y.s.v. Vissckerij-Snufjes Kort en Bondig IJMUIDE N kan uit de gevaarlijke zone wegkomen De Stormvogels, welker positie geruimen tijd zoo hopeloos leek, zijn Zondag j.l. de behouden haven binnen gevlogen. Den Zaterdag daarvoor, toen zij in storm, on weer, regen en duisternis slechter kon het tóch al niet! D.F.C. met 20 had den geklopt was de stemming reeds hoqpvol, immers, zij hadden toen met nog 2 wedstrijden voor den boeg, reeds het aantal punten, dat V.U.C. slechts kon be reiken, als zij haar laatste twee wedstrij den tegen DWS en HBS won, doch toen 's Zondagsmiddags het bericht kwam, dat VUC met 43 verlóren had, steeg de vreugde in het IJmuider kamp ten top De Stormvogels hebben inderdaad be wezen nog in de eerste klas thuis te be- hooren. Hun eindspurt was bepaald uit stekend: Uit 4 wedstrijden DHC. Nep- tunus, VUC en DFC haalden zij 7 pun ten binnen, terwijl nog kan worden aan- geteekend, dat, vóór zij dezen succesvol len eindspurt begonnen, van Bïauw-Wit op zeer onverdiende wijze met 21 ver loren werd. Morgen spelen de Vogels den voor beide partijen van geen beiang meer zijnden, iloch, bedriegen de voorteekenen niet, niettemin interessanten wedstrijd tegen Haarlem. De roodbroeken zijn reeds kam pioen, maar zullen het talrijke publiek op het R.C.H.-terrein te Heemstede wil len laten zien, dat zij den kampioenstitel waardig zijn. terwijl de Stormvogels van hun. kant zoo goed mogelijk partij zullen willen geven, waarmee we maar zeggen willen, dat het aan spanning niet ontbre ken zal. Stormvogels komt als volgt uit: Kraak: Haak, Schippers; Goedhart, Van Gemert. Snoeks: Meyer, Hermans. Van Pel, De Boer, v. d. Kuvl. VSV :s nog niet zoover als haar zuster- vereeniging. maar de kans, dat ook zij den dans zal ontspringen, is zeer groot, dank ?.:j het feit, dat 't Gooi Zondag j.l. van E.D.O. verloor, waardoor de Hilver summers het hoogstens nog maar tot 12 punten kunnen brengen, een aantal dat VSV met de wedstrijden tegen RFC en Ajax nog te spelen, reeds bereikt heeft. Zondag a.s. kan ook VSV „binnen" zijn. Wanneer zij n.l. dan in den voor haar vastgestelden uitwedstrijd tegen RFC min stens. één punt verovert, is er ook voor de rood-witten geen vuiltje meer aan de lucht. En 't komt ons voor. dat De Vries c.s. hiertoe in staat zijn. Wel komt RFC den laatsten tijd aardig uit den hoek, doch wanneer het in de VSV-defensie maar even beter botert dan tegen Xerxes, zal de schotvaardige voorhoede der roodhem- den er wel voor zorgen, dat er minstens één punt mes naar IJmuiden gaaf. En dan is 't ook in het VSV-kamp feest! Luilak herleefd Vijf of zes jaren zijn de langslapers op tien traditioneelen morgen van „Luilak" met Tust gelaten, maar vanmorgen hebben ze er van gelust. Niet alleen de langsla pers, want al om vier uur, toen het pas was beginnen te schemeren, trok de jeugd belletjetrekkend door de straten. De ketel muziek was ditmaal krachtiger dan ooit, dank zij de talrijke Welfare-blikken, waar aan de Nederlandsche bevolking zulk een aangename herinnering heeft uit den tijd, toen ze gevuld naar het land van den hon ger. uit Engeland waren gekomen. Vooral de Kennemerlaan mocht zich in een druk bezoek van de luilakvierders verheugen. Een paar uur lang duurde de pret, maar om een uur of zeven keerde de rust weer, zoodat de echte langslapers toch nog lang hebben kunnen slapen. Aanvoer van pekelharing Alhier is binnen van de haringvïsscherij de KW 167 met 429 kantjes pekelharing van 6 schepen. Ned. Hervormd Kerkkoor Op Eersten Pinksterdag zal het Ned. Herv. Kerkkoor tijdens de ochtend-kerk dienst in de Goede Herderkerk zijn mede werking verleenen. Des morgens