HebtU nieuwe kleeren noodig? Tweede Kamer over Grondwetsherziening r De nieuwe bonnen Het Nederl. Elftal Sport in het Kort Avonturen van en Warrel (Van onzen parlementairen redacteur) Na de installatie van Dr. Mol (R.K.) tot lid benoemd ter opvolging van thans Staats raad Mr. Dr. Deckers, kwam het voorstel tot Grondwetsherziening aan de orde. Dit be- oogst een revisie-procedure in het leven te roepen. om niet meer, gelijk thans nog het geval is. na behandeling van voorstellen tot wijziging der Grondwet in eerste instantie door de beide Kamers, ontbinding daarvan en nieuwe verkiezing te doen geschieden, doch dan een bijzondere Kamer voor Grond wetsherziening te laten kiezen, wier eenige taak de tweede behandeling zal zijn, waarbij dan een versterkte meerderheid, echter van 3/5 (nu van 2/3 in elk der twee takken van de Staten-Generaal) van het totaal aantal leden van zulk een college noodig zal zijn. Mr. v. M a a i' s e v e e n (R.K.) juichte het Regeeringsontwerp toe. omdat het daarin vervatte stelsel in de toekomst de zoo ge- wenschte continuïteit van den gewonen par lementairen arbeid waarborgt, doordat de Kamers niet, tengevolge van de herzienings procedure ontbonden zullen worden. Mr. Jo ekes (v.d.) o£ moet ik zeggen Partij van den Arbeid, want hij was de eenige van die nieuwe groep, welke het woorde voerde dacht er net zoo over. De ze afgevaardigde meende, dat het goed gezien was van de Regeering om nu nog fluks haar herzieningsvoorstel in eerste instantie te laten aannemen, want al lang had zich de wenschelijkheid doen gevoelen de revisie procedure te veranderen, De heer Joekes had overigens geprefereerd, dat de Grondwet (le vrijheid aan den wet gever zou laten om telken male in elk con creet geval te beslissen, of de tweede behan deling volgens de tegenwoordige aan wel volgens de methode van de verkiezing eener h jzondere Kamer zou geschieden, m.a.w. hij zou in di; opzicht een facultatieve bepaling mooier gevonden hebben. De communist "Wagenaar verklaarde, dat zijn fractie zich van stemming zou onthouden, omdat niet -.Dtdiukkelijk is vastgesteld, dat de Regeerin; tol ontbinding der gewone Kamers moet over gaan indien de Kamer voor Grondwetsher ziening jn tweede instantie zou verwerpen, wat de gewone Kamers in eerste instantie hadden aangenomen. Dr. Bierema (lib.) kon voorloopig niet inzien, waarom thans dit herzieningsvoorstel er door moest en het niet had kunnen wach ten tot een algemeene Grondwetsherziening. De heer Tilanus (C H.) ging in zijn kri tiek nog verder, o.m. betoogende, dat hij hel oude slot op de deur onzer constitutie, dat men vier keer moest omdraaien eer een wij ziging haar intree kon doen, bepaald beter vond, dan het nieuwe. Maar het scherpst van allen was de anti-revolutionaire fractie- leider de heer Schouten, die zeide, dat men hier allerminst ie doen had men een na rijp beraad en gezette overweging geboren ontwerp. Hij laakte <ie volkomen ongemoti veerde overhaasting, die o.m. met zich met bad gebracht, dat het pas op 1 April vastge stelde rapport van de Staatscommissie, niet eens ernstig bekeken was onder daverend gelach reageerde hij op een interruptie van Mr. Joekes, ,,ik heb van 1 April nooit last en evenmin van1 Mei" en waarbij ook zoo goed paste, dat het oorspronkelijk mó- üef voor heel liet voorstel allengs een gansch ander was geworden. Dat heet dan „accent verlegging", zoo spotte hij. TntUsschén beleefden we nog een verrassing. Mr. v. Maarseveen was al begonnen met de opmerking dat, nu er toch Grond wetsherziening aan de orde was, eigenlijk meteen het art (102) geschrapt moest worden, hetwelk dienen van militairen in Ned.