1 Liter melk kalk als... KLOOTS' KLEDINGMAGAZIJN kost nog niet de hèlfl VANDELFTS kinderwagens H. van DOORN GOEDE KLEIAARDAPPELEN! DE JONG's SIBMi bevat evenveel 6 kilo vis ef 12 kilo viees of 40 eieren! Heemskerk Castricum Beverwijk IJmuiden HlUHl SPECIAAL-OPTIEK Drink per man een halve kan! Nederland KLOOTS' is tevreden met een kleine winst Dinsdag 21 Februari v.m. 9 uur Ook voor Woninginrichting FLINKE MEISJES Maandag 20 Februari 1950 Prijzen. De prijzen op de Zaterdag- markt vertoonden een stijgende lijn, voor al de grove en grootmiddel tongen liepen van de f 2.15 tot de f 2.65 p. kg. De tongen II noteerden 1.181.20 ongeveer 10 ets. p. kg. meer dan in het midden der week. De kleinere scholsoorten konden een goede prijs handhaven en brachten naar gelang van sortering en kwaliteit 21 tot 25 gld. p. kist op. Alleen de wijting bleef laag geno teerd staan nl. 11 tot 14 gld. (gestript). Mooie besomming maakte de KW 37 (Nederland VI) die na 10 visdagen ruim f 10.000 opbracht. De vis was in hoofdzaak gevangen in het eerste gedeelte der vorige week. De koers kwijt. De KW 37 die Zater dag om 4 uur zou lossen kwam liefst drie uur later binnen. Een en ander vond zijn oorzaak in het feit dat het kompas op de thuisreis afwijkingen was gaan vertonen, zodat de logger voor Scheveningen terecht kwam. Kapotte schroef. De Noordlogger KW 110 die tijdens het vissen een gedeelte van een der schroefbladen verspeelde, zal van daag voor de plaatsing van een nieuwe schroef moeten dokken. De reis van de KW 10 was al ten einde. Vis uit Noorwegen. De SCH 118 (Arie v. d. Zwan) is naar Noorwegen vertrokken, voor het laden van een lading haring (sloe- haring) en vis (schelvis). De loggers van genoemde firma die vrachtreizen op Enge land en Frankrijk maakten, zijn inmiddels ook teruggekomen. Aanvoer. Voor de Maandagmarkt zijn binnen: vier Noordloggers met 500 man den, een 26-tal kustloggers met 2200 man den, negen kotters met 530 manden en ver der de trawlers Medan IJM 57 (875 man den), IJM 31 (600 manden), Allan Water met 850 manden. Dat het slechte weer in vloed heeft gehad op de vangsten 'blijkt wel uit de gemiddelde vangsten van de loggers, dat slechts 80 manden bedraagt. Verwachte schepen. Woensdag kun nen worden verwacht de KW 76 en de 29 plus nog een achttal loggers bij het week einde. Reparatie Delfin 2. De Poolse logger Delfin 2 zal nu er motordelen voor de pompen zijn gearriveerd verder in gereed heid worden gebracht. Het is de bedoeling dat 'het schip een vracht haring uit de IJmuidense bunker naar Stettin gaat bren gen. SCHEEPVAART Aardijk, 17 v. Galveston n. Antw, Alchiba, pass. 17 Gibraltar. AJderamin, pass. 17 Ouessant. Almdiilc, 17 te Vera Cruz v. R dam. Alnati, pass. 17 Wight. Alphacca, pass. 17 Abrolhos. Antonia (t), 14 v. Balikpapan te Djakarta. Armilla (t). 17 v. Haiphong n. Pladju. Akkrumdijk 17 500 m. W.ZW. Landsend. Alhena, 17 75 m. ZO. Madeira. Alkaid, 17 150 m. NO- Rio Grande. Amsteldijk, 17 700 m. O. Kp. Race. Amstelstad, 470 m. W. Ouessant. Alblasserdijk. 