zullen bij het ziekenhuis on bij eenige zieken Pinksterliederen ten gehoore worden gebracht. Het kerkkoor, dat sinds 1 April onder leiding staat van den organist der Goede Herderkerk Joop Huizinga, zag zijn leden tal weer toenemen, door het toetreden van een. aantal oud-leden. Vijftig jaar getrouwd Het echtpaar B. Wortman—A. Wortman -Kuit, herdenkt 17 Juni zijn oO-jarig hu welijksfeest en zoowel bruid als bruidegom mogen zich in een goede gezondheid ver heugen, ondanks hun leeftijd van resp. 76 en 77 jaar. Tijdens de evacuatie hebben zij in Drogeham in Friesland gewoond, maar al geruimen tijd zijn ze weer :'n IJmuiden terug, waar de heer Wortman zijn oud handwerk, het stucadoren, weer opgenomen heeft. Zondagsdienst artsen Van Zaterdagmiddag tot Maandagmor gen 8 uur hebben dienst de artsen P. Brouwer en A. A. Oosterwijk. De praktijk van de doktoren Oepts en De Weerdt wordt waargenomen door dr. .Van Haselen. Scheepvaart 7 Juni aangekomen: Biem van Gothen burg n. Zaandam; Corsika van Londen 7 Juni vertrokken: Heron naar Londen. KennemersH.B.C. Voor de Kennemers is de buitengewoon belangrijke ontmoeting tegen HBC vast gesteld. Beide clubs doen hardnekkige po gingen om aan het spelen van degradatie wedstrijden te ontkomen en de resultaten van haar laatste wedstrijden zijn daar om te bewijzen tot welk een prestatie in het nauw zittende vereenigingen in staat zijn: Kennemers won o.a. van Spartaan, ter wijl HBC tegen de ex-kampioensgegadig de UVS op beide punten beslag legde. Morgen zal het dan ook in het Bever- wijksche Sportpark geducht spannen! De Kennemers hebben o.i. echter twee voor dedenIn de eerste plaats hebben zij den moreelen steun van te weten, dat zij van HBC in het Heemsteedsehe Sportpark heb ben gewonnen en voorts spèelt het voor deel van eigen terrein een rol. Wij houden het dan ook op de Kennemers! Examens Handels-Avondschool Voor het diploma der Handelsavond school zijn geslaagd mej. A. den Heyer en de heeren K. Best, H. Dekker, J. van Markesteyn, N. Mentink, J. Olgers en N. Rijke. De nieuwe cursus begint op 16 Septem ber a.s. Openbare U.L.O.-School De mondelinge eind-examens der Open bare U.L.O,-school aan de Platanenstraat zullen worden gehouden van 1 t.m. 25 Juli a.s. Rijks H.B.S. De mondelinge eind-examens der H.B.S. zullen worden gehouden voor afdeeling A op 28 en 29 Juni, en voor de afdeeling B van 1 t.m. 6 Juli a.s. Het toelatingsexamen heeft plaats op 13 Juni. Versche haring in Scheveningen Deze week kwam in Scheveningen bin nen de logger SCH 125 met 127 kantjes pekelharing en 248 kisten versche haring. De versche haring bracht 69 tot 83 per 30 K.G. op. De Condor is aan de beurt Van de vier in IJmuiden achtergeble ven trawlers van de Marezaten zijn thans de Zeehond en de Reiger weer in de vaart. Thans heeft men aan de Zuidzijde de Con dor onder handen genomen. De door de Duitschers op het schip aangebrachte in stallaties zijn reeds verwijderd, zoodat .de Condor a] weer op een trawler gaai ge lijken. Men is nu bezig de boot weer van een vischruim te voorzien. Bonte avond CJ.M.V. De Chr. Jongemannen Vereeniging „Het Mosterdzaadje die zich meer dan 4 jaren van alle optreden in het openbaar heeft onthouden,' hoewel het werk in kleinen kring, ten deele illegaal bij enkele leden in huis, steeds werd voortgezet, had nu een openbaren bonten avond georganiseerd in het gebouw van hei Leger des Heils. De voorzitter, de heer J. de Koning, wees er op dat de groote toevoer, vooral van jonge leden, de continuïteit met het openbaar optreden der vereeniging in vroegere jaren verbreekt. Nieuwe gedach ten doch minder routine brachten een heil