WRuuè&nsC? SINGER Verkcidtj Oudejaarsavond Kersenbonbons muMmnamsËi mum mis msiaanm wsm\ De Raad van Castricum keurt gemeente-begroting goed IJmuiden ALB. VAN PEL i.Doüwma&Zoon Luidsprekers Nieuwbouw IJmuiden-O. Voor DE GROOT, AMSING, Een goed einde en een goed begin Oudejaars avond Donderdag 29 December 1949 Voordat de Castricumse raad gisteren tot behandeling van de begroting overging, moesten nog heel wat agenda-punten afge handeld worden. Zo was daar bij de inge komen stukken een motie, ingediend door mevrouw Verhoef en de heren B e r 1 e e, Belgrave en Buimer over het drank misbruik van kermisgangers en de excessen welke daaruit voortvloeien. De heer Ber lee (K.V.P.) lichtte de motie toe en zou het zeer op prijs stellen als de raad iets te zeggen kreeg over het sluitingsuur van de kermis en de cafés. De heer Buimer (C. H.) sloot zich hierbij aan en de voorzit ter zegde toe te trachten de kermissluiting te stellen op 12 uur en de café-sluiting op 1 uur. Door dezelfde personen werd een motie ingediend om de raadsvergaderingen te openen met gebed. De voorzitter juich te deze motie toe, maar wethouder M e ij e r (P.v.d.A.) wilde niet in discussie treden en v/enste bij stemming geacht te worden te hebben tegengestemd, waarbij mevrouw Jacob s-W enting (P.v.d.A.) zich aan sloot. De motie werd aangenomen met 10 tegen 2 stemmen. Vervolgens werd 100.per jaar uit getrokken voor het beschikbaar hebben van een auto voor ziekenvervoer. Een voorstel tot wijziging van het hef fingspercentage der straatbelasting werd zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Hetzelfde gold voor het voorstel tot wij ziging van de overeenkomst met de ge meente Beverwijk over de gas voorziening en het voorstel tot vaststelling van het voor schot bedoeld in art. 103 der L.O.-wet 1920 ten behoeve van de St. Cuneraschool. - Het voorstel tot invoering van reinigings rechten voor het ophalen van abnormale hoeveelheden vuil, lokte veel critiek uit. De voorzitter zette een en ander uiteen en het resultaat was dat informaties zullen worden ingewonnen over de kosten van de Economisch leven in de Verenigde Staten in 1949 De Amerikaanse minister van Handel, Charles Sawyer, heeft een jaaroverzicht gepubliceerd over het economische leven in de V.S. in 1949, waarin hij zegt, dat de economische bedrijvigheid in dat land bij na op een recordniveau gehandhaafd bleef. De totale vraag naar Amerikaanse pro ducten was in 1949 groter dan in het voorafgaande jaar. De totale marktwaarde van Amerikaanse goederen en diensten in 1949 was naar schatting 259 milliard dol lars en bleef dus grinder dan 2 beneden het ongeëvenaarde record van 1948. Er werden meer auto's, huizen en regerings goederen gekocht en er werd ook meer van persoonlijke en overheidsdiensten gebruik gemaakt waartegenover evenwel een ver minderde vraag stond naar kleding, fa- brieksinstallaties en -uitrusting en naar •door particulieren gefinancierde netto export van goederen en diensten. In het rapport wordt medegedeeld, dal- het bruto nationale inkomen verminderde van 226 milliard dollar tot naar schatting 222 milliard dollar, en dus met iets min der dan 2 afnam. Voor het eerst sedert het einde van cle oorlog was hetaantal opgeheven bedrijven iets groter dan dat der gevestigde nieuwe bedrijven. Aan het einde van het jaar was het totale aantal werkzame firma's niet ver van de 3,9 mil- lioen en ongeveer 5 groter dan voor de oorlog. Een belangrijke factor voor cle vraag was het gehele jaar de aanzienlijke stij ging van de regeringsuitgaven, hoofdzake lijk die voor militaire doeleinden en voor hulpverlening aan het buitenland. Ook de