Half pond ham 75 cent Slagerij Besse Marcelis Wij importeerden uit België!! Yisser's Wegens enorm succes Katwijkse knipjanhagel ONOVERTREFBAAR Fotograaf krijgt zes weken en boete voor dollar-smokkelarij DIRECT in Uw kolenbergplaats Luidsprekers Goed nieuws! De Ster MARCELIS PINDAKAAS Meuhelmagazijn Donderdag 16 Februari 1950 Eis tot onmiddellijke gevangenneming van J- Th. in vonnis bevestigd De 44-Jarlge directeur van het foto- technisch laboratorium te Bandoeng, J. Th is gisteren door de economische rech ter" in Haarlem wegens deviezensmokke- larij conform de eis, tot zes weken ge vangenisstraf en vijfhonderd en één gul den boete veroordeeld. De rechter, mr. g. C Bijlevcld, honcrecrde tevens mr. J. YViarda's eis tot onmiddellijke gevangen neming. Wanneer de tallozen die op de publieke tribune van hun belangstelling voor deze zaak getuigden, gehoopt hadden dat er hier een tipje van de sluier die over de zaak-Westerling hangt zou worden opge licht dan kwamen zij bedrogen uit. De naam van „De Turk" van wie Th. een nersoonlijk vriend zou zijn. werd zelfs niet genoemd. Th. gaf de hem tenlaste- jegeïe deviezen-overtredingen overigens volmondig toe. Deze bestonden uit het clandestien per brief uitvoeren van 305 dollar en een biljet van 1000 gulden m Indonesisch geld in September van het vnris iaar en het willen uitvoeren van 300 dollar tachtig Nederlandse en 1080 Indo nesische guldens in Februari van dit jaar. Bii deze laatste gelegenheid werd Th. op Schiphol gearresteerd. Voorts werd hij be schuldigd van het zonder vergunning in ontvangst nemen van deze gelden en het willen uitvoeren van een microscoop met projector. Tenslotte was hem ten laste ge- Santpoort Concert „Da Pacem" Met gerechtvaardigde trots mocht voor zitter J. W. A. Westerhoven er Wpensdag- j avond in „De Weijman" op wijzen, dat de belangstelling voor het werken van het EK. gemengd zangkoor „Da Pacem" zo groot was dat deze vereniging thans twee 1 concertavonden achtereen moet geven. „Da Pacem" is een jong koor, het bestaat pas i vier jaar. Het vergt dus heel wat van de dirigent om er een goed zingend ensemble van te maken. Hij heeft echter het voordeel I van frisse, jonge stemmen, waar nog van alles mee te bereiken is als de leider genoeg flair en capaciteiten bezit. Ik geloof wel j dat directeur Th. Spook op de goede weg is en denk in dit verband aan het opmer kelijk vlot en bevredigend zingen van „Da Pacem" in Palestrina's Sicut cervus desi- i dat prachtige middeleeuwse koor werk met zijn innig verband tussen tekst en muziek. Het ensemblte wist hierin een verdienstelijke homogeniteit te bereiken. Men hacl geopend met Da Pacem Domine van Jos de Klerk dat nog niet stevig ge noeg was van toon noch van inzetten: men durfde zich niet te laten gaan. Maar het werk van Palestrlna kreeg een zeer ver- dienstelijke verklanking. Ook met het „O, bone Jesu" van Ingegneri, een tijdgenoot en vriend van Palestrina, kwam men goed voor de dag'. Het koor had twee uitgebreide cantates in studie genomen: Gounod's .Gallia quo- modo sedet" en „Mirjams Zegelied" van Franz Schubert. Het eerste is de Joodse