-Indië Dure ondeskundigheid In opdracht van het Militair Gezag moest in den zomer van verleden jaar een nieuw kamp voor politieke gevangenen ten Noorden van het IJ ïe Amsterdam worden neergezet. Men was hier al een eind mee ge vorderd, toen op hoog bevel de bouw werd stopgezet, „daar van de gebruikte materialen op den plaat selijken bodem geen goed eindresul taat te verwachten was". Dit betee- kendenaar achteraf is vastgesteld, dat bij dezen bouw door onoordeel kundig en ondeskundig optreden een bedrag van naar schatting I 100.000 aan materialen en arbeisds- loonen noodeloos is besteed. De minister van Justitie deelt thans mede, voor de dure domheid niet verantwoordelijk te zijn, aan gezien de aansprakelijke personen onder het, thans overleden Militair Gezag ressorteerden. De betrokken „deskundigen" zijn echter niet over genomen bij het nu onder Justitie staande Directoraat voor Bijzon dere Rechtspleging zonder hun toestemming verbiedt omdat het beroep op staatsnoodrecht niet meer opgaat. Toen minister B e e 1 moest antwoorden, fluisterde de naast hem zittende Premier hem wat in, nadat deze te voren heel lang met den voorzitter had staan confereeren. Resultaat van die influistering was, dat de Minister van Binnenlandsche Zaken aan de Kamer overliet o£ zij alsnog met behulp van een amendement art. 192 wilde schrappen. Weer beraad tusschen den Minister-President President van Schaik, weer een influiste ring en daarna verklaarde Minister Beel in tweede instantie, dat hij aanhouding der heele zaak en schorsing van de beraadsla gingen vroeg tot Donderdag, opdat eerst nog haaslje repje de Raad van State gehoord zal kunnen worden over een door het Kabinet eventueel in te dienen Nota van wijziging om art. 192 te schrappen. Naar het A. N. P. verneemt, zal de mi nister van Overzeesche Gebiedsdeelen morgenmiddag 1 uur in de Tweede Ka mer, nadat deze het interpellatieverzoek van den heer Wendelaar zal hebben be handeld, in openbare zitting een verkla ring afleggen over het beleid der regee ring ten aanzien van Indië gn gegevens verstrekken over de jongste besprekingen te Londen. Het ligt in het voornemen, over deze verklaring in 't openbaar een debat 1e doen houden op Maandag a.s., wellicht ook in avondvergadering. Dit uitstel van het debat heeft tweeërlei doel. In de eer ste plaats verschaft het den leden der Kamer de gelegenheid, de regeeringsver- klaring rustig te bestudeeren. In de twee de plaats zullen de leden dan kennis hebben kunnen nemen van een voorloo pig rapport, dat de commissie-Van Poll dezer dagen zal doen verschijnen. Naar voorts vernomen wordt, zal het wetsontwerp tot herfing van een vermo- gcnsaanwasbelasting vór de verkiezingen niet meer in behandeling komen. Voor de periode van 28 April t.m. 11 Mei zijn de volgende bonnen aangewezen: Bonkaarten Ka, Kb, Ke, 604: 221 algemeen 125 gram boter 222 algemeen 125 gram margarine 223 algemeen 50 gram thee 224 algemeen 250 gram jam, stroop, enz 225 algemeen 250 gram waschpoeder Bonkaarten La, Lb, Lc 604: 118 vleesch 100 gram vleesch A 29 melk 2 liter melk B 29, C 29 melk Zx!