IJMUIDEN Stormvogels brengt een bezoek aan Haarlem Zondag is voor vele voetballiefhebbers natuurlijk Haarlem—Stormvogels de groote attractie. Het vorige seizoen won nen de clubs haar thuiswedstrijd. We veronderstellen, dat Haarlem er Zondag alles op zat zetten, om dit, wat zijn thuis wedstrijd betreft, weer te doen opgaan. En, eerlijk gezegd, de voorteekenen wijzen in die richting: Haarlem is de laatste twee Zondagen op dreef, een kampioen waar dig, terwijl de voorhoede van Stormvogels nog maar niet op schot kan komen. Naar we vernemen, komen de blauwhemden Zondag met een nieuwen rechtervleugel in het veld, doch hoe die zal voldoen, dient te worden afgewacht. V.S.V. krijgt Emma op bezoek. Gewel dige prestaties hebben de Dordtenaren tot dusver niet geleverd hun beide uitwed strijden leverden geen enkele winstpunt op doch het feit, dat ze D.W.S. wisten te kloppen en Feijenoord een winst puntje afsnoepten, bewijst, dat ze toch ook weer geen katjes zijn, om zonder handschoenen aan te pakken. De Kennemer blijken minder zin in de onderste plaats te hebben, dan we aan vankelijk veronderstelden: De kranige overwinning op Alkm. Boys is daarvoor het bewijs. De Velsenaren verrichtten tegen H.B.C. minder goed werk door ge lijk te spelen, hoewel na den 30 achter stand de 33 eindstand in het VeLsen- kamp toch nog bevrediging wekte. Zondag speelt Kennemers uit tegen H. V. C. Dat wort een zwaar karweitje voor de Wijkers. Met een' gelijk spel zijn we volop tevreden. En hetzelfde zeggen we ten op zichte van Velsen, dat bij Volendam op bezoek gaat. De candidaten voor de bovenste plaats in 3 B Kinheim en Q.S.C., met naast zich het op de loer liggende D.E.M. scoorden er Zondag j.l. lustig op los: Kin heim won met 61 van Terrasvogels en Q.S.C. met 62 van Rapidita6. De vol gende tegenpartij van Kinheim is Purmer- steyn, dat op eigen terrein nog geen enkel pur.tje verspeeld heeft. Opgepast, Kin- heimers! D.E.M. ontvangt V.V.Z. en kan winnen, terwijl wij Terrasvogels in staat achten Always Forward er onder te houden Voor Beverwijk mag het een geluk heeten, dat A.S.K.V. er nog is, anders zouden wij ons over de roodwitten, die Zondag weer met 52 verloren, ongerust beginnen te maken. Zondag krijgen zij het pittige I.V.V. op bezoek en dit Water- landsche bezoek beteekent vast één misschien zelfs wel twee verliespunten voor Beverwijk. De 4e klas-kampioen van het vorige jaar, V.V.B., schijnt niet zoo goed op dreef te zijn. V.V.E. daarentegen schijnt wel zin in de bovenste plaats te hebben. Dat belooft Zondag een spannende ont moeting te worden tusschen deze club op het V.V.E.-terrein. We houden het op de thuisclub. I.E.V. maakt tegen Onze Gezellen wel een kansje. Stormvogels 2, dat zoo aardig begon, begint af te zakken. Tegen Hilversum 2 verwachten wij niet meer dan een gelijk spel. V.S.V. 2 is in staat om RC.H. 2 met een nederlaag huiswaarts te sturen. V.S.V. 3 ontvangt H.R C. 3 en legt o.i. op beide punten beslag. Kennemers 2 laat beide punten aan Volewijckers, terwijl Kennemers 3 daarentegen wel van D. W. V. 4 zal winnen. Onderlinge competitie D.C.I3. De uitslagen der deze week gespeel de partijen der onderlinge competitie van D.C.IJ. luiden als volgt: Hoofdklasse: T. PostmaSchol 20: B. DukelH. Krikke 11; A. Ligt- hartSchol 20: C. SuykDixhoorn 20; DixhoornH. Lans 11; Buis G. Postma 11; T. PostmaJ. v. Stra ten afgebr. Eerste klasse: NieuwenhuizenP. v. d. Velde 1—1; J. WaalJ. Smit 0—2; VooysKramer 02; J. NanneD. Ott 20; L. HaverL. Koetsier 20. Tweede klasse: C. KaanP. Swier 02; A. RasJ. Broek 02; LeeuwP. v. d. Bos 20; H. LichtendahlPrins 