zame vernieuwing van het blijvend begin sel. Met vrijmoedigheid deed hij daarom een beroep op oude en nieuwe vrienden om weer als vroeger een vaste kern van medewerkers en donateurs te vormen. Men zal dan geregeld weer uitvoeringen, enz. geven. Vervolgens werd een vlot pro gramma met voordrachten, zang, muziek en '.ooneelstukjes afgewerkt. Er werd met enthousiasme en dikwijls vrij goed ge werkt. Allen oogstten veel applaus. In het geheel een welgeslaagde avond. Personalia De heer A. van der Wal alhier is ge slaagd voor het examen van hoofdbestel ler bij de P.T.T. Vergadering Algem. Ned. Vrouwenbond De Algemeene Nederlandsche Vrouwen bond belegt Donderdag 13 Juni a.s. een openbare vergadering in Flora. Spreek ster is mej. Stengred uit Amsterdam, die zal spreken over doel en streven van den bond. Vischmarkten elders Scheveningen. In de week van 25 tot en met 31 Mei kwamen in Scheveningen aan den afslag 15 loggers met 91.071 besomming. Motor- kotters en schokkers deden 66 reizen voor 30428 en de kleine booten maakten voor 109 reizen ruim 9872. De totale omzet bedroeg 131382. Vlaardingen. In de week van 15 tot en met 25 Mei arriveerden in Vlaardingen een stoom trawler met 5507 en 14 kustvisschers met J 5255. In de week van 26 Mei tot 1 Juni kwamen binnen twee trawlers mc-t 15380 en 11 kustvisschers met 4470. Marktbericht van Vrijdag De aanvoer bedroeg, ondanks de af spraak, dat heden geen scheoen aan de markt zouden komen, 50.000 K.G. Aange voerd o.m. 19575 K.G. schelvisch, 10500 K.G kabeljauw, 1050 K.G. poontjes, 3900 K.G. Schol, 600 K.G. wolf, 900 K.G. tarbot en griet, 965 K.G. tong, 585 K.G. tongschar, enz. De trawler 'oesomde 9480. Verdere be sommingen: Zweedsche kotter GG145 f 6608 kustvisschers: KW84 f 3024. KW77 f281, UK34 f88, UK2 1126, KW203 f 18. KW210 f 10. HarïngvisscheriJ Alhier is binnen van de haringvisseherij de KW 54 met 633*/s kantjes van 7 schepen. VELSEN Vordering van woonruimte Van overheidswege wordt in onze ge meente opnieuw een onderzoek ingesteld naar de in onze gemeente beschikbare woonruimte. Controleurs nemen het aantal in de verschillende woningen be schikbare woonvertrekken op, alsmede het aantal bewoners. Het is een bekend feit, dat velen, die voor de evacuatie in onze gemeente wo nen, ofschoon ze hier hun bezigheden hebben, er tot nu toe nog niet in slaag den, een woning te vinden. Het streven der overheid is, deze menschen zooveel mogelijk naar hun oude woonplaats te rug te voeren, hetgeen wordt bevorderd door het zoo snel mogelijk herstellen van beschadigde woningen en door het samenvoegen van meer dan een gezin in één woning. In één der dagbladen lazen wij. dat een wet ir, voorbereiding is, die deze aangelegenheid landelijk regelt. Voor wat Rotterdam betreft is een verorde ning in voorbereiding, waarbij de vor dering van woonruimte aan de orde is. De normen, welke men bij deze veror dening toepast, zouden hierop neerko men. dat men in één gezin per volwas sene twee kamers toewijst, per minder jarig kind één kamer en per inwonende dienstbode één kamer. Feestavond S.S.H. Voor de tweede maal in korten tijd gaf de gymnastiekvereeniging SSH Vrijdag avond in het Kennemer Theater te Bever_ wijk een feestavond voor leden en be langstellenden die zeer goede belangstel ling had. De heer C. van Voorbergen, voorzitter, herinnerde in zijn opening aan den eer sten feestavond en zeide dat op aan dringen van velen deze tweede avond, die geheel door eigen krachten werd verzorgd, wordt gehouden. Daar dit jaar de zaal uitvoering niet kon doorgaan werd deze bijeenkomst mede belegd voor het aan- kweeken van het saamhoorigheidsgeval onder