uitgaven voor openbare werken bleven toenemen. Het totaal-bedrag van lonen en salarissen was in 1949 groter dan in 1948, zowel in dollars uitgedrukt als wat koop kracht betreft, daar hogere lonen ruim schoots opwogen tegen de kleine vermin dering van het totale aantal werkende per sonen. Het totaal daarvan was in 1949 gemiddeld 58% millioen, 2 minder dan .in 1948. In 1949 was het aantal werklozen gemiddeld 3yJ millioen tegen een, minimum van 2 millioen in het voorafgaande jaar. De zwakste tak van het economische leven en het centrum van de matige werkloosheid was in 1949 naar in het overzicht wordt opgemerkt de industriële productie van ruim 6 millioen personen- en mobielindustrie, waar een nieuwe record productie van ruim 6 millioen personen en vrachtauto's werd bereikt. In tegenstelling tot de industriële pro ductie stond de krachtige bouwbedrijvig- heid waarvan de totale waarde ruim 19 milliard dollars was en het record van 1948 met 3 overtrof. De landbouwproductie was groot en ae prijzen van landbouwproducten daalden na het na-oorlogse hoogtepunt. Een bijko mende factor was de minder dringende be hoefte m het buitenland. De dalende lijn der prijzen voor landbouwproducten zou nog scherper geweest zijn wanneer er geen beleningen' door de regering en prijssteun aankopen waren geweest. Van betekenis met betrekking tot het economische welzijn in 1949 was de hand having van het persoonlijke inkomen op het niveau van 1948 met 212 milliard dol lars. De persoonlijke belastingtarieven waren in 1949 lager, er vonden geen terug betalingen van belastingen over 1948 plaats en het persoonlijke inkomen, waarover beschikt kon worden, was in 1949 in feite hoger dan in 1948. Daardoor konden ver bruikers meer sparen dan in het vooraf gaande jaar en toch hun uitgaven aan goe deren en diensten handhaven. Nederlander neemt de plaats in van gesneuvelde Canadees De 28-jai'ige Jan Lamers, een boeren zoon uit Groesbeek, zal in 1950 naar Cana da emigreren. Hij gaat naar Branford (Ontario), om daar hef beheer van de boerderijen van mevrouw Jamieson op zich te nemen. De enige zoon van mevrouw Jamieson, een weduwe, was korporaal in het Canadese leger. Hij sneuvelde in het Duitse Reichswald bij de grote aanval op Duitsland in 1945. Hij kreeg een graf op het Canadese militaire kerkhof bij Groes beek en Jan Lamers adopteerde dit graf. Toen mevrouw Jamieson vernam dat deze Nederlander een boerenzoon was, die plan nen koesterde naar haar land te emigreren, bood zij aan hem te helpen. Zij wil hem beschouwen als haar eigen zoon, die dan ook de zorg over haar boerderij zal over nemen. Jan Lamers heeft toegestemd en zal binnenkort naar Canada oversteken. Hij wacht nog tot zijn broer Gerrit, die soldaat in, Indonesië is in Maart is teruggekeerd. aankoop van een vuilniswagen en uniforme vuilnisemmers. In principe was de raad bereid haar medewerking te verlenen. De heer Berlee verzocht echter voor de minst gesitueerden een verzachtende regeling te treffen. Het voorstel tot verlenen' van een crediet voor de inrichting van een B.G.L.O.-klasse aan de R.K. meisjesschool werd aangeno men. De suppletoire begroting 1949 werd zon der op of aanmerkingen goedgekeurd. De voorzitter deelde terloops mede, dat de weg langs het voormalige Vitesse-terrein van ïdolering wordt voorzien en dat de sloot langs deze weg gedempt zal worden. Begrotingen goedgekeurd De begroting der gemeentelijke instelling Maatschappelijk Hulpbetoon en de gemeen tebegroting voor 1950 werden goedgekeurd. Bij de discussies over de gemeente-begro ting zei de heer Buimer het toe te juichen dat de begroting sluit, maar hij betreurde het dat