Sport in het Kort Korf en bondig Stop-naaister gevr. Luidsprekers TWEE JONGELUI Dat wordt verschrikkelijk laat Vorige week is bekend gemaakt, dat dit voetbalseizoen een gewone competitie Wordt gespeeld, dus met promotie-degra datiewedstrijden. En dus ook met een landskampioenschap. Wanneer men nu bij eikaar gaat tellen wat nog gespeeld moet worden, dan komt men voor de eerste klassers tot (gemid deld) 12 wedstrijden, landskampioenschap 10. Daarbij komen nog een technische dag en 2 Zondagen voor de wedstrijden tegen België en Frankrijk. Van Zondag 3 Febr. af zijn er nog 24 Zondagen noodig we rekenen Hemelvaartsdag als een prach tige gelegenheid om een vlotter afwerken te verkrijgen voor de competitie is af- geloopen. Op zijn vroegst wordt dat dus 21 Juli. Dit wil zeggen, dat er in 1946 geen gesloten seizoen zal zijn, dat direct aan de voorbereidingen voor de compe titie 1946-1947 moet worden begonnen, dat een heel aantal spelers voor de moeilijke keus za! worden geplaatst: moet ik m'n honkbal-, cricket-, athlefiek-, of voetbal club helpen? Het bondsbestuur. dat pas zoo laat met de competitie heeft laten be ginnen en nu al tweemaal tot het uitstel len van alle wedstrijden is overgegaan, maakt het voetballers en toeschouwers niet gemakkelijk. Want voor beiden is een Juli-wedstrijd geen genoegen meer. Schaatsenrijden Keyzer kampioen van Nederland By de wedstrijden op de schaats om het kampioenschap van Nederland, die Zater dag en Zondag te Heerenveen zyn gehou den, heeft Keyzer nit Dc Lier de lauweren weggedragen. Op de 10.000 M. sloeg hy Bnyen. thans ex-kampioen, niet 36-8 sec. in den fraaien tjjd van 19 min. 42.2 sec. Hei was een prachtige rit. Het tempo, dat Keyzer aangaf, was onmiddellijk zeer hoog en Buyen moest van den aanvang af zich geheel geven om zijn tegenstander bij *.e houden. Dit moest op den duur te veel van zijn krachten vergen. Na tien jonden bedroeg het verschil 3.5 sec. en de zware klap kwam drie ronden later, toen Keyzer, die zeer regelmatig reed, een voorsprong van 7.4 sec. noteerde en toen er 6.000 M. waren afgelegd, noteerden de, tijdopnemers voor Keyzer 11.38 en voor Buyen 11.49.3, een verschil van 11.3 sec Op dat oogenblik was Keyzer dus kam pioen van Nederland. Buyen reed een ver loren wedstrijd. De Lier had reden tot tevredenheid, want Broekman, de 18-jarige clubgenoot van Keyzer, deed iedereen verbaasd staan in zijn rit tegen Van Hoorn op de 10.00Ü M.. een afstand, welke hij voor het eerst aflegde en waarin hij 20 min. 3.6 sec. no teerde, een tijd, voldoende voor de twee de plaats op dezen afstand en die hem tevens van de tiende plaats in de alge- meene klasseering (na drie afstanden) op de vijfde bracht. Op de 1500 M. werd Buyen eerste met 2 min. 34.9 sec., Keyzer nam de tweede plaats in met 2 min. 36.5 sec. Derde en vierde werden Van Hoorn en Jonker met 2 min. 38 sec. Op de 10.000 M. werd Ver- biesen derde met 20 min. 11.7 sec.; vier de was Buyen. Over 500 M. luidt de uit slag: 1. Keyzer 9.12.9; 2. Buyen 9.15: 3. (Zaandijk) en 4. Verbiesen (Eindhoven). Broekman 9.24.2. In het algemeen klassement is de volg orde:. 