klaagzang ovor het ondergegane, oude Je ruzalem; Schubert illustreerde de tekst van een gedicht van de hand van Grill Parzer, de jubelzang, die de Joodse prinses Mirjam aan heft als liet wonder der Rode Zee zich voltrokken heeft. Schubert bleef ook in deze compositie de lyricus en schreef een koorwerk, dat voor dilettanten prettig studiemateriaal is. Het is een en al melodie en laat zich vrij gemakkelijk zingen. Het-? geen „Da Pacem" dan ook deed; het was fris en gezond van klank. De dirigent zal zijn mensen een grotere zekerheid, een sterker zelfvertrouwen moeten bijbrengen. Het materiaal is voor handen, maar het is gelijk de dichter in „Het lied van de klok" zegt: „des meesters handen zullen het kunstwerk vormen moe ten", Het resultaat zal dan mettertijd on weerlegbaar blijken. Zoals dit concert reeds een veelbelovende proeve van harcl stu deren was. Corry van Beckum (Haarlem) zong de solopartij in Mirjam en een aria uit „Elins". Zij heeft een fors en geschoold sopraangeluid dat eerder naar het metalige zweemt dan naar een fluweelachtig expres- sivo, Als oratoriumzangeres (en Mirjam's ode js een miniatuur-oratorium) zal zij zeker haar weg wel vinden. A. J. VAN DER WEIJDEN. V.P.R.O. propageerde haar idealen in Santpoort Door de Vrijzinnig Protestantse Radio vereniging is Woensdagavond in het Jeugdhuis te Santpoort een propaganda- vergadering gehouden in het raam der landelijke actie der VPRO. De bijeenkomst werd geopend door dr. ^an Overzee, die gewaagde van de nood waarin de VPRO verkeert, maar te vens verheugd was over het feit, dat bij fle thans gehouden landelijke ledenwerf actie Noordholland boven aan staat. Als spreker trad op ds. H. Noordman van Zaandam. Deze vertelde, dat ondanks de «noodtoestand" het ledental de 100.000 be reikt heeft. De VPR9, die jn een grote behoefte oorziet, wil men uit de aether weren, al- spieker, die voorts pleitte voor een netel ij ke omroep: geen uitzendingen in Z Zover is het echter nog niet. e VPRO moet nog vechten om een Plaats. De VPRO heeft een speciale roe ring om de Vrijzinnig godsdienstige geest t te dragen en dit kan zij slechts doen sMer v°ldoende leden achter haar staan, iva de pauze werd een serie lantaarn- P aatjes, betrekking hebbende op het leven en werken van cle VPRO, vertoond. Het rijzinnig Protestants Dameskoor uit loemendaal verleende medewerking. films van de zondagsschool vereniging In de Santpoortse Kapel werd Woens dagavond een vertoning' door de Neder- andse Zondagsschoolvereniging gegeven ,v?h «Brandende harten", die een episode bit de tijden der Christenvervolging on- "e.r de Romeinse Keizers weergaf. Deze rolprent werd voorafgegaan door een film gemaakt naar het Bijbelverhaal zoals dat oeschreven staat in Luc. 18:15—27 en Euc. 18:35—43. De belangstelling, in tegenstelling tot die de middagvoorstelling in het Jeugd- nuis. was zeer gering. De zaal was toen ESf bezet met l'onS publiek, dat een «avmg programma kreeg voorgezet. 