De Tromp in het Vaderland terug IJMUIDEN Koos Vorrink spreekt in Thalia In een druk bezochte bijeenkomst. Don derdagmiddag in Thalia gehouden, heeft de heer Koos Vorrink, algemeen voorzitter van de Partij van den ATbeid een verkie zingsrede gehouden, waarin hij slechts zijdelings de tegen hem uitgebrachte be schuldigingen besprak, doch zich in het bijzonder bezig hield met den komenden stembusstrijd en de beginselen van de Partij van den Arbeid. De voorzitter, dokier A. J. van Leusen. wees er in zijn openingswoord op, dat de verkiezingspropaganda ditmaal later dan anders is begonnen, maar dat deze nu met groote felheid is ingezet. Van alle kanten wordt er gehamerd op de Partij van den Arbeid. Onze tegenstanders, aidus spreker, heb ben gelijk, omdat wij knagen aan alle partijen. Wij zullen nier rusten, voordat wij alle waarachtige democraten uit de andere partijen weggezogen hebben. De heer Vorrink, met applaus begroet, zeide dezen middag niet zooveel aandacht aan de op hem gerichte aanvaller» te zul len schenken. Er zijn belangrijker zaken aan de orde. Hij wees er op. dat een deel van de pers de juiste houding heeft aan- j genomen. Hij verwacht desondanks, de komende weken het middelpunt van nieu- we aanvallen te zullen worden. De waar de van de zaak Arnold Meyer blijkt daar uit, dat in diens pas verschenen boek. slechts één regel aan het onderhoud met spreker is gewijd. Een Twentsch blad wist al weer te vertellen, dat Koos Vorrink bij dit onderhoud stond te huilen en Meyer tegen hem zesde: ..Wees een man." Waar om deze aanvallen op de Partij van den Arbeid? Omdat de P. v. d. A. in het mid delpunt der politieke belangstelling staat en er in geslaagd is in haar gelederen menschen van verschillende politieke richtingen te trekken. Daardoor zijn er lieden in Nederland, die zoo bang als de dood zijn voor de P. v. d. A., vooral die lieden, die als politieke democraten onbe trouwbaar moeten worden geacht. Er zit ten in Nederland nog een heeleboel fascis tisch denkende lieden, die nog erger in- infecteerd zijn dan de vroegere N.S.B.'ers. Deze zijn bezig, de Nederlandsche demo cratie uit te hollen. Arnold Meyer is een vijand van de Nederlandsche democratie, is een uitgesproken anti-semiet, een vij and van onzen tradilioneelen vrijheidszin Waarom wordt Ar-n*old Mever anders be- handaid dan menschen, die veel minder misdaan hebben? Hier werkt de invloed van het onzichtbaar fascisme, aldus spr Ten aanzien van de oprichting van de P. v. d A. merkte spreker op, dat hier een wonder is geschied, nu men tegen oude tegenstanders „partijgenoot" moet zeggen. De heer Vorrink stond uitvoerig stil'bij de crisis die nog heerschte bij de laatste verkiezingen. In die dagen kwam de S.D. A.P. met het Plan van den Arbeid. Hoe was de ontvangst daarvan? In eigen rijen geestdriftig, omdat het meer gaf dan een directe lotsverbetering. De andere poli tieke partijen hebben zich er vroolijk om gemaakt. De drie maal 200 millioen die gevraagd werden, waren er niet. En nu rekent men met milliarden. De heer Vor rink besprak vervolgens de politieke ver houdingen van voor den oorlog. De chris telijke partijen waren het over vele din gen oneens, één waren ze in het conser vatisme. Alleen de Katholieke Volkspartij was een zwakke stee. Er zijn nu weer lie den die aandringen op de totstandkoming van een Christelijke coalitieregeerlng. Over een verkiezingsbiljet der A R. sprekende, zeide de heer Vorrink o.a., dat daarin gezegd wordt: Wij zijn voor de vrij heid, maar orthodox-protestantsche onder wijzers, die lid van de P. v. d. A. werden, zijn door hun schoolbestuur ontslagen. De Hervormde Synode heeft het opgenomen voor sociale gerechtigheid. Wanneer men dit eerder gedaan had, zouden niet zoo- velen de kerk den rug hebben toegekeerd. Aan de Partij van de Vrijheid ontzegde spreker het recht, gebruik te maken van het V-teeken. Dit is geen partij-symbool, maar een symbool, dat wij voerden in on zen strijd voor de vrijheid in de achter ons liggende jaren. ..Ten aanzien van de geleide economie wees de heer Vorrink op den toestand van economische anarchie in de jaren 1900 lot 1930, toen de wereld twintigmaal werd geteisterd doo'r een min of meer ernstige crisis. Geleide economie is noodig om een evenwicht te scheppen tusschen productie en verbruik. Deze geweldige misstanden zijn niet op te lossen langs den weg van vrijheid in het bedrijf. Ook voor den Mid denstand is geleide economie van belang, want dan voorkomt men werkloosheid en armoede. In de dagen toen er groote werk loosheid heerschte waren faillissementen van middenstanders legio. De middenstand is alleen gebaat bij een arbeidersklasse, die werkt. Verder bracht de heer Vorrink nog de 1-Mei-leuzen ter sprake en besloot met een opwekking te stemmen op en te wer ken voor de P. v. d. A. Afscheid ds. L. Lagerwey Ds. L. Lagerweij, die in Dordrecht is be roepen, zal Zondagmiddag om 4 uur in deze gemeente zijn afscheidspreek houden. Passagierslijst Sommelsdijk De passagierslijst van het m.s. „Som melsdijk" ligt op ons kantoor, Kennc-mer- laan 154, ter inzage. Agenda voor Velsen ZATERDAG 4 MEI. Bioscoop „De Pont": De wilde Engel, 2,30, 5 en 8 uur. ZONDAG 5 MEI. Bioscoop „De Pont"; De wilde Engel. 8 uur. Marnixschool: Spreker: Jan Schouten. 4 uur. De V.T. collecte Toen de Nederlandsche arbeiders, na gedurende eenige jaren in Duitschland te hebben gewerkt, na den oorlog in het vaderland terugkeerden, waren velen als gevolg van de ondervoeding, het slacht offer geworden van de tuberculose. Hon derden, ja, duizenden moesten in het een of ander sanatorium worden opgenomen. De Nederlandsche Vereeniging tot be strijding der Tuberculose heeft de ver zorging van deze slachtoffers van den Duitschen bruut ter hand genomen en heeft daarvoor veel geld noodig. Hiervoor werden reeds in vele plaatsen in ons iand collecten gehouden. H.M. de Koningin gaf van haar sympathie blijk door een gift van f 140.000. Op 8 Mei wordt in Velsen voor dit doel gecollecteerd en zal er dus een beroep worden gedaan op de hulpvaardigheid onzer plaatsgenooten. De Emmabloem- collecte van de T.b.e.-bestrijding is in verband met de V.T.-collecte 1V2 a 2 maanden uitgesteld. Er wordt op gewe zen, dat men zijn gift kan gireeren op nummer 6031 van de rekening der Cen trale Vereeniging tot bestrijding der Tu berculose in Den Haag, uit geblokkeerd tegoed, met de aanduiding: „bestemd voor de V.T.-collecte". Namens het afdeelingsbestuur wordt ons verzocht te vermelden, dat collec tanten en eollectrïces zich op 8 Mei des morgens half negen moeten melden aan het Bureau van den Gem. Geneesk. en Gezondheidsdienst, Stationsweg 80 te Velsen. Strawberries-Nieuws Om den T.H.C.-beker. Het einde van het hockey-seïzoen nadert Voor Strawberries althans zijn. na a.s. Zondag, geen wedstrijden van belang meer in 't zicht. Met wat meer geluk en Straw berries had op een succesvol seizoen terug kunnen zien. Bijna afdeelings-kampioen, bijna eerste in het internationaal hockey- tournooi in Brussel. bijna in de halve beker-finale. Zondag j.l. werd voor de kwart-finale tegen Tempo uit Rotterdam gespeeld. Strawberries bracht er op het nieuwe, nog zeer oneffen terrei x nage noeg niets van terecht, hoewel men toch duidelijk in de meerderheid was. De Teni- po-menschen waren echter in hun elemer: zij bezitten n.l. zelf een terre' v waarvan de gesteldheid hetzelfde is als van het nieuwe veld in Driehuis. Zij hadden dan ook minder moeite met stoppen en slaan dan de aardbeien en wisten zoodoende een gelijk spel (11) te behalen, waardoor zij in de halve finale zijn geplaatst. Zondag a.s. neemt het eerste heeren elftal deel aan het tournooi om den T.H.C. beker, dat te Amstelveen wordt gehouden. Zou nu eens een volledig succes behaald worden? Het elftal komt volledig uit. Het dames-elftal heeft ingeschreven voor het H B.S.-iournooi te Bloemendaal, terwijl de lagere elftallen het wec-k-einde in hei Noorden van onze provincie door gaan brengen om in Den Helder verschil lende elftallen van Hermes te ontmoeten. SANTPOORT Vergadering Partij v. d. Arbeid De Partij van den Arbeid houdt een openbare vergadering op Woensdag 8 Mei in „Zomerlust". Sprekers zijn de heeren C. v. d. Lende uit Amsterdam en Mr. S. C. v. d. Wall uit Haarlem. U.V.V-Nieuws Donderdagmiddag 9 Mei wordt in het Herv. Jeugdhuis een vergadering gehou den van de UW. In deze vergadering zal de verkiezing plaats hebben van een. hoofd van den socialen dienst. Mejuffrouw dr. E. Raming zal spreken over Rusland. Handboogschieten Zondag a.s. vindt op de "banen van .Vooruitgang zij ons Streven" het tradi- tioneele koningsschieten plaats. In de ja ren 1944 en 1945 werd het koningskruis behaald door den hc-er A. J. Voogt. Zou deze er in slagen Zondag a.s. voor de derde maal beslag op den koningstitel te leggen, dan is hij gerechtigd den keizer der vereeniging uit te dagen voor eer. wedstrijd over 16 pijlen. Het wordt Zondag a.s. ongetwijfeld een spannende strijd, omdat de heer Voogt in de heeren M. v. d. Berg, J v. d. Berg en F. J. Verhappen geduchte concurren ten zal vinden en de heeren J. Janssen en H. Janssen nog wel eens voor een ver rassing zouden kunnen zorgen. Uitvoering Mannenkoor „Zanglust" Voor een flink aantal toehoorders con certeerde het Mannenkoor „Zanglust" Donderdagavond in het Luxor Theater. Het symphonie-orkest „Euphonie" uit IJmuiden verleende zijn medewerking. Zanglust, dat thans ruim 100 leden telt, zette het programma in met „Groot is de Heer" van Roeske. gevolgd door Mendelssohns Beati Mortui, dat, .ter na gedachtenis aan de gevallenen voor de vrijheid, staande door de aanwezigen werd aangehoord. De Psalm van Hendrik Altink, die op een vroegere uitvoering met pianobege leiding werd gezongen, werd thans a ca- pelle gebracht. De zang en uitvoering stond nu op een veel hooger peil, waarbij net prachtig stemmenmateriaal en de uit stekende leiding van dirigent P. J. Pot- gieser tot uiting kwam. Weyiig moeilijk heden had het koor met „Weer zendt de Zomerzon" van J. A. Maassen, dat uit stekend werd vertolkt en de pittige Vlaamsche Kermis van Jan Nielana. De vlotte, rvthmische en wisselende stem mingen. doen dit werk steeds bekoren en dezen avond in het bijzonder door de fijne nuanceeringen. „Euphonie" heeft in enkele maanden tijd bewezen onder leiding van Willem Rettich, weer op den goeden weg te zijn •4*.»dn*6 Symphonie met den Paukenslag 1 -at; »>»n goede vertolking. In de lang- tt deeb; '-itoi.eirde het geheel eenigs- doch de vlugge passages, vooral aan het slot, werden met vaardigheid ge speeld. De Balletmuziek uit Rosamunde van Schubert vond eveneens een bevre digende uitvoering. Ongetwijfeld kan ..Zanglust" met vol doening op dezen geslaagden avond terug zien. W Dit is vandaag een jaar geleden De laatste weerstand der Duitschers in N.-Duitschland is gebroken. De Brit ten hebben het Kdeler-kanaal bereikt. Het restant der Duitsche regeering vlucht naar Denemarken. Admiraal Dönitz zocht zijn toevlucht in Kopenha gen. De kanselarij in Berlijn is grondig verwoest. Generaal van Kleif heeft zich overgegeven aan bet 3e Amerikaansche leger. Insbriick is gevallen. Het Duit sche apparaat in Duitschland is ineen gestort. Velen vluchten naar Denemar ken, beangst voor de Russen. Schip na schip met Duitsche vluchtelingen wordt door de Russen in de Oostzee tot zinleen gebracht. Generaal Speer verklaart, dat de nazi's verslagen zijn. Admiraal Dönitz onderhandelt reeds. Zoowel ge neraals als admiraals geven zich bij tientallen over. Polen is zoo goed als geheel in Russi sche handen. De verovering van Ran goon be teekent den val van Birma. In Utrecht heerschte groote vreugde er werd allerwegen gevlagd: per auto werd daar 2.700 ton levensmiddelen ge bracht. Vrij, vrij, vrij! Het Wilhelmus wordt gespeeld. Minister Van Kleffens da niet de En- gelsche regeering, land-, zee- en lucht macht en allen, die aan de bevrijding van Nederland hebben meegewerkt. Alle Duitsche strijdkrachten in Ne- dexiand, Denemarken, N.-W. Duitsch land, de Waddeneilanden en Helgoland hebben zich -overgegeven. Noorwegen en een gedeelte van Tsjecho-Slowakije vecht nog door, maar ook hun bevrij ding nadert snel. Generaal Eisenhower zeide: „de Duitsche strijdkrachten te land, ter zee en in de lucht zijn volkomen verslagen". In het Noorden van Duitschland wordt niet meer gevochten. Engelsche vliegtuigen doen aanvallen op sohepen in de Oostzee. Rangoon is veroverd. Met dezen dag kwam ook het einde van de illegale verspreiding der berich ten. De ondergrondsche kwam naar boven. Duitschers kiezen provinciale raden Christelijk-democraten leiden. Voor de tweede maal sedert het eind van den oorlog begeven de Duitschers in de Amerikaansche bezettingszone zich naar de stemlokalen; deze maal voor de verkiezing der Provinciale raden. Maan dag stemden de kiezers in de plaatsen met minder dan 20.000 inwoners, den 26sten Mei worden de verkiezingen in de groote steden gehouden. Men schat dat Maandag slechts 70% van het electoraat stem de. Volgens de resultaten die tot dus verre bekend zijn hebben de Christelijk- democraten een meerderheid van ruim twee tegen één ten opzichte van. de so ciaal-democraten behaald. Tot dusverre zijn. naar Un. Press meldt, de volgende stemmen geteld: Christelijk democraten 1.523.762 Sociaal democraten (504.609 Communisten 109 118 Liberaal democi-aten 27.841 Andere partijen 81.243 Weerbericht Geldig van Vrijdagavond tot Zaterdag avond. Matige, langs de kust tijdelijk vrij krachtige -wind uil Noord-Oostelijke richting, plaatselijk ochtendnevel. Over dag uitgestrekte wolkenvelden. Droog weer; ongeveer zelfde temperaturen als vandaag. Radio geeft Na een afwezigheid van vele jaren, na een kielzog te hebben geteekend van duizenden mijlen op alle zeeën ter we reld, na gewond te zijn geweest in Straat Bandoeng, tegen de Jappen kwam HM.'s kruiser Tromp vanmor gen half negen in IJmuiden binnen.. Dat er een buitengewoon groote be langstelling was. laat zich denken. Auto's uit de vexxstgelegen provincies waren gekomen met familieleden van de opvarenden, ter begroeting van de hunnen', die na een langdurige afwezig heid weer thuis kwamen. Lt.-admiraal C. E. L. Helfrich begaf zich aan boord om de bemanning te verwelkomen. Er heerschte een opge wekte stemming onder de opvarenden, die zich afteekende op de gezichten, ge bruind door de tropenzon. Hartelijke groeten Werden gewisseld, waaraan pas een einde kwam, Toen na een oponthoud van ongeveer een uur de Tromp, even over half tien, de reis naar Amsterdam voortzette. VRIJDAG HILVERSUM I, 301 .M. RNIO 18.00, 23.00 Nieuws. AVRO 17.00 No velty Serenaders. RVU 17.30 Herwonnen kunstbezit. VARA 18.18 Instrum. kwintet. RNIO 18.30 Progr. Ned. Strijdkr. VARA 19.00 Orgelmuz. 19.10 Kamerkoor. 19.30 Nationaal progr. VARA 21.30 Radio Philh. Ork. 22.25 Ch. Panzéra zingt. NCRV 22.40 Avondwijding, VARA 23.15 Gram.platen. HILVERSUM II, 415 M. RNIO 19.00, 22.00 Nieuws. KRO 17.35 Hol- iandsche Trio. RNIO 17.45 Het rijk over zee. 18.00 Amsterd. Politiekapel. 38.15 Voor de stu- deerende jeugd (interm,). KRO 19.20 Ken tucky Minstrels. 19.30 Nationaal programma. KRO 21.30 Sibelius-progr. 22.15 Avondgebed. 22.30 Nina Dolce. 23.00 Grant, muz. Nationaal programma Hilv. I en II. 39.30 Inleiding van ds. F. R. A, Henkels. 19.35 Orgelmuziek. 19.45 Reportage uit Waals- dorperduinen. 20.30 Orgelmuz. 20.40 Radio- Philh. Ork. 21.00 Toespraak prof. ir. W- Schermerhorn, 21.15 Gram. muz. ZATERDAG NATIONAAL PROGRAMMA 301 en 415 M. 12.40 Nieuws. 12.55 Inleiding. 13.05 Toe spraak prof. ir. W. Sehermevhorn. 13.20 Om roeporkest met koor. 14.15 Het spel der be vrijding (Carel BrieJs, A. den Doolaard). 10,30 De vrouw in den nationalen strijd, 16.50 Reportage. 17.00 Uitzending uit Kareol te Aer- denhout. Orkest met zang. 17.40 Groeten uil Oost- en West-Indië, 18.00 Nieuws. 18.15 Me- tropole-ork. 18.30 Voo de jeugd (interm.). 1.9.00 Reportage. 19.10 Orgelconcert. 19.30 Wat Nederlanders deden voor onze bevrijding. 20.00 Nieuws. 20.05 Mijlpalen op den weg voor vrijheid, 21.15 Lezing Het. Radio Philharm. Orkest m. declamatie. 21.15 Lezing prof. dr. P. Geyl. 21.35 Aansl. met Concertgebouw Am sterdam, 22.15 Herinneringen.... 23.15 Nieuws. 23.30 Reportages en gram.platen ZONIDAG NATIONAAL PROGRAMMA HILV. I en II. 8.00 Nieuws. 8,15 Van man. tot man. 8.30 Gram. muz. 9.30 Omroep-kamerork. Hilv. I. 10.00 R.K. Hoogmis. Hilv, II 10.00 Gram. muz, 10,30 Herdenkingsdienst. 11.45 Gram. muz. Hilv I en II 12,00 Het uur van de vrijheid. 13.00 Slottoespraak H, K. H. Prinses Juliana. 13.15 Gram. muz. HILVERSUM I, 301 M. AVRO 13.30 Pianoduo. 34,05 Causerie dr. P. H. Ritter. 14.30 The Romancers. 15-00 Kinder zang. 15.20 Fragment uit Simson. 16 05 Stie rengevechten in Spanje. 56.30 Reportage. VARA 17 00 G.G.-Cabaret. 17.30 Oome Keesje. RNio 18.00 Nieuws. 18.20 De Spoorwegen spreken. 18.30 Progr. Ned. Strijdkr. IKOR 19.00 Prot. Studiodienst. 20.00 Nieuws. 20.05 Rubriek v. d. wederopbouw. AVRO 20.12 Radio Philh. Orkest. 21 oo Hoorspel IT. 21.30 Harpkwintet. 21.50 Actualiteiten. 22.00 Orgel en piano. 22.07 Cabaretprogr 23.00 Nieuws. 23.15 Causerie. 23,30 Red White and Blue Stars. HILVERSUM II, 415 M. KRO 13.30 Marsch. 13.35 Lezing Kath. Actie. 13.50 Chopln-muz. 14.00 Graalkoor. 14.20 Ge sprek over Betuwe (itnerm.). 15.00 Apologie prof. dr. J. B. Kors. 15.15 Huisconcert. 16.00 Ziekenlof. 16.30 Hartvelt-kwartet. IKOR 17.00 Prot. Kerkdienst. NCRV 18.15 Orgelmuz. 18.45 Gew. muziek. 19.la Kent gij uw Bijbel? 19.30 Nieuws. KRO 19.45 Kampvuren langs den evenaar. 20.05 Gram. muz. 20,15 Hoorspel. 21.00 Vaudeville Orkest. 21.30 Pnzzle-rubr. (int.). 22.00 Nieuws. 22.15 Avondgebed. 22.30 Waarom wij gelachen hebben. 23.00 Gr; pl. BINNENLAND In de Groote Kerk te 's Gravenhage had Donderdagavond een herdenkingsavond plaats ter gedachtenis van de gevallenen van land- én zeemacht, De plech tigheid werd door Prin ses Juliana. Prins Bern- hard en vele autoritei ten bijgewoond. De mi nisters van marine en van oorlog voerden het woord. Aan den heer A. F- j. Portielje zal 13 Mei vanwege den Senaat der Amsterdamsclie Univei^ siteit een eeredoctoraat in de wis- en natuur kunde worden verleend. Spel met den dood. Een 9-jarig kind te Ren- kum werd gedood toen het met een hamer op een gevonden projectiel sloeg, dat ontplofte. Een 7-jarig kind werd daar bij gewond. ~Per m.s. Tarakan 2ullen 4 Mei het tweede en derde regiment van de in Nederland opge leide mariniers uit Am sterdam naar de Oost vei trekken. De oogst van aard beien belooft dit jaar goed te zullen uitvallen. Haarlem en Omgeving Op de Haarlemmer weg te Halfweg schrok een paard van een melkwagen voor de tram, waardoor de mo torrijder J. M., die er naast reed werd aange reden. Hij bleef met een ernstige hoofdwonde be wusteloos liggen. Dr. Honing verleende ge neeskundige hulp. Een 6-jarige duo-passagier bleef ongedeerd. In den nacht van 30 April, zijn uit een ga rage aan den Bleekers- vaavtweg te Heemstede ontvreemd 6 autowielen met handen. Omstreeks 1 uur dien nachc stond in den Burgemeester van Lennepweg een auto, waarmede die autowielen vermoedelijk zijn vervoerd. Zij die omtrent die auto inlich tingen kunnen verschaf fen, worden ver-zocht, daarvan mededeeling te doen aan de politie te Heemstede. Het bloemencorso te Bennebroek gaat mor. gen ook wegens geringe deelneming niet door. De Katholieke Volks partij ie Bennebroek heeft voor de raadsver kiezingen op de gros lijst geplaatst H. C. Breek, L. Weyers, J. F. v. Lierop, R. B. Lom- rnerse, A. Teeuwen, E. p. Heemskerk, P. v. Lierop en A. Otte. De inspecteur van 's rijks belastingen S. Posthuma, hoofd van de nect.ie der belastin gen te Winschoten is in gelijke functie ver plaatst naar Beverwijk. In de Ncd. Hcrv. Kerk, Ramplaan, Over- veen, zal op Dinsdag 7 Mei de heer van Weste ring spreken over Ver nieuwing van den Pro- testantschen Eeredienst. Door den kerkeraad' der Gereformeerde Kerk van Haarlem zijn benoemd voor de Klop-- persingelkerk tot ouder ling de heeren D. G. Bosman, F. van Egmond. J. v. d. Vlies en S. Weert en tot diaken de heeren M. Hoogervorst en F; Schippers; voor de Wilhelminakerk tot ouderling de heeren J. v, d. Engh, J. Klaassen en G. Hazenberg en tot diaken de heeren H. Dammers en F. Homoe*; voor de Noord Schoter- kerk tot ouderling de heeren G. J. Fylders en J. P. Hebly en tot dia ken de heer H. M. H. Hartman; voor de Zuid Oosterkerk lot ouder ling de heer J. G. Jochems en tot diaken dc heeren C. v. d. Sar en L. Silvis. De bevestiging en intrede van ds. W. C. v. d. Brink van Heemstede als predikant van de Ge reformeerde Kerk van veenendaal zullen plaats hebben in één dienst op Donderdag 6 Juni. - Het perceel Rusten burgerlaan 121 is door de gemeente Haarlem aan gekocht in verband met de saneering van het Rozenprieel, 799 M2 grond aan de Claes van Ruyven- straat 2ijn door de ge meente Haarlem tegen f 18 per M2 verkocht aan gebr. Dik. Van het industrie terrein aan den Waar- dertveg zijn door B. en W. 848 M2 grond ver kocht aan de Pakking- fabriek I1ECO te Bad hoevedorp, tegen S 12 per M2.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 2