Het adres voor Markiezen en Zonneschermen oet uw huis J niet opgeknapt M. VAN VEELEN Radio Centrale C. DE GROOT Joh.v. Reeuwijk T eraardebestelHng H. J. van Noort. nonderda.emorgen is onder groote belangstel- fVhet stoffelijk overschot van den heer H. J. kooit, die bij het noodlottig ongeval op de teerfabriek om het leven kwam. ter aarde be- j tfld op de R-K. begraafplaats aan den Galgen- uitvaartdienst in de kerk van O.L. Vrouwe an Goeden Raad, alsmede de plechtigheid op de ^Jjaafplaats werd geleid door pastoor L. H. ^Viufde directie der pa.pierfaibriek waren aan- j- je heeren J. Smit, ir. A. J. Allan r,°en A. Mie bedriifschef van de cellulosefabrièk en een Imitatie van het personeel. be heer J. Smit heeft aan de groeve nog een tort woord gesproken, waarbij hii er aan herin - rt>rde dat de overledene kort geleden het 25-jarig JLjdsiubileum nog herdacht heeft en hij toen r«in het volle leven stond- 25 Jaar 'heeft hij met •rouwen ijver zijn werk verricht en zijn plichts- ytrachting was een voorbeeld voor anderen. Een noodlottig ongeval heeft hem plotseling uit het |'Ten weggerukt. Je hebt je plicht in dat leven redaan. aldus spr., en we geven je over in andere handen- Wij danken je voor hetgeen je gedaan ^Namens zijn collega's sprak de heer P. Hout koper woorden van afscheid. Een familielid dankte voor de betoonde belangstelling. Er waren kransen van de directie van de papierfabriek en het personeel. Jan de Hartog over zijn boek: „Holland's Glorie". Gisteravond hield de bekende auteur Jan de Hartog voor een tot de laatste plaats bezette jaal in het Veilinggebouw ..Kennemerland" een lezing over zijn roman „Holland's Glorie". De heer C. Dingier verwelkomde de talrijke aanwezigen. Hierna was het woord aan Jan de Hartog, die op zijn eigen vlotte en geestige wijze direct de toehoorders wist te boeien. Spreker schetste eerst de voorgeschiedenis van „Hollands Glorie" en vertelde een serie anecdotes over zijn jeugd, toen hij er nog aan twijfelde wat hij zou willen worden, orgeldraaier, putjesschepper of admi raal. Zijn vader besliste echter, dat hij naar de zeevaartschool zou gaan, dat dan ook gebeurde. In deze periode begon de voorgeschiedenis van „Hollands Glorie" en ging hij aanteekeningen naken voor zijn roman. De verschillende avon turen daar beleefd en uiteindelijk de ontdek king van zijn aanteekeningenboekje waren aan leiding dat de Hartog oneervol werd ontslagen, waarna hij onder leiding kwam van zijn zee vader, die hem een plaatsje bij de zeesleepvaart bezorgde. Achtereenvolgens voer hij onder de kapiteins Kuiper, Bakker en Moormans allen echte zeelui van den ouden stempel. In dezen Hid heeft hij de zeesleepvaart leeren kennen en hebben zijn aanteekeningen zich uitgebreid, die tenslotte vorm gekregen hebben in zijn roman „Holland's Glorie". Vervolgens las spreker nog eenige fragmen ten uit zijn roman voor. BLOEIENDE BOLLENVELDEN. Ondanks het gure weer in de afgeloopen weken valt thans ook in Beverwijk en omgeving veel te genieten van enkele bloeiende bollenvelden. De uit gestrektheid en de kleurenpracht is wel niet zoo groot en uitgebreid als in de bollenstreek, maar wie liever „dicht bij huis" wil blijven kan het er mee doen. Inde omgeving van den Narcissenweg, Alkmaar- fdieweg en Bankelaan staan eenige velden reeds in vollen bloei. Door een speciale voor U aangelegde Zelefaaktiiu naar Hilversum staat U in directe verbinding met zalen waarin wordt uit gezondenals U een aansluiting neemt bij de 'diMéf 't Beste uit den «ether Billijker en beterl voor slechts 55 CENT por week Plaatselijke Radiodistributie ROMERKERKWEG 87 Tel. 5421 (Adv. Ingez. Med.) Jaarvergadering ZVhenfonds „Velseroord". De