VOETBAL KON. MEP. VOETBALBOND TWEEDE KLASSE Wandelsport. R.K. VOETBAL HONKBAL Haarlemsche Voetbalbond r Lr MAXNDA'G 17 JUNI 1940 DE UITSLAGEN. Kampioenschap van Nederland. FeijenoordJuliana Blauw Wit—G.V.A.V. Af deeling I. Groep C: A.F.C.Z.V.V. (A.F.C. is kampioen). E.D.O.Kinheim Groep G: (Beslissingswedstrijd) Alcm. Vixtrix 2C.S.V. (C.S.V. kampioen). Groep L: SchinkelhavenZ.S.G.O. Af deeling II. Groep A: V.U.C.—Hermes-D.V.S. Ranglijstjes. Af deeling I. 6—1 3—1 3—2 3—0 Tweede klasse: A.F.C. 20 17 2 1 36 66—26 1.80 E.D.O. 18 10 6 2 26 37—27 1.45 D.W.V. 15 10 1 4 21 47—26 1.40 Zeeburgia 15 6 4 5 16 32—28 1.07 H. F. C. 18 8 3 7 19 46—35 1.06 Kennemers 17 7 3 7 17 50—44 1.— Q. S. C. 14 4 5 5 13 28—36 0.93 R.C.H. 16 5 2 9 12 28—31 0.75 Kinheim 18 5 2 11 12 36—64 0.66 Beverwijk 18 5 2 11 12 26—41 0.66 Bloemendaal 19 5 2 12 12 31—66 0.63 Z.V.V. 18 5 0 13 10 32—42 0.55 Afdeelin II. Eerste klasse: Feijenoord 17 11 5 1 27 42—14 1.59 Sparta 18 9 5 4 23 65—44 1.28 H.B.S. 17 9 3 5 21 49—44 1.24 Hermes-D.V.S. 17 7 6 4 20 49—37 1.18 D. F. C. 16 7 3 6 17 30—26 1.06 D. H. C. 17 6 6 5 18 50—38 1.06 V.U.C. 17 6 4 7 16 38—54 0.94 R. F. C. 16 5 3 8 13 30—32 0.81 Xerxes 16 3 5 8 11 33—54 0.69 C. V. V. 17 0 2 15 2 18—62 0.12 De wandelsport en naastenliefde. De Noord-Hollandsche Wandelsport Bond organiseerde Zondag een na tionale wandeltocht, waarvan het batig saldo bestemd is voor de geteis terde streken in ons land. Op de foto: de Haarlemsche vcreeniging „Jan Passtoors" in de mooie om geving van Santpoort op marscli. Om het Kampioenschap van Nederland. Blauw Wit wint geflatteerd van G. V. A. V. In het Stadion is Zaterdagavond de eerste wed strijd om het kampioenschap van Nederland ge speeld tusschen de kampioenen van afdeeling 1, Blauw Wit, en van afdeeling V, G.V.A.V. De Amsterdammers, die reeds als favoriet be gonnen, hebben inderdaad ook de overwinning be haald. Het vertoonde spel was echter niet dat, wat men van de westelijke kampioenen mocht ver wachten. Een fout van keeper Haan bezorgde de thuis club door Van Nol de leiding. Vlak voor de rust kreeg Westphal een productieve bui en scoorde twee goede doelpunten, waarvan het tweede na uitstekend samenspel met Bergman en Van Nol vermelding verdient. Ondanks het matte spel had Blauw Wit hierdoor een geflatteerden voorsprong gekregen in de eerste helft. Het sterkste wapen der Groningers was hun enthousiasme en in de tweede helft, welke vrijwel geheel in een stroomenden regen gespeeld werd, slaagden ze er in, de Amsterdammers op hun eigen helft terug te dringen. De spil Janssen her stelde zich van een slechte eerste helft en zette zijn voorhoede met lange centers naar de vleugels aan het werk. Door grootere routine van de Am- sterdamsche achterspelers brachten zijn het niet veel verder dan enkele corners, waarbij Ferwerda zijn club door roekeloos stompen angstige momen ten bezorgde. Door de geweldige regen kwamen er groote plassen op het veld, voortdurend bleef de bal hier in steken, waardoor