887 17938 17963 17978 17984 18001 18083 18101 18119 18132 18143 18150 18220 18221 18278 18324 18350 18367 18375 18503 18531 18539 18597 18598 18607 18610 18633 18673 18744 18764 18778 18792 18793 18903 18945 19014 19021 19023 19039 19041 19078 19083 19190 19266 19297 19341 19397 19402 19490 19556 19579 19599 19602 19610 19625 19655 19683 19752 19772 19901 19902 19907 20085 20089 20104 20114 20162 20170 20243 20264 20271 20282 20314 20368 20451 20482 20546 20558 20570 20576 20601 20602 20654 20699 20715 20719 20739 20740 20831 20868 20872 20892 20910 21002 21026 21102 21165 21197 21208 21224 21240 21261 21271 21343 21375 21392 21458 21571 21622 21624 21655 21677 21734 21762 21781 21826 21900 21902 21936 21991 22008 22014 22062 22068 22130 22182 22193 22220 22232 22248 22276 22279 22330 22350 22365 22385 22429 22430 22433 22443 22473 22521 22592 22596 22608 22784 22796 22810 22836 22873 22918 22953 22978 23104 23106 23177 23248 23270 23274 23275 23300 23310 23314 23321 23352 23388 23501 23550 23553 23584 23706 23755 23792 23895 23917 23929 24003 24047 24061 24150 24160 24184 24209 24215 24231 24255 24260 24386 24388 24416 24476 24480 24490 24531 24C42 24578 24584 24603 24614 24613 24630 24657 24681 24582 24683 24693 24702 24714 24728 14847 24852 24871 24881 24900 24909 24936 24937 24972

IJmuider Courant | 1940 | | pagina 5