de leden en het turnen te propa- geeren. De voorzitter stelde verder in het vooruitzicht, dat spoedig een nieuwe lei der voor SSH zal worden benoemd en bracht dank aan het lid P Munter, die tot nu toe de vereeniging met zijn leiding heeft gesteund en zelfs verder geholpen. Het programma van den feestavond, ge arrangeerd door het lid P. Koeten, had een. vlot verloop. Aardig was de opening met een stel SSH-ers, die „ergens in Nederland" vertoevend op een café-terras het nieuwe clublied zongen en hun sa menzijn afwisselden met bekende gitaar zangen. De opgevoerde schetsen, waarin aardige, komische tafereeltjes voorkwa men, boekten succes, evenals de liedjes bij de gitaar. Bijzonder leuk was de tragi-komische opera „Troeladia" in middeleeuwsche costumes. Goed bestudeerd trok een rhythmische dans van een twaalftal SSH- dames, met fraaie formaties en mooie standen bewondering. Met betrekking tot de turn-propaganda voerden een aantal dames en heeren brugoefeningen uit, die alle een keurigen indruk gaven en vooral bij de heeren fraaie staaltjes van kunnen lieten zien, rustig en netjes. SSH kan wederom op een geslaagden avond terugzien. Volksherstel en Koninginnedag In verband met de op Koninginnedag eventueel te houden feestelijkheden heeft de commissie voor het coördineeren van volksfeesten, in het leven geroepen door de afdeeling Velsen van Volksherstel, de besturen van Oranje- en buurtvereni gingen bijeengeroepen. De bijeenkomst zal worden gehouden op Zaterdagmiddag 15 Juni in het bureau aan den Zeeweg te Driehuis. Velser politiemannen wonnen in Leiden Donderdagavond speelde het voetbal elftal van de Politie Sport Vereeniging Velsen voor een talrijk publiek er wa ren ongeveer 5000 toeschouwers aanwezig een vriendschappelijken wedstrijd te Leiden tegen het politievoetbalelftal al daar, versterkt met 5 spelers van de sterke 2e klasser U.V.S. te Leiden. Voor het begin van den wedstrijd werd één mi nuut stilte in acht genomen ter herdenking van het overlijden van één der leden der P.S.V. Velsen. Na een goed gespeelden wedstrijd is het het voetbalelftal uit Velsen gelukt een zwaar bevochten 3—2 zege te behalen. Vóór de rust waren de Velsenaren, mede dank zij den steun van den wind, in de meerderheid, zoodat de rust met een 2—1 voorsprong inging. De doelpunten werden gescoord door Dekker en Wielinga. Na de hervatting waren de Leidenaren in de meerderheid, hoewel de uitvallen van de Velsenaren zeer gevaarlijk bleven. 'We gens een overtreding, gepleegd in het strafschopgebied, werd den Leidenaren een strafschop toegewezen, waaruit de stand op 22 werd gebracht. Ongeveer 6 minuten vóór het einde gelukte het den Velser middenvoor. Van Onselen, na een snellen uitval met een schitterend doel punt, den stand op 32 te brengen, me* welken stand het einde kwam. CDLXXXVIII. Ket verzenden van visch op een Za terdag, die gevolgd wordt door twee Zondagen is altijd een eenigszrns pijn lijke geschiedenis, vooral wanneer zoo iets in het minst koude jaargetijde valt. En thans, nu het met de verzending nog niet 18-kara'ats is, is de geschiedenis nog pijnlijker. Er is meer dan eens van de zijde van den vischhandel aangedrongen op een kunstmatige vermindering van clen Zaterdagschen aanvoer, maar veel succes heeft dit niet opgeleverd. Deze week hebben besturen van Ree- dersvereenigingen en Vakgroep Groot handel de hoofden bij elkaar gestoken om in gemeenschappelijk overleg te ko men tot twee visehlooze dagen. Met het gevolg, dat eerstgenoemde organisatie toezegde, den schippers opdracht te zul len geven, Vrijdag en Zaterdag niet aan de markt te komen. Maar ook nu is weer