jaarvergadering van het Ziekenfonds „Velser oord"' onder leiding van den heer P. D. Klut vond in het patronaatsgebouw plaats. De voorzitter sprak in zijn opening-woord zijn teleurstelling uit over de geringe opkomst der le den. Hij memoreerde in 't kort de werkzaamheden van het fonds over het afgeloopen jaar, daarbij er op wijzende onder welke moeilijke omstandighe den dit af en toe had plaats gehad. De behaalde resultaten waren niettegenstaande deze moeilijkheden, boven verwachtte. Hij. deelde vervolgens mee dat Pr. Oosterwijk Maandag 28 April zijn 25-jarig jubileum als arts aan het fonds verbonden, hoopt te vieren. Door zijn werkkracht is het fonds tot grooten bloei gekomen. De leden hebben on dien dag gelegenheid Dr. Oostêrwiik te feliciteeren en wel op de receptie die van 5 tot 7 uur 's avonds zal gehouden wor den in het Patronaatsgebouw. Na het openingswoord volgde lezing en goedkeu ring van de notulen der vorige jaarvergadering. Alle verslagen werden zonder discussie door de vergadering goedgekeurd. De voorzitter deelde me de, dat de aftredende bestuurders, de heeren A. van Bodegraven en S. P. J. Stevens, en het lid van de financ. commissie J. Bokelman, doordat geen tegencandidaten zijn gesteld, herkozen zijn. Hij fe liciteerde deze heeren met hun herbenoeming. De mededeeling van het bestuur om vergoeding te geven bij het aanschaffen van breuk- en buik banden en elastieken kousen, ingaande 1 Mei a.s., hetgeen als proef te beschouwen is, werd door de vergadering met-instemming ontvangen. Het voor stel van het bestuur om de vastgestelde vergoeding van 4 pet. op 3 pet. te brengen, hetgeen door de meerderheid van het bestuur voorgesteld werd, omdat dit percentage de laatste jaren opgenomen was en het voorstel van het lid A. van Bodegraven om de vergoeding op 2 pet. vast te stellen, werden na bespreking in stemming gebracht en verworpen. De voorzitter sprak een woord van dank voor de opkomst. Hij wekte de leden op. hun vertrouwen aan het bestuur te blijven schenken Gunning van den tunnelbouw. De uitvoering van 'het eerste gedeelte van den tunnelbouw is gegund aan de laagste inschrijf - ster de N.V. Amsterdamsche Ballast Mij. voor f 3.452.900. t u Naar wij vernemen zal spoedig met net groote werk begonnen worden. Voldoende melk. In verband met de mededeeling van den Haar lemschen melkhandel, dat deze door den te gerin gen aanvoer niet het voile kwantum melk, waar op men volgens de bonnen recht 'heeft, kan leve ren, maakt men ons er van bevoegde zijde op op merkzaam, dat de aanvoer voor onze gemeente voldoende is voor het kwantum, dat volgens de distributie wordt toegekend. IJmuiden krijgt een nieuwen stationschef. Naar wij vernemen wordt de stationschef de heer K. Bloothoofd met ingang van 1 Juli a.s. overgeplaatst naar Apeldoorn. Hij zal worden op gevolgd door derrheer J. H. Hemelrijk, thans sta tionschef te Maassluis. Ongetwijfeld zullen velen, in de eerste plaats wel het spoorwegpersoneel, dat onder den heer Bloothoofd heeft gewerkt, den chef ongaarne zien vertrekken. Hij stond in hoog aanzien bij zijn ondergeschikten. En ook de vele reizigers die da gelijks met den heer Bloothoofd in aanraking kwa men zullen den behulpzamen èn altijd vriende lijken chef missen. Bouwen van een loods. De Rijkswaterstaat heeft het bouwen van een loods op de landtong tusschen de westelijke rijks- binnenhaven en spuikanaal opgedragen aan H. Kempkes Jr. te Waddinxveen voor f 7725. VERSCHE VISCHAANVOER TE SCHEVENINGEN. Van de kustvisseherij waren Donderdag aan de markt: de kotter Sch. 37, C. de Jong, met f 114 en 44 motorschokkers met tezamen f 6453 besom ming. De noteering van de schokkervisch was: Griet f 2—f 3.60 per