« liter melk 112 aardappelen 2 K.G. aardappelen Bonkaarten Kd, Ke 604: 724 algemeen 250 gram jam, stroop, enz. 725 algemeen 250 gram waschpoeder Bonkaarten Ld, Le 604: D 29, E 29 melk 6 liter melk 612 aardappelen 1 K.G. aardappelen Tabakskaarten, enz: T 26 2 rantsoenen tabaksartikelen (geen import-cigaretten) T 35 1 rantsoen import-cigaretten V 26 100 gram chocolade of suikerw. X 26 100 gram chocolade of suikerw. X 35 1 rantsoen import-cigaretten. Bovengenoemde artikelen kunnen reeds op Donderdag 2 Mei worden gekocht, met uitzondering van de bonnen voor melk en aardappelen, waarop eerst met ingang van 6 Mei mag worden afgeleverd. Ook op den extra-vleesehbon, welke deze bonnenlijst vermeldt, kan bij uitzondering reeds op Dc-nderdag worden gekocht. De slagers, kruideniers, bakkers en comestibleswinkels zijn Zaterdag om 12 uur gesloten. Kolen voor werkplaatsen Alle verbruikers van vaste brandstoffen, die voor het afgeloopen stookseizoen een identiteitskaart ontvingen, moeten, ter ver krijging van een toewijzing vaste brandstof fen voor het stookseizoen 1946—1947 vóór 15 Mei a.s. een aanvraagformulier MD 393-05 volledig ingevuld bij hun distributiedienst inleveren. De plaatselijke distributiedienst zal nader bekend maken, waar en wanneer genoemd formulier kan worden afgehaald en ingeleverd. PREDIKBEURTEN Daar ons blad Zaterdag' a.s., wegens het Bevrijdingsfeest, niet uitkomt, nemen wij de Predikbeurten a.s. Vrijdag op. Alle opgaven moeten Donderdag in ons bezit zijn. Smokkelarij van gouden tientjes bestraft Een Haarlemsch aannemer had een paar honderd gouden tientjes over Ne derlandss zuidgrens gesmokkeld. Vol gens zijn zeggen met de vooropgezette bedoeling, dat deze door de Duitschers destijds zoo zeer begeerde muntjes via Portugal naar Engeland zouden reizen. De economische rechter vond de ver diensten van verdachte op deze trans acties bij het zwarte af en veroordeelde nem tot l maand voorw. en f 40 boete. AGENDA WOENSDAG 1 MEI Stadsschouwburg: Het vroolijke weeuwtje, 20 uur. Gem. Concertgebouw: Meifeest Partij v. ei. Arbeid, 20 uur. Rembrandt: De Groote kraak (18 j.). Palace: Waterloo Road (is j Luxor: De moord aan de Rivièra (18 j.). Deze dne bioscopen 14, 1C.15. 39 en 21.15 uur Frans Hals: Zet 'm op George! 34, 26 30, 19 en 21.15 uur. DONDERDAG 2 MEI. Stadsschouwburg: comedia: Ik ben zeven tien jaar, 20 uur. Gem, Concertgebouw: Cae- ciiia: Bevrijdingsconcert, 20 uur Evang Lulta. Kerk; Lezing ds. B. E. J. Bik; Rem brandt: Nachtvoorstelling, De Roode Aarde, aanvang 24 uur. Bioscopen: als Woensdag De verkiezingen Aan welk bureau gestemd moet worden. Nu de verkiezingen naderen, is het van belang, dat de kiezers weten hoe zij in het bezit komen van een candidatenlijst, zoo iede op welke wijze zij te weten komen, an welk stembureau zij zich moeten ver voegen om aan den stemplicht te voldoen Werd bij vorige verkiezingen aan den kie zer een persoonlijke oproep gezonden, waar op al de bovengenoemde gegevens waren vermeld, bij de dit jaar te houden verkie zingen is dit anders en wordt te Haarlem de persoonlijke oproeping vervangen door een collectieve. Huis aan huis wordt door de posterijen een kennisgeving bezorgd, waarin is afgedrukt een alfabetisch gerangschikte stratenlijst (Lijst A) van alle straten in de gemeente. Vóór den straatnaam is vermeld het nummer van het stemdistrict, waarin de straat is ge legen. Aan de keerzijde der kennisgeving vindt de kiezer een lijst (B) van de stem- bureaux en waar deze zitting houden. Vóór elk stembureau is geplaatst het. correspon- deerend nummer van het stemdistrict. De kiezer is dus in staat vast te stellen, in welk gebouw het stembureau zitting houdt, waar hij zijn stem moet uitbrengen. Men dient er op te letten, dat de kiezer, die na 5 April 1946 is verhuisd, moet stemmen in het stemdistrict, waarin zijn oude woning is gelegen. Mochten kiezers onverhoopt op 14 Mei niet in het bezit zijn van een kennis geving, dan kunnen zij deze verkrijgen aan het Stadhuis, Afdeeling Bevolking en Ver kiezingen en aan de politieposthuizen. Kiezers, opgenomen in Centr. bevolkingsregister