18 nra. te Antw. Aldabi, 18 v. Montevideo. Alnati18 te R'dam v. Buenos Aires. Alwaki, 17 v. Philadelphia te New York. Arkeldijk, 17 v. New York te Boston. Arnedijk, 19 te R'dam verw. Axeldijk, 18 te Antwerpen. Aludra. pass. 17 Fernando Noronha. Aalsdijk. verw, 18 te Norfolk v. Baltimore. Breda, pass. 17 Lizard. Bali, 18 verw. te Pladju v. Soerabaja. Beverwijk, 17 40 m. Z. Barcelona. Boissevain, verw. 20 te Mombassa. Bonaire, 17 75 m. NW. Finisterre. Bontekoe, 17 v. Donggala n Menado Boskoop, 17 30 m. ZO Guadaloupe. Britsum, 17 460 m. W.t.N. Flores. Bennekom, 17 v. Valparaiso n. Coquimbo. Bloemfontein, 18 v. Southampton. Camphuys, 17 v. Djakarta n. Semarang. Ceram, pass. 17 v. Genua. Cheshire, 18 v. Djakarta te R'dam. GJavella (t), pass 17 Point de Galle. Cleodora (t), pass., 17 Lissabon. Corilla (t), 18 v. Curasao te Piraeus verw. Cistula (t), 18 v. Yarrow te R'dam. Cottica, 17 150 m. O.NO. San Miguel. Dorsetshire, pass. 17 Gibraltar. Danae, 17 v. Napels n. Oran. Domburgh, 18 v. Casablanca te R'dam. Duivendrecht (t), 17 860 m. W.t.Z. Flores. Eendracht 17 15.15 u. v. Cristobal. Erinna (t), 17 v. Pladju n. Miri en Singapore. Edam, 17 320 m. O. Sandyhook. Eemland, 17 110 m. W.t.N. Kp. Blanco (Z.). Esso Den Haag Ft), 17 470 m. NO. Sombrero eil. Esso Rotterdam (t); 17 75 m. Z. Fayal. Elsenburgh. 17 te Port Lyautey. Empire Brent, pass. 17 Gibraltar. Ena (t), verw. 19 te Punta Cardon. Friesland, pass. 17 Kp. Palos. Grootekerk, 18 te Marseille. Gadila (t), pass. 17 Finisterre. Hector, 17 anker Kujic (Turkije). Hector 17 te Fethiet v. Haifa. Hestia, 17 450 m. ZO. Sanmiguel. Hugo de Groot, 17 760 m. O.t.Z. Ascension. Hydra, 17 v. Trinidad te R'dam. Hersilia, 17 v. Trinidad n. Parmaribo. Japara, 17 v. Alexandrië. Joh. v. Oldenbarnevelt, pass. 17 Kp. St. Vincent. Jupiter, pass. 17 Ouessant Joost v. d. Vondel. 17 130 m. Z.t.W. Karmo. Jobshaven, 17 v. R'dam te Pointe Noire. Karsik, 18 verw. te Djakarta. Klipfontein, 17 te Durban 22 n. East London. Laertes. 17 v. Djakarta n. Singapore. Leersum, 17 te Takoradi. Lieve Vrouweker-k. 18 te Muscat. Loenerkerk, 17 v. Pt. Said n. Tunis. LoDDersum, 17 te Saffi v. Spezzi. Lindekerk. 17 te Basrah. Linge, 17 70 m. ZW. Ouessant. Lindekerk. 18 v. Basrah te Khoramshar. Leerdam 18 240 m. W. Engelse kust. Maas. 17 v. Antw. Macama (t), 15 v. Abadan te Colombo verw. Manuela (t), pass. 17 Dover. Mataram, 17 v. Londen te R'dam. Metula (t), 17 v. Paranagua te Curacao n. R'dam Mitra (t), 17 te Ardossan v. Liverpool. Modjoketo, 17 v. Djakarta n. Cheribon. Mijonia (t), 12 v. Singapore n. Sydney. Mataram, 18 v, Londen te R'dam. Midas, 17 v. Tarragona n. Valencia. Mentor, 17 bij Algiers. Noordwijk, 17 v. Londen te R'dam. Nijkerk, 18 v. A'danv te Hendrik Ido Ambacht om te slopen. Nestor, 17 te Istanboel. Noordam, 17 18 u. v. N. York n. R'dam. Omala (t), v. Singapore n. Rangoon. Ophir, 17 te Soerabaja v. Semarang. Oranje, pass. 17 GuardafUi. Oranje Fontein, 17 v. Southampton. Ossendrecht, pass. 17 Finisterre. Orestes, 15 te Laguaira. Overijsel, 17 te Singapore. Oberon, 17 20 m. ZO. K Orion, 17 te Candia. Ossendrecht, 22 verw. Frederlcia v. Saffi. Pasteur, 17 te Port Said. Polydorus, 17 v. Cochin. Prins Willem v. Oranje, 17 v. Santander naar Gibraltar. Poseidon. 