goed voetbal onmo gelijk werd. Toch hielden beide partijen moedig vol, het tempo was in deze helft beslist hooger dan voor de rust. Blauw Wit, dat in het korte spel bleef volharden, kon ondanks enkele kansen De Haan niet meer passeeren. Een strafschop werd door T. Hazeveld in een doelpunt omgezet en daarmee kregen de Groningers een zeer verdiend tegenpunt. Groote overwinning van Feijenoord op Juliana. Feijenoord heeft haar eersten kampioenswedstrijd die ten aanschouwe van ruim 5000 kijkers op het Sparta-terrein gespeeld werd, met 61 gewonnen. De overwinning kwam den Rotterdammers ten volle toe, maar de score was eenigszins geflat teerd. Ongeveer twintig minuten is de strijd oud als Feijenoord voor haar overwicht, dat echter niet erg groot is, de belooning krijgt. Vrauwdeunt drib belt er even alleen van door en een onverwacht schot is dan het besluit. Poettgens'kan niet redden en moet het leder, dat hij vallende nog tracht te stoppen, laten passeeren (10). Even later door staat de Limburgsche club weer emotioneele mi nuten als Vente een vrije schop neemt, wegens hands van Somers, en de bal over de lat suist. Feijenoordvergroot haar voorsprong zeven minuten na haar eerste doelpunt. De combinatie klopt wonder goed. Vrauwdeunt zet Zaanen aan het werk. Even loopt deze met den bal en dan vliegt de voorzet het doel langs, waar Sinke op zijn plaats is en met zijn hoofd het leder onberis pelijk van richting doet veranderen. Poettgens i: voor de tweede maal gepasseerd (20). Vlak voor de rust doet Vroomen, als belooning voor hard werken, met een uitstekend en ver echot de voorsprong verminderen tot 21. Na rust is Feijenoord weer aan bod en ditmaal moet de Limburgsche verdediging zwichten. Zij be gaat de fout te treuzelen en de vlugge Vrauwdeunt maakt daar dankbaar gebruik van. De bal vliegt van zijn schoen langs doelman Poettgens (31). Er is dan nagenoeg een kwartier gespeeld. Geen vier minuten zijn er nadien verloopen, of Feijenoord ziet kans den voorsprong wederom en zelfs op fraaie wijze te vergrooten. De bal wordt van rechts aangegeven. Vente, in moeilijke positie verkeerend, tikt hem even door naar Sinke. Een ondeelbaar oogenblik heeft deze slechts noodig om het leder stil te leggen, dan knalt zijn schot (41). Poettgens loopt ver uit, den aanstormenden Vente tegemoet. Daarbij kan hij den bal het veld inwerken. Beide spelers vallen dan over elkaar. Tegelijkertijd vangt Zaanen het leder op en zet onmiddellijk in het verlaten doel (51). Nog is de hardwerkende Feijenoord-aanval niet tevreden. Vente doet het dan heelemaal alleen. Hij bemachtigt den bal, passeert op een kalme wijze enkele spelers en den doelman incluis. Dit is dan Feijenoord's zesde doelpunt (61). Dit is tevens 't slot van dezen eersten wedstrijd, dien Feijenoord speelde om de hoogste voetbaleer. HET BONDENTOURNOOI VOOR ROTTERDAM. Den Haag—Haarlem (2—0) Na het goede resultaat van het Haarlemsch Elf tal tegen Amsterdam is de uitslag tegen het Haag sche Elftal eenigszins