1 legd, dat hij de eerste partij dollars (voor de devaluatie) voor ƒ3,20 per stuk en de tweede partij (na de devaluatie) voor ƒ4,20 per stuk zou hebben gekocht. De eerste partij zou hij hebben gekocht van een onbekende Amerikaan in een hotel in Den Haag en de tweede op het Damrak in Amsterdam. Ter zitting verklaarde Th. nog, dat de microscoop als monster diende voor een partij van 1500 stuks, die hij in Zuid- Oost-Azië zou plaatsen. Geen politieke motieven? De officier van Justitie, mr. J. "Wiarda, zei in zijn requisitoir, dat een ontwikkeld man als verdachte moest weten, dat hij strafbare handelingen had verricht. Hij achtte het een feit van behoorlijke om vang, temeer daar het hier harde valuta betrof. Uit een brief die verdachte aan zijn vrouw heeft geschreven blijkt, dat het geld bestemd was op de zwarte markt in Djakarta te worden verkocht, waar-één dollar twintig gulden opbrengt. Uit dit dossier zei mr. Wiarda en hij legde de klemtoon op het woordje „dit" blijkt niets van politieke motieven voor deze transactie, zodat aangenomen moet wor den, dat hier alleen persoonlijk belang speelde. Hij eiste zes weken gevangenis straf en vijfhonderd gulden boete voor het geldsmokkelen en een boete van één gul den voor de microscoop. Voorts requi- reeerde hij onmiddellijke gevangenneming en verbeurdverklaring van de inbeslag genomen gelden en goederen. De verdediger, mr. J. Floor uit. Utrecht, zei van mening te zijn, dat de officier dit vergrijp wel erg zwaar opvatte. Verdach te is geen echte smokkelaar en het gaat maar om kleine bedragen. Verdachte had de eerste partij dollars naar zijn vrouw ge stuurd, omdat hij als vertegenwoordiger van Nederlandse groepen in Indonesië in September naar Nederland was gekomen en daar geheel belangeloos hun interessen had bepleit. Daardoor waren zijn eigen zaken achteropgekomen en zat zijn vrouw zonder geld. De tweede partij had hij mee willen nemen omdat hij onderweg nog zakelijke besprekingen te voeren had. Hij wees op verdachtes verdiensten voor de Nederlandse zaak in Indonesië en vroeg of deze zaak niet met een boete of ten hoogste een voorwaardelijke straf zou kunnen worden afgedaan. Hij vroeg de rechter voorts af te zien van, onmiddel lijke gevangenneming. In zijn laatste woord wees verdachte erop dat de valuta- handel in Indonesië heel gewoon in het openbaar geschiedt. Hij beloofde op zijn ere-woord niet de benen te zullen nemen voor het geval hij later zijn straf zou mo gen uitzitten, De economische rechter ver oordeelde hem nochtans conform dé eis, IJmuiden Ontspanningsavond C.J.M.V. Onder het motto „Zoals de klok bij ons luidtorganiseert de Christelijke Jon gemannen Vereniging ,,'t Mosterdzaadje" Zaterdag 18 Februari in het gebouw voor Christelijke Belangen een ontspannings avond ten bate van de nieuwe luidklok der Nederlandse Hervormde Kerk aan de Ka naalstraat. Onder meer wordt medewerking verleend door het amusementsorkest „Die Rooiroks".. Stormschade aan netten en lijnen Aan de markt te Sehevenlngen besomde hedenmorgen de trawllogger Seh 50 6500. De binnengekomen trawlloggers hebben gedurende de reis met zwaar weer te kam pen gehad. Er is veel schade aan netten en lijnen. Vanmorgen waren enkele kust- vissers aan de markt met geringe vangsten. Zij hebben vlak onder de wal