1. Keyzer, 2. Buyen, 3. Van Hoorn (Zaandijk) en 4. Xerbiesen (Eindhoven). De rijders Keyzer, Buyen en Langedijk zullen volgende week naar Noorwegen vertrekken om daar deel te nemen aan wedstrijden, die tusschen 1 en 15 Febr. onder auspiciën van den Noorschen Schsatsenrjjdersbond worden georgani seerd. Zeskamp van R.K. Zwemvereenigingen Veelbelovende jeugdp res taties De ontmoeting van zes R.K. 2wemvereenl- gingen in het Bisdom Haarlem is een groot succes geworden. De deelnemers hieraan wa ven behalve ..De Watertrappers" fHaarlem), die ats organisatoren optraden. Swift (Den Haag), L. A, C. (Rotterdam), de Amstel (A'dam), Velsen en Excelsior (Schiedam), Zaterdagavond werd een viertal polowed strijden in het Sportfondsenbad gespeeld: hierop volgde een gezellig samenzijn, waar de verschillende vereenlglngen hun tooneel- prestatles vertoonden. Zondag woonden alle leden de H. Mis bij in de Kathedraal en 's middags om 2 uur begon het groote water festijn in het stampvolle Sportfondsenbad. dat na elke start daverde van aanmoedigin gen en toejuichingen der supporters. De stemming was er uitstekend en er werden vaak zeer goede prestaties geleverd, vooral ook door de jeugdige leden. De Haarlemsche Watertrappers wonnen, doch hier was een zware strijd voor noodig. Spanning was er ook om de tweede plaats tusschen Swift en L. A. C. Enkele polowed- strijcen besloten het tournool van den vori- gen avond. Een dames-competitie eindigde In een overwinning van de Zwemclub Haarlem. 100 M. rugslag dames: 1. R Dieben D.W.T. 1 min. 36.2 sec.; idem heeren P. Geukes D.W.T. 1—25.3. 100 M. borstcrawl dames: R. Janssen D.W.T. 1—26.8: id. heeren G. Hessels 1—8.4. 100 M. schoolslag dames: D. Turken burg D.W.T. 1—33; idem heeren F. Rooze- fcrans DWT 1-^6.4. Estafette dames 6x33 schoolslag: 1 D.W.T. 226.6; 2. L.A.C. 3-42.1. 3x66 M. wisselslag: 1. D.W.T. 2—55; 2. L.A.C. 3—12.1. Estafette heeren 5x33 M. borstcrawl: 1. Swift 143.8; 2. Amstel l—H.4. 3x66 M. wisselslag 1. D.W.T. 2—37.8; 2. Amstel 2—36.3. Totaal-puntentelling D.W.T. 272. L.A.C. 225, Swift 219, Amstel 138, Excelsior 3» en Velsen SiVa pnt. Turnlust 40 jaar. Zaterdag hield Turnlust ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum een receptie. De heer H. L. Warnier, chef van. den Dienst voor Lichamelijke Opvoeding, waardeerde in zijn gelukwenscli het vereenIgingsturnen even hoog als de schoolgymnastlek. Namens den Kennemer Turnkring sprak de voorzitter de heer F. G. J. v. d. Berg. Turnlust heeft zich na de oorlogsomstandigheden, ten volle her steld. Verder complimenteerden o.a. vele af gevaardigden van zustervereenigingen de jtfbileerende vereenlging. De heer A. Wild schut, voorzitter, deelde in zijn dankwoord mede, dat het ledental van oorspronkelijk 500 tot beneden 100 daalde, maar nu reeds tot 400 was gekomen, Turnlust zal, behalve in het kader van het Haarlemsche viervoudig ju bileum, zijn 40-jarig bestaan vieren met een uitvoering en twee feestavonden. Kennemer Keurcorpsen O.a. naar aanleiding van een Zondag ge houden keuze-wedstrijd zijn de keurkorpsen van den Kennemer Turnkring, die 10 Februari de training aanvangen, als volgt samenge steld: van Bato (Haarlem) de dames C. M. de KruifSwart en C. M. Jonker, en de hee ren F. W. Guit, P. Luiting, A. Castens en W. de Wolf: van Turnlust (Haarlem) de dames M. Arnaud de Calavon, A. v. d. Vliet en M. Peper, en de heeren S. v. Looij, B. Stoute en H. Hentenaar; van Concordia (Haarlem) mej. A. Swart; van de G. V. Heemstede de heer G. J. Wiethaar; van de Bloemendaalsche G. V. de heer A. v. Zadel; van de T. V. Santpoort de dames A. DortmundtNol, A. de Jonge—Starink en M. C. Blankenstein— Haas en de heer J. vogel; van S. S. H. (Vel sen) mevr. M. MichelVerkerk en de heer P. Munter; van Turnlust (Beverwijk) de da mes A. Los en R. Los en de heer Jac. Los. Dammen. Zaterdag jl. herdacht de beken de dammer J. B. Sluiter Jr. te H'stede den dag waarop hij zich 25 jaar geleden bij de Haar lemsche Damclub aansloot. Hij werd in het