2—0. In de hoofdklasse viel het fraaie re sultaat op van Krikke, die in een gelijk waardige partü met Dukel de punten deelde. Door dit resultaat staan Dukel en Ligthart met 6 punten uit 4 partijen bovenaan op den voet gevolgd door Suvk met 5 punten uit 3 partijen. H. Laros heeft drie gelijke spelen uit de drie partijen en blijft daarmede be neden de verwachtingen. In de eerste klasse heeft L. Haver uit 4 partijen 6 punten de leiding, gevolgd door J. Smit. In de tweede klasse heeft E. Kaan de leiding moeten afstaan aan J. Broek, terwijl ook Pum Swier een ernstige candidaat is voor een der twee plaat sen voor promotie naar de eerste klasse. Dinsdag a.s. spelen alleen de deel nemers uit de eerste en tweede klasse der onderlinge competitie. Het consumentenerediet De Secretaris van den Districtsraad voor het Consumentenerediet in deze femeente. deelde ons desgevraagd mede, at het tot hiertoe niet vlot loopt met de inlevering der aanvraagformulieren. Wel zijn vrij veel aanvraagformulieren bij de postkantoren afgehaald, doch met de inlevering schijnt men zich niet te haasten. Daarom vestigen wij er nog eens de aandacht op. dat het aanvragen van een consumentenerediet en het inleveren der ingevulde aanvraagformulieren, slechts mogelijk is tot 9 November a.s. Puin In het artikel „Puin" in ons blad van 30 September jl. werden eenige cijfers genoemd, betrekking hebbende op de hoeveelheid puin, die van de puinhoo- pen weggereden moest worden en de hoeveelheid steenen, die gered konden worden. De cijfers werden ons door een bevoegde plaatseliike instantie ver strekt. Het hoofd van de afdeeling Voorlichting van het ministerie van Openbare Werken en Wederopbouw deelt ons thans naar aanleiding hiervan mede. dat eenige gegevens niet juist zijn. Hier volgen de juiste: de hoeveel heid puin is 250.000 M3. of 40.000 vrachten, het aantal ..geredde" steenen bedraagt 14 millioen. SLEEPERS VERLEGGEN DEN KOERS. Ingevolge een wijziging in bet vaarplan van Hr. Ms. sleepbooten ..Margriet" en „Beatrix" alsmede van de bok „Valk" zullen deze de haven van Bridgetown niet aan doen en reeds op 15 November a.s. te Willemstad (Curacao) aankomen. In verband hiermede zal op 7 Novem ber aus. een verzending post naar deze schepen plaats vinden. De correspondentie voor de opvarenden behoort uiterlijk 7 November a.s. om 8.00 uur te Amsterdam C.S. aanwezig te zijn. Zij behoort dus in het algemeen op 6 November a.s. gepost te zijn. vangstbericht scheventngen Te Scheveningen kwamen' van de harkig- visscherij binnen: SCH 23 met 15 last haring en 1100 kisten versche haring; SCH 314 met 10 last haring en 500 kisten versche haring: SCH 141 met 2G last haring; SCH 77 met 26 last haring en 250 kisten versche haring: SCH 274 met 19 last haring en 30 kisten versche ha ring: SCH 339 met 30 last haring en 100 kisten versche haring: voorts kwamen aan de mark: 25 kustvisschers met tezamen 400 kisten ver sche visch. De vangstberichten van hedenmorgen lui den: SCH 190 50 kantjes uit de halve vleet; SCH 64 10 kantjes uit 10 netten: SCH 73 20 kantjes uit de halve vleet; SCH 103 1 kantje per net; SCH 140 45 kantjes uit de halve vleet; SCH 63 40 kantjes uit de halve vleet; SCH 89 25 kantjes uit de halve vleet; SCH 254 50 kantjes uit 40 netten; SCH 402 geen vangst; SCH 341 60 kantjes uit de hatve vleet; SCH 6 60 kantjes uit de halve vleet: SCH 333 70 kantjes uit de h*ve vleet: SCH 125 17 kant jes uit de halve vleet; SCH 443 1O0 kantjes uit de halve vleet; SCH 361 10 kantjes nog 20 netten halen: SCH 20 80 kantjes; SCH 225 50 kantjes uit de halve vleet.; SCH 200 