Mder m BtNtUJX Electro-Techniek MEUBELMAKERS „DE ECONOOM' M. REM (Beverwijk en Omstreken ZOEKT EEN KAMER Welke jongen Luidsprekers CET0L STOELEN Voor een goede bril Brillen specialist DE BOER Forceer het nu niet....! DE JONG'S Spaart Uw markiezen EERSTE IJMUIDER MARKIEZENFABRIEK ZEEMAN'S Uw DE LAAGSTE PRIJZEN jac. binkhorst Maandag 17 October 1949 „Rooswijk" ook nu winnaar van de Hoogoven-drive De tweede Hoogovenbridgedrive, die ook deze maal in het Statenhuis aan de Velser- weg was georganiseerd, heeft Zaterdag avond grote belangstelling getrokken. De voorzitter van „Klaver Twee", de heer W. P. Eekhout, noemde in zijn openingswoord de opkomst zeer verheugend, want ir tegenstelling tot vorig jaar, toen er 68 deel nemers hadden ingeschreven, waren dit jaar liefst 96 dames en heren present. Voor de strijd om de „Klaver Twee" wissel- trophee hadden zich vijf groepen gemeld, te weten de Honkbalclub „Rooswijk" (hou der van de trophee), Mekog, Walserij Oost, Klaver Twee A en Klaver Twee B. Nadat de heer Eekhout de wedstrijdleider de heer J. Tand had voorgesteld, wenste hij alle deelnemers veel succes. Om ongeveer 8 uur begon de drive. De Honkbalclub „Rooswijk" had ook deze avond weer veel geluk en slaagde er in voor de tweede maal beslag te leggen op de „Klaver Twee" wisselprijs. De tweede prijs werd door Walserij Oost. in de wacht gesleept. De voornaamste uitslagen luidden: Groep A: 1. Heer en mevrouw Groen 37 m.p.; 2. heren Schram-Kuys 34m.p.; 3. heren Spruit-Bakker 33 m.p.; Groep B: 1. heer en mevrouw Visser 34y2 m.p.; 2. heer en mevrouw v. Essen 34 m.p.; 3. heren Heine-Klesser 33Va m.p.; Groep C: 1. heren Reimer-v. d. Wel 39 m.p.; 2. heren Meyer- Pieterse 35% m.p.; 3. heer en mevrouw v. Bel 32 m.p.; Groep D: 1. heren Schuur man-Plooi 35Va m.p.; 2. heren Burk-Groot 34 m.p.; 3. heer en mevrouw v. Aalst 34 m.p.; Groep E: 1. heer en mevrouw v. d. Lee 37Va m.p.; 2. heren Hendriks-Bakker 37 m.p.; 3. heren Zandbergen-Vogelenzang 37 m.p.; Groep F; 1. de heren SnelKoele- meyer 46m.p.; 2. dames Schaafsma-Rei- mer 34m.p.; 3. heer en mevrouw de Groot 33 m.p. Groepsprijzen: 1. Honkbalclub „Roos wijk" 145 m.p.; 2. Walserij Oost 132 m.p.; 3. Klaver Twee A 130 m.p.; 4. Mekog 120% m.p.; 5. Klaver Twee B 112% m.p. Beverwijk „be-bobde" De jongelui die Zaterdagavond in het Beverwijkse Kennemer Theater bijeen waren, zijn niet door de vloer gezakt en de stoelen waarin ze hebben gezeten, zijn niet bezweken. En dat is het vermelden heus wel waard, want ze hebben meer dan vier uur lang hard met hun voeten op de grond gestampt en dat zitten in die stoelen had angstig veel weg van het mennen van hobbelpaarden. Verleden week moet er ergens in de Zaanstreek een vreselijk rumoer geweest zijn en toen de leden van de afdeling Beverwijk van de Forty Five Jamclub dat hoorden zijn ze plannen gaan beramen om óók een jazzconcours te organiseren. Zaterdagavond zijn die plannen in het Kennemer Theater ten uitvoer gebracht. Op het podium zaten allerlei mensen, die in de wereld van de Jazz uitstekend de weg wis ten en in de zaal jongelieden, die allemaal erg naar reukwater roken. Ze waren veelal versierd met een veelkeurige strik die een imitatie van hun behoorlijke stropdas ge noemd zou kunnen worden en de meesten waren in plaats van in de gebruikelijke colbertjes in lichtelijk opzichtige jasjes ge huld. Af en toe floten zij snerpend, maar daar trokken de muzikanten zich niets van aan. Zij speelden zelfs gewoon door. I like the Caledonians het beste", zei een knaap tegen een mijnheer met odeur toen