bewezen, dat de vischaanvoer zich moei lijk laat reglementeeren. Er kwam bei de dagen nog veel visch aan den afslag en de Vakgroep had misschien, wel een •'beetje -spijt van de genomen - stappen, want er was veel vraag naar visch. Men had graag wat meer willen hebben. Het wordt steeds boe langer hoe dui delijker. d-at de tweede wereldoorlog voor het vïssoherijbedrïjf een mijlpaal is geweest. Dit geldt nog meer den vischhandel dan het reeder ij bedrijf, al hoewel ook dit laatste, ongetwijfeld veel meer dan na wereldoorlog no. 1. door de omstandigheden gedwongen, is, de bakens te verzetten. Maar de vischhan del Daar roert en rommelt het. daar is niets minder dan een paleis-revolutie aan den gang. Ket is met den vischhandel na den oorlog eigenaardig gegaan. Overheid en omstandigheden drongen de vischhan- delaren tot een nauwe samenwerking. Er waren niet langer 130 kooplieden, maar er was er slechts één zooals er feitelijk ook één leverancier was, het Bedrijfschap voor Visscnerijproducten. De Vakgroep bestaat nog, het Bedrijf schap bestaat ook nog: dit zijn geen één dagsvliegen, maar blijvertjes. Maar de samenwerking, zooals die kort na de bevrijding ontstond, hangt aan een zij den draadje, als gevolg van een drang haar vrijheid. Maar wat zien we nu gebeuren? De van boven opgelegde samenwerking wil men van zich afschudden en nu schijnt deze samenwerking zoovele practdsche voordeelen te hebben opgeleverd, dat een groote groep kooplieden zich deze uit vrijen wil wil opleggen. En dit is de nieuwe koers, de evolutie, die zich ook heeft gepresenteerd ter gelegenheid van de stichting van de Unie-visch. waar over we den laatsten tijd trouwens niet veel meer hooren. Er gebeuren groote dingen in IJmui den. Men ziet ze niet. men hoort ze" niet, maar men voelt ze. Ik zal hier wel gauw wat meer over kunnen vertellen; denk ik. PIETERMAN. Een paard op hol Donderdagmiddag sloeg op den Wijk er- straatweg ter hoogte van de Duinvliet- straat, een paard, gespannen voor een gesloten koets op hol. Een te Beverwijk wonende wielrijder werd aangereden, waardoor hij een gekneusd linkerbeen en eenige ontvellingen opliep. Na genees kundige behandeling is hij naar zijn wo ning overgebracht. Op den hoek Pels- straatDuinvlietstraat kwamen paard en voertuig tot stilstand. Noch de bestuurder, noch de vijf inzittenden kregen eenig letsel. Agenda voor Velsen ZATERDAG 8 JUNI. Bioscoop De Pont: 8 uur: Meisjes achter tralies. Thalia Theater: 7.00 en 9.00 uur: Roode aarde. ZONDAG 9 JUNI: Bioscoop De Pont: 2.30, 5.00 en 8.00 uur: Meisjes achter tralies. Thaüa Theater: 2.30 uur: The gang show; 4.30. 7.00 en 9.00: Roode aarde. MAANDAG 10 JUNI. Bioscoop De Pont: zie Zondag. Thaüa Theater: zie Zondag. KERKBOUW. De kerkeraad. de kerkvoogdij en de commissie voor kerkbouw der Ned. Herv. Gemeente van Wijk aan Zee en Duin heb ben den heer S. v. Woerden, architect te Amsterdam, opdracht gegeven een ont werp te maken voor den bouw van een kerk met toren en bijgebouwen. Predikbeurten ZONDAG 9 en MAANDAG 10 JUNI IJMUIDEN. Ned. Herv. Krrk. Kanaalstr. 10.30: Ds. G. Koeh, uit Haarlem-N. 5.30: Ds. J. IJzerman, uit Heemskerk. Goede Herder kerk 10.30: Ds. G. F. Cailenbach. Maandag Kanaalstraat 10: Ds. J. A. Peters, uit Be verwijk. Goede Herderkerk 10.30: Ds. G. F. Cailenbach. CJeref. Kerk. Kanaalstr, 9: Ds. E. G. van Teylingen. 3.30: Ds. S. E. Wes- bonk. Maandag 8: Ds. Pos. Goede Herder kerk 9: Ds. S E, Wesbonk 3.30: Ds. E. G. van Teylingen. Oud Kath. Kerk 8: H. Dienst 10: Plechtige Hoogmis. 7: Vesper. Maandag 10: H. Dienst. Leger des Heils 10.30: Heili- gingsdienst. 