clublokaal gehuldigd en tot lid van verdiens te benoemd. Eenige sprekers roemden de verdiensten van den jubilaris, die veel tol den bloei en de prestaties van de Haarlem sche Damclub heeft bijgedragen. Bloemen en boeken completeerden de stoffelijke hul diging en de rest van een avond werd door gebracht met kienen om prijzen. Voetbal. De leider in afd. 6, Llmburgïa. heeft een 3—0 nederlaag geleden tegen Juliana. P.S.V. sprong naar boven door een 4—1 overwinning op de Spechten en M.V.V. speelde 1—4 tegen S.C. Emma. De stand der eerste drie in deze afdeeling is nu LinVburgla en P.S.V. 9 wedstr. 12 p. M.V.V. 7—11. Damslmultaan-séance. De kampioen van Nederland Piet Roozenburg geeft een simul- taan-séance op Woensdag 30 Jan. a.s. 7.30 uur in het clublokaal van de Haarlemsche Damclub „Oosterkwartier", Hótel „Hof van Holland", Groote Markt. Deelneming vrij. Athletiek. De voorzitter van de Interna tionale Amateur Athletiek Federatie, de 75- jarige Zweed Edström. zal deze functie bin nenkort neerleggen na haar 32 jaar te hebben bekleed. Als zijn opvolgers worden genoemd Lord Burghley en de Amerikaan Avery Brundage. Boksen. Jou Louis en Billy Conn zijn hun training begonnen voor hun strijd om den wereldtitel zwaargewicht in Juni a.s. Tennis.In den eindstrijd om het Austra lische kampioenschap zal Bromwich spelen tegen den sinds kort „ontdekten" Pails, die in de demi-finale op overtuigende wijze van Quist won. Tafeltennis. C. Debuy zal voor Nederland uitkomen op het internationale tournooi, dat in Maart in Londen wordt gehouden. De Nederlandsche Voetbal Bond heefi wederom het praedicaat „Koninklijke" ge kregen, zoodat het weer K. N. V. B. zal zijn. Schoonryden. Bij wedstrijden le Zaan dam werd bij de dames no. l mej. L. Schip per, te Westzaan. De dames Van Arkel, Mo lenaar en De Boo—Groene veld werden resp. 2. 5 en 6. Bij de paren kwam mej. v. Arkel met A. Goedhart als eerste te staan. De dames De BooGroeneveld en Molenaar no. 2 en no. 5. W. Quentemeyer slaat Fouquet k.o. Willy Quentemeyer heeft den Belg Fouquet, die onlangs van v. Dam won. in de zesdo ronde k.o. geslagen. En dat was in het ge heel niet bij verrassing, want onze lange- noot had van het begin af het Initiatief en sloeg zijn tegenstander in de 5e ronde al tweemaal tegen de planken. De Ushockeywcdstrüd HHIJC—Tllburg- sche IJSC, die Vrijdagavond te Den Haag werd gespeeld, eindigde In een C2 overwin ning voor de Hagspaars (12), (2—0). (3—0). De uitnemende Tilburgsche doelverdediger T. van Rijswijk voorkwam een catastrofe. Zijn broer en de aanvoerder Lammers ver richtten ook goed werk. Bij HHIJC was cap tain Piet van Heeswijk weer de ster. Ook de Haagsche eerste voorhoede deed opvallend werk en was soms zeer gevaarlijk. Het eerste kwartier wisten de Tilburgers een 20 voor sprong te bereiken in het laatste kwamen zij niet op de Haagsehe helft. De landen-zwemwedstrijd Denemarken Nederland zal behoudens toestemming van de Br. autoriteiten voor reizen door Duitsch- land op 18 en 19 Febr. gehouden worden. De Ned. waterpoloploeg is als volgt samenge steld: Flotman (UZSC); Braasem (ZIAN), Van Kooten (UZSC). Van Zetten (Nept. Arn hem); Smol (ZIAN). Van Feggelen (Meeu wen). Van Rootselaar (IJ). Res.: Storm (IJ). Korevaar (Merwede). Smitshulzen. Zwem ploeg dames: H. Termeulen. B. v. Schaik. I. Koster—v. Feggelen, G. Gaillard, W. Ha- verlag, G. Jellema, M. Muytjens. Heeren: C. Hoving, J. v. Merkesteyn. SANTPOORT Schillenboeren krijgen nieuwe stallen. Bij de groote afbraak in Santpoort sneu velden ook de koestallen van eenige schil lenboeren. Deze mensehen, die niet over land be schikken, maar hun vee steeds op stal hebben, waren door het gemis van hun stal zeer gedupeerd. Zij zullen voorloopig van Tegeerings- wege aan een noodstal geholpen worden, die in den Hofgeest van afgebikte steenen opgericht wordt. De eerste van het zeven tal dat gebouwd wordt, is een dezer dagen in gebruik genomen. BINNENLAND 1836 gerepatrleerden uit Indïë bevinden zich aan boord van het stoomschip Boissevain, dat nu op weg naar Nederland is. Het zijn 603 mannen. 