De in het centraal bevolkingsregister opgenomen personen, schippers, arbeiders werkzaam in den wederopbouw, e.d., kun nen op Vrijdag 17 Mei stemmen tusschen 8 uur 's morgens en 5 uur 's middags in de groote zaal van den Dierentuin. Be- noordenhoutscneweg 2, te 's-Gravenhage. Zij zullen moeten overleggen hun tweede distributiestamkaart of noodstamkaart, voorzien van het T,D. 2-zegel of van een ander deugdelijk identiteitsbewijs. Bijzonder Gerechtshof Het Bijz. Hof te Amsterdam veroor deelde hedenmorgen achtereenvolgens J. H. R. uit Santpoort (onderduikers aan WA en SD verraden) tot 2 jaar rijkswerk inrichting. Eisch was 8 jaar. J. A. van E. uit Beverwijk (dienstne ming bij het NSKK) conform den eisch tot 5 jaar, waarvan 4 jaar in RWI. A. de J. uit Haarlem (verraad van on regelmatigheden bij uitreiking van stam kaarten en levensmiddelenkaarten; ver- x-aad van Joden en anti-Nazi's) tot 8 jaar, waarvan 6 jaar in RWI. Eisch was 10 jaar. A. D. B. uit Haarlem was ten laste ge legd het aan opsporing blootstellen van goederen, die hij van zijn zwager in be waring had. Hij werd conform den eisch vrijgesproken. De veroordeelden werden bovendien voor het leven ontzet uit de kiesrechten. De Radio geeft vanavond HILVERSUM I, 301 M. RNIO 17.45, 20.00, 23.00 Nieuws. VARA 17-15 Het licht van de Mei. 18.00 1 Mei voor een vrij volk. 18.20 Bolero van Ravel. RNIO 18.30 Progr. Ned. Strijdkr, VARA 19.00 Jeugduitz. 20.05 Toespraken van min.-presidenten met volksliederen, 20.25 1-Mei bijeenkomst. 21.20 Hoorspel. 21.50 1-Mei bijeenk. 22.45 Zang m. orgelbeg. 23.15 Reportage en gram. muz. HILVERSUM II. 415 M. RNIO 19.00, 20.00, 22.00 Nieuws. NCRV 17.30 Orgelconcert. 18.00 Gregor Douwinsky. RNfO 18.30 Het rijk over zee (inter'm.). 19.20 Met band en plaat. RNIO 19.30 Eng. les. 20.05 De- part. uitz. NCRV 20.20 Kerkconcert. 22.15 Causerie. 22.35 Piano-recital. 23.05 Avondcon cert. 23.50 Schriftlezing. Twee moorcfen In Den Haag Te 's-Gravenhage is aan het Lage Zand een 72-jarige heer dood in zijn woning aangetroffen met een ingeslagen 6chedel. Wie dezen moord heeft bedreven, is niet bekend. Het is de Haagsche recherche wel ge lukt de hand te leggen op den dader van een moord op mevrouw P. in de Paul Krugerlaan. Mevr. P. is kort geleden on der geheimzinnige omstandigheden over leden, zooals uit een onderzoek bleek, tengevolge van drinken van limonade. Nasporingen in de fabriek, waar de limo nade vervaardigd was, leverden geen re sultaat op. Als de moordenaar werd thans de 15-jarige buurjongen H. gearresteerd, in wiens bezit de recherche een flesch met 250 gram cyaankali aantrof. Dit moor dende vergif had de knaap bij een drogist gekocht en voor een deel in een flesch limonade gedaan, die hij vervolgens aan mevrouw P., bij wie hij dikwijls op be zoek kwam, had aangeboden. De jongen heeft bij zijn verhoor verklaard, mevrouw P. te hebben willen helpen bij het plegen van zelfmoord. Hij lijkt geestelijk niet normaal te zijn. Na de wekelijksche training van de Nederlandsch-elftalclub, gisteravond op het V.U.C.-terrein te 's-Gravenhage, is nog geen definitief besluit genomen over de samenstelling van ons nationale voetbal elftal voor den wedstrijd tegen België op 12 Mei. Toch lean met vrij groote zekerheid worden aangenomen, dat het er als volgt uit zal 2ien: Kraak Stormv. Potharst v. d. Linden Ajax Ajax Pauwe Kuppen De Vroet F'oord Sitt. Boys F'oord Holleman, Wilkes, Roozen, Rijvers, Smit V.U.C. Xerxes H'lem .N.A.C. H'lem In de achterhoede en de middenlinie heeft men klaarblijkelijk de voorkeur ge geven aan spelers, die eikaars spel goed begrijpen, boven