het lawaai even had opgehouden. „Geef mij maar be-bob", hoorden wij nog juist voor het be-bob werd en toen floot iedereen maar weer. Zo hebben „The Bougie Bouncers" en „The Blue Jam Guys", „The Forty Five Bebop Combo" en „The Caledonians" meer dan vier uur lang de jazzliefhebbers laten genieten en stampen. „Ze spelen zeer goed", zei een Bever- wijker met een Amerikaans accent en als hij daarmee het pas opgerichte „Zaans Rhythm Orkest" van Tine Hoorn bedoeld had, zouden wij hem zeker gelijk gegeven hebben. Dit uitstekende ensemble vormde de beschaafde noot van het programma. Het kreeg weinig applaus. Propaganda-avond T.B.C.-bestrijding De vereniging tot behartiging der be langen van de t.b.c.-patiënten, afdeling Beverwijk, organiseert op Dinsdag 1 No vember in het Kennemer Theater te Be verwijk een groots opgezette propaganda- avond. Medewerking verlenen onder andere het accordeon ensemble „Tonny Holshuy- sen" en 't mandoline gezelschap „Con brio" onder leiding van de heer Albert Louwe. De heer v. d. Mey zal „De brand in de Jonge Jan" voordragen. De avond zal be sloten worden met een bal onder leiding van Dick Heemskerk. Meevaller voor winkeliers uit de Breestraat Zaterdagavond kwamen de winkeliers uit de Breestraat in café „de Groentenbeurs" in vergadering bijeen. Deze bijeenkomst werd gehouden om rekening en verant woording af te leggen over de winkel week. De heer F. Kloos, administrateur, deelde mee, dat er een batig saldo is. Op voorstel van het bestuur zal het bedrag worden verdeeld. Aan de Harmoniekapel zullen voor haar muzikale medewerking 2 bazuinen worden aangeboden. Besprekin gen werden gevoerd voor de nieuwe recla me-campagne. Aan het slot van de avond werd het bestuur hartelijk toegesproken door de heer M. Lindner, waarbij het een blijvende herinnering werd aangeboden. De dames ontvingen bloemen. Agemda vooir Beverwijk MAANDAG 17 OCTOBER Kennemer Theater. 7 en 9 uur: „De avonturen van O'Flynn". Luxor Theater. 7 en 9.15 uur: Bestem ming Tokio. w.b. Theater. 8 uur: „In de klauwen van de tijger"; tevens tweede episode van „Het tijgermeisje". Corso Theater (Castricum). 8 uur: „Are de Triomphe." DINSDAG 18 OCTOBER Kennemer Theater. 7 en 9 uur: „De avonturen van O'Flynn". Luxor Theater. 7 en 9.15 uur: Bestem ming Tokio. Corso Theater (Castricum). 8 uur; „Are de Triomphe." i Plattelandsvrouwen in vergadering bijeen De bond van Plattelandsvrouwen heeft in het gebouw Harmonie een afdelingsverga dering gehouden. Verslag werd uitgebracht over de land dag, welke le Hoorn is gehouden. De af deling was met 37 leden vertegenwoordigd. Enige leden der afdeling gaven blijk de voordrachtskunst goed te beheersen, want er werden voordrachten ten beste gegeven. Een collecte voor de Kerstpakketten-actie •der Niwin leverde ruim 25.op. Op 19 October wordt in Alkmaar een vergadering gehouden; een zevental leden zal de afdeling vertegenwoordigen. Uit het politie-logboek De Haagse dame, die langs de Bever wijkse deuren bedelde om medelijden en financiën, omdat naar zij vertelde haar man zwaar oorlogsinvalide was, is door de politie ingerekend. Het verhaal was des te onwaarschijnlijker omdat de Haagse voorgaf de echtgenote te zijn van een be kende Beverwijker, die verminkt uit de oorlog is teruggekeerd. Een Beverwijker, die een paar sokken van een waslijn stal, is op heterdaad be trapt en in de cel gedeponeerd. De boer, die op de „vuurlijn" bewes ten Beverwijk hooi in een bunker had op geslagen, zal nog wel eens aan de vreemde coïncidentie hebben gedacht ten opzichte van de naam „vuurlijn", toen hij Zaterdag moest merken, dat zijn hooivoorraad in vlammen was opgegaan. De politie ver moedt, dat. er kinderen bij de bunker ge speeld hebben. In de Breestraat werd Zaterdag een dame aangereden door een personenauto uit Haarlem, die komende uit de Be gijnestraat haar geen voorrang ver leende. De fiets werd zwaar beschadigd, maar de automobilist heeft de schade in vreedzaam overleg met de dame ge regeld. opera-concert „zang en vriendschap" De belangstelling voor het opera-concert dat Dinsdag 18 October in de veilinghal „Kennemerland" door „Zang en Vriend schap" wordt gegeven, is zo groot, dat er van bestuurszijde op wordt gewezen dat precies op tijd zal worden begonnen. Castricum Schellingwoude heeft zijn eerste puntje binnen In een slechte wedstrijd is het C,S.V. niet gelukt tegen Schellingwoude de volle winst te behalen. Het werd een gelijk spel (1-1), waarmede C.S.V. meer kreeg dan de ploeg toekwam. Na 10 minuten had de linksachter der gasten het ongeluk een voorzet van Gras in het door de doelman verlaten doel te schieten (1-0). Beide doelen verkeerden om beurten in gevaar, de verdediging van Schellingwoude was niet erg betrouwbaar. Zo noteerden we een mooi schot van J. Smit tegen de paal en aan de andere kant schoot de rechtsbinnen de bal voor open doel hoog over. In de een en twintigste minuut ontstond na doortastend spel van de linksbuiten van Schellingwoude de gelijk maker (1-1). Bijna werd het 1-2, toen doelman De Heer reeds gepasseerd was, maar C. Boot kopte de bal uit het doel ten koste van een hoekschop. In de tweede helft schoot Kimmelaar na een kwartier uit een moeilijke positie te gen de paal, maar kort daarop ontstond een hachelijk moment voor het C.S.V.-doel, toen De Heer de bal miste. Het binnentrio van Schellingwoude maakte van de gebo den kans geen gebruik. In de 40ste minuut schoot Kimmelaar een voorzet van G. v. 't Hul in, doch de scheidsrechter keurde het doelpunt wegens buitenspel af. Hoewel C.S.V. de laatste vijf minuten probeerde een doelpunt te forceren, bleek de voor hoede onmachtig. Voor de wedstrijd en in de rust speelden de C.S.V.-welpen tegen de Uitgeest-wel pen. Door doelpunten van p. v. Maarle- veld en de linkshalf van Uitgeest behaal den de C.S.V.-ers een overwinning van 2-0. Schaakclub „De Pion" De uitslagen van de gespeelde wedstrij den luiden: J. van RavcnzwaayC. J. Heeck 1-0, P. Bouwennotaris Van Cranenburgh 1-0, J. ZaalRoman 0-1, H. TiemstraTh. de Smalen afgebr. dr. De JonghD. Keetbaas P. J. ZwartB. Beentjes 0-1, C. BennesW. Merkelbach 1-0. Het programma voor Vrijdag luidt: Tiem straDe Smalen (afgebr. partij), Heeck Keetbaat, BennesWerner Uhl, Menke dr. De Jongh, Walter UhlRavenzwaay, notaris Van CranenburgMerkelbach, B. Beentjes—Roman, De HeerZaal, Zwart— Bouwen. De Vitesse-dames nog ongeslagen De Vitesse-dames hebben hun ongeslagen record gehandhaafd door met 5—2 te win nen van DSO uit Vijfhuizen. Het was een spannende en fraaie wedstrijd, waarin Vitesse in de meerderheid is geweest. Na 10 minuten maakte Annie Veldt het het eerste doelpunt, maar vijf minuten later was de stand gelijk toen na een uitval van DSO mej. L. Buiter de bal inschoot. De tweede helft was twee minuten oud, toen Annie Veldt de stand op 21 bracht. Na een snelle rush zond zij een schot in, dat de doelverdedigster wel kon aanraken, doch niet stoppen (31). Een kwartier in de tweede helft werd aan Vitesse een straf- worp wegens ruw spel toegekend, die Rie Stet inschoot (41). Na 33 minuten gooide Gaat Glorie hard in de handen van de