geen verlaging van per sonele belasting door herklassificatie was verkregen. De v o o r z i 11 e r zei dat dit nu onmogelijk was, maar hoopte het volgend jaar hierin te kunnen voorzien. De heer Berlee vond het onnodig een algemene beschouwing te houden, doch wenste dank te brengen aan het college voor de prettige samenwerking. De heer Bel grave (C.H. en A.R.) vroeg medewerking om zoveel mogelijk de Zondagsrust te bewaren. Mevrouw Verhoef vroeg of de ge meente bereid is voor de ongediplomeerde verpleegsters van Gezinszorg eenzelfde sub sidie te verlenen als het rijk dat doet voor de gediplomeerden. De voorzitter zegde toe een bedrag van 3000.voor Gezinszorg beschikbaar te stellen tegen nader te bepalen voorwaarden. Het Witte Kruis kreeg een subsidie van 2500.waarvan door de provincie 50 wordt gedragen. Het Wit-Gele Kruis kreeg 1500.en het Witte Kruis 1000.subsidie voor de kraam- en wijkverpleging. Moederschapzorg moet het met 50. doen en de fanfare kreeg 300. De kosten van de cursussen der Land- en Tuinbouwschool werden gesubsidieerd met 175.—. Bij de rondvraag kwam niets belangrijks naar voren en de voorzitter kon met dank aan de raad voor de vruchtbare besprekin gen en prettige verstandhouding tijdens de debatten in het afgelopen jaar de vergade ring sluiten met een zegewens voor 1950. Noordhollandse Damcompetitie Spannend slot Wegens het late uur moest de ontmoeting WeespHaarl. Damclub in een 8—6 stand voor Weesp worden afgebroken. De drie partijen worden nog uitgespeeld. Vast staat, dat Weesp minstens twee punten verovert en heeft kans op drie punten. Als de strijd gelijk eindigt moet. Weesp herkam pen met Gezellig Samenzijn. -Dan vermoe den wij, dat de Amsterdammers de titel zullen prolongeren. De uitslagen der laatste twee ronden luiden: Weesp wint met 128 van Wormerveer. Gezellig Samenzijn wint met 155 van Oost- zaan. Haarlemse Damclub wint met 128 van D.S.T.O. Beverwijk verliest met 128 van IJmuiden. Een gelijk spel tussen Oosterkwar tier en. Jozef Blankenaar. Zaandam verliest van C.D.A. met 128 en wint van D.C.IJ. met 12—8. Oostzaan wint met 11—9 van D.S.T.O. Jozef Blankenaar verliest van Ge zellig, Samenzijn met 137. De 'stand rer afdeling luidt: Weesp 10 gesp., 19 pnf; Gezellig Samenzijn 11 gesp., 20 pnt.; Jozef Blankenaar 11 gesp., 17 pnt.; Haarlemse Damclub 10 gesp., 11 pnt.; C.D.A. 10 gesp., 10 pnt.; Zaandam 11 gesp., 9 pnt.; Oostzaan 11 gesp., 9 pnt.; D.S.T.O. 11 gesp., 9 pnt.; Oosterkwartier 11 gesp., 10 pnt.; Wormerveer 10 gesp., 6 pnt.; IJmuiden 11 gesp., 6 pnt.; Beverwijk 11 gesp., 2 pnt. In de middengroep was het krachtverschil al heel minimum. IJmuiden kan door beter bordgemiddelde nog een plaatsje stijgen, als Wormerveer de laatste wedstrijd tegen C. D. A. verliest. Beverwijk moet zonder degrada tiewedstrijden haar plaats aan de nieuwe eerste klasse kampioen afstaan. Vismeelprijs gaat omhoog Naai- wü vernemen zal dezer dagen van officiële zijde de verhoging van de bin nenlandse vismeelprijs worden toege staan. Wanneer deze verhoging een feit is geworden, zal het verschil tus sen de prijs die de buitenlandse fabri kant voor zijn product op de Nederland se markt krijgt en die voor het Neder landse vismeel belangrijk zijn ver minderd. Over deze kwestie is de laat ste maanden zeer veel te doen geweest vooral in IJmuidense visserij-kringen. Rectificatie Twee berichten betreffende gebeurtenis sen in de Goede Herderkerk te IJmuiden zijn in ons blad van gisteren abusievelijk onder Heemskerk en Beverwijk geplaatst. Het betrof hier respectievelijk het Kerst spel „Kom en zie" en de „Jaarsluiting op Juliana- en Emmaschool". MARKTBERICHTEN 28 