gevist. BINNENGEKOMEN EN VERTROKKEN VISSERSSCHEPEN Binnengekomen 15 Februari: IJM 24 Vios I, rederij VEM, met vis, ver trokken 30 Januari, Naar zee vertrokken 15 Februari: IJM 94 Zwarte Zee en IJM 183 Viking Bank, Velsen AANBESTEDING Burgemeester en wethouders van Velsen hebben Woensdag 15 Februari ten kantore van het bedrijf Openbare Werken het egaliseren van een terrein gelegen tussen de Hagelingerweg en de Hoofdstraat te Sant poort en het leggen van een riolering op dit terrein aanbesteed. Van de veertien inschrij vers spande de firma Bos te Beverwijk de kroon met f 41.858. De laagste inschrijver was de heer T. H. C. Schram te Beverwijk. De gunning is aangehouden. Beverwijk Voetballer onder fiets Een Beverwijkse jongen die Woensdag middag met een paar vriendjes voor de V.G.L.O.-school aan de Kees Delfsweg aan het voetballen was, raakte in het vuur van zijn spel onder een fiets. Met een gebroken enkel moest de knaap in het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk worden opgeno men. Radio-Rome verwelkomde A. Pelt Rome heeft onze landgenoot A. Pelt, die door de UNO tot hoge commissaris voor Libië is aangesteld, een zeer hoffelijke ont vangst bereid. De heer Pelt, die sinds Zon dagmorgen in de Italiaanse hoofdstad vertoeft, heeft in de afgelopen dagen be sprekingen gevoerd met de Italiaanse mi nister-president Alcide de Gasperi en met de minister van Buitenlandse Zaken, graaf Carlo Sforza. Radio Rome wijdde Dinsdagmorgen een politiek commentaar aan de kwestie van de vroegere Italiaanse koloniën en begroette de heer Pelt als „kampioen voor de zaak van vrede en vrijheid, die door zijn werk bij de UNO al meermalen van zijn. hoge bemiddelingskwaliteiten heeft blijk ge geven". Italië aldus besloot radio-Rome de uitzending zal loyaal met de hoge commissaris voor Libië medewerken om de volledige onafhankelijkheid van de vroe gere Italiaanse kolome tegen 1952 mogelijk te maken. Tc 's Gravenhage is na een ernstige ziekte van cnkolo weken overleden mr. Chr. A. de Vries, hoofd van de persdienst van de Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingenverkeer. SCHEEPVAART Alblasserdijk,15 v. Hamb. 16 vm. te R'dam verw. Alcinous, 12 v. Port Swettenhani. Alphard, 15 14,30 u. v. Antw. u. R'dam. Alphacca, 14 te Santos. Anlsdijk, 15 te Baltimore v. Philadelphia. Aalsum, 16 te Calcutta v. R'dam. Agatha (t). 15 v. BUUton n. Pladju. Algornb, 15 v. R'dam n. Buenos Aires. Almdijk, pass. 15 Keywest. Ahvaki, 15 v. Pllladelphia n. New York. Alphard, 15 te R'dam v. Antw. Annenkerk, pass 15 Khoryamorya. Atantis 15 450 m. O.ZO Guardnfui. AverdUo, 15 te R'dam v. Antw. Baud, 15 v. Soerabula n. Semarang. Berlage, 14 v. Bandjermasin n. Makassar. Bonaire, pass. 15 Oucssant. Boschfontein, 13 te Momhnssa v. A'dam, Blijdendljk, 14 te R'dam verw. 14 n. Hamburg. Benreooh, 13 v. PI. Swetttenham v. Kohaichang naar Rotterdam. Beta, 14 v. Middlesbro n. New burg on Tyne. Bree Helle. 14 v. Kingslynn v. R'dam. Castor, 15 v. Santiago de Cuba n. N. York. Chama, (tl 15 te R'dam v. Rouaan. Celebes, 13 v. Singapore, Ceram, 12 Gibraltar gepnss. n. Genua. Cionenburgh, 14 te Boulogne. Carpo, 14 n. Lizard. Dolfijn, 14 Brunsbüttel gepass - Denbighshire. 