doelverdigstér van DSO, die de bal zelf in het doel werkte. Even voor het einde be zorgde een mooi zuiver schot van de mid denvoor van DSO die vereniging een twee de doelpunt (52). Nieuwe leerkrachten aan de Huishoudschool B. en W. van Velsen stellen de raad voor tot leraressen in tijdelijke dienst aan de Mw. Dr. J. van den Berg van Eysinga- Eliasschool te benoemen voor het tijdvak 1 September 1949 tot 31 Augustus 1950: Mevrouw E. B. Verwer, voor de vakken koken, huishoudelijk werk, strijken, waren kennis, gezondheidsleei-, voedings- en re- ceptenleer en mevrouw M. Handgraaf, als assistente voor het vak naaldvakken; en met ingang van 1 September 1949 te benoe men in vaste dienst: mevrouw A. J. P. Hardenbol, voor het vak huishoudkunde, wasbehandeling, strijken, gezondheidsleer, warenkennis; de heer J. Schuppers, voor het vak algemeen vormend onderwijs. De avond-ULO krijgt „vast" personeel Het aantal leerlingen van de Velsense avond Ulo-school voor de cursus 1949-1950 bedraagt 84. Daar thans gebleken is, dat deze onder wijsinrichting in een behoefte voorziet, achten B. en W. het gewenst het aan deze school verbonden personeel in vaste dienst aan te stellen. Derhalve wordt de raad voorgesteld te benoemen tot hoofd van de school: A. Wiedemeijer en tot onderwijzers: de heren J. Bakker, J. J. Bolland, L. A. Bronswijk, J. P. Eriks, J. W. K. de Jager, Sj. de Jong, H. Horbeek, P. D. A. Veen en K. H. Zijlman. IJmuiden Velsen „Strawberries" krijgt licht in de kleedkamers De zogenaamde „Kapberg" op het Velsense sportpark „Schoonenberg" is verbouwd tot kleedhuis voor de hockeyclub „Strawber ries". Het is noodzakelijk hierin een electrische verlichting te doen aanleggen. De kosten worden geraamd op 702,10. B. en W. stellen de raad voor een crediet beschikbaar te stellen en daartoe vast te stellen een wijziging van de gemeentebegro ting, dienst 1949. Waterloo won verdiend In een spannende wedstrijd is het Wa terloo gelukt met 10 van EDO 4 te win nen. Waterloo gaf grotendeels de toon aan, maar de stug verdedigende achterhoede der Haarlemmers voorkwam voorlopige doelpunten. De rust ging in met blanke stand. Na de hervatting volgde een gelijk- opgaande strijd, waarin beide achterhoe den meester bleven van het terrein, totdat tien minuten voor het einde de hard wer kende Zonneveld de bal voor het doel plaatste, waarna J. Schaap inschoot. Waterloo 2 verloor met 51 van IEV 2. Het veteranen-elftal deelde de punten met DIO 4 (33) en de adspiranten gaan op de goede weg voort; met 30 wonnen zij van IJmuiden A. De visafslag te Scheveningen Protesten tegen het gemeentelijk beheer Vier handelsorganisaties hebben burge meester en wethouders van Den Haag een protestbrief gestuurd over het gemeentelijk beheer van de Scheveningse visafslag. Hun bezwaren gelden het feit, dat de afslag van vaten haring tijdens de bezet ting onder gemeentelijk beheer kwam, welke situatie na de oorlog bestendigd is. Voorheen stond deze haringafslag onder beheer van de reders, welk beheer naar het inzicht der organisaties goed was. Financiële moeilijkheden deden zich toen niet voor. Het gemeentelijk beheer, zo wordt in de brief gezegd, heeft dwingende voorschrif ten ingesteld, die niet stroken met het ka rakter van de haringhandel. In het bijzon der protesteert men tegen het voorschrift, dat iedere adspirantkoper van haring op de afslag een cautie, gelijkstaande aan het bedrag van zijn aankopen, in handen van het beheer van de visafslag moet storten. Men klaagt erover, dat de koper hierdoor zijn bedrijfskapitaal