December 1949 Besommingen HD 79 5100; KW 7 4380; KW 69 2830. IJM 228 2340; IJM 23 1450. Prijzen Gr. tong 2,352,15; gr.m. tong 2,152,10; kl.m. tong 2,10; kl. tong I 1,69—1,64; kl. tong II 1.23—1,12; tarbot I 3—2,85, per kg. Tarbot IV 6765; gr. schol 6160; gr.m. schol 64; kl.m. schol 5956; kl. schol I 56— 42,50; kl. schol II 3822,50; schar 3230,50; wijting 30,5023,50, per 50 kg. Aanvoer 160 kisten tong en tarbot, 100 kisten schol, 15 kisten schar, 20 kisten wijting. Totaal 295 kisten. Ageicidsi voor Beverwijk DONDERDAG 29 DECEMBER Iyuxor Theater, 7 en 9.15 uur: Vergeten levens. VRIJDAG 30 DECEMBER Kennemer Theater, 7 en 9.15 uur Ont snapt van het duivelseiland. Luxor Theater, 7 en 9.15 uur; Thuiskomst. W* B. Theater, 8 uur; De stierenvechters. Uitbreiding van de P.E.N. Centrale re Velsen Bedrag van negen millioen gulden is nodig Gedeputeerde Staten van Noordholland hebben aan de Provinciale Staten de eerste suppletoire begroting 1950 voor het Provin ciaal Electriciteitsbedrijf aangeboden,waar- op een bedrag voorkomt van 6.000.000, bestemd voor uitbreidingswerken van de Centrale te Velsen. In de toelichting delen Gedeputeerde Staten mee, dat de Centrale in twee gedeel ten gesplitst kan worden. Het oude gedeelte bevat tien ketels en het nieuwe drie, be nevens drie turbines. Twee ketels en een turbine zijn besteld, doch nog niet geplaatst. Het is noodzakelijk nog een nieuwe ketel te plaatsen, om het aantal in overeenstem ming te brengen met dat van de turbines en voorts zijn er redenen, om ook voor het nieuwe gedeelte over een extra ketel te be schikken. In de eerste plaats moet immers met de ervaring rekening worden gehouden, dat in een ketel veel meer storingen optre den dan in een turbine. In de tweede plaats wordt het bij de grotere centrales bij toe neming van het aantal ketels steeds moei lijker zo niet onmogelijk om het vol ledige revisieprogramma voor de ketels in de zomer af te werken en zal mitsdien ook gelegenheid aanwezig moeten zijn om ook in de winter enige revisie mogelijk te ma ken. Voorts wordt door de aanwezigheid van zestien ketels bereikt, dat men ondanks enige ketelstoringen toch practisch steeds veilig op 200 MW stoom kan rekenen. De voorlopige kosten van de twee nieuwe ketels bedragen 9.000.000, waarvan 1.000.000 voor bouwkundige werken, 5.400.000 voor twee ketels en 1.100.000 voor onvoorzien en bouwrente. Aangezien de totstandkoming van cen trale-uitbreidingen geruime tijd vordert (voor een keteluitbreiding ongeveer vier en half jaar) en verwacht wordt" dat de belas tingen omstreeks 1954-'55 volledig beslag zullen leggen op het veilig vermogen van de Centrale, is een versterking van de ketel capaciteit urgent geworden. Bovendien moet in April 1951 begonnen worden met de opstelling van de reeds bestelde twee ketels. Hei is het beste terstond een ketel huis te maken voor vier ketels. Hoewel de volledige uitvoering der wer ken een bedrag van 9.000.000 zal vorde ren, menen Gedeputeerde Staten, dat op het ogenblik een bedrag van 6.000.000 ter beschikking kan worden gesteld. Uw adres voor moeilijk fe permanenten haar is KENNEMERLAAN U4 TELEFOON 4426 (Adv.) Dinsdagavond raadsvergadering Dinsdag 3 Januari le 19.30 uur zal ten gemeentehuize de raad van Velsen bijeen komen voor het afhandelen van de volgende agendapunten: 1. Ingekomen stukken; 2. Belastingzaken; 3. Vaststelling suppletoire begroting; 4. Het geven van een straatnaam in IJmuiden; 5. Aankoop van het perceel Grote Hout- of Koningsweg no. 40 te Velsen (Noord); 6. Het verlenen van een crediet voor het herstel van het pand Driehuizerkerkweg no. 18 (huize Schoonenberg)7. Berging van huis- en