K.G. Middel-schol f 48—f 80 per 40 K.G. Kleine schol f 18—f 42.40 per 40 K.G. Bot f 38—f 51 per 40 K.G. Schar f 7.70—f 20.60 per 40 K.G. Donderdag waren minder kustvisschers aan de markt, dan in het begin der week het geval was. Door het ongunstig vallen van het getij kunnen de schepen eerst laat in den ochtend de haven ver laten. Van elders was Donderdag géén versche visch aangevoerd. DS. J. KAPTEIJN OP HET TWEETAL. Ds. J. Kapteijn, predikant bij de Geref. kerk te IJmuiden, staat op 'het tweetal te Groningen. FILMAVOND JONGE OUD-KATHOLIEKEN. AGENDA VOOR BEVERWIJK. VRIJDAG 25 APRIL, luxor Theater, Breestraat: „De familie van mijn wouw" en „Geheimen van het oerwoud", 8 uur. ZATERDAG 26 APRIL. Luxor Theater, Breestraat: „De familie van mijn vrouw" en „Geheimen van het oerwoud", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM. - Heden: Kembrandt Theater: „Operette", 2.30, 6.30 en Md uur. Palace: „De wildernis roept", 2, 6.30 en 8.45 uur. Luxor Theater: „Concert in Tirol", 2.30, 6.30 en 8,45 uur. Frans Hals Theater: „De mannen de baas", 2.30, ■M0 en 8.45 uur. La Gaité: Original Wiener Kapelle, 711 uur p ZATERDAG 26 APRIL, v^.^eentelijke Concertzaal: Slotbal Dansschool K^ekkeboom. t.;Sschouwburg: Het Ned. Tooneel: „Intimitei- 2.15 en 7.30 uur. 'oscooptheaters: Voorstellingen des middags er *s avonds. »n?boTw S*- Bavo. Smedestraat: „7 jongens en 'n schuit", 2 en i uur. - De Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken D. G. S. hield Woensdagavond haar maandelijksche bijeenkomst in het O.-K. Vereenigingsgebouw. De vergadering, die goed bezocht was, werd ge opend door den heer J. Wijker, voorzitter, waarna de notulen werden goedgekeurd en verslag uitge bracht werd door de kascontrolecommissie 1940. Den penningmeester, den heer J. Zwaan werd dank gezegd voor zijn goed kasbeheer over het afgeloopen jaar. Toegelicht door een van de heeren van de pro- paganda-commissie der vereeniging tot bevordering van het vischgebruik in Nederland, werd de film over het visscherijbedrijf, door genoemde vereent ging geëxploiteerd, vertoond. Dé film gaf een duidelijk beeld van de trawl- ei haringvisscherij en den weg, dien de visch na den vangst en den verkoop gaat, hetzij naar de ver schillende bedrijven, w.o. conserven- en vischmeel- fabrieken, hetzij rechtstreeks naar den consument. De verschillende opnemingen waren voor de Oud-Katholieke Jongeren vooral aantrekkelijk, om dat velen van hen, wier verwanten in het visscherij bedrijf werkzaam zijn, op het witte doek werden geprojecteerd. Ook de beelden van de visscherij zelf. waarover men wel vaak hoort, doch die men niet altijd van nabij kan meemaken, hadden de volle aandacht. Betreffende de namen der verschillende soorten werd tijdens deze prettige filmvertooning nog een attractieve prijsvraag gehouden. Dc lieer G. Klimp met pensioen. De heer G. Klimp, hoofd van school no. 1 (voor heen school A I) heefl mei ingang van 1 Septem ber a.s. ontslag gevraagd. Op voorstel van B. en W. heeft de gemeenteraad den heer Klimp eervol ontslagen, onder dankzeg ging voor de aan het onderwijs bewezen diensten. In den heer Klimp verliest het openbaar onder wijs een leerkracht. d:e gedurende ongeveer 40 jaren zijn volle capaciteiten aan zijn werk heeft gegeven. Zoowel als onderwijzer als in de vele ja ren gedurende welke hij hoofd van de school aan de Kerkstraat was, heeft, de heer Klimp de sym pathie der ouders gehad, die hunne kinderen gaarne aan hem toevertrouwden. Ook op andere wijze heeft hij veel voor de open bare school gedaan. WINKELIERSVERLENIGING „WIJKEROOG". De winkeliersvereniging „Wijkeroog" hield Woensdagavond haar jaarvergadering in het R. K. Vereenigingsgebouw