een twijfelachtig experi ment. Kuppen heeft jarenlang in Feyen- oord als 6pil gespeeld en is pas sinds kort in de sterke Zuidelijke tweede-klasser Sittardsche Boys. In de voorhoede is de keuze van het binnen-trio volkomen vol gens de verwachtingen. Of Holleman mee zou spelen, is langen tijd onzeker geweest, maar hij is nu waarschijnlijk voldoende hersteld van zijn beenblessure. Aangezien hij onze snelste rechtsbuiten is, kan hij het den Belgen nog danig lastig maken, te meer daar zijn samenspel met Wilkes goed is. Smit op de linksbuitenplaats vormt het vraagteeken. Hoe zullen de beide zwervers Smit en Rijvers het naast elkaar doen? Het is zeer de vraag of de Haarlemmer zich angstvallig langs het lijntje zal voort bewegen. (Wat waarschijnlijk ook niet zijn opdracht is.) In ieder geval zal de proef de moeite waai-d zijn. Als reserves worden genoemd: v. d. Vliet (O.D.S.), Caldenhove (D.W.S.), van Buitenen (Hermes) en Drager (Ajax). WATERPOLO. Het Haagsche waterpolo- team van ZIAN (heeren) is kampioen van zijn afdeeling geworden in de wintercompe titie door een overwinning van 110 op DKR uit Utrecht. Eerstdaags zal een wed strijd worden gespeeld tegen Het V otn het landskampioenschap. BASKETBALL. Tijdens de op 30 April ge. speelde wedstrijden om het Europeesch kam pioenschap basketball behaalde Nederland een 4827 overwinning op Groot-Brittannie (rust 24—6). Polen—Luxemburg 45—28. Vorige maand vroegen de interviewers het Nederlandsch Instituut voor de Publieke Opinie aan een groot aantal mannen en vrouwen uit alle bevolkingsgroepen: „Hebt U zeer dringend nieuwe kleeding of linnengoed noodig of zoudt U het wel even kunnen uitzingen?" 70 van het publiek heeft zeer dringend nieuwe textielgoederen noodig. 29 kan het nog wel even redden, I gaf geen antwoord. Van de arbeiders 83 #/o dringend om nieuwe kleeding en linnengoed verlegen. 118. Wag trok zich op aan het krukje, tilde het bovenste gedeelte van zijn dui kerklok af en omhelsde Warreltje, dat goeie, trouwe Warreltje zóó hard, dal het slachtoffer er van kreunde. Ook Prins Angelius was inmiddels „boven water' gekomen, Warrie vertelde, hoe de visch hem in zijn bek naar het pa leis had gedragen en hoe hij daarna werd opgesloten in dezelfde cel, als waar Wag en Warrel samen gevangen hadden gezeten. Een timmerman-stekel baars was gekomen, om de tralies te versterken, zoodat Warrie geen kans zag uit zijn gevangenis te ontsnappen. Toen was het kasteel verzonken en de kleine spin had zijn leven gered, door tn het krukje te gaan zitten. Wat een geluk, dat het paleis niet heelemaal onder xvater was gezonken, want dan had het er donker uitgezien voor onzen Warrie! Zeer dringend noodig: Kunnen zich nog even redden Arbeiders: 83 n Boeren78 V» 22 Ambtenaven65 "U 35 V» Admin. personeel: 62 36 Zelfst. middenstand: 59 *Jt *3 En zoo naar inkomen: Lage inkomens: 79 20 V« Middenstand: 53 V» 47 Hooge inkomens: 35 V* 64 V« Textiel op afbetaling? „Neen" zegt 69 V» van het publiek. De vraag, die het N.I.P.O. stelde luidt: „Zoudt U gebruik willen maken van afbe talingsregeling om kleeding en linnengoed aan te schaffen?" Neen, zei 69 Ja zei 25 V» en 1 wist hel niet. Van hen. die zeer diingeriö nieuwe textiel noodig hebben zijn er echter 32 Vi. die het'wel op afbetaling willen koo- pen, en 62 die er tegen 2ijn, Van de spaarders wil 83 géén afbeta ling en 13 wel. Van de niet-spaarders 61 géén afbeta ling en 33 wel. Waarom tegen afbetaling? 24 van alle ondervraagden omdat zij geen schulden willen maken, 20 V» omdat zij in principe tegen afbetaling zijn, het een siecht systeem vinden, het ar moedig vinden e. d„ 13 V» omdat zij het niet noodig Jiebben, zelf sparen enz., 7 omdat iets op afbetaling altijd duurder is e. d. waarom men er wèl gebruik van wil maken. 