SO kantjes uit de halve vleet; SCH 87 30 kant jes uit de halve vleet: SCH 53 60 kantjes uit de halve vleet; SCH 232 60 kantjes: SCH 118 GO kantjes uit de halve vleet: SCH 78 GO kantles; SCH 223 een braadje; SCH 242 giste ren 50 kantjes; SCH 280 gisteren 70 kantjes; SCH 159 gisteren 100 kantjes; SCH 350 gis teren 70 kantjes. Scheepsberichten IJMUIDEN. Aangekomen 22 Oct.: Britsche ss. Evangeline Park van West Indië met stukgoed, ligplaats Surinamekade. carg. Vrachtmail; Ned. ss. Sallant v. Buenos Aires, met 6650 ton stukgoed, ligplaats loods Argen tinië, carg. Kon. Hoil. LloydAm. ss. John Clarke van Galveston met 8004 ton graan, ltg- plaats Engelsche Boeien, carg. Van Es en Van Ommeren; Ned. ms, Fiat van Nijham met 89 standaard hout, ligplaats Oude Haven Zaan dam, carg. Gruno; Ned. ms. Arie Scheffer van Lissabon, met 69 ton stukgoed, ligplaats Surinamekade, carg. V.C.K.; Ned. ss. Ostade van West Indië, met stukgoed, ligplaats Su rinamekade. carg. Vrachtmail. Aangekomen 23 Oct.: Ned. ms. Ransaorp van Ornskjoldvik met loog. ligplaats Nieu- wendammerkade, carg. Ketjen: Ned. ss. Venus van Rotterdam, met stukgoed, ligplaats Surinamekade, carg. V.C.K.; Ned. ms. Kuwi van Rotterdam, leeg, ligplaats Westloods, carg. Holl. Boot; Vertrokken op 22 Oct.: Zw. ss. Dagmar- bratt naar Antwerpen; Ned, ms. Amstel- stroom naar Londen; Ned. ms. Verba naar Antwerpen. Vertrokken op 23 Oct.: Ned. ms. Johan de Wltt naar Batavia. Kon. Roll. Lloyd: Salland 22 Oct. te Am sterdam; Aart van der Neer 22 Oct te Rio Grande. Holl. Afrika Lijn: Nijkerk 21 Oct. te Genua; Oranjefontein 21 Oct. van Teneriffe; Van der Capolle 22 Oet te Antwerpen. Maatschappij Nederland: Noord Brabant 17 Oct. te Lorenzo Marques; Jan Steen 17 Oct. te Victoria; Anoeram 21 Oct. van Mombassa; Java 21 Oct. Gibraltar gepasseerd, 26 Oct. te A "dam; Johan de Witt 23 Oct. van IJmuiden; Johan van Oldenbarneveldt 22 Oct Perim ge passeerd. IC. N. S. M.r Ariadne 21 van Catania. 22 Oct. te Palermo; Evangeline Park 22 Oct. te Amsterdam; Orpheus 21 Oct. van Gibraltar naar Malta; Boskoop 22 Oct. van Amsterdam naar Antwerpen; Juno 21 Oct. te Alexandria; Iris 21 Oct. van Oporto naar Leixoes; Venus 23 Oct. te Amsterdam. Veevoer uit de bosschen Het ministerie van Landbouw, Vissche- rij en Voedselvoorziening deelt het vol gende mede: De herfst van dit jaar heeft een rijker, oogst aan eikels gebracht. De verwachting was, dat, gelet op het tekort aan vee voeder, vele rapers er op uit zouden trek ken om eikels te verzamelen, want de handel heeft voldoende belangstelling voor het product van onze bcxsschen en parken, dat. gedroogd en gemalen, een goed voer voor de varkens oplevert, 't Is echter gebleken, dat slechts een zeer klein gedeelte van den eikeloogst bijeenge bracht wordt met het gevolg, dat waarde vol materiaal verloren dreigt te gaan. De rapers, die door den grooten eikelvoor- raad gemakkelijk werk hebben, kunnen een behoorlijk daggeld verdienen. Het is te weinig bekend, dat in plaats var. de in vroeger jaren door de overheid georga niseerde actie tot het inzamelen van boomzaden, thans een orgaan van het bedrijfsleven, n.l. de stichting tot bevor dering van aankoop, distributie en ex port van boomzaden, de leiding heeft bij het bijeenbrengen van eikels en andere boomzaden. Bij de ter plaatse bekende agenten van de Stichting kunnen de eikels (en andere boomzaden) worden ingeleverd. Ieder, die alsnog eikels bijeenbrengt en zoo droog mogelijk, vrij van doppen of bolsters, zand, steenen en ander vuil, in levert, doet een goed werk, waarmee ook hijzelf gebaat is. Voetbal in