aan den Wijkerstraat- weg. In deze vergadering trad als spreker op jhr. dr. J. C. Mollerus, secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Haarlem met het onderwerp: „Wat wij als winkeliers moeten we^ ten van de Vestigingswet". De heer Jac. Groot, voorzitter, opende de goed bezochte bijeenkomst. Met betrekking tot de zegelcampagne betreur de de voorzitter te moeten mededeelen, dat deze campagne, die in Velsen-Noord zoo goed op haar plaats was, tijdelijk stopgezet moet worden met gelijktijdige likwidatie. De heer Groot deelde voorts mede, dat gedu rende vier weken aan het publiek gelegenheid zal worden gegeven de al of niet volgeplakte zegelboekjes bij eiken deelnemer-winkelier in te leveren. De voorzitter merkte hierbij op, dat alle in om loop zijnde zegels kunnen worden ingewisseld, Vervolgens was het woord aan Jhr. dr. Mol lerus, die naast een uiteenzetting van de ge schiedenis van het ontstaan van de Kamers van Koophandel de beteekenis van deze instituten uiteenzette. Spr. gaf eenige voorbeelden van de vele en zeer verschillende soorten van inlichtingen welke van de Kamer worden gevraagd, waar van er per maand 2000 mondeling worden ge geven door drie daartoe speciaal aangestelde personen, terwijl schriftelijk jaarlijks niet min der dan ongeveer 18.000 inlichtingen worden verstrekt. In verband met de vele wettelijke voorzie ningen sedert 1922 getroffen, deelde de heer Mollerus mede, dat niet gedacht kan worden aan de alledaagsche informaties waarvoor spe ciale bureaux zijn. Jhr. Mollerus zette uiteen, dat naar zijn mee ning de verkiezingen voor deze Kamers van Koophandel op verkeerde wijze geschieden. Volgens spr. zou gekozen moeten worden uit de bedrijfsgroepen. Nog nimmer heeft sedert 1922 een vertegenwoordiger voor den houthan del In de K. v. K. zitting gehad. Spr. pleitte voor een organischen opbouw van de Kamers van Koophandel. Na al deze uiteenzettingen ging spr. over tot zijn eigenlijke onderwerp de Vestigingswet. Na eindelooze onderhandelingen i: Augustus 1937 deze wet tot stand gekomen. De wet eischt vakbekwaamheid en credietwaardig- heid, alsmede handelskennis. Ter verkrijging van deze eischen zijn opleidingsinstituten noo- dig. Wat deze vestigingswet heeft beoogd, reeds ten deele verkregen. Ten aanzien van het behoefte element deeldp de heer Mollerus mede, dat wij niét leven in een statische wereld, doch in een dynamische wereld, zoodat wat het eene oogenblïk veel gevraagd wordt het andere i moment weer geheel niet in trek is. De handelskennis-eischen zijn voor het ge- heele land uniform, terwijl de eischen voor vak bekwaamheid natuurlijk nimmer gelijk kun nen zijn. De credietwaardigheidseisch werd op duidelijke wijze door spr. weergegeven. De heer Mollerus hoopte dat de Vestigings wet voor alle 159 branches in den- lande zou worden ingevoerd. Aan het einde van zijn rede behandelde Jhr. Mollerus eenige op schrift gestelde vragen, wa-aïna den aanwezigen voorts nog gelegenheid werd gegeven vragen te doen en inlichtingen in te winnen. André du Lancèlle ziet alles. Interessante avonden In „De Pont"'. De bioscoop „De Pont" heeft thans eens met de traditie gebroken. Er zijn deze week geen film voorstellingen, maar den bezoekers staat een „we reldsensatie" te wachten. André du Laniêlle, psychografoloog en helder ziende, Herbert Perquin, chansonnier en conféren cier Jetty Cantor, alom bekend en Rob van de Bos, humoristische bassanger (we houden ons aan de titulatuur van de reclame), begeleid door Wim de Vries zullen iets laten zien en hooren, dat buiten gewoon interessant belooft te zullen worden. Hedenavond kan men reeds met dit veelzijdige gezelschap kennis maken. Wii hebben reeds