straatvuil; 8. Wijziging „Sa larisverordening 1948"; 9. Vaststelling van een verordening tot regeling van de tege moetkoming in studiekosten; 10. Herziening bezoldiging personeel van de Vleeskeurings dienst; 11. Wijziging van de Verordening vergoeding verhuiskosten; 12. Intrekking van het raadsbesluit dd. 30 November 1948, no. 18, voor zover betreft het in bruikleen geven van de Finse school aan de Irissen- straat te Santpoort aan de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs, al daar; 13. Vaststelling van de vergoedingen uit te keren aan besturen van bijzondere scholen, ter zake van de kosten van het vakonderwijs in de lichamelijke oefening voor het gewoon lager onderwijs: 14. Be noeming van: a. een leraar in muziek aan het Gymnasium „Velserbeek"; b. een lid van de Commissie tot Wering van School verzuim voor IJmuiden (Oost) (vacature J. Wensink); c. een lid van de Commissie van Toezicht op de Visserij school (aftre ding G. Nieuwehhuizen)d. een lid van de Commissie van advies voor de Gemeente lijke Dienst voor Sociale Zaken (aftreding C. G. Holling). Agenda voor Velsen DONDERDAG 29 DECEMBER Bioscopen: Geen voorstellingen. VRIJDAG 30 DECEMBER Thalia 8 uur: Die dwaze mr. Jones. Rex 8 uur: Zingende Engel. Bedrijver van roofoverval krijgt twaalf jaar De Haarlemse arrondissementsrecht bank heeft vanmorgen de 28-jarige landarbeider T. G.t die op de avond van de vijfde September een laffe roofoverval pleegde op de eigenaars van een klein cafétje bij Hoofddorp, de 78-jarige Piet Haan en zijn 81- jarige zuster Niesje, veroordeeld tot 12 jaar gevangenistraf wegens diefstal met geweldpleging en zware mishan deling. Dit is de maximum-straf die op dit mis drijf staat. De rechtbank heeft bij dit von nis overwogen het bijzonder ernstige karakter van het onderhavige misdrijf en voorts het volkomen gebrek aan berouw en meegevoel dat bij verdachte aan den dag is getreden. De eis van de officier van justitie, mr. B. van den Burg, is met dit vonnis ten volle gehonoreerd. Niesje Haan ligt nog steeds in het ziekenhuis en zal de gevolgen van de op haar gepleegde aan slag waarschijnlijk nimmer meer geheel te boven komen. Andere uitspraken De PEN-meteropnemer en incasseerder R. H., uit Wormerveer werd wegens ver duistering van zeventienhonderd gulden veroordeeld tot tien maanden met aftrek. Tegen hem luidde de eis een jaar met aftrek. De verzekeringsagent F. T. B. die 3100 gulden van zijn maatschappij verduisterde om zijn hartstocht voor de zogenaamde „fruitmachines" te bevredigen, werd ver oordeeld tot negen maanden waarvan drie voorwaardelijk. De eis tegen hem luidde een jaar waarvan vier maanden voor waardelijk. De twintig-jarige monteur De G. uit IJmuiden die fietsen, een loonzakje met 47,en een voorraad koper had ge stolen, kreeg twaalf maanden waarvan vier voorwaardelijk. De eis, was negen maanden, waarvan vier voorwaardelijk. MEISJE gevraagd van 9 tot 12 uur. Brieven L 769 bur. van dit blad. H.H. KAPPERS. Gevr. 2e bediende of aankomende. Br. L 766 bur. van dit blad. RUILEN woning Bakkerstr. 35 IJmuiden voor woning te Scheveningen. Heerlijk knapperig en met een fijne „romige" smaak. Een schotel Cream Crackers van Verkade brengt sfeer in Uw gezellige avondjes. Presenteert ze zó, of met boter en een plak je kaas. 24ct. p. lOOgr. Zo juist ontvangen: pracht sortering, waaronder blauw en bruin kamgaren. Grote keuze Jongensplusfours in alle maten. GEN. CRONJéSTRAAT 42-44 Royai schrijf machine te koop prima machine, normaal mo del f 250. Berkenlaan 32. Be- verwijk, Neem voor uw feestavond nog enkele PRIVéLF.SSEN. Dansschool R.. Martens. Net persoon, veel vrije tijd vraagt SCHRIJF- of TE KENWERK, onverschillig wat. Brieven L 768 bur. van dit blad. B. z. a, een nette aank. KAP PERSBEDIENDE. Brieven L 767 bur. v. d. blad. i, a.'