11 v. Colombo v. Osaka na A'dam. Deucalion, 13 v. Pt. Swettenham v. Makassar naar Amsterdam. Depa, 14 v. Terschelling n. Immingham. Dorinda. 14 v. Bremen te Oslo. Dorsetshire, pass. 15 Bizerta. Enggano, 15 te R'dam v. Londen. Eendracht, 15 anker Panama. Erinna (t), tc Pladju n. Miri. Esso Den Hang, (tl. pass. 15 Saint Crolx. Entre Rlos, 14 v. Buenos Aires (uitr.). Egina, 15 te Zaandam van Abo. Echo. 15 v. Belfast te R'dam verw. Escaut, 15 v. Rouaan n. Parijs. Gaasterland, 14 v. Lelth n. Blyth. Gouwe. 15 v. Hull n. Cardiff. Grootekerk pass. 15 Kp. St. Vincent. Georgic, 13 ie Sydney v. Liverpool. Glaucus, 15 te A'dam n. Djakarta. Glenroy, 13 v. Singapore v. Yokohama n. A'dam Glashaven, 15 Kiel n. Kopenhagen. Heerengracht, 15 Brunsbüttel gepass. Hagno, pass. 14 Lizard. Hast Vijf, 14 v. Saffi n. Hamburg. Hector. 15 v. Haifa n. Tethich (Turkije). Hoogkerk. 16 te Aden. Hydra. pass. 15 Start Point. Johan v. Oldenbarncvelt, pass. 15 Kp. Bougaroni Juliana Mary. 14 tc Dieppe v. Amsterdam. Kamerhngh Onnes, 11 tc Belawan. Karsik, 15 redo Semarang v. Soerabaja. KJipfontein, 15 v. Beira n. Durban. - Keizersgracht, 15 Brunsbüttel gepass Koningshaven. 10 v. Rouaan te Casablanca. Loppersum, Minorca gepass. Lekkevkerk, 15 v. Madras n, Colombo. Lutterkerk. pass. 15 Perim. Leersum, 14 te Freetown (in charter). Lacra, 14 v. Larvik te Frederikstad. Leny, 14 v. Flekkefjord n. R'dam. Lissekerk, 14 te Genua. Maas, pass. 15 Portland. Madoera, 16 te Makassar. Melampus 15 v. Suez. Maron, 11 te Balik Papan van R'dam. Matar, 11 v. Agadir te Casablanca. Mentor, pass. 15 Kp. St. Vincent. Merel, v. Delfzijl n. Humber. Maartje, 14 v. Kalmar n. R'dam. Marne. 13 v. Parijs n. R'dam. Mies, 14 v. Boness te Grangemouth. Mirfak. 15 v. Bordeaux te Gent. Muiderkerk, 15 te Hamburg v. A'dam. Nijkerk, 15 v. A'dam n. H. I. Ambacht (sloop). Nestor, 15 v. Constanza n. Bourgas. Nieuw Amsterdam 15 v. Balbao n. Callao. Nijmegen, 15 v. Genua n. Hülva. Niienburgh, 14 te Oskarshairm. Nassauhaven, pass. 14 Kiel n. Trelleborg. Omala (t), 11 te Singapore v. Miri. Overljsel, 13 te Djakarta v. Semarang. Oranje. 14 van Colombo naar Suez. Polydorus, 14 te Colombo v. Djakarta n. N. York Polyphemus, 12 te Djakarta van A'dam. Pasteur, 15 150 m. N.NW. Perim. Poelau Laut, 15 v. Suez. Randkerk, 12 te Kaapstad. Rijnland, 15 te Amsterdam. Radja, 14 van Colombo naar Belawan. Raki, 8 v. Khorram Shahr n. Abadan. Riouw, 14 v. Tandjong Priok n. Belawan. Rondo. 14 te Bandon n. Makassar. Rotti, 12 te Houston n. New Orleans. Rufina tt), 16 te Port au Prince. Buys. 13 te Yokohama v. Hongkong. Salland, 13 te Bahia. (uitr.), Salawati, 14 v. Penang naar Bhuket. Saba, 14 v. Halmstad n. Harllngen. Seaham, 14 v. Goole na Harlingen. Silvrctta, 14 v. Vlissingen n. Rouaan. Stad Alkmaar. 16 verw. te R'dam. Stad Arnhem pass, 15 Ouessant. Stad Haarlem, 15 v. Gibraltar n. Casablanca. Tablnta, pass. 15 Finisterre. Tankhaven II (t), 14 v. Pt. Swettenham n. Palembang. Tjikampek, 13 te Singapore v. Djakarta. Tjipanas, 11 te Adelaide v. Djakarta. Tabian, 15 te Halifax naar Boston. Tromp, 14 v. Calais te Antwerpen. Tyro, 14 v. R'dam te Dublin. Van Heutsz, 12 v. Belawan n. Singapore. Veenenburgh. 