kennis gemaakt mei André du Laniêlle, die eenige staaltjes van zijn helderziend heid voor ons heeft gedemonstreerd. Geblinddoekt zal hij u zeggen, welk voorwerp ge in uw hand heeft geeft u hem een bankbiljet (u krijgt het heusch weer terug) dan zal hij u vertellen, welk nummer er op staat, hij leest als maar geblind doekt een nummer, dat u op een velletje papier geschreven heeft, kortom hij ziet zonder te zien. En dit is maar een onderdeel van zijn occulte kunst. Hij is bovendien nog telepaath, beschrijft uw karaktereigenschappen uit uw handschrift, zegt de verblijfplaats van vrienden en kerinissen over de geheele wereld enz. En alles wat André de Laniêlle doet, heeft niets griezeligs. Hij werkt kalm en beschaafd. U kunt gerust eens gaan kijken zonder dat u vrees voor een slapeloozen nacht behoeft te hebben. Mej. Rina Mulder zorgde door haar pianospel, j dat de pauzes tusschen de verschillende nummers van het programma niet te lang vielen on zij deed t verdienstelijk. Mcj. Karreman vertelde o.m. de aanwezigen hoe Kleine Kracht" het afgeloopen jaar doorgebracht had. hoe men ondanks den moeilijken tijd, toch nog een uitstapje had gemaakt en waarom men be sloten had dit jaarfeest niet onopgemerkt te laten voorbijgaan. Zij riep aller steun in om met het werk voort te kunnen blijven gaan. Drankwei. Bij B. en W. van Velsen is ingekomen een ver zoekschrift van Mw. A. C. Broekhuizen—Neve van beroep zonder, wonende te IJmuiden Heide- straat 5 om een verlof A, voor den verkoop van zwak-aicohoUschen drank in de benedenvöor- localiteit van het perceel Bloemstraat no. 30 te IJmuiden. Vóór 8 Mei 1941 kan een ieder tegen het ver leenen van dit verlof schriftelijk bezwaren bij en W. inbrengen. Hinderwet. B. en W. van Velsen brengen ter kennis, dat ter gemeente-secretarie (IVe af deeling) ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van W. C. C. Duller. Huygensstraat. 69—71. te IJmuiden, om vergun ning tot het uitbreiden en wijzigen van de stoom- wasscherij door het bijplaatsen van: één -electro motor van 19 P.K., dienende voor aandrijving van twee waschmachines en twee centrifuges, één electromotor van 5 P.K. dienende voor aandrijvini van een droogmachine. één waschmachine en één stoommangel in werking te stellen door een stoommachine, twee waterpompen in werking te stellen door een stoommachine, en het verplaat sen van een stoommangel. Op Dinsdag, 6 Mei 1941, des voormiddags te elf uur, zal ten gemeentehuize gelegenheid bestaan om bezwaren tegen dit verzoek in te -brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. SANTPOORT GUNNING. Aan de firma Bunschoten Is vanwege de Di rectie van den Rijkswaterstaat Gelderland te Arnhem het maken van rijwielpaden op wegvak Zevenaar"Babberich en bochtafsnijding Zeve naar van weg No. 51 Rijkswegenplan 1938 volgens bestek No. 91 Verkeersfonds dienst 1941—1942 ge gund voor de som van f 98.947. HEEMSKERK SUPPORTERSCLUB „BLAUW WIT". Het bestuur van de supportersclub „Blauw Wit'* heefl een flinke verandering ondergaan. Niet min der dan vier bestuursleden zijn door nieuwe ver vangen; alleen de heer J. Peekei is van het oude bestuur nog over. Het bestuur ziet er thans als volgt uit: Jac. Veldhuis,' voorzitter; J. Peekei, secretaris; c. H-uneker, penningmeester en G. de Boei en J Kloes, commissarissen Het nieuwe bestuur zal alvorens aan andere dingen te be ginnen, een propaganda-actie gaan voeren, ten einde het ledental grooter te maken; reeds wer den een tiental nieuwe leden ingeschreven. tBucgedifkeSiand HAARLEM 24 April. Ondertrouwd 24 April: W. A. Baars en G. Rosies. Gehuwd 24 April: T. de Vries en E. van Leersum. W. G. Kruit hof en B. J. de Nieuwe. J. A. van Amelrooij én C. P. Arts. P. Oortwijn en G. M. Brandt. Bevallen: 22 April: L. Bot-van Dijk, z. C. Beets-van den Bosch, z. 23 April: E. Ravenhorst-Gabel, d. Overleden: 22 April: L. C. Scholten-Soetens, 95 j., Rusten burgerlaan. B. van Gorselen, 20 j„ Planetenlaan. 23 April: W. J. D. van Uden, 63 j., Kamper straat. H. W. Veldkamp, 17 j., Mariaisstraat. C. Venema, 79 j., Rijksstraatweg. R., 2 d., z. van H. Jonker, Caninefatenstraat. Ondertrouwd 23 April: B. H. van Wijk en C. Carstens. M. J. C. van Loon en E. Rigó. A. J. D. Sips en M. G. H. Stam. B. Koedijker en H. Eleveld. M. Foe- ken en A. E. Bijl. i KIJKT U EENS GOED ROND' E» U zult ontdekken, dat er aan Uw HUIS het w uuw ivvmu. een en ander hersteld moet worden. Wacht er niet mee, MAAR ROEPT VANDAAG NOG DEN TIMMERMAN. Degelijk timmerwerk bij: P. BART ZN., Timmeren, Metselen, Aannemen. MEERVLIETSTRAAT K 98. VELSEN, TELEF. 5307 (werkplaats). W. BARENDSZSTRAAT lfi. IJMUIDEN, TELEF. 5335. is de 1e IJMUIDER MARKIEZENFABRIEK MIDDENHAVENSTRAAT 41 TELEFOON 4108 IJMUIDEN Taavfceo» C, M. V. ..Kleine Kracht". Het is dezer dagen zes jaar geleden geweest, dat de Christ. Meisiesvereeniging ..Kleine Kracht" werd oDgerïcht en natuurlijk mocht ook deze jubi- leumsdag. evenals die van vorige jaren, niet zon der een jaarfeest voorbijgaan. Om deze»-, feestavond bij te wonen waren velen naar „De Witte Bïosrooo" getrokken zoodat de leidster van ..Kleine Kracht", mej. B. Karreman haar oDenmgsspeechje tot een goed bezette zaal richten mocht. Nadat men gezamenlijk Psalm 118:1 gezongen had, brachten de meisjes ten gehoore „Nu bloeien de kastan.tés" en „Nederland", zoo'n echt frïsch liedje in den volkstoon. En het werd even frisch gezongen, alsmede het vriendelijke Kastanjelied Een mooi tableau, de Engelenwacht voorstellend, werd daarna opgevoerd en de kinderspeelliedjes als „De geleerde koekenpan" ontbrak» eveneens niet op het programma. Na de pauze werd door de leden van .Kleine Kracht'1 met veel ammo en onder groote aandacht een kinderoperette ..Hei zonnekind" geheeten, op gevoerd, waar de jeugdige zangstertjes veel ple zier van beleefden. JCoüptnu! f Wij hebben nog voorraad! Prima crème emaille FORNUIZEN met circulatie 79.50 Idem met doorbrandsysteem 125. Lage WASCHFORNUISJES ..8.50—9.95 HUISHOUDKACHELS ..24.25—28.50 KEUKENUITRUSTINGEN 13.95 - 19.50 - 21.50 - 47-40 WASCHMACHINES 45.90 WRINGERS 17.50—19.60 Zwaar gegalv. WASCHKETELS - TEILEN - ASCHKETELS en BAD KUIPEN. Nu nog EMAILLE en ALUMINIUM PANNEN, VERGIETEN en MELK KOKERS in de zware uitvoering. ZEEMLAPPEN en SPONSEN KEUKENSTOELEN - TAFELS en TRAPPEN - STRIJKPLANKEN. jCaeudetsiaai's ItiatettUuis Zeeweg 53-76, Tel. 4654, IJm. Oost J 3tei jHeteoox-JUiuriMfak is een uitkomst voor den zaken man en den wielrijder en tevens een welgezïene gast in Uw keurig aangelegden tuin Formaat 30 x 60 met één gleuf, 30 x 75 en 45 x 75 met 2 gleuven, dikte 10 c.M. Vraagt vrijblijvend prijs bij den alleenvertegenwoordiger SMINIA'S BOUWMATERIALENHANDEL PRUIMENDIJK 2 - BEVERWIJK - TELEF. 3926 Het goedkoopste adres voor BOUWMATERIALEN, TUIN- GRINT, SCHELPEN. ZAND. ROTSBLOKJES en diverse kleuren Tumtegels. TUINGRIND WITKALK, enz. Metselaar Aannemer Bakkummerstraat, Bakkum Voor beter BEHANG- en STOFFEERWERK B. ZIJLSTRA MIENT SS - CASTRICUM Werkplaats MIENT G5. Wij hebben nog prima materiaal. Douche-baden Nu spaarzaamheid met gas en water gewenscht is, ves tigen wij de aandacht op onze moderne douches, ook met geyser. Waudet Wit WITTER DAN WIT De ideale MUURVERF. Kan over eiken ondergrond worden aangebracht, ook op kalkmuren Alleen verkoop: RATELSSTRAAT 20—22. IJmuiden-Oost - Telef. 5327 A itxexteeitr DIT blad

IJmuider Courant | 1941 | | pagina 3