onbevredigend. Toch is de overwinning voor de Hagenaars vol komen verdiend; het verschil had zelfs nog wel wat grooter kunnen zijn. Behalve eenige korte perio den was het Haagsche Elftal steeds in den aanval; het bracht de verdediging van de Haarlemmers meermalen geducht in het nauw. Het was daarom maar goed, dat het Haarlemsche achtertrio in goede conditie was. Vooral Wille oogstte eenige keeren een verdiend applausje voor zijn fraai werk. Ook Zandstra was goed op dreef; het was een lust zijn duels met De Harder te aanschouwen. De Haagsche linksbuiten, die door zijn kwieke spel veel weg heeft van een duveltje uit een doosje, slaagde er dikwijls in, met een schijnbeweging Zandstra te passeeren, maar even zoovele malen .vist de E.D.Ó.'er hem op resolute manier iden bal ie ontnemen. Van den Engel, de nieuwe internationaal op den rechtervleugel, viel een beetje tegen. Verder viel Van der Vegte op door zijn goede passes; hij was vrijwel de eenige, die het keer op keer aandurfde een schot te lossen. In de halflinie speelde Stam een uitstekende martij. In dezen wedstrijd was hij beter dan De Vries, al speelde de laatste ook wel een goede Dartij. In de Haarlemsche voorhoede was Helling man wel de beste; het was dan ook jammer, dat hij zich in de tweede helft moest laten vervangen. Van der Hulst probeerde het vaak te veel alleen: ditmaal had hii daar geen succes mee, want hij verd door de Haagsche backs geducht op de huid gezeten. Éénmaal loste hij een heel hard schot, dat ternauwernood door keeper Koek gekeerd werd. In beide helften van den strijd werd een doel- Dunt gescoord. Het eerste ontstond door treuzelen 'n de Haarlemsche verdediging; de bal kwam bi.i Van den Engel, wiens voorzet ineens door Ever- steyn ingeschoten werd. Het tweede doelpunt werd van dichtbij door De Harder gescoord. Het was een heel aardige wedstrijd, die door te weinig publiek werd bijgewoond, vooral als men bedenkt, dat toch de geheele oobrengst voor het ge teisterde Rotterdam bestemd was. De ODstellingen waren als volgt; Den Haag: Koek, Walham. Choufour, Bool. Stam. Loof, Van den Engel, Van der Vegte, Eversteyn. De Heer, De Harder. Haarlem: Kammeijer. Hellingman, Van der Hulst. Wouden berg, De Winter. Visser, De Vries. Koppen, Drijver. Zandstra, Wille. E. D. O.—Kinheim (3—0) De eerste aanvallen zijn voor Kinheim maar reeds spoedig wordt het spel meer verdeeld en het is Hemstra die uit een slecht weggewerkte corner E.D.O. de leiding weet te bezorgen; wel tracht Kin heim hierna het spel in handen te nemen, maar 't Was gisteren een drukke dag Voor wandlaarsters en -aren. ('k Maak hier van wandelen gewag Door sportbeoefenaren). Zij liepen er zoo fleurig bij, Marcheerende in ploegen. Zoo opgewekt en vrij en blij; Zoo echt voor hun genoegen. Hier hoorde men een frisschen zang, Daar liep een groep te fluiten, En allen met een flinken gang, In frissche sfeer van buiten. Geen wonder ook dat het zoo was Want wandelende vrinden, Zijn bij elkander „in den pas" Sportief gelijk gezinden. Zij zetten 't beste beentje voor, En beste zijn ze beiden, Zoo wandelen zij uren door Waarheen die beenen leiden. 'k Houd veel van de sportieve vreugd Dier wandlaarsters en -aren, Die eenvoud heeft als groote deugd. Het kenmerk van het ware. T>. GASUS. het is wederom Hemstra die scoort nu uit een keu rig door Spek aangegeven bal. Verder valt er niet veel goeds te noteeren dan een ontzettend hard schot van Nolet tegen de lat. Rust komt met 20 voor E.D.O. Na rust zijn de eerste aanvallen voor E.D.O., maar nu wordt het spel veel te kort gehouden en Kinheim ziet kans het spel te verplaatsen. Hier is het spel echter te onsamenhangend om succes te hebben en nadat E.D.O. nog eenmaal door Spek uit een penalty gescoord heeft komt het einde met 3—0 voor E.D.O. A. F. C. kampioen. Door een 32 overwinning op Z.V.V. is A.F.C. erin geslaagd het kampioenschap van haar afdee ling (Westelijke tweede klasse C) te behalen. Haarlem—Utrecht. Wij vernemen dat voor den wedstrijd, welke het Haarlemsch elftal op Woensdag 19 dezer voor het Stedentournooi ten bate van Rotterdam zal spelen tegen het Utrechtsch elftal op het terrein van E.D.O. aan het Noordersportpark te Haarlem (aan vang 8 uur) het Haarlemsch elftal als volgt is sa mengesteld: Doel: J. G. Wille (EDO) Achter: KI. Zandstra (EDO) en T. C. Drijver (HMidden: J. v. d. Gevel (VSV), A. de Vries (VSV) en J. Koppen (RCH). Vóór: A. de Winter (Haarlem), H. Schijvenaar (EDO). F. v. d. Hulst (Haarlem), W. Balvers (VSV) en S. Sterk (VSV). Het Utrechtsche elftal dat a.s. Woensdag in den wedstrijd Haarlem—Utrecht zal uitkomen, is als volgt samengesteld: Mackenzie (doel), Stofmeel, Van Rheenen, achter; Hoevers, Loggen, v. d. Lek, midden; Wil- lemse, Sluyk, Van Êlswijk, Van Polen en Cohen voor. H. B. C. kampioen van haar afdeeling. Sprekende overwinning op T. Y. B. B. (72) Met sprekende cijfers heeft H.B.C. Zondagmid dag van T.Y.B.B. gewonnen, en daardoor reeds het kampioenschap van haar afdeeling veroverd. Reeds 5 minuten na den aanvang geeft v. Bakel uit een schermutseling aan H.B.C. de leiding (1—0). Peeperkorn benut dan een voorzet van Martin, terwijl even later Martin een voorzet van Peeper korn inkopt. Nog voor rust profiteert Martin van een fout van Stals. Rust 40. Ook na rust geeft H.B.C. den toon aan. Reeds na 5 minuten is het 6—0 door Peeperkorn, terwijl Martin den stand tot 70 opvoert. H.B.C. doet het dan wat kampjes aan, waarvan Vessies en v. d. Linden profiteeren door den eind stand op 72 te brengen. Na afloop ging onder applaus de kampioensvlag aan den mast, waarna eerst op het terrein en latei- in intiemen kring het kampioenschap gevierd werd. ANDERE UITSLAGEN. H.M.S.V.V.A. 3—4 R.K.A.V.Volendam II 11 V.V.A. II—Wilskracht 2—5 Lisse II—D.O.S.S. 7—4 D.E.K.—Hoofdd. Boys 1—3 Vogelenzang IIGeel Wit III 114 T.Z.B. II—Hoofdd. Boys II 11—1 en benutte vangkansen en goede aangooien, dan van het werpen van Wilders. Ook het aantal honk- slagen van Haarlem acht wijst op zwak wer pen. Vooral I-Iunik met drie honkslagen in vier beurten, waaronder een twee- en een drie-honk- slag, had er het oog goed in. Hierbij komen dan nog de keeren dat wel raak geslagen werd maar een vangkans werd geboden. Zeven keer werd die kans benut, warvan drie keer in het verre veld, en twee keer gemist. De Mon, die voor Haarlem den geheelen wed strijd wierp, had blijkbaar geen grein last van den natten bal. Die kwam in tegendeel tot wel één van zijn beste prestaties. Blauw Wit, den kam pioen der laatste jaren, zonder één run naar huis asturen, wil toch wel wat zeggen! Eenige cijfers mogen dit succes wel illustreeren. De Mon heeft tegenover zich gehad een en dertig spelers en toen waren er zeven en twintig nullen bijeen. Er zijn in totaal dus vier spelers op den honken geweest t.w. twee met een vrijen loop door vier wijd één door een fouten aangooi van Bloe- mink en één door een honkslag! Van die zeven en twintig nam De Mon er één en twintig voor zijn rekening door drie slag en twee door een aangooi van het eerste honk. Beets nam er twee door het benutten van vangkansen. Gezien de productie van in totaal één honkslag hadden binnen- noch buitenvelden ook maar iets te doen. Uit den aard der zaak kwamen daarin dan ook geen fouten voor behalve den eerder ge noemden aangooi van Bloemink. Aan Blauw Wit zijde noteerden we vijf fouten. De uitslag in innings is: Blauw Wit: 0—0—0—0—0—0—0—0—0 0 Haarlem: 2—1—0—0—4—0—0—3—x 10 H. H. C. I-E. D. O. I (7-5) Het zag er in het begin niet naar uit dat H.H.C. dezen wedstrijd zou winnen. Van den Born, die voor E.D.O. de eerste twee en een gedeelte van de derde innings wierp, was wel niet bijzonder ge vaarlijk, maar van slaan kwam bij H.H.C. toch niet veel terecht. Van der Schalie begon als eerste man wel met een honkslag maar raakte tusschen eerste en tweede hand ingesloten en ging daar uit. Meer succes had hij met zijn twee-honkslag in de derde beurt, toen hij tenminste Noordhoff over de thuis plaat haalde. Ook toen Schij venaar de plaats van Van den Born had ingenomen werd het slaan niet beter. Als de bal al geraakt werd, ging hij nog al eens langs Schijvenaar of langs een anderen speler, die dan met een goeden aangooi een nul noteerde. Zoo kon het gebeuren dat pas in de zesde innings de H.H.C.-score wat steeg. Een fout van Verhagen bracht Van der Schalie op het honk, waarna J. Baas hem met een honkslag thuis haalde. Mulder zorgde dat ook Baas over de plaat kwam al ging hij zelf uit. Zwak spel van H.H.C., zoowel wat het werpen van Moll als het veldwerk aangaat, maakt dat E.D.O. bijna zonder honkslagen, toch aan wat pun ten kwam. Pijnakker, die het werpen in de vierde beurt overnam, begon zwak, maar het veldwerk werd toen al beter en toen nog later ook Pijnak ker er beter in kwam, was scoren voor E.D.O. uitgesloten. De vijf runs waren na de vierde in nings niet meer gestegen. H. H. C. kreg haar kans pas1 in de zevende beurt. Nadat de zesde geëindigd was met den stand 53 voor E.D.O. was Schijvenaar de goede richting kwijt, waardoor H.H.C. van drie keer vier wijd en bovendien van enkele fouten in het veldwerk o.a. een in het verre veld gemiste vangkans kon profiteeren. Zoo kwamen vier runs bijeen en steeg de H.H.C.-score tot 7. Doordat H.H.C. in de achtste en E.D.O. zoowel in de achtste als in de negende innings geen punten meer scoorde, won H. H. C. tenslotte toch nog met 75. De uitslag in innings is: E.D.O.: 0—2—1—2—0—0—0—0—0 5 H.H.C.: 0—0—1—0—0—2—4—0—x 7 Overige uitslagen. A.F.C.: 0—0—0—1—0—2—0—21 6 Ajax I: 0—0—3—0—4—1—0—2—0 10 T. H. B. I: 4—2—0—9—6—2—4—x 27 Watergraafsmeer: 01400104 10 E. D. O. II: 4—1—3—5—5—12—1—0 - 31 H. H. C. II: .0—0—1—0—0— 1—0—1 3 Haarlem I—Blauw Wit I (10—0) Een „no-run-gamc" voor De Mon. De Zondagmorgen gespeelde wedstrijd vond plaats op een nat veld zoodat er doorloopend met een natten bal werd gespeeld. Voor de meeste wer pers is dit een groote handicap en Wilders, die den geheelen wedstrijd voor Blauw Wit op de plaat stond, boekte met zijn „curve" dan ook weinig succes. Wel ging Haarlem eenige keeren voor nul uit, maar dat was meer het gevolg van geboden De Haarlemsche honkbal teams E. D. O. en H. H. C. De honkbalnegentallen E. D. O. (links) en H. H. C. (rechts). De spe lers van E. D. O. zijn v. 1. n. r. Eerste rij: Oome (reserve), v. d. Putten, Augustinus, KI. Zandstra, Kr. Zand stra; tweede rij: Verhagen, Schijve naar, v. d. Bom, Hofstra, Odenthal. De namen van H. H. C. zijn v. 1. n. r. eerste rij: v. d. Schalie, Mulder, Hartog Jr., Noordhoff, tweede rij: J. Baas, Pijnakker, Panman, D. Baas, Moll. E. H. S. I: 1—1—1—2—0—2—2—1—x Haarlem II: 3—1—1—0—2—0—0—0—9 Haarlem III: 3—2—0—0—7—0—2—0 14 E. H. S. II: 3—0—4—1—2—3—0—3 16 Schoten II:: 2—6—21—3—5 37 Hercules: 34130 11 H. C. K. II: 2—0—0—0—2—2—0—3—0 9 H. H. C. III: 2—2—6—1—1—0—8—3—5 28 Schoten 1 bleef met 98 de meerdere van R.C.H. I en Quick met 1614 die van Zeeburgia. Secretariaat: Duvenvoordestr 62 Telefoon 14569 Officiëele mededeelingen „ZEVENKAMP-DAG". In aansluiting aan de vorige publicatie kan worden mede gedeeld, dat de datum van den a.s. „Zeven kamp-Dag" is vastgesteld op Zondag 21 Juli 1940 (des middags) en wel op de terreinen der „R.C.H." te Heemstede. De „Zevenkamp" bestaat uit 80 m hard- loopen, doelschieten, vérspringen, inwerpen, vertrappen, 100 m baldribbelen en „raak de met als slot 4x100 m vereenigings- De inschrijving is opengesteld voor leden van den H.V.B. (dus ook de K.N.V.B.-spe- lers), niet jonger dan 16 jaar. Deelnemers moeten zich vóór of op Woensdag 10 Juli 1940 opgeven bij hun ver- eenigings-secretaris, onder opgaven van hun adres. H.H. Vereenigings-secretarissen wor den beleefd verzocht de collectieve opgaven uiterlijk Donderdag 11 Juli a.s. in te zenden. Voor dezen „Zevenkamp" zijn ook nu weer persoonlijke en vereenigingsprijzen beschik baar gesteld. Enkele andere bijzonderheden zijn per circulaire ter kennis van de Besturen der aangesloten vereenigingen gebracht, met verzoek een en ander zoo spoedig mogelijk aan hun leden bekend te willen maken. Chronologisch overzicht, puntentelling en wedstrijdreglement zullen t.z.t. via de ver eenigings-secretarissen aan de deelnemers worden toegezonden. HAARLEMUTRECHT. Voor de steden- competitie tusschen de stedelijke elftallen van Amsterdam, Den Haag. Utrecht en Haarlem, waarvan de netto-opbrengst zal worden afgedragen ter leniging van den nood in Rotterdam, zal Woensdagavond op het terrein van E.D.O. aan het Noorder sportpark de ontmoeting Haarlem—Utrecht worden gespeeld. In verband met het liefdadig karakter zal aan K.NV.B, en H.V.B.-officials geen vrije toegang worden verleend op vertoon van diploma. Het Haarlemsche Elftal is als volgt samengesteld: Doel: J. G. Wille (EDO). Achter: KI. Zandstra (EDO) en T. C. Drijver (HFC) Midden: J. v. d. Gevel (VSV), A. de Vries (VSV) en J. Koppen (RCH), Voor A. de Winter (Haarlem). H. Schij venaar (EDO), F. v d. Hulst (Haarlem), W. Balvers (VSV) en S. Sterk (VSV), H.H. PENNINGMEESTERS. De Pen, ningmeester van den H.V.B. brengt ter ken nis, dat de nota's voor ledenopgave, opge. legde boete enz. zijn verzonden en voor u Juli 1940 voldaan moeten zijn. Mocht men de nota niet ontvangen heb ben, dan gelieven de betrokken penning, meesters om toezending van een afschrift te verzoeken. Onder geen enkele omstandigheid zal men zich later op de niet-ontvangst der nota kunnen beroepen. Betaling kan geschieden bij voorkeur on onze Postgirorekening No. 309438 ten name van den Haarl. Voetbalbond te Haarlem of ten huize van den penningmeester, pijn» Hendriklaan 62 te Overveen. Bij storting on onze postrekening gelieve men het stortings- bewijs als kwitantie te bewaren. DECLARATIES. Met het oog op het af. sluiten der boeken wordt aan H. H. Official* en in het algemeen aan hen die iets van den H.V.B. te vorderen hebben verzocht, hun declaraties uiterlijk Maandag 17 Juni a,s aan den penningmeester van den H.V.B den heer Ch. Boeree, Prins Hendriklaan 62 te Overveen, in te zenden. KAMPIOENSCHAP VAN HAARLEM. Daar zich verschillende bezwaren voordoen zullen de wedstrijden om het Kampioen- schap van Haarlem dit seizoen niet worden gehouden. SERIEWEDSTRIJDEN. Aan de vereeni- ging DeCeO is toestemming verleend tot het houden van seriewedstrijden tusschen de vereenigingen DeCeO en D.S.K. in de maand Juni 1940. WEDSTRIJDEN. De vereeniging Hilli- nen te Hillegom verzoekt voor haar elftal- len uit- en thuiswedstrijden op Zondagen zoowel als op doordeweeksche avonden. Men stelle zich in verbinding met den Seen den heer S. J. Warmerdam, Prins Hendrik straat 14 te Hillegom. VERZOEK AAN H.H. BONDSOFFICIALS. Het Bondsbestuur zal het zeer op prijs stel len van alle Bondsofficials, die zich in mili tairen dienst bevonden of nog bevinden eenig teeken van leven te ontvangen. Hier voor gelieve men zich schriftelijk te richten tot het Bondsbureau, Duvenvoordestraat 62 Haarlem. H.H. Scheidsrechters worden verzocht dit bericht te zenden aan den heer N. J. Twis- terling, Secretaris der Scheidsrechterscom-i missie, Badhuisstraat 24 Haarlem. Van enkele officials is bovenbedoelde mededeeling reeds ingekomen; deze behoeft uiteraard niet te worden herhaald. SCHEIDSRECHTERS. - De heer H.Scholti is verhuisd naar Scheybeecklaan 14 Bever wijk. BOETEN. De aan de vereeniging Hiffi. nen onder No. 175 opgelegde boete wegens het staken van den wedstrijd Heemstede- Hillinen 2 is teruggebracht tot ƒ2,50. Ingetrokken. No. 220, opgelegd aan Zeemeeuwen krachtens art. 8 sub B voor 50 pet. Herzien. De aan V.S.V. opgelegde boe ten onder nos. 230, 231, 232 en 233 wegens ongerechtigd uitkomen van A. G. Consent komen te vervallen en boete no. 229 blijft alleen gehandhaafd. ■jve iiant jiitra rfde ,|0OI iet he I stir öili 'JOl See AFD. A: ADSPIR ANTEN. gesp. gew gel.vrl. pt. v.-4 Haarlem a 12 12 - - 24 60-8 R. C. H. a 12 6 2 4 14 27-23 12 4 3 5 11 „31—29 VI. Vogels a 10 4 2 4 10 25-29 Kennemerland a 11 4 2 5 10 15-28 E. D. O. a 11 3 1 7 7 10-19 AFD. B: S. I. Z. O 13 8 3 2 19 64—18 E. H. S 14 8 2 4 18 70-34 Haarlem b 11 6 4 1 16 37-18 H. F. C. a 10 7 1 2 15 38-12 Zandvoort a 14 5 1 8 11 40-62 E. D. O. b 12 4 1 7 9 27-48 R. C. H. b 12 3 2 7 8 32-48 10 - - 10 - 16-84 AFD. C: DeCeO a 13 7 2 4 16 39-31 VI. Vogels b 9 7 1 1 15 26-14 Heemstede 10 7 1 2 15 28-13 Z. S. V 10 5 3 2 13 52-19 R. C. H. c 13 6 1 6 13 26-35 T. H. B. a 12 4 2 6 10 33-30 Haarlem c 12 4 2 6 10 23—25 Bloemendaal a 12 2 2 8 6 20-50 D. I. O 11 1 2 8 4 15-45 AFD. D: 13 10 2 1 22 55-9 D. O. A 12 10 1 1 21 76-12 H. F. C. b 13 6 1 6 13 35-35 9 6 - 3 12 29-20 Haarlem d 11 3 3 5 9 27-23 E. D. O. c 9 2 2 5 6 10-41 Kennemerland b 13 2 2 9 6 16-60 D. S. K 9 2 1 6 3 18-44 R. C. H. d 7 - 2 5 2 9-31 D. S. K. twee verliespunten in mindering wegens niet opkomen tegen Hillegom op 2-12-'39. AFD. E: 12 11 11 7 Schoten b E. T. O. T. H. B. b 11 7 - 4 DeCeO b 11 4 2 5 Haarlem e 11 4 1 6 E. D. O. d 11 3 3 5 R. C. H. e 13 2 3 8 Zeemeeuwen b 12 2 1 9 E.D.O. twee winstpunten in wegens niet opkomen tegen 25-ll-'39. T.H.B. b twee winstpunten in wegens niet opkomen tegen 30-3-'40. 22 75-8 16 39-9 12 43-27 10 25-36 9 24-43 7 27—36 7 25-48 5 11-64 mindering E.T.O. op mindering DeCeO op NOORDELIJKE ADSPIRANTEN. Stormvogels a 13 12 1 25 85—U V. S. V. a 14 9 2 3 20 58-43 Kennemers a 11 9 - 2 18 63-10 Beverwijk a 14 8 1 5 17 54-28 12 5 1 6 11 28—39 Stormvogels b 13 2 4 7 8 15—52 Kinheim a 14 2 4 8 6 34—58 Kennemers b 13 2 1 10 5 15-50 V. S. V. b 12 1 2 9 4 2081 Kinheim a twee verliespunten in minde- op 2-12-'39 AFD. B: V. V. B 16 16 1 32 Brederode 15 10 1 4 21 V. S. V. c 14 7 - 7 14 Beverwijk b 12 6 6 12 Kemphaan 13 5 2 6 12 Stormvogels c 6 3 2 1 8 Kennemers c 11 3 1 7 7 V. S. V. e. 10 1 2 7 4 Kinheim b 11 1 3 7 3 V. S. V. d 11 1 3 7 1 14-14 39—48 24—95 13—78 1 23—64 Kinheim b twee winstpunten in minde ring wegens niet opkomen tegen V.S.V. d op 25-11-'39. V.S.V d vier winstpunten m mindering wegens niet opkomen tegen Kennemers 6 op 2-3-'40 en Beverwijk op 30-3-'40.

IJmuider Courant | 1940 | | pagina 6