13 te Midlesbro. Viking, 14 v. Porsgrun n. Groningen. Volkerak, 14 v. A'dam n. R'dam. Waterland, 13 van Santos (uitr.). Wolanda, 14 te Middlesbrough v. Emden. Zijpe, 14 te Londen van Goole. Zeemeeuw, 11 v .Kiel te Middlesbro alwaar opgenouden door slecht weer. Zeeland. 14 v. A'dam n. Blyth. Zwerver, 14 v. Randers n. Kopenhagen. SLEEPVAART Hector, 14 v. R'dam n. Le Havre met twee bakken op sleeptouw. Humber, pass. 14 Gibraltar. Thames met Eemdijk, pass. 14 Start Point. Met deze geven wij u kennis van het overlijden van onze onvergetelijke vriend JITZE HOFMA J. Sala J. Sala-Iskes Rechtsbijstand Echtscheiding, Dagvaardin gen, Requesten, enz. Adviezen vanaf f 1. Bur. Kranevcld, Zijlweg 21. Haarlem. Kantoor 9—5, 's av. 7—8 uur. Tel. 20707. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan vrienden en bekenden voor hun be langstelling betoond en in 't bijzonder de Zeergel. Hr. Dr. v. d. Toorn, doktoren en Eerw. Zusters van liet An- tonius Ziekenhuis, tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, behuwdvader, broeder behuwdbroeder en groot vader HENDRIKUS GERARDUS ADRIANUS HELLINGS Uit aller naam: E. Hellings-Kostermans Eikenstraat 1, IJmuiden-O. om te zien of U tot Maandag voldoende in voorraad hebt. Bestellingen voor dezelfde week moeten uiterlijk op Vrijdag bij Uw handelaar wor den opgegeven. Kolen op Zaterdag be steld worden pas in de daarop volgende week bezorgd. FEDERATIE VAN BRANDSTOFFEN- HANDELAREN Afd. Velsen Koninginneweg 71 btf de Iordensstraat, Haarlem Voorjaarsmantels, Mantelcostuums, Swaggers, zomerjaponnen en middagjaponnen Een bezoek aan onze zaak zal U tonen dat wij aan elke vraag en aan de meest verfijnde smaak kun nen voldoen door het mooiste en beste, te bieden tegen, lage prijzen. Gevraagd STRIJKSTERS en FLINKE MEISJES voor alle afdelingen. Chemische Wasserij HOEK EN VAART, Bloemendaalsè- straatweg 17, Santpoort-Station. en voor het gehele leven beschermd met VIOOLLES. Lies Dekker, ge- dipl. lerares. IJmuiderstraat- weg 167, IJmuiden. Gevraagd voor direct NET MEISJE voor de huishou ding. „Nat Gonella", Tromp straat 121. B. z. a. zeer bekwame MA CHINIST-STOKER, ook be kend met oliestookinricht. in bezit van goede getuigschrif ten, ook genegen ander werk te verrichten. Brieven L 908 bur. van dit blad. COUPEUSE kan enig werk tot zich nemen. Remmers waal. Dirk Hartoghdwarsstr. no. 4. BESCH. MEVR. zag zich gaarne opgenomen in dito neutrale toneelvereniging of iets dergelijks. Prima gerou tineerde kracht. Br. L 909 bur. van dit blad. Volop FLANELLEN LA KENS. De Nieuwe Wolbaai. Willemsbeekweg 90. WONINGRUIL. Ik zoek zon nig huis met tuin in IJm.-O. Driehuis. Santpoort, of Vel- sen-Noord, Geen nieuw bouw. In ruil huis te IJm.-W. beste stand Kanaalstraat. Br. L 913 bur. van dit blad. WONINGRUIL. Nw. Boven huis Velsen-N. Schoonoord straat voor huis IJm.