730 vrouwen en 497 kinderen. Op een Natuurbescliermingslanddag te Utrecht is medegedeeld, dat m de oorlogs jaren in ons land vernield zijn 35.000 H.A. bosch, 10.000 H.A. duinlandschap en 300 K.M. wegen en dijken. De Vrijdenkers Radio Omroep heeft zich, in een vergadering te Amsterdam, uitgespro ken voor een nationale en gemeenschaps- omroep, waarin ook ce Vrijdenkers hun aan deel moeten hebben. Een liefdesdrama speelde rich te Rotter dam af. De 29-jarige bankwerker P. V. stak met een mes de dochter van zijn kostbaas dood, omdat zij de verkeering met hem had afgemaakt. Er is een regeeringscommissarlaat voor bultenlandsche agrarische betrekkingen in gesteld in verband met de omvangrijke be moeiingen in het buitenland op het gebied van den landbouw en de voedselvoorzie ning. Een bijzondere leerstoel in de parapsy chologie zal aan de universiteit te Lelden in gesteld worden. Een militaire verlofgangerstrein is bij Ravestein op een goederentrein geloopen. Onder de uit Duitschland terugkeerende En- gelsche militairen vielen 5 dooden en tien min of meer zwaar gewonden. Het baanvak RavesteinOss werd eenigen tijd versperd door de brokstukken, aangezien van de goe derentrein zeven wagens ontspoorden. Drie wagens van den anderen trein werden ver splinterd. De heer Koos Vorrlnk zal zoo meldt net Vrije Volk als hoofdgetuige voor de Nederlandsche regeering optreden tegen Seyss Inquart en andere Duitsche oorlogs misdadigers. Hij zal gegevens verstrekken omtrent de lichamelijke en geestelijke terreur die de Duitschers in Nederland hebben uit geoefend. Er is nog veel gevaarlijke springstof in ons land. In een vergadering van brandweer commandanten in Noord-Nederland, te Gro ningen, is daarop gewezen door majoor J, B. Koelofsen uit Rijswijk. Onlangs zijn in ons land nog 2000 blokken trotyl, elk van 3 KG gestolen. Niemand weet waar die zijn. In Limburg hangen in vele huizen geladen mijnen als oorlogsherinneringen aan de wanden. Binnenkort zullen in alle streken van ons land waar Duitschers munitie heb ben achtergelaten lezingen worden gehouden om op de gevaren te wijzen. Er komen nieuwe bankbiljetten van f 20. f 50 en f 1000. Zij zijn gedateerd 7 Mei 1945. De biljetten van f 50 dragen de beeltenis van stadhouder Willem II, die van f 1000 het portret van Willem de Zwijger. Sinaasappelen en mandarijen zal Neder land ontvangen volgens de gesloten handels overeenkomst met Spanje. BUITENLAND Nieuwe Amerlksansche ambassadeurs in Londen en Moskou? Verwacht wordt, Winant in Londen zal worden vervangen door J. Davies of' J. Dunn en Harriman door La- guardia. De Stalinpr(js van 100.000 roebels is aan den Sovjet-geleerde ConstanHul Petrzhak toegewezen voor zijn „ontdekking van het proces der zelfontbindlng van uranium". Met ongeveer 915 K.M. snelheid per uur heeft een Lockheed vliegtuig in goed 4 uur tijd den afstand van Long Beach (Californlë) naar New York afgelegd. Men heeft de maxi mum snelheid op ruim 1100 K.M. per uur ge schat. Er werd een hoogte van 13.600 meter bereikt. Vrij hevige