17 140 m. Z. Sandy Hook. Prins Alexander, 17 350 m. ZO. Kp. Race. Prins Johan Willem Friso, 17 verw. Malta. Prins Philip Willem, 17 250 m. O. Kp. Sable. Prins Willem III, 17 170 m. ON.O. Malta. Plato, 17 v. Lissabon. Prins Frederik Hendrik, 17 te Tel Aviv. Radja, 17 te Belawan v. Colombo. Raki, 17 te Karachi v. Abadan. Randkerk. 17 140 m. N.NW. Kaapstad. Rijn, 17 230 m. W.ZW. Kp. St. Vincent, Stad Breda, 17 v. Pt. Elizabeth n. East London. Stad Haarlem, 17 v. Casablanca n. R'dam. Streefkerk, 17 v. Walvisbaai- Sunetta (t), 24 Mena Al Ahmadi te Heysham verw (dan R'dam dok). Said ja It), te Mulberry Harbour Pierhead. Salland, 17 200 m. Z.ZW Recife. Sarpedon, 18 te N. York verw. v. Puerto Plata. Schiedijk, 17 800 m. W. Gibraltar. Stad Schiedam, 17 rede Saffi. Stuyvesant, 17 60 m. N. Finisterre. Slamat, 17 v. N. Orleans 21 verw. Baltimore. Titus, pass. 17 Lissabon. Tjipondok, 17 v. Hongkong n. Yokohama. Tiberius, 18 verw. Mobile v. Curacao. Utrecht, 17 v. Lorenzo Marques n. Pt. Elizabeth Van Riemsdijk, 17 te Singapore v. Djakarta. Valerius, 18 te Bintang v. Hongkong. Veendam, 17 130 m. v. Man of War. Waal, 13 te Port au Prince v. Paramaribo. Willem Ruys, 17 240 m. O. Malta. Winsum, 17 440 m. ZW. Fayal. 'Zeeman, 17 v. Vizaganatam n. Calcutta. Zuiderkruis, 18 v. Djakarta te R'dam. Zoniaewijk, 17 350 m. ZO. Bermuda. Zwij ndrecht, verw. 18 Gdansk v. Norresundby. Kp.Hatleras. Stoeiende kinderen veroorzaken ongeval Enige leerlingen van de Land- en Tuin bouwschool fietsten Zondagavond langs de Marquettelaan in de richting van Heems kerk. Door het stoeien op de fiets reed een der kinderen een wielrijder aan en de botsing was zo hevig dat deze, de heer Z. uit Castricum, bewusteloos op de weg bleef liggen. Dr. Schutte verleende de eer ste hulp en constateerde dat de aange- redene een zware hersenschudding had opgelopen. Met de ziekenauto is hij naar zijn woning gebracht. „VRIENDENKRING" Voor de goed gevulde zaal van café „De Zon" heeft Zaterdagavond de toneelver eniging „Vriendkring", onderafdeling van de Heemskerkse KA.B. een voorstelling gegeven van het toneelstuk „Als het bloed spreekt". Mevrouw BeentjesTeertjes opende de avond. Dit toneelstuk heeft de aanwezigen hogelijk geboeid en alle speelsters hebben deze „greep uit het werkelijke leven" aan grijpend voor het voetlicht gebracht. Mevrouw, BeeritjesKlos als mevrouw Gevers, verlangend naar een nieuw en ge lukkig leven, speelde haar rol uitstekend daarin bijgestaan door de pleegdochter Rika (mejuffrouw C. van Veen) die ondanks de véle goede zorgen harer ploegmoeder, toch naar Brussel ontsnapt. Mejuffrouw L. Bal- tus als het charmante maar coquette vrien dinnétje, wist haar onverschilligheid jegens de „deugd" op goede wijze naar voren te brengen. Ook Anna Bouman (mevrouw De WitSchermer) blonk uit en de overige speelsters maakten dit stuk volledig, zodat ook nu weer gezegd kan worden, dat èn „Vriendenkring" en de K.A.V. op een mooie avond terug kunnen zien. Een grote verloting bracht het einde van de avond. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: W. de Vries en J. E. van Stralen; A. W. Slief en E. C. Zonneveld GETROUWD: C. P. Vreeburg en J. van Baar: A. J. Engelbarts en J. Groot. GEBOREN: Nicolaas J., zoon van J. Fa tels en A. Beentjes, wonende Kleine Hout weg 8; Gerar-dus A., zoon van J. van Dui venvoorde en W. C van Egmond, wonende Voorweg 9: Geertruida M., dochter van A. L. Minnebo en M. Rozing, wonende Zaal berglaan 18. „ONS IDEAAL" WELLICHT OP DE PLAAT Op Woensdag 22 Februari houdt het R.K. gemengd zangkoor „Ons Ideaal" een belangrijke jaarvergadering. De agenda vermeldt onder andere: bespreking der diverse te houden concoursen en het a.s. openluchtconcert alsmede de viering van het eerste lustrum. Tevens zullen stappen gedaan worden om de te geven concerten op gramoïoonplaten vast te laten leggen. De Prins van Sind Zaterdagavond gaf het Nederlands Pad- vindsters Gilde, afdeling Castricum een uitvoering van de operette „De Prins van Sind". Hoewel de leidster der kabouters mej. L. Niemeyer, vooraf de clementie van het publiek inriep voor het spel, bleek dit ach teraf niet nodig te zijn. Wel kleefden er hier en daar foutjes aan, maar die werk ten niet storend op de uitvoering. Wat de kinderen overigens presteerden getuigde van een intense voorbereiding: een zeer goede koning van Sind en een machtige sultan van Chadodad gaven zeer aanvaard baar spel ten beste. Vtooral de kabouter koning met het helder stemmetje en de „leukste" kabouter trokken sterk de aan dacht. Prinses Fatima, de dochter van de sul tan van Chadodad, kan de hoogste lof toe gezwaaid worden. Zij was op en top de heks, die zij uit moest beelden. HOE DE CASTRICUMSE LAGERE ELFTALLEN SPEELDEN. Uitgeest 2—CSV 2 0—5; CSV 4—Zaan- landia 5 33; DTS adsp. a—CSV adsp. a 26; CSV adsp. bAlomaria Victrix ad- spiranten b 4-2. „OUDE SCHULD" De Jongeren-gemeenschap gaf Donder dagavond in de zaal van hotel Roosendaal een opvoering van het toneelstuk „Oude Schuld" onder regie van Truus Breetveld. De hoofdrol van het ouderloos uit Indonesië teruggekeerde meisje, dat aanvankelijk een zeer moeilijke tijd op het landgoed van haar grootmoeder doorbrengt, totdat een haar overkomen auto-ongeluk bij een poging om een kind te redden de verzoening tot stand brengt, werd treffend gespeeld door Ans Sneekes. Het geheel bracht een avond van goed amateur-toneel. Aanvulling en verandering van de baatbelasting Aan de raad wordt voorgesteld de ver ordening op de baatbelasting te wijzigen door er in op te nemen de Kuikensweg en de Verlengde Voorstraat en de gespecifi ceerde bedragen hiervoor vast te stellen. De belasting kan worden afgekocht tegen betaling van een som ineens, berekend naar de constante waarde van alle aan slagen die men in het betrokken perceel nog verschuldigd zal zijn bij een rente van 3.25 procent. Dit besluit zal worden geacht in werking te zijn getreden op 1 Januari 1950. B.R.C. „Kennemerland" Gisteren heeft de Beverwijkse renners club B.R.C. een recordrit gehouden waar aan o.a. deelnamen Koeman en Eelsing. De renners startten één minuut na elkander. Het polderparcours ging over plm. 12 km. De A-klassers moesten dit'drie maal af leggen, de B-klassers twee maal en de C- klassers één maal. De uitslag luidt: A-klasse: 1. Ton Hof land, 52 min. 51 sec.; 2. Jb. Bruggénkamp, 54 min. 43 sec.; 3. H. Kuitwaard, 54 min. 51 sec.; 4. E. Koeman, 55min. 8 sec.; 5. W. Eelsing, 57 min. 6 sec.; 6. W. Schweitzer 58 min. 47 sec.; 7. J. Kuilman 58 min. 49 sec.; 8. W. de