bij voorbaat vastlegt en niet op andere wijze kan gebruiken, bij voorbeeld ten behoeve van een verwer kingsbedrijf of voor de financiering van de binnenlandse- of exporthandel. die goed deels op credietsysteem berusten. Hierdoor, zo betoogt men, wordt de han del in vaten haring gedwongen buiten de afslag om haring te kopen. Het afslag gebouw staat dan ook doorgaans vrij leeg. Deze geringe kooplust heeft, aldus de brief, een ongunstige invloed op de prijsnotering, aangezien de handel buiten de afslag niet tot openbare noteringen komt. De opstellers van de brief, de Vereni ging van Exporteurs van Visserijproducten afdeling Scheveningen, de C.B.V. (zeevis groothandel), de Nederlandse Bond van Inleggers van Haring, en de Nederlandse Bond van Visrokers, Haring- en Vishande laren, verzoeken het Haagse college van B. en W. de haringafslag weer onder be heer van de combinatie, die vroeger het bewind voerde, te stellen. In elk geval ver zoekt men opheffing van het voorschrift tot het storten van een cautie. Voorts wordt gevraagd de afslag van verse zeevis en verse haring in handen te stellen van een gemengd bedrijf, waarin alle representa tieve verenigingen zeggingschap krijgen. vissersboot in nood bij westkapellë Het Italiaanse schip „Pegaso" seinde hedenochtend, dat zich dicht bij Westka- pelle omstreeks 7.15 uur een vissersboot in gevaar bevond-en naar de kust dreef. De opvarenden van de vissersboot gaven signalen met een seinvlag. binnengekomen en uitgevaren vissersschepen Binnengekomen 15 October: niets. 16 October: IJM 9 Haarlem, rederij VEM, met vis, vertrokken 6 October. IJM 16 Bergen, rederij Petten, met ha ring, vertrokken 6 October. IJM 61 Mary, rederij VEM, met haring, vertrokken 7 October. IJM 73 De Hoop, rederij De Hoop I, met vis, vertrokken 6 October. IJM 15 Cornelis, rederij Cornelis Bart, met vis, vertrokken 6 October. IJM 129 Shamrock, rederij Pronk, met vis, vertrokken 4 October. Naar zee is vertrokken: IJM 21 Jacoba, IJM 31 Alkmaar, IJM 99 Batavia, SCH 91 Abraham en RO 46 Claesje. Drijfnetvisserij 15 October: KW 173 met 483 kantjes. 16 October: KW 3 met 387 k.; KW 47 met 563 k.; KW 175 met 815 k.; KW 50 met 507 k.-; KW 54 met 578 k.: KW 14 met 230 k. vangstbep.ichteIj uit zee Nacht van 1617 October KW 144 met 25 k.; KW 45 met 25 k.; KW 86 met 80 k. uit de halve vleet; KW 22 met 3 k.: K W83 met 85 k. uit 35 netten; KW 163 met 20 k.; KW 48 met 2 k.; KW 129 met 2 k.; KW 38' met 34 k.; KW 159 met 50 k.; KW 78 met 9 k.; KW 129 met 22 k.: KW 49 met 7 k.; KW 56 met 40 k.; KW 41 met 34 k.; KW 68 met 9 k.; KW 39 met 45 k.; KW 70 met 40 k.: KW 138 met 20 k.; KW 73 met 7 k.; KW 25 met 2 k.; KW 9 met 17 k.; KW 5 met 5 k.; KW 2 met 3 k.; KW 110 met 30 k.; KW 85 met 12 k.; KW 44 met 7 k.; KW 43 met 10 k.; KW 168 met 21 k.; KW 167 met 1 k.; KW 130 met 80 k.. nog 20 nétten halen; KW 151 met 6 k.; KW 65 met 8 k.; IJM 283 met 30 k.; IJM 268 mt 34 k.; IJM 74 met 25 k.; IJM 25 met 90 k. A tapijten-lopers Deze week toonkamer-res- tanten aangeboden: Wilton, M. Smyrna, Haarvelour en Moquette tapijten w.o. gr. maten f 91.30. f 102.90, f 118.90 f 321; Cocoslopers f 3.10 p. mtr., Bouclé en Moquette lo pers f 6.70 en f 7.70 p. mtr., diverse slaapkamerkleedjes. Verkoop van 105 uur. Ge bouw de Nijverheid, Jansstr. 85 (bij Gr. Markt), H'lem. BELASTINGCONSULENT Haarlem te IJmuiden-Oost om daarin ééns per week gedurende de middaguren zitdag te hou den. Brieven IJ 333 bur. van dit blad. Hiermede betuig ik mijn op rechte dank aan al mijn vrienden, kennissen en fa milieleden en speciaal aan de Buurtver. Alex. Bell voor de betoonde belangstelling bij mijn thuiskomst uit In donesië. A. TROMP Alex. Bellstraat 24, IJm. Daan en Lilij uit Batavia en Lidij uit IJmuiden, félicite- ren hun ouders j. W. thijssen en e. thijssen-molijn hartelijk met hun 30 jarig huwelijk op 30 October a.s. Wijk aan Zeeërweg 95.. IJmuiden. P. C. DE GEUS oud-belast.ambt. te IJmuiden Belastingconsulent BREDEROODSEWEG 55 Santpoort (Stat.) Spreekuur v. 19.20 uur heeft zin in het kruideniers vak. Wij zoeken hulp. 't Le- vensmiddelenbedrijf H. Al- blas, Terrasweg 20. Tel. 8670 Kijk de advertentiepagi- nas door en gij ziet, hoe veel waarde de grootste zaken aan adverteren hechten. 6 Geen wonder: niet in de laatste plaats hierdoor zijn zy groot geworden. En zij adverteren in dit blad. Mevr. Anten, De Genestet- laan 11, Driehuis, vraagt een keurig meisje, liefst voor hele dagen. Leeftijd minstens 17 jaar. Zich aan te melden tussen 7—7.30 uur. Aangeb. net pension met huiselijk verkeer. Brieven L 596 bur. v. d. blad. Donkerbl. kamgaren COS- tuum aangeboden, m. 49. Jac. Catslaan 18, Driehuis. Te koop d. bontmantel m. 40 f 70. Adres te vern. bur. van dit blad. Kachelpasta: zó zwart is er geen, geen één Grote tube 20 ct. Ce tol is een Ceta -Bever productevenals Velpon. flink meisje v. d. en n. gevr. in kl. gezin, zelfst. kunn. werken v. g. g. v. Br l 597 bur van dit blad. GEMEENTELIJKE VISSERIJSCHOOl Havenkade 55, IJmuiden Gevraagd voor direct een LERAAR in het vak aan de avondschool voor 3 uur (50 min.) per week. Sollicitaties te richten aan Burgemeester en Wethouders van Velsen en In [te zenden aan de Burgemeester voor 30 October a.s. N i ET ZOO., A\AAR ZO! bij vermande zonen Afdeling van N.V. DRUKKERIJ SINJEWEL Kantoor: Frogerstraat 47, Tel. 4163—5235 (K 2550) IJmuiden. TOONZAAL: KANAALSTRAAT 43 IJMUIDEN naar de Meester Opticien TROMPSTRAAT 16-18 TELEFOON 4938 Uw ogen moeten langer mee! Bijtijds een moderne bril van SPECIAAL OPTIEK KENNEMERLAAN 42 - TEL. 5301 Voorlopig Dinsdags van 105 uur. Voor direct gevraagd: JOH. WULFERS ZOON .Uitendaalstraat 54, Santpoort (Station) Mw. Dr. J. v. d. Bergh van Eysinga.Ellassetonl Gemeentelijke Huishoudschool Casembrootstraat 58, IJmuiden (Oost). Voor de avondcursussen in Naaien, Fraaie handwerken, Koken of Kinderverzorging (waarbij het vervaardigen van speelgoed), is de inschriiv— tot 22 October opengesteld. Aanmelding aan de school dagelijks van 16 tot 17 uur. DE DIRECTRIC! Laat Uw Markiezen gedurende de wintermaanden op bergen bij de: MIDDENHAVENSTRAAT 41 IJMUIDEN TEL. 4108 na 6 uur 5559 Voor leerlingen van de Nijverheidsschool hebben wij OVERALLS!' Wollen en baaien hemden Dames nachthemden Kinderpyjama'! JASSCHORTEN ook grote maat. Extra grote maten WOLLEN DAMES JAPONNEN, WERKOVERHEMDEN, MANCHESTER JEKKERS, MOUWVESTEN enz. TEXTIELHANDEL PRES. STEYNSTRAAT 35, IJMUIDEN - TEL 45 Ook verkoop op Voorzorgzegels Reparaties dezelfde dag gereed. Doorlopend wordt werk aangenomen, ook 's Zater dags. Schoenen die niet gemist kunnen worden repareren wy nog na 5 uur. 100ojo SERVICE Ook stikwerk wordt doorlopend verricht. Superlago vérgroot-inrichting Verlengen - verbreden - verhogen - vervormen. Ook voor Leder - Rubber - Fournituren Geopend van 6 uur v.m. tot 6 uur n.m. Zendt briefkaart, telefoneert of geeft U op als klant. KENNEMERLAAN 129 - IJMUIDEN - TEL. 405' Zoekt U een goede schoenmaker, dan naai Schoenmakerij en Lederhandel Tuindersslraat 119 IJmuiden-O"' v/h Trompstraat 56 HOREN BEZORGEN van alle reparaties

IJmuider Courant | 1949 | | pagina 4