aardschokken zijn in Zwitser land voorgekomen; op sommige plaatsen is vrij aanzienlijke schade aangericht. Een vrouw werd gedood, een aantal personen ge wond. Op de Simplonlïjn ondervond de trein dienst groote vertraging. Italiaansche mijnwerkers zijn In België aangekomen. HAARLEM EN OMGEVING Aan de Haarl. Hengelaarsvreeeniging „Tusschen het Riet" en aan den Haari. Henge laarsbond hebben B. en W. van Haarlem verschillende vlschwateren verpacht voor f 1200 per Jaar. Voor de doortrekking der Delftlaan tus schen de Jan Gijzenvaart en den Rijksstraat weg hebben B. en W. van Haarlem 6300 M2 grond aangekocht van het Ned. Israël. Joles Ziekenhuis voor f 1890. In 1944 Is getracht die grond kosteloos te verkrijgen, ten nadeele van het ziekenhuis, maar de notarieele akte was nog niet gepasseerd. De historische tentoonstelling in het Frans Halsmuseum, georganiseerd ter gele genheid van hel 700-jarig jubile van Haarlem als stad. wordt 31 Januari gesloten. Wie dus de interessante expositie nog wil zien, moet zich haasten. De wethouder van Onderwijs de heer D>. J. A. Geluk is a.s. Woensdag verhinderd spreekuur te houden. Partij van den Arbeid Het urgentieprogram De politieke studiecommissie heeft het: ontwerp gereed van liet urgentieprogram van .de Partij van den Arbeid. Daaraan ontleenen wij Inzet van alle krachten wordt noodig geacht tot herstel van de door den oorlog aangerichte materieele en moreele schade. Krachtige voortzetting van den wederop bouw. Herstel en uitbouw van den rechts staat. Overdracht van bevoegdheden naar nleuwe organen voor het beroeps- en be drijfsleven, op democratlschen grondslag, zoodanig, dat de leiding berust bij de over heid, ondernemers en arbeiders gezamenlijk. Erkenning van het zelfbeschikkingsrecht der bevolking van de overzeesche gebieds- deelen. Voor de naaste toekomst, ter liquida tie van de koloniale verhoudingen, het snel tot stand brengen. In vrijwillige samen werking, eener staatkundige hervorming, op den grondslag van zelfregeërlng, op voet van gelijkwaardigheid, in gecoördineerd rijksverband, met andere gebledsdeelen van het koninkrijk. Bescherming tegen ambtelijke willekeur. Tegengaan van bureaucratie. Krachtige be strijding der corruptie. Snelle en rechtvaar dige afhandeling van de berechting van. politieke delinquenten en van de zuivering. Nationaal welvaartsplan ter bevordering' van bestaanszekerheid bij een behoorlijk bestaanspeil voor allen. Socialisatie van het mijnbedrijf, van de circulatiebank, van openbare nutsbedrijven, zoomede van in aanmerking komende mo nopolistische bedrijven. Overheidscontrole op het credietwezen. Democratiseering van de onderneming. Bescherming van het consumentenbelang. Binnen het raam der op het algemeene belang gerichte welvaartspolltiek, speciale zorg voor de bescherming en bevordering van het gezonde kleinbedrijf. Planmatige productie- en afzetpolltlek in den landbouw. Bevordering van loonende prijzen voor boer en tuinder. Redelijke be looning van den landarbeider. Invoering van een het geheele volk om vattend stelsel van sociale verzekering. Een toereikend ouderdomspensioen. Bevordering van werkgelegenheid voor alle daarvoor geschikte mannen en vrouwen. Gelijkgerechtigdheid van mannen en vrouwen. Spoedige en bevredigende financieele en maatschappelijke voorziening voor de slacht offers van oorlog en verzet. Verplichte vacantieregellng. Woningbouw op groote schaal. Vermogensheffing alsmede heffing van gedurende den oorlog verkregen vermo- gensaanwas. Progressieve belastlngpolltlek. welke re kening houdt met de groote gezinnen. Verlaging van de belastingen op de eer ste levensbehoeften. Verhooging en herziening van het suc- Vergrooting van de financieele bewegings vrijheid der gemeenten. Vergoeding van geleden oorlogsschade binnen het bereik der mogelijkheden. Hervorming van de opleiding en verbete ring van de bezoldiging der onderwijzers. Nationale radio-omroep met zelfstandige uitingsmogelijkheden voor de belangrijke geestelijke en maatschappelijke stroomingen Versterking van het bestel der Vereenlgde naties, op den grondslag van het interna tionale recht, als orgaan der internationale rechtsordening en tot uitbanning van den oorlog. Democratiseering van den diplomatleken dienst. Democratiseering van het militaire ap paraat. dat bescherming van de nationale veiligheid en van de Internationale rechts orde ten doel heeft. Krachtige bevordering van den terugkeer der door Duitschland geroofde goederen. Officieele publicatie. TOEWIJZINGEN TABAK, Het C.D.K. deelt mede, dat grossiers in ta bak in het Noorden des lands, dus In Neder land boven Haringvliet en Waal, in de week van 27 Jan. t.m. 2 Febr. a.s. toewijzingen G 35 of G 36 zullen ontvangen op basis van het aantal rantsoenen van de coupures 509 en 590. Vermeerderd met 10 pet. WONINGRUIL SANTPOORT/I JMUIDEN Zeer geriefelijk huis in Sant poort, huurprijs f 32 per mnd wil ik ruilen voor grooter huis in Santpoort of IJmui- den met een huurprijs van f 60 f 70 per maand. Brie ven IJ 75 bur. van dit blad. voor werk aan huis. Mevr Vincent, W. de Zwijgerlaan 3, Santpoort. Tel. 8637. GEVONDEN 2e kl- Tra- jectkaart Santpoort-IJm. t. n. v. P. C. Heere. Af te halen Wijk aan Zeeërweg 114. BUILEN 1 pr werksch. en uw. overall, costuum, wind jack alles kl. m. voor slaap- k.mat en damesstoeltje. Wijk Zeeërweg 96, IJm. STOFZUIGER te koop. Heerensch. m. 43-44 ruilen voor d.mantel kl. m. 40-42. Tuindershofje 13, IJm. O. WONINGRUIL Modern groot b.huis te Over- veen in ruil voor vrij huis te Santpoort of omg. Brieven No. 3636 bur. van dit blad. B.z.a. NET MEISJE voor dag en nacht en een net meisje voor 3 d. p. w. Pla- tanenstr. 34, IJm. O. METSJESFIETS ruilen D.-fiets, 2 wintermantels leeft. 10 j. ruilen voor regen jas 14 j. Te koop winterj. en een zwart pak vooroorlogs. Brederoodscheweg 24 B, Sant poort. RUILEN 2 p. k^ch. m. 86-27 voor sigaretten. Br. L 282 bur. van dit blad. D.SCH. m. 39 voor oude dame ruilen voor m.sch. m. 39. Velserduinweg 175, IJm.O. Te koop zuiver ras wit Angora KONIJN of te ruilen voor d.kleeding. De Ruyter- straat 118, IJm. O. TE KOOP zw. emaille ko- lenfornuis en 1. w. mahonie h.tafel ook afz. in g. st. Wed. C. de Wijs, Genestetlaan 33, Drieh. VIOOL te koop met kist. Kerkweg 52. Santpoort-dorp. De Cementfabriek-Dmuiden Cemij N.V. vraagt voor haar mechanisch laboratorium vau ca, 19 Jr., waarvan één met MULO-opleldlng. Sollicitaties, liefst vergezeld van een recente pasfoto, worden binnen S dagen na plaatsing dezer advertentie ingewacht hij de Sociale Afdeeling Blijenhoeve. Bij vriezend weer n.s. Woensdag 30 Januari om 1 uur hardrijden op de schaats tegen geldprijzen, op de groote ijsbaan in den Vel- serpolder v. meisjes en jongens van 12-16 jaar» In-leggeld 75 cents. Inschrijving bij J. OLDENBURG. Trompstraat 127, J. VEL/TM AN, Ruyterstraat 149, B, VENDEL. Alex. Bellstraat 55. CURSUS DER MAKELAARDIJ Deskundige (schrift.) opleiding voor Makelaar In Onroerende goederen. Uitvoerige brochure op aanvraag bij het Secr.: Rija- wdjkschewes 368, den Haag, Tel. 119026.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 4