Keiinemerlaiid In het Jaarverslag 1945/46 van de af- deeling Haarlem van den Kon. Ned. Voet balbond wordt het volgende meegedeeld: Het eerste seizoen na den grooten we reldoorlog is teneinde. Een seizoen, waar tegenop werd gezien als tegen een berg, omdat bij voorbaat vaststond, dat het aan het bestuur het summum zou brengen aan moeilijkheden. Hoe stond het met het schoeisel, met ballen, met de velden en het materiaal, en niet in het minst met het vervoer. Er waren nog meer moeilijk heden, n.l. die, welke binnenskamer moesten worden opgelost. Doch nu wij tot stilstand zijn gekomen en terugzien op hetgeen achter ons ligt, maakt een innerlijke voldoening zich van ons mees ter. De spelers hebben hun competities gespeeld, zij het ook vaak met geleende schoenen en in een truitje, waarvoor men zich anders zou geneeren. Men speelde op velden, waar onkruid tierde in plaats van gras en hobbels en kuilen de jongens dikwijls tot wanhoop brachten, omdat de mooiste berekening faalde. Soms moest er een bal worden gebruikt, die zoo hij in leven bleef prachtig zou zijn voor een rugby-match. En dan de vervoers- toestand! Maar de drang tot het spel over won veel. Men wilde spelen en zelfs zag men. om een voorbeeld te noemen, er niet tegenop om loopend van Santpoort naar Halfweg te kuieren. Zoowel de be sturen van vereenigingen, scheidsrech ters, consuls als spelers hebben zich heel wat moeite getroost; voor dezen ernstjgen wil tot doorzetten wordt dank en hulde gebracht. Dat er intusschen door deze moeilijke organisatie toestanden zijn ontstaan, die men liever anders had gewenscht, ligt voor de hand. Eén daarvan was de botsing met de zomersport, hetgeen door het be stuur ten zeerste wordit betreurd, doch m het volgende zijn verklaring vindt. De vooruitzichten in Augustus '45 waren nog weinig rooskleurig en er werd met zekeren schroom een begin gemaakt met bekervoetbal, teneinde de kat eens uh den boom te kijken. Wel deden zich legio moeilijkheden voor, doch het ging, wat het besluit motiveerde om op den beker direct de competitie te laten aansluiten; echter was het inmiddels al November geworden. Als daarbij niet het ongunstige weer was gekomen, zouden de meeste af- deelingen niet alleen volledig zijn afge werkt, doch was het onnoodig geweest om sommige elftallen medio en eind Juli nog in het geweer te roepen voor promo tie- en degradatie wedstrijden. In dit verband is het voor een duidelijk beeld gewenscht terug te komen op het be stuursbesluit van 14 Februari 1946, waar bij werd bepaald, dat de competitie '45/46 een normale zou zijn. Mede door de rege ling van de promotie en degradatie 4e klasse K.N.V.B.-le klasse afdeeling voelde het Afdeelingsbestuur de noodzakelijk heid om den vorm van de eigen compe titie te herzien. Succes voor V.S.V. 3. Hulde verdient V.S.V. 3. dat na eerst de bovenste plaats van IA te hebben veroverd, tenslotte kampioen werd der afdeeling. Dit kampioenschap verkrijgt des te meer waarde, omdat het bevochten werd door één der meest gedupeerde clubs in het rayon, aangezien ook V.S.V. ernstig leed onder de evacuatie en pas tegen het einde van het seizoen een veld kon uit zetten op de plaats, waar het vroeger zoovele triomfen had gevierd. Maar te gelijkertijd moet afscheid genomen wor den van dit elftal, aangezien het zich in de promotie-competitie een plaats wist te verwerven in den K.N.V.B. Het is te wenschen dat de V.S.V.