Larie 60 min. 2 sec. B-klasse: 1. J. Hofland 36 min. 39 sec.; 2. J. Zoutman 38 min. 27 sec.; 3. H. de Weers 39 min. 28 sec. C-klasse: 1. D. de Ruiter 19 min. 27 sec.; 2. L. Koops, 20 min. 38.5 sec.; 3. J. Groot 21 min. 21.5 sec.; 4. T. v. d. Broek 22 min. 24 sec.; 5. J. de Ruiter, 22 min. 54 sec. Agenda voor Velsen MAANDAG 20 FEBRUARI. Thalia, 8 uur: „De man van Colorado". Rex, 8 uur: „Home in Oklahoma". Flora, 8 uur: Velser-Accordeon vereniging DINSDAG 21 FEBRUARI. Thalia, 8 uur: Toneelvoorstelling „Varia" „Circus Knie". Rex, 8 uur: Zelfde programma.- Het ruimen van huisvuil kost geld Het huisvuil van Beverwijk wordt af gevoerd naar een land in de gemeente As sendelft. Deze bergingsmogeiijkheid is echter nagenoeg uitgeput. Daarom moet naar en andere stortplaats worden - uitge zien. Men meent deze plaats te hebben gevon den op een terrein van ongeveer 22 ha, ge naamd het Noorderveen, in Assendelft. Door vuilnisstorting en afdekking met aarde kan dit hoofdzakelijk uit moeras be staande gebied tevens tot bouwland wor den gevormd. Met het inrichten van de stortplaats cn het maken van een afrastering en beplan ting is een bedrag van 15.000 gemoeid; bovendien zal elk jaar wegens het storten van huisvuil aan de betrokken eigenaar een vergoeding van 1200 verschuldigd zijn. Er is behalve dit geen andere oplossing mogelijk dan het afvoeren van het vüilnis per schip. Het maken van een losplaats zal zeker eveneens een kapitaaluitgaaf van. 15000 vergen, waarbij de overige jaar lijkse lasten op tenminste 40.000 zijn te stellen. Daarom geven B. en W. de raad in over weging een creaiet van 15.000 voor het inrichten van een vuilnisstortplaats te As sendelft en een machtiging tot het aan gaan van een overeenkomst te verlenen. Verstopte schoorsteen oorzaak van ontploffing Een bewoonster van de Beverwijkse Popu lierenlaan meldde de politie dat er zich in haar kachel ontploffingen voordeden, die van zo ernstige aard waren dat de schoor steen van het dak sloeg. De politie alarmeerde de brandweer. Deze kwam tot de ontdekking dat aan de binnenzijde van de schoorsteen enige ste nen waren losgeraakt, zodat de luchtweg was afgesloten. De hierdoor ontstane opeen hoping van gassen veroorzaakte de ontplof fingen. De .vallende schoorsteen bracht schade aan een lager gelegen dak, maar persoonlijke ongelukken bleven achterwege. E.V.C.-MOTIE OVER AMERIKAANS OORLOGSMATERIAAL. Tijdens een vergadering van de Bever wijkse E.V.C. is een motie aangenomen waarin met instemming de oproep van het „Rotterdamse Haven Vredes Comité" en de besluiten van de Italiaanse, Franse, Am sterdamse, Rotterdamse en Zaanse haven arbeiders en ook het IJmuidensen Haven Vredes Comité worden begroet, „om geen medewerking te verlenen aan de voorbe reiding van een derde wereldoorlog", zodat geweigerd wordt Amerikaans oorlogs materiaal te lossen. K.A.B. vierde Vastenavond Vrijdag heeft in het gebouw aan de Kerk straat de kring IJmuiden-West van de K. A. B. haar traditionele Vastenavond ge vierd. Een 70-lal leden was present. Er is ge kiend, gebiljart (vlotbrug), gesjoeld, ge damd, gekaart en het tafeltennisspel werd beoefend. Velen gingen verheugd met een prijs naar huis, die