-Oost, liefst omg. Ziekenhuis! Br. G 910 bur. van dit blad. WONINGRUIL. Klein huisje te Velsen-N. Hoflaan 23 voor huis te IJmuiden-Oost.. LAAT UW SOKKEN EN KOUSEN BREIEN, in 1 dag terug, Snelliusstraat 49» IJm. Ruilen gr. bovenhuis in de Kanaalstr. voor huis omg. Watertoren. Brieven L 907 bur. van dit blad. GRASMAAIMACHINE te koop gevr. Br. L 912 bur. van dit blad. Te koop gevr. AUTOPED. Hofdijklaan 37. Driehuis Wij ontvingen weder om een prachtige zen ding' ELIAS- GOEDEREN waaronder: handdoeken theedoeken blauwe doeken ontbijtlakens met vingerdoekjes tafellakens (damast) 130 x 160, 160 x 200 met bijpassende servetten Rits-baddoeken, Als u deze kwaliteiten éénmaal hebt gehad, dan vraagt u er steeds naar! Voor Elias goederen Van hoinde en ver naar Magazijn H. A. MEIJER. Kennemerlaan 37 Tel 4901. 'i 'i <-/ i - Jtm maakt trage eters tot grage eters. Lekker, voedzaam en gezondl per 100 gram, melk en puur 1.0.36 Trompstraat 94, llmuiden-Oost DGNKÉR HAAR GAAT FLONKEREN mit'J VH 92-OÏJi deze week nogmaals Tevens KALFSVLEES Kalfsgehakt 1.30 p. pond Kalfslappen 1.35 p. pond Kalfsfricandeau 1.40 p. pond PAARDEN-, RUND- EN VARKENS- FRANS NAEREBOUTSTRAAT 11 TEL. 5732 is HEERLIJK VERS GEBRANDE PINDA'S Siar dadels Californische appelen Californlschc perziken Blanke Smyrna rozijnen Pure Chocoladchagelslag Pure Chocoladevlokken Vruchtenhagel Anijshagel 32 ct. per 20 ct. per 20 ct. per 19 ct.. per 28 ct. per 35 ct. per 35 ct. per 35 ct. per pond 100 gram 100 gram 100 gram 100 gram 100 gram 250 gram 250 gram SPECERIJEN PePer f 1.25 per 50 gram Nootmuaoaat35—10 ct. per 50 gram Kancel 34 ct. per 50 gram Kruidnagelen 24 ct. per 50 gram HUISMOEDERS LET OP UW SAEK Geen zegeltjes of zogenaamde kortin gen. Dus geen boerenbedrog. Koffie nog steeds oude prijzen Thee Java 06 ct. per 100 gram British India tea 74 ct, per 100 gram Zo juist ontvangen na 10 jaar echte Goalpara thee los uitgewogen 80 ct, per 100 gram KoE£ie- en Pindabranderij TROMPSTRAAT 14 UMUIDEN.OOST Te koop gevr. TAFELTEN NIS SPEELVELD. IJm.str.- weg 112. Te koop aangeb. NAT KOM PAS voor botter of kotter. Brieven L 911 bur. v. d. blad. Te koop: een GLAZENWAS SERSWAGEN. Molenstr. 17. Santpoort, 2 x bellen. Rijdt weg op een H. FIETS m. 1. en res. b. f 25. Zeeweg 343, halte IJm.-o. Te koop 2 p. HOUTEN LE DIKANT f 7.50. schudbed m. pel. f 37.50. Duinweg 20, Santpoort. Te koop: z. g. a. n. crème KINDERWAGEN en 2 p. avondschoentjes m. 38 en 39. J. P. Coenstraat 24, IJm. TE KOOP: jongensjasje lft. 3 j. f 7.50. achterzitje v. d. fiets f 5. Zeeweg 355, Drie huls. per ons 20 cent K. W. BIJENKORF TRAWLERKADE 34, IJMUIDEN De Benelux-wenlngtextlelmarkt hebben wij overhoop gehaald Het beste in kwaliteit tegen de laagste prijzen brachten wij mee: Cocos-karpetten 140/180 ........v.v... f 20.30 160/230 t 29.70 Gewatteerde dekens, 2 persoons f 29.80 Holtap karpetten, 16 els, zuiver wolf 111,70 Salonkarpetten', 140/180. Perz. dessin1 f 36.50 Mach. Smyrna Salonkarpetten, 120/180 f 72.90 Vitrage, 90 breed vanaf 98 cent per meter. Vitrage met gekleurde banen, 130 cuft breed, 1.96 p. meter. Kent U ihet nog van vóór de oorlog? Bouclé lopers, 50 en 70 breed, v.a. f 3.75 p. mtr. ZEEWEG 191 - TEL. 4054 - IJMUIDEN-O. Voor „alles" In Woningtextiel

IJmuider Courant | 1950 | | pagina 3