-ers zich waardige leerlingen toonen uit de Haarlemsche school. In de Zaterdagmiddag-competitie, waar ook een opgewekt voetballeven hecrschte, werd de vereeniging „IJmuiden" tenslotte kampioen, terwijl ook op den „Kennemer- land"-beker werd beslag gelegd. Alzoo een dubbel succes voor de uitstekende IJmuidensche ploeg. Echter moest van dit elftal, evenals trouwens van S.I.Z.O. 1, afscheid worden genomen, aangezien Den Haag voor de Zaterdagmiddag-clubs een afzonderlijke, 4e klasse, competitie vorm de. Het is slechts noode. dat de afdeeling Haarlem deze elftallen zag vertrekken. Over het algemeen spelpeil, zoowel van senioren als junioren, is het bestuur niet bijster tevreden. Een beroep wordt ge daan op alle vereenigingen om aan dit onderdeel veel zorg te besteden, meer dan tot dusverre geschiedde. Bij tour- nooien o.a. te Leiden en ook het Junio- ren-tournooi te Haarlem kwam vast te staan, dat de voetballers een achterstand hebben in vergelijking bij andere afdee- lingen. Voetbalopstellingen HaarlemStormvogels. Stormvogels komt als volgt uit; Kraak; Schippers, Schoorl; Goedhart, v. Gemert, Snoeks Sr.; Luppens, Snoelts J&, v. Dalen, De Boer, Groet. VolendamVelsen. Vermoedelijk komt Velsen uit met: Demmers; Tromp, Kui pers; Maarschalk, Nijssen, Wijker; Prins- sen, Hirsch, Bakkum, v. d. Pol, Ninaber. Terrasvogels—Always Forward. Ter rasvogels beschikt over: Douma, De Ruij- ter, Riibken; Zaal, De Jonge Jr., Dord- munt; Van Vliet, De Melker, Kraak, Ak kerman, Goedhart. Hilversum 2Stormvogels 2 De Vo gels vliegen uit met: Rechsteiner; Aiand, Schriemer; Zwemmer, Glas, Hoogendsjk; Roelofs, Mors, De Boer, Opbergen, v. d. Kuijl. Damclub „Stabiel" Hel resultaat der deze week gespeelde onderlinge damwedstrijden is als volgt: J. H. BakhuysE. Zuiderduyn 11; J. v. BurenG. Zuiderduyn 20; J. OosterlingN. Zonneveld 2; G. Kok- H. Janssen afgebroken; T, Hpu we lingenH. Nyman 20; J. Kuiper N.N. 02. Na 4 ronden heeft in groep I A. Buyck de leiding en in groep IIL, v. d. Lans. VELSEN Geschil over gestorte pensioengelden Het is ons gebleken, da", er geruchten de ronde doen, al» zou een groot aantal arbeiders die werkzaam waren bij de Papierfabriek Van' Gelder Zonen, toen liet bedrijf weer in werking werd ge steld. niet meer zijn aangenomen, om dat zij voor de Duitschers hadden ge werkt. Hierdoor zouden vooral zij ge dupeerd zijn, die langen tijd in dienst waren geweest, omdat zij straks geen pensioen zouden ontvangen. Deze ar beiders zouden hun zaak in handen, hebben gegeven van de Eeinheids Vak centrale. Bij informatie is ons gebleken, dat de geruchten vrijwel geheel ongegrond zijn. Van bevoegde zijde deelt men ons me de. dat van een ontslag van een groot aantal arbeiders geen sprake is. Slechts enkele arbeiders werden ontslagen, waaronder een vijftal, die zioh onva derlandslievend hebben gedragen. Wel zijn er talrijke menschen op eigen ver zoek vertrokken; hiervan is een gedeel te, dat zich weer had aangemeld, weer aangenomen. Degenen, die voldaan heb ben aan de voorwaarden, om in aan merking voor pensioen te komen en de onderneming hebben verlaten, anders dan wegens het bepaalde in art. 1639 p. i of wegens onvaderlandslievende hou ding, hebben recht op uitgesteld pen sioen, ingaande op 65-jarigen leeftijd. Doordat de pensioenafdeeling tenge volge van allerlei omstandigheden een grooten achterstand heeft, is evenwel aan hen. die voor een uitgesteld pen sioen in aanmerking komen, hiervan geen mededeeling gedaan: dit zal ech ter nog in den loop van dit jaar geschie den. Tenslotte werd ons nog medegedeeld, dat noch de hoofddirectie te Amster dam, noch de plaatselijke directie te Velsen over deze kwestie door de E.V.C. of welke andere instantie ook om inlich tingen is gevraagl. De N.S. en Velsen-Noord Het bestuur van Buurtvereeniging „Schulpen" heeft van de directie der Ned. Spoorwegen bericht ontvangen in zake het doen stoppen van treinen aan halte Hoogovens, welk verzoek uitging van de samenwerkende buurtvereen. te Velsen-Noord. De N. S. deelt mede, dat sinds 7 October op werkdagen 13 trei nen aan halte Hoogovens stoppen in de richting Haarlem, terwijl er 10 in te gengestelde richting stoppen. Dit moet voorloopig voldoende zijn. omdat de directie der N. S. meent, dat hiermede goeddeels aan de verlangens is tegemoet gekomen. Wat betreft de retourkaarten, ge kocht aan halte Hoogovens, waarmede slechts met bijbetaling teruggereisd mocht worden naar Beverwijk, deelt de N. S. mede, te zullen voorschrijven, dat deze retours ook geldig zijn naar Bever wijk, in treinen die niet te Velsen-Hoog- ovens stoppen. Wat betreft een geuite klacht inzake een onbewaakte, en „onbeschermde" overweg over de spoorlijn, nabij station Beverwijk, deelt de directie der Spoor wegen mede. deze zaak in onderzoek te hebben en binnenkort nadere mededee- lingen te zullen doen. De bedoelde over weg bevindt zich in de Duinvlietstraat tusschen de perceelen 109 en 111 en geeft toegang tot landerijen aan de an dere zijde van de spoorbaan. Daar deze overweg niet is afgesloten levert hij ge vaar op voor de kinderen, die hier nog al eens spelen. burgerlijke stand GEBOREN: L. Feenstra—Vlas, z., van Lin- schotenstraat 7, IJmuiden; C. van der Heij denVoogt, z,. Lumeijstraat 17. IJmuiden-O.; D. Boum a iiWal ra ven, d., Hoofdstraat 102, Santpoort; E. Ha vermansPlokker, d.. Trompstraat 107, IJmuiden-O.; H. C. van Oeveren—de Boer. d., D. Hartoghdwarsstraat 20. IJmuiden: G. Smit—Kolle, d„ Verserduin- weg 296. IJmuiden-O.; W. Zonde Custer, d., Casembrootstraat 32, IJmuiden-O.; M. S. J. Drent—Lucassen. d.. Kluijskensiaan 30. Sant poort; B. H. A. Alkemade—van den Heuvel, d., Terrasweg 12, Santpoort; M. J. H, van EttenBours, z., Planciasstraat 14, TJmui- den-O.; H. H. I-landgraaf—van den Bos. d.. Bloemend.str.weg 126, Santpoort; H. Oortwijn van Wijk. z.. Tuindersstraat 124, TJmuiden- O.; S. Hoefakker—Mein, d.. Burg. Enschede- laan 4. Santpoort; E. A. RutteZwanenburg, d.. Harddraverslaan 9. Santpoort: C. Kioos- terhuis—Molenkamp, z.; Hagelingerweg 92, Santpoort; C. M. Koalsievan der Veen, d., Da Costalaan 12, Driehuis. OVERLEDEN: J. Broek, 88 J., weduwnaar van K. de Vrij, Harddraverslaan 23. Sant poort: J. Bijl, 3 nu-.d., d. van J. Bijl, School straat 15, IJmuiden; J. Vons. 68 J., eohtg. van J. Smit. Gr. Hout- of Koningsweg 43. Velsen-Noord. marktbericht van woensdag De aanvoer bedroeg 1500 kisten versche ha ring en 400 kisten visch. De haring tra wlers besomden f 27.399. Ver dere besommingen: Versche haring KW 83 f4402, KW 67 f 2782. Kustvisschers: IJM 221 f 1396. IJM 2-11 f 346, IJM 218 £73, IJM 251 f200. IJM 239 f85, IJM 310 £56. IJM 237 £91. IJM 207 £110. IJM 302 f236. IJM 343 £83. IJM 250 f 272. KW 34 £173. KW 160 233. KW 109 fill, HA 4 £129. WR 116 f 319, HD 64 f 607. HD 15 294, HD 18 269. HD 184 182. HD 220 f 137. HD 291 f 312. HD 174 f81. EH 20 £135 UK 266 £151. UK 110 f395. UK 31 f 552, UK 43 332, UK 87 £618, UK 69 f411, UK 147 £156, UK 94 £167, UK 32 f41. UK 66 £82. UK 119 427. UK 114 502, UK 72 f 152, UK 8 f 156, UK 34 f 534, UK 173 £178. UK 4 649 UK 36 £677. UK 282 £486. Marktprijzen: Gr. tong f 1.76; Gr m. tong £1.00—£1.64; Kl.m. tong £1.54; K3. tong I £1,24; K! :ong H £0,82—£0.84; KI. tor.g IH f 0.64—f 0.60; Tarbot I £1,62—£1.25 per kg. Mjdd schol 134; Wijting £14—f8; Wijting (dicht) f 11—15,50 per 50 kg.

IJmuider Courant | 1946 | | pagina 6