bestond in een aantal eieren op rookgerei. Er heerste een gezel lige drukte, steeds meer leden bezoeken de avonden, zodat het bestuur tevreden kan zijn. BINNENGEKOMEN VISSERSSCHEPEN Binnengekomen 19 Februari: IJM 57 Medan. rederij Batavia en jw met vis. vertrokken 4 Februari. IJM 31 Allernaar, rederij Petten, met. vertrokken 3 Februari, IJM 34 Allan Water, rederij VEM vertrokken 6 Februari. Agenda voor Haarl MAANDAG 20 FEBRUARI Stad Haarlem: A.N.J.V., O.P.S.J. pJ ..Jeugd", „Dag van de koloniale jeugd" 7* uur. Palace: „Dat gaat ons allen aan" 'ij':' 2., 4.15, 7 en 9.15 uur. Luxor: „Zeg... 'ns even", 14 j„ 2. 4.15. 7 en 9,15 uuV ri." „Apache". 14 j„ 2.15. 4.30. 7 en 9.15 Spaarne: „Verdoolde jeugd". 14 j., 230 7 9.15 uur. Frans Hals: „Lulu Belle lgi' 5* 7 en 9.15 uur. Rembrandt: „De drie mn& tiers", 14 j., 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. h DINSDAG 21 FEBRUARI Gem. Concertgebouw: Concert HOV v.v. Internationaal Legioen, der wereldburger^ uur. Stadsschouwburg: „Goud en anti* (Comedia). 8 uur. Bioscopen: Middag.* avondvoorstellingen. 5 Rechtsbijstand Echtscheiding, Dagvaardin gen, Requesten, enz. Adviezen vanaf f 1. Bui*. Kraneveld, Zijlweg 21. Haarlem. Kantoor 95, 's av. 7—8 uur. Tel. 20707. P. C. DE GEUS oud-belast,ambt. te IJmuiden Belastingeons ulerct BREDEROGDSEWEG 55 Santpoort (Stat.) Spreekuur v. 19-20 uur Wij houden, een prachtcollectie in voorraad. Diverse model len, kleuren en prijzen. Kinderstoelen, Babyboxen enz fjSST Thans kunnen wij weer reparatiewerk aan kinder wagens aannemen. Bekleden van kappen, nieuwe regenzeiltjes enz. binnen 14 dagen gereed. KONINGSTRAAT 144-146 - BEVERWIJK - TEL. 3756 Wat wenst U? uit de Velserpolder. Dus geen IJpolder Bevelanders ofwel Meerlanders. Wij verkopen U goede Bevelanders Niet goed geld terug!! Wij geven 2 dagen om U te bevoor raden. Dinsdag en Woensdag kunt U bestellen. Puik en puikbeste Bevelanders voor 10 GULDEN per 70 KG. Even bestellen: wij zorgen, voor de rest. OOSTERDÜINPLEIN en KENNEMERLAAN 147 BIJ ELK TYPE DE JUISTE BRIL KENNEMERLAAN 42 Voorlopig Dinsdags van 105 uur. Een handelszaak kan niet buiten reclame, dat is een erkend feit. De beste reclame is: adverteren. Het beste adverteren doet men in dit blad. Iedereen heeft voor zijn voeding kali- nodig. (Denk eens aan gezonde tanden en een sterk beenderstelsel). Het meeste voedsel is arm, doch melk is gelukkig rijk aan kalk, welke door het lichaam gemak- kelijk wordt opgenomen. Daarom is het noodzakelijk, dat ieder gezinslid dagelijks tenminste een halve liter melk gebruikt. Melk is dè bron voor onze kalkvoeding en kost aanzienlijk minder dan ander voedsel, dat Uw gezondheid beschermt. Soep, stamppot en groenten worden volledi. ger en fijner van smaak met wat melk erbij. Melk is uniek; méér dan enig ander voedsel bevat zij de stoffen onmisbaar voor leven en groei! Daarom ter verbetering der voeding van alle kinderen en volwassenen met kalk... eiwit... en vitamines; '^Tflelk bij de boterham; ^f-ocjUurt, pap oj vla bij 't warme maal; 3<£arnet*tellz als 'n verkwikkende drank; ^^öömalsge Uzelfof anderen eens wiltiracteren, Melk "m Cadeau is het!!! Zware geheel draaibare rooktafels met verlichting en prachