Uit de Pers. KORT EN BONDIG. DINSDAG 8 OCTOBER 1940 Huisslachtingen worden weer mogelijk. Geen zwaarder varkens dan 110 K.G. Het A. N. P. meldt: Een regeling kan worden verwacht, welke het verrichten van huisslachtingen wederom mogelijk maakt. Voor het verrichten van een hulsslachting zal men in het bezit dienen te zijn van een machtiging, welke door den pro vincialen voedselcommissaris tegen betaling van 25 cent kan worden uitgereikt. Deze machtigingen, welke recht geven op het slachten van één varken, zullen uitsluitend wor den uitgereikt aan hoofden van gezinnen en aan instellingen met een liefdadig of ander on baatzuchtig doel, die georganiseerd zijn bij een Landbouw-Crisis-Orgahisatie, in het bezit zijn van een varkenstoewijzing en tevens aan- toonen, dat zij het betreffende varken gedu- ren'de ten minste vier maanden als eigenaar heb ben gemest. Aan hoofden van gezinnen en aan instellin gen met een liefdadig of ander onbaatzuchtig doel, die aan de boven omschreven voorwaarden voldoen en bovendien aantoonen, dat zij in het jaar 1939 meer dan één huisslachting hebben verricht, kunnen machtigingen worden uitge reikt tot ten hoogste het aantal der door hen in dat jaar geslachte varkens. Geen machtiging zal echter worden uitge reikt aan het hoofd van een gezin, waarvan dat hoofd of eenig ander lid dan wel eenige bij dat gezin inwonend persoon het slagersbedrijf uitoefent of handel in vleesch drijft. Ter verkrijging van bovenbedoelde machtiging zal een aanvrage op een daartoe vastgesteld formulier bij den plaatselijken bureauhouder moeten worden ingediend. Bij deze aanvrage zal een verklaring van den plaatselijken distributie- dienst overgelegd dienen te worden, waaruit blijkt, dat de vleeschkaarten van den georgani seerde, benevens van alle bij hem inwonende per sonen zijn ingeleverd. De gelegenheid tot het inleveren van de vleeschkaarten zal worden opengesteld van 12 October 1940 af. Verrekening van bonnen. In het bezit zijnde van een machtiging zal tenslotte de slachting uitsluitend plaats mogen vinden in aanwezigheid van een vertegenwoor diger van den provincialen voedselcommissaris en onder voorwaarde dat door dezen vertegen woordiger het geslacht gewicht van 't varken wordt vastgesteld, het vleesch gemerkt en van het gewicht mededeeling wordt gedaan aan den plaatselijken distributiedienst. Ook dient de machtiging vóór den aanvang van de slachting aan den vertegenwoordiger van den provincialen voedselcommissaris ter hand te worden gesteld. De distributiedienst brengt aan de betreffende personen zooveel bonnen van de vleeschkaart in rekening als in overeenstemming is met het vastgestelde ge slacht gewicht. Indien het ingeleverde aantal bonnen daartoe niet toereikend is, zal het te kort met de volgende aan de betreffende per sonen uit te reiken kaarten worden verrekend. Bij de bovenbedoelde berekening zal echter, indien de machtiging aan een hoofd van een ge zin is verstrekt, aan de bonnen een meerdere waarde van 50 pet. worden toegekend, tenzij deze wenscht, dat de bonnen hun normale waar de zullen behouden, in welk geval aan hem extra, kaarten tot de halve waarde zullen wor den uitgereikt. Zware varkens. In de naaste toekomst kan een verbod wor den verwacht voor het voorhanden hebben van varkens, welke zwaarder zijn dan 110 K.G. Een uitzondering zal daarbij alleen worden ge maakt voor wat betreft fokzeugen en voor