_ MEISJE voor cL. .en 'n. Br. Conradstr., 11' rd. IJm. Net meisje 22 j. zoekt leuke VRIENDIN, kunnende fiet sen, dansen en sport. Brie ven L 765 bur. van dit blad. Eenvoudige wed. op leeftijd (gezond) vr. INWONING m. slp.k. (zelf bed met toebeh.) liefst IJmuiden-O. Ekster laan 31, IJmuiden-0 RUILEN. Nieuwbouw Vel- sen-Noord voor huis in Om.- Oost Wijkeroogstraat 108. WONINGRUIL. Mooie wo ning in IJmuiden ruilen voor huis te IJmuiden-Oost of Nieuwbouw. Inlicht. Kanaal straat 152. Na 6 uur. Te koop: moderne 2 pers. BEDSPREI. Ruysdaelstraat 9, IJmuiden.-O. Te koop: een goed onderhou den KINDERWAGEN z. g. a. n. Adres: Napierstraat 24, IJmuiden. TE KOOP: grijs rokje met jasje m. 40 en bruin leren pumps m 38%. Zandersstr. no. 29. Te koop: MOTORRIJWIEL 125 c.c. merk Villiers. Te be vragen, F. Kraker, Spa.am- dammerw. J 12,Post Spaarn- dany. of villa met garage Park Velserbeek aangeboden voor vrije woning in Santpoort- Station. Brieven no. IJ 362 bur. van dit blad. Fa. W. F. CLAUS betaalt voor huishoudlompen 20 cent per kg. Bafeenessergracht 45—51 Tel. 11436 Sneeuwballen Siagroomsoezen wafels gebakjes gesorteerde gebakjes, moccapunten, amandelbroodjes, saucijzebroodjes, appelbollen, appelbeignets, appel gebak, zoute vlinders, zoute amandelen, kaassoesjes, kano's en gevulde schuim pjes )ac. v. Heemskerkstraat 7 Tel. 45S5 Spilbergenstraat 18 Tel. 4018 Voor een schoonmaakbeurt is de Haar lem (IJm. 9) naar Amsterdam gesleept. De Allan Water is voor schoonmaak in het dok geplaatst. Koude vis. De grootste aanvoer van vis kwam Woensdag uit de koelhuizen. In bevroren staat waren alle soorten vis dat de visgronden opleveren kunnen vertegen woordigd. Verse vis was er van drie loggers en enkele kotters. Goede dagen. Een zeer grote buit aan gul maakten de vletvissers bij en binnen de pieren. De gelukkigsten brachten 120 kilo grote gullen aan. In deze tijd van schrale visaanvoer worden uitstekende prijzen betaald. Verbod. Met ingang van 1 Januari is het verboden zonder vergunning in een vaartuig of vlet te vissen tussen de pieren. In verband met de veiligheid voor de scheepvaart kunnen alleen broodvissers op een vergunning rekenen. Afsnijden. De Robert William (Kw. 123) heeft de verse haring in Vlaardingen gelost. De stoomlogger is naar IJmuiden gekomen om af te snijden. De Kw. 5 is naar Katwijk vertrokken om eveneens „behouden teelt" te maken. De „Sibajak" bracht 1700 militairen terug Ruim 1700 militairen zijn vanmorgen van boord gegaan van de „Sibajak", die hen uit Indonesië naar Rotterdam heeft gebracht. De commanderende officier der troepen aan boord, luitenant-kolonel G. Waringa, vertelde, dat in de Golf van Biscaye door het Noorse s.s. „Brush" medische hulp werd gevraagd. Zes schepen, waaronder de „Si bajak", stoomden op naar de „Brush". De patiënt, een zestienjarig lid van de beman ning, werd door het troepenschip overge nomen. Hij bleek "blindedarmontsteking te hebben. 100 gram 50 c SUPER 10 SAtOONS 4 deuren met schuifdak, uit voor raad leverbaar Prijs 6295.- yc^a racjQ.be draf-Heemstede OFFICIAL DEALER: 0E S0T0 - W0LSELEY - RILEY - SINGER en CHENARD-WALCKER AUTOMOBIELEN Werkpl. en Mag. Bleekersvaartweg 9 a en Afd. Verkoop: Kerklaan 113b* Heemslede. Tel. 28187 - 28796. Traditie vol huiselijke intimiteit. Hoe groot de verscheidenheid der lekkernijen ook wezen mag. Sedert 1828 drinkt iedereen op Oudejaarsavond Van Houten's Cacao. De beste en het voordeligst in 't gebruik

IJmuider Courant | 1949 | | pagina 3