17 V» van alle ondervraagden zegt: „lk moet wel", ,,lk heb geen contanten", enz. 5 V» vindt afbetaling gemakkelijk, heeft altijd op afbetaling gekocht: „Dan kan je meer koopen" e. d. Nadruk verboden. BINNENLAND Cacao en koffie. De „Maaskerk" van de K. N. S. M. heeft te La- guayra 330 ton cacsc en koffie, bestemd voor Nederland, aan boord genomen. Churchill komt 8 Mei 's middags om 4 uur per K.LM.-toestel via Walcheren op Schiphol aan. Bakkers mogen op Vrijdag 3 Mei vooruit werken, zoodat Zater dag de bakkersarbeid kan stilstaan. In de Rotterd&m- sche haven is Dinsdag een staking begonnen, die thans vrij algemeen - is. Tot deze staking werd besloten- op een verga dering van de E.V.C. Hand afgerukt. Een 17-jarige jongen, die er een soort museum van springstoffen op r.a hield, speelde met een. granaat, waardoor het ding ontplofte en de linkerhand van den knaap werd afgerukt. Het „museum" werd in beslag genomen. Een „Partij van de Daad" is in het leven geroepen door een. co mité van actie, gevormd uit de principieele le den der Ned. Beïlamy- partij en verwante reli gieus-socialistische jongeren. BUITENLAND Documenten. die aantoonen dat Franco een militaire alliantie met Hitier sloot, zijn volgens Radio-Moskou bij den slag om Berlijn door de Russen buitge maakt. Ten gevolge van de droogte dreigt de graan oogst in West-Amerika, waarvan het grootste deei van den export moet komen, te mis lukken. De vliegende vesting van generaal Mark Clark is op een tocht naar Parijs volgens Un. Press door Russische ja gers gehinderd. De Amerikaansche regecring beeft den ex port van radarartikelen vrijgegeven uitgezonderd een gedeelte van het materiaal, dat bestemd is voor experimenten. Tebris is thans dooi de Russen ontruimd, zoo meldde het radiostation van die stad, dat de afscheidsboodschap van den Russiscnen com mandant uitzond. De rantsoeneering van benzine in Enge land zal voorloopig ge handhaafd blijven ten gevolge van valuta moeilijkheden. De Fransclie wetge vende vergadering heelt haar laatste beslissing genomen voor de ont binding, door de natio nalisatie der mijnen goed te keuren. Haarlem en Omgeving Ds. B. Hoornstra te St. Jacobi Parochie is beroepen bij de Geref. Kerk te Hoofddorp voor evangelisatiearbeid in de Haarlemmermeer. De vereeniging „Bosch en Vaart." te Haarlem, zal zoo is te melden in aansluiting op het bericht in ons vorig nummer wet deelnemen aan den stil len omgang op Vrijdag avond. De vereeniging zal aan den kop van den stoet loopen en een krans leggen bij het mo nument aan de Dreef. Mej. F. van Asperen hoopt op 2 Mei den dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden bij de N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen in dienst trad. Bij dezelfde firma vierde gisteren de heer H. J. Kloek zijn 40-jarig drukkersjuoi- leum. De Vrije Evangeli sche Gemeente te Haar lem, tot nu toe gevestigd aan tien Jansweg 34 in het Militair Tehuis, 2al nu dat weer geheel aan haar oude bestemming word', teruggegeven, van Zondag 5 Mei ahaaV Kerkdiensten houden in het voorm. kerkge bouw der Bsptiste Ge meente. „Salem" aar. ce Bakc-nessergrachi no. 65. Mr. B. W. Stomps, die tengevolge van een auto-ongevel bij Hilver sum licht gewond werd. kan hedenavond niet spreken op de bijeen komst van de Heem- steedsehe buurtvereeni ging „De Oude Post huisstraat" in de Ger. Kerk aan de Koediefs- Jaan. De bijeenkomst gaat echter door.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 2