huis slachting bestemde varkens. Fokzeugen zullen dus door georganiseerden tot een aantal, gelijk aan hun toewijzing, ook indien zij zwaarder zijn dan 110 K.G., voorhanden mogen worden gehouden. Ten aanzien van het voorhanden hebben van voor huisslachting bestemde varkens, zwaarder dan 110 K.G., is bepaald, dat zulks alleen ge oorloofd is, indien die varkens als zoodanig vóór 19 October 1940 zijn opgegeven en uiteraard eveneens onder voorwaarde, dat het door den georganiseerde voorhanden gehouden aantal het hem toegewezen aantal niet overtreft. De hierbovenbedoelde opgave, waarbij door den varkenshouder het (de) nummer(s) van het (de) varken(s), dien(t) (en) te worden medege deeld, moet geschieden bij #öen plaatselijken bureauhouder van het district, waar het be drijf van den varkenshouder gevestigd is. De plaatselijke bureauhouder zal den varkens houder een door hem gewaarmerkt bewijs van aanmelding overhandigen. Andere uitzonderingsbepalingen zullen niet worden gemaakt, zoodat een ieder wordt aan geraden zich door levering aan de Nederland- sche Veehouderij-Centrale van zijn varkens, voor zoover die het genoemde gewicht van 110 K.G. overtreffen of naderen, te ontdoen. BESTRIJDING VAN GESLACHTSZIEKTEN. De volgende toelichting wordt gegeven op de de zer dagen verschenen verordening inzake bestrij ding van geslachtsziekten, welke de secretaris-ge neraal van het ministerie van Sociale Zaken noo- dig heeft geoordeeld, uit te vaardigen iin het belang van de openbare gezondheid. De verordening schrijft voor, dat personen, die aan een geslachtsziekte lij den, verplicht zijn, zich te onderwerpen aan een geneeskundige behandeling totdat het besmettings gevaar geweken is. Bovendien zijn verdere voor zorgsmaatregelen getroffen om verspreiding van geslachtsziekten, welke zooals bekend is, in tijden van oorlog, een bijzonder gevaar opleveren, tegen te gaan. De adviesbureaux op dit terrein, die in Nederland zoowel in de steden als op het platte land bestaan, blijven zooals tot nog toe, gedragen door het vertrouwen tusschen bevolking en arts, voortwerken onder uitbreiding van hun bevoegd heden. De samenwerking tusschen de inspectie der volks gezondheid en de adviesbureaux zal in de toekomst een vruchtdragerden arbeid op het gebied der volksgezondheid beteékenen. Op deze wijze zullen besmettingshaarden, die zooals bekend, zich in vele gevallen bij a-sociale elementen voordoen, in de toekomst uitgeroeid worden door een doelmatige, geneeskundige- en onder bepaalde omstandigheden ook ziekenhuisbehandeling. Het zondigen tegen de in de verordening vastgelegde bepalingen, zal ge vangenisstraf of geldboete ten gevolge hebben. (A.N.P. I INITIATIEF VOOR DE GOEDE FILM AMSTERDAM, 7 Oct. (ANP) Het hoofdbestuur van „Het werk voor de goede film" deelt mede, dat het dezer dagen is overgegaan tot het verwezen lijken van een oud plan door het stichten van een filmcursus, die begin November een aanvang zal ne men. Als docenten zijn aan dezen filmcursus verbon den de heeren A. van Domburg, Mannus Franken, drs. Theo Hoyer en J. Verschueren van Multifilm. Bedoeling van den cursus is hun, die dieper op het filmverschijnsel wenschen in te gaan, van voorlich ting te dienen. Onderwezen zal worden in alle be langrijke elementen van het filmwezen als daar zijn: de aesthetiek, de geschiedenis, de techniek, de prac- tijk van de film, de verhouding van film tot maat schappij enz. enz. Belangrijke oudheidkundige vondst in Bunnik. De gemeenteveldwachter van Bunnik, F. Meems heeft een belangrijke historische vondst gedaan. Het betreft een urn uit den Romeinschen tijd, wel ke gedeeltelijk met asch. gedeeltelijk met nog gaaf gebeente was gevuld. De urn werd gevonden op ruim 2]A Meter diepte, op een platas, waar ouder leiding van de Nederlandsche Heidemaatschappij oude fortificaties worden weggeruimd. Aanvanke lijk wilde de heer Meems de urn aan het Rijks museum van Oudheden te Leiden ten geschenke geven, maar op verzoek van dr. Van Hoorn, con servator van het Oudheidkundig Museum te Utrecht heeft hij zijn vondst aan het Prov. Utr. Genootschap voor K. en W. geschonken. WISSELING VAN HOOFDREDACTEUR BIJ DE ARBEIDERSPERS. Met ingang van Maandag heeft de heer G P. J. van Overbeek zijn functie van hoofdredacteur bij de Arbeiderspers neergelegd. In zijn plaats is tot hoofdredacteur benoemd drs. W. Goedhuys. De heer Overbeek zal ook in de toekomst zijn medewerking aan de Arbeiderspers blijven verleenen, in den vorm van buitenlandsche reportages en politieke arti kelen. (A.N.P.) Vrachtboot dreef stuurloos rond. Beide opvarenden verdronken? Maandagmiddag werd op de Vecht bij Ommen een vrachtboot onder stoom opge merkt, welke stuurloos ronddreef. Bij onderzoek bleken de beide opvarenden G. Veltman en zijn zwager H. Korthuis, die in dienst zijn van den vrachtvaarder H. van Elburg, niet meer aan boord te zijn. Het vermoeden bestaat dat zij door nog niet opgehelderde oorzaak overboord zijn geslagen en verdronken. De politie is ter stond begonnen te dreggen doch is er niet in geslaagd de mannen te vinden. Velthuis was gehuwd en vader van twee kinderen. Korthuis was ongehuwd. RADIOREDE OVER DE ZOMERPOSTZEGELS 's GRAVENHAGE, 7 Oct. Woensdagavond 9 Oc tober zal de waarnemende secretaris-generaal, waarnemend hoofd van het departement van onder wijs, kunsten en wetenschappen, mr. H. J. Reinink, van 19.50 tot 20.00 uur over beide zenders een ra dio-rede houden over de zomerpostzegels. (ANP) WEKABONNEMENTEN dienen uiterlijk Woensdags avonds betaald te zijn, daar de bezorgers op Donderdag moeten afrekenen. DE ADMINISTRATIE. WERKLOOSHEID GEEN NOODLOT MAAR EEN DWAASHEID. In het jongste nummer van „De Unie" wordt in een artiekel „De Arbeid Eenige bron van wel vaart" onder meer verklaard: ,Dat wij de werkloosheid 10 jaren over ons heb ben laten gaan, is een ontzettende, een onnoeme lijk groote fout geweest! De werkloosheid is geen noodlot, dat wij geduldig hebben te dragen. Ze is een dwaasheid. Aan de werkloosheid kan een eind worden gemaakt, en als zij wordt opgeheven is er in ons land de mogelijkheid van welvaart voor allen." Daarom dient thans in alle deelen van ons volk het besef door te dringen, dat het belang van de gemeenschap gaat boven het belang van het indi vidu, en dat men het economische leven van ons volk ziet als een werkelijke eenheid en niet als een ongeordend "samenstel van persoonlijke belangen. „Dit houdt in de eerste plaats in, dat het geld de overheerschende positie, die het thans in ons economische leven inneemt, afstaat aan den arbeid. Dit beteekent een gi-ondige wijziging van ons finan- cieele systeem. Zonder deze wijziging is een uit eindelijke oplossing van het werkloosheidsvraag stuk niet te bereiken. Er zal een eind moeten komen aan den toestand, dat men meent met „Geen geld!" elke oplossing van het werkloosheidsvraag stuk uit den weg te kunnen gaan. Niet langer zal het geld bepalen of er arbeid zal zijn, maar de ar beid zal bepalen of er geld zal zijn! „In de tweede plaats beteekent het stellen van het algemeen belang boven het persoonlijke en groepsbelang, dat er een einde moet komen aan de jammerlijke tegenstelling van belangen tusschen de verschillende takken van bedrijf, die in de laatste tien jaren in ons land tot zulke dx-oevige gevolgen aanleiding heeft gegeven. Bij alle bedrijfstakken, landbouw, handel, industrie, enz. dient het besef door te dringen, dat óók wat zijn samenstelling uit de verschillende bedrijfstakken betreft, ons econo misch leven een onverbrekelijke eenheid vormt, dat het onmogelijk handel en indrustrie goed kan gaan, als onze landbouw, kwijnt en omgekeerd. .Onafhankelijk van een uitbreiding van den bui- tenlan dschen handel zou het mogelijk geweest zijn door uitbreiding van de binnenlandsehe productie en den binnenlandschen ruil de werkloosheid in ons land op te heffen. Niet dat dit ideaal geweest zou zijn, en wij hopen dan ook, dat in een nieuw Europa onze internationale ruil tot den vroegeren omvang en meer zal groeien. Maar het had gekund." jEr moet thans een rechte en stevige lijn kunnen worden getrokken. Deze lijn staat de leiding van De Unie duidelijk vcjpr oogen." Denkbeeld van een Godsvrede bepleit, Op een vergadering van De Vuurslag Te Amsterdam is volgens de N.R.Ct. een bijeen komst gehouden van De Vuurslag. Priester Lu tic ie hield een rede, waarin hij be toogde dat Nederland een Godsvrede noodig heeft; hiertoe moet een vernieuwingsprogramma tot stand fcomep, dat voor alle Nederlanders aanvaardbaar is en waar ook de Duitschers het mee eens zijn. Van groot belang zou het zijn als een Nederland sche figuur naar voren trad, die het vertrouwen van de Nederlandsche groepen en van de Duitschers had, en die zich aan het hoofd zou stellen van een regeeringscomité. Tweede spreker was dr. M. Brinkgreve, die een omlijning van een onmiddellijke werktaak gaf, welke hij wilde vergelijken met het programma van een zakenkabinet, en wilde samenvatten in de term: sociaal-economische mobilisatie. Voor het verdrijven van de werkloosheid als epidemie heeft De Vuurslag een plan gereed. Een samenhangend stel maatregelen moet de voorziening van voedings middelen, grondstoffen en veevoeder regelen: de industrie moet zich opnieuw oriënteeren. Voorts moeten de overheidsgeldmiddelen gezond worden gemaakt en de credietpolitielc moet op een nieuwe basis worden gesteld. Het woord was hierop aan jhr. Groenirk van Zoelen. Na aangekondigd te hebben dat hij Woens dag zijn denkbeelden voor een corporatief staats bestel in Nederland zou weergeven, onderwiex-p hij ooi-sprong en toekomst van de huidige situa tie aan een beschouwing. Wij leven in een voort- schi-ijderxde wereldrevolutie. Deze keert zïoh tegen de ideologie van 1789 maar ook leidt zij tot herstel van gezag en tot het herboren worden van de orga nische geledingen der samenleving op een hooger plan. I11 Italië en. Duitsöhlamd komt den laatstem tijd het accent echter steeds meer te liggen op het her stel van gezag. Zijn wij dan in Nederland met een corporatief ideaal op den goeden weg om samen- wei-kimg met Midden-Europa te bereiken, zoo vroeg spr. Men moet niet vergeten dat elke omwenteling twee stadia heeft: dictatuur en consolidatie. Wij zijn thans in het eerste. De „dwang-positie" waarin Duitsehland en Italië zijn gebracht leidde tot stop zetting van sociale pi-oefnemingen; pi-odüctie werd hoofddoel, niet vex-bruik en welvaart. Dit alles neemt echter niet weg dat er in Duitsehland wel belangstelling voor het tweede stadium bestaat. „Moge de dag aanbreken aldus besloot-spr. dat het Nederlandsche imperium met zijn zeventig millioen zielen en zijn ongekende welvaartsbx-onnen een hoeksteen en een cement tevens wordt voor den Noox-d-Eux-opeeschen Statenbond, dien wij allen be- geeren. Het personeel der Nederlandsche Spoorwegen heeft tot heden f 96.739.02 bijeengebracht voor de oorlogsslachtoffers van de Ned. Spoorwegen. Van de gepensionneerden werd ontvangen f 15.620. Het ligt in de bedoeling van het Comité de uitkeeringen te verhoogen voor de winter .intreedt. Zondagmidddag is op de Loosdrechtsche plas sen een zeilboot met drie personen omgeslagen. Een der inzittenden, de heer van der Meyden uit Zuilen, wist zwemmende met groote moeite den kant te bereiken. De 40-jarige heer Kerkhof en zijn 9-jax'ige zoon, eveneens uit Zuilen, verdwenen in de diepte. Later is het lijk van den vader ge vonden. De -zoon is echter nog niet gevonden. B. en W. van Amsterdam stellen den Raad voor, den Nationalen Coöperatieven Raad te Rot terdam toe te laten tot het vesigen van een bij zónder lectoraat ixx de geschiedenis, de theorie en de practijk van de coöperatie aan de Gem. Univer siteit te Amsterdam. Zondagavond omstreeks vijf uur waren op de tweede étage van een woning aan het Koningin Emmaplein te Rotterdamtwee jongens bij het geopende raam aan het stoeien. Plotseling verloren beiden het evenwicht en stortten uit het venster omlaag. De oudste was op slag dood. Zijn vriend had een zware schedelbasisfractuur en ern- tige inwendige kneuzingen. Zijn toestand is zorge lijk. De Mijdrechtsche politie heeft een bloembin- der gearx-esteerd die gebruikte rijwielen verkocht, waarvan hij er - reeds een tiental bij verschillende personen had geplaatst. In verband met deze ar restatie hield de Amsterdamsche recherche een 15- jarigen jongen aan, die de fietsen voor den bloem- binder stal. Op 15 October a.s. zal de Nederlandsche klein- kunst-artist Lou Bandy den dag herdenken, waarop hij 25 jaar geleden zijn tooneelloopbaan begon. Bo vendien werd hij dezer dagen 50 jaar en zal hij bin nenkort zijn zilveren bruiloft viex-en. De jubilaris hoopt op bescheiden wijze zijn feest te vieren, tijdens het opvoex*en van het bekende tooneelstuk „De modelechtgenoot", waarin hij de hoofdrol zal spelen. In den nacht van Zaterdag op Zondag is bij niet minder dan tien inwoners van de Utreohtsohe randgemeente Bunnik ingebroken, zonder dat ook maar een gezin daarvan, iets heeft gemerkt. Op vol komen gelijke wijze zyn de daders te werk ge,- gaan. De inbrekers bleken uitsluitend op geM be- lixst. Beiulc leefde van diefstallen uit goederenloods. Zaak voor het Gerechtshof behandeld. Bij herhaling meer dan een jaar lang verdwenen uit een goederenloods bij het station Feijenoord artikelen van allerlei aard, van manu facturen tot complete radiotoestellen, die ter ver zending aan een groote expeditieonderneming wa ren toevertrouwd en die aldus hun bestemming niet bei-eikten, althans niet in handen van de gedres- seerden kwamen. Het politieonderzoek leidde ten slotte tot de aanhouding van een bediende dezer expeditieonderneming, welke bediende voor dui zenden guldens aan goedei-en bleek te hebben ver kwanseld aan opkoopex-s, van wie er enkele als he lers in het complot bleken te zitten. De Rotterdamsche rechtbank veroordeelde dezen expeditiebediende L. K. tot vier jaar gevangenis straf en vier andere personen, namelijk A. H. W„ J. T. W„ Th. M. S. en A. .T. wegens heling te dezer zake resp. tot een jaar, tot zes maanden, tot acht maanden en eveneens tot acht maanden gevange nisstraf, alle met aftrek van preventief. Het geheel vijftig ging in hooger beroep, waar door het Haagsche gerechtshof deze affaire Maan dag opnieuw te behandelen kreeg. De expeditiebediende legde een volledige bekente nis af en toonde diep berouw, doch de procureur- generaal kon hiex-in geen aanleiding vinden de opgelegde straf voor dezen bediende, die een inkomen van f27,50 per week plus een pensioentje genoot, voldoende te achten. Hier is, aldus de px-oc.-gen. .schromelijk misbruik van vertrouwen gemaakt, van dien aard, dat een hoogere straf, en wél andex'half jaar gevangenisstraf meer zou over eenstemmen met den ernst van de gepleegde feiten. Tot deze straf concludeerde spr. dan ook, gelijk de officier van justitie bij de rechtbank in eerste in stantie had gedaan. Ten aanzien van den als heler verdachten A. H. W. requireerde de proc.-gen. bevestiging van het vonnis, evenals voor Th. M. S., terwijl hij voor J. H. W. een voorwaardelijke strafoplegging voldoen de achtte en voor A. J. een verzwaring der stx'af tot een jaar vorderde. Bommen op Texel en Stavoren. Het A. N. P. meldt: Zondagmiddag zijn zes bom men geworpen op Stavoren. De bommen kwamen in een weiland terecht. Een schaap en vier kalveren werden gedood. Er is veel schade aangexucht aan vensters. Er vielen geen dooden. Het A. N. P. meldt voorts, dal op Texel Zondag verschillende Engelsehe bommen zijn geworpen, waardoor een Nederlandsche schepeling werd ge dood. De materieele schade is niet groot. Postverkeer met het neutrale buiten land weer toegestaan. Met ingang van Maandag zijn gewone en aangeteekende drukwerken, monsters, acten en gemengde zendingen voortaan ook in het ver keer tusschen Nederland en het neutrale bui tenland weder toegelaten. JAARVERGADERING ALGEMEEN HANDELSBLAD.. De Maandag gehouden vergadering van aan deelhouders van het Algemeen Handelsblad N.V. heeft besloten over het boekjaar 1939 geen dividend uit te keeren, aangezien het exploitatie-saldo zulks ten gevolge van het uitbreken van den oorlog niet toeliet. Uit het jaarverslag .bleek, dat de stijging van het aantal abonnés,' opnieuw een hoogtepunt bereikte. Tot commissaris werd herbe noemd de heer mr. Chr. P. van Eeghen. LIJK VAN VERMISTEN SERGEANT OPGEHAALD LEIDEN 7 October.. De politie heeft Zaterdag avond uit het water van de Steenschuur het lijk opgehaald van den 31-jarigen sergeant van den Opbouwdienst, D. J. Z. uit Den Haag. Z. werd sinds 24 September vermist. (A. N. P.) CURSUS VOOR GEZAGVOERDERS EN STUURLIEDEN TER KOOPVAARDIJ. Maandagmiddag is in de gemeentelijke zeevaart school te Rotterdam een cursus geopend voor ge zagvoerders en stuurlieden ter koopvaardij, ge organiseerd door de Vereeniging voor de Zeevaart. Mr. A. Wolfsbergen, secretax'is van de V.V.Z. heeft een kort openingswoord gesproken, ;waarin hij er op wees, dat twintig jaar geleden te Amster dam onder soortgelijke omstandigheden eenzelfde cursus werd geopend. De cursus beoogt de parate kennis van de Nederlandsche zeelieden op te fx-is- schen. Echtpaar te water geraakt en verdronken. Door de duisternis misleid. Het echtpaar A. A. vain der Drift, te Voorburg, keerde Zondagavond van een visite huiswaarts. Veimoedelijk door de duisternis misleid, zijn de twee menschen, die beiden 52 jaar zijn, nabij de spoorbrug aan den Westvlietweg te Leidschendam in de Vliet geraakt en verdronken. Laat in den nacht is het lijk van den man en later op den dag het lijk van de vrouw opgehaald. Het stoffelijk overschot van beiden is overgebracht naar het lij kenhuis te Leidschendam. Het echtpaar Van der Drift genoot in Voorburg een groote bekendheid. Generaal-veldmarsclialk Von Brauchitsch heeft Zaterdagmiddag een kort bezoek aan Den Haag gebracht, Op het Plein inspecteert eeneraal yon Brauchitsch de eerewacht. (Foto Schimmeipennlngh.). AGENDA VOOR BEVER\yjj^ DINSDAG 8 OCTOBER. Luxor Theater, Breestraat: „De koeri Tsaar" en bijprogramma, 7.30 uur. WOENSDAG 9 OCTOBER Luxor Theater, Breestraat: „De koer' Tsaar" en bijprogx-amma, 7.30 uur. 16rï!M AGENDA TE HAARLEM. Heden: DINSDAG 8 OCTOBER. Luxor Theater: „Roode Orchideeën" 69.30 uur doorloopende voorstelling Frans Hals Theater: „Gevangene 317» 7 uxxr. Rembrandt Theater: „Bal Paré", 230 7 uur. Cinema Palace: Nederlandsche film; p. Jordaan", 2. 4.45 en 7 uur. WOENSDAG 9 OCTOBER Bioscoopvoorstellingen des middags en^, 484ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Itfaandag 7 October 1SU 5de klasse, 6de lyst Hooge Pryzen 500015645 1000.— 3765 S629 9069 400.—; 14121 23941 200.—: 1623 2830 5374 7435 11246 u* 100.—: 2332 3123 4278 5893 9440 8804^1 24504 Pryzen van f 70.— 1012 1023 1250 1327 1357 1385 1572 1597 1626 1657 1674 1718 2187 2354 2540 2609 2682 2750 3902 2937 3015 3338 3594 3853 4068 4108 4357 4519 4532 4700 5029 5372 5443 5451 5486 5675 6520 6704 6705 6763 6823 6829 7249 7280 7315 7367 7373 7375 7501 7612 T640 7643 7644 7729 8123 8341 9292 8393 9359 8440 9583 8483 9754 8610 9792 8762 9812 W! u 4029 Va 5921 m m 5, 1379 7UJ 9223 Ja - 9960 loiy 10181 10220 10353 10363 10840 10935 11032 to 11147 11324 11331 11440 11441 11568 11610 to 11797 11915 12297 12481 12531 12669 1271» to 12824 12825 12848 12883 12902 13041 13154 13268 llïf 13472 13550 13719 13973 14096 14144 14225 14381 14386 14549 14596 14717 14904 14972 '15 15349 15445 15551 15561 15615 15641 15699 1! 16197 16230 16258 16262 16426 16571 16587 1® 16672 16765 16793 16811 16900 16920 17032 non 17162 17207 17213 17262 17391 17393 17415 to 17987 18208 18458 18502 18668 18936 18954 3 19013 19066 19117 19132-19246 19260 19421 S, 19545 19588 19599 19773 19806 19908 19956 M 20040 20127 20163 20222 20299 20581 20898 2C 21188 21247 21262 21369 21382 21402 21440 2L. 21777 21818 21828 21937 21980 22144 22171 22171 22-539 22545 22606 22664 22818 22889 23123 23171 23187 23227 23657 23890 23933 24111 24266 2437! 24383 24541 24751 24888 24932 Nieten 1289 1596 151! 1803 1 2005 2013 22G4 2291 2438 2447 2659 2681 1053 1095 1111 1130 1204 1284 1463 1514 1523 1525 1546 1585 1705 1711 1712 1719 1739 1745 1858 1863 1877 1940 1958 1988 2051 2063 2069 2211 2216 2257 2340 235-7 2397 2411 2418 2434 2493 2571 2572 2577 2599 2624 2720 2813 2818 2869 2876 2942 3023 3081 3093' 3166 3190 3208 3241 3362 3384 3414 3451 3503 3669 3717 3760 3767 3808 3884 4098 4121 4122 4188 4193 4222 4314 4329 4409 4432 4550 4595 4648 4715 4723 4828 4877 4922 4924 4966 4984 5018 5039 5061 5118 5178 5182 5184 5199 5310 5319 5391 5399 5437 5462 5464 5472 5550 5628 5631 5635 5638 5677 5912 5919 5937 5940 5970 6023 6186 6188 6260 6381 6412 6423 6491 6555 6557 6632 6667 6684 6828 6832 6888 6947 6961 7010 7074 7121 7184 7194 7207 7210 7284 7329 7444 7470 7506 7554 7635 7725 7745 7833 7837 7843 7918 793C 7976 8104 8105 8108 8305 8329 8501 8542 8598 8602 8749 8752 8771 8785 8786 8794 8873 8927 8934 8952 8974 8975 9053 9070 9074 9107 9129 9165 9252 9281 9287 9321 9458 9495 9536 9599 9604 9605 9618 9637 9790 9833 9875 9930 9940 9962 5350 53» 5488 5499 5766 579» 6159 617» 6430 I 6810 I 7023 7038 7236 m 7588 7517 8612 I 8804 8851 9040 SMI 10128 10157 10166 10221 10224 14228 10236 1( 10269 10288 10289 10295 10328 10330 10352 1( 10480 10484 10558 10619 10636 10720 1072-5 10 10830 10849 10889 10978 10990 11011 11030 11537 11178 11185 11220 11231 11269 11299 11366 11370 11389 11410 11417 11448 11451 11528 11542 11548 11596 11608 11616 11623 11739 11772 11805 11824 11843 11850 11898 12027 12045 12057 1205 12105 12173 12201 12207 12213 12246 12249 12252 12319 12339 12359 12403 12436 12442 12465 12484 12584 12628 12679 12708 12739 12749 12770 1® 12890 12892 12913 12946 12958 13036 13119 13130 13135 13174 13258 13314 13327 13371 1! 13412 13434 13440 13479 13516 13518 13593 13843 13673 13688 13711 13718 13758 13784 13816 13854 13964 13971 13975 14018 14088 14211 14219 l1'""" 14334 14363 14370 14443 14457 14478 14489 14557 14599 14632 14668 14677 14688 14719 14737 14806 14859 14860 14868 14890 14903 14905 149» 14913 14941 14973 14987 15038 15046 15048 15$ 15077 15103 15154 15200 15201 15202 15254 15365 15372 15396 15458 15465 15523 15557 15579 15597 15647 15678 15701 15717 15790 1582 15836 15877 15961 16021 16044 16076 16105 1615- 16212 1 6302 16374 16379 16437 16450 16453 16» 16473 16539 16566 16622 16642 16647 16723 16725 11 16732 16769 16816 16835 16844 16860 16888 1SJ 16927 17008 17053 17136 17204 17252 17269 1732 17365 17399 17422 17448 17456 17479 17538 17603 17617 17659 17702 17705 17790 17794 17818 17828 17856 17894 17937 17985 18001 IJ 18043 18063 181G4 18180 18193 18263 18319 W» 18455 18494 1S541 18544 18545 18599 18646 IJS» 18661 18669 18760 18770 18821 18901 18989 JJ» 19025 19035 19051 19064 19148 19158 19159 Bg 19305 19330 19347 19393 19406 19413 19419 W» 19444 19478 19521 19629 19647 19717 19710 J» 19850 19905 19909 20038 20043 20076 20097 J 20157 20168 20172 20234 20243 20352 20391 J- 20510 20531 20535 20551 20559 20562 20568 Jjj 20588 20595 20604 20651 20678 20731 20738 2®. 20850 20890 20904 20929. 21003 21020 21058 Jk 21123 21127 21135 21169 21189 21279 21338 JM 21366 21383 21404 21408 21410 21451 2147J 21516 21528 21533 21541 21585 21604 2163i -» - 21733 21743 21745 21756 21832 21837 21858 2tö» 22002 22027 22032 22150 22169 22195 22251 - 22486 22511 22559 22579 22605 22830 22634 i 22728 22796 22797 22800 22813 22825 22860 22929 22931 22964 23000 23011 23026 23037 23038 23043 23054 23106 23159 23185 23193 23276 23233 23399 23401 23415 23423 23448 23497 23502 23543 23564 23601 23628 23W> 23668 23683 23712 23717 23809 23810 23812 23872 23900 23940 23946 m 24147 24227 24313 24421 24434 24491 245W 24585 24663 24671 24689 24709 24721 2473. - 24765 24788 24850 24857 24870 24874 248it> 24944 24962 24979 24982

IJmuider Courant | 1940 | | pagina 2