8: Openbare samenkomst. Vrije Evangelisatie 3: Ds. Teeuwen. uit Amerika. Chr. Geref. Kerk 10 en 4: Ds. A. Zwiep, VELSEN. Ned. Herv. Kerk. 10 en 7: Ds. J. Bronsgeest. Geref. Kerk. 10 en 4: Ds. v. Noord. DRIEHUIS Geref. Kerk. 10.30: Ds. S E. Wesbonk. SANTPOORT. Ned. Herv. Kerk 10: Ds. G. W. van Deth. Ned. Herv. Kapel 10: Ds. P. Bodar.n. 5: Ds. J. A. Peters. Maandag 10: Ds. H. Bartlema. Leger des Heils Maandag Openluchts&menkonist aan de Wustelaan.. Binnenland Mussert's adjudant en beschermer A. Kess- ler werd bij uitspraak van het Utrechtsche- tribunaal veroordeeld tot 3 jaar ïnterneering en verbeurdverklaring van zijn vermogen tot eeri bedrag van f 50.000. Met het „Algemeen Verkoop Kantoor" (A.V. K.). dat zijn hoofdkan toor heeft in Amster dam, ontraadt de hoofd commissaris van Politie aldaar het aangaan van relaties door het pu bliek. Het A.V.K. heeft colporteurs door het ge- heele land. De luistervergun ning met de serieletter B dient tusschen 5 en 15 Juni 1946 op een post- inriehting te worden omgewisseld. De doodstraf werd geëisehf voor het Bijz, Gerechtshof te Assen te gen den voormaligen agent-rechercheur H. de Kruyff, die als S.D.- handlanger den dood van vele goede Nederlan ders op zijn geweten heeft. Buitenland Een contingent N'oorsche troepen zal, naar te Oslo vernomen wordt, naar .Duitsch- land 'gezonden worden voor bezettingsdoelein den. Het Belgisch brood rantsoen zal volgens „Le Peuple" tot 300 gram per dag worden terugge bracht. Waarschijnlijk zal na het binnenhalen van den oogst het rant soen verhoogd worden. Nederlandsche school jongens tusschen 12 en 18 jaar hebben als ha venarbeider gefungeerd bij het iaden van de „Tasman" in Melbour ne. De Australische ha venarbeiders hadden het schip voor „zwart" ver klaard. Haarlem en omgeving De jaarvergadering van de vereeniging „de Hyacinth" wordt op Woensdag 12 Juni in de Nachtegaal te Lisse ge houden. Als bestuursle den treden af de hee ren S. Verdegaal en G. v. d. Marei. Te Santpoort zal in het kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente eersten Pinksterdag een tafel worden geplaatst, waarop men bloemen kan neerleggen. Deze bloemen zullen na af loop van den dienst door kinderen van de Zondagsschool naar de zieke en bejaarde menschen, die niet naar de kerk kunnen gaan, gebracht worden.. In den schouwburg te Haarlem zal de Est- landsche karakteröar.- ser Heigo Kolt, begeleid door den Poolschen pia nist Mieczlaw Kolinsky op Vrijdag 14 Juni op- voor de ante tv. a. nijverheidsonderwijs zijn geslaagd C. T. Th. M. Larsen en J. Otsen te Haarlem en H. M. v. d. Niet te Aerdenhout. Ds. A. Dondorp te Heemstede, die een be roep ontving van de Ge reformeerde kerk te Groningen (voor de evangelisatie) heeft, ge vraagd de beslissing een week te mogen aan houden. In de Groote Kerk te Haarlem wordt een kerkeoncart gegeven op Donderdagavond 13 Juni. Hieraan zullen mede werken: De jongens sopraan Paul Koop uit Amsterdam, Hendrik Lasschuit, orgel en Haarl. Chr. Gem. Koor „Door Zang Vriend schap". De heer J. A. Dek ker, die vandaag <len dag herdenk;, waarop hij vóór 25 jaar werd aangesteld als bode bij de Arrondissements rechtbank te Haarlem, is hedenmorgen gehul digd. De jubilaris werd toegesproken door den president, mr. E. J. Strlck van Linsehoten, den Officier van Justi tie mr. W. M. Paarde- kooper Overman en den vlce-dekan van de Orde van Advocaten, mr. H. Deenik. Namens de Griffie werd hij toege sproken door den chef, den heer H. van Turn hout. Alle sprekers ge tuigden met waardee ring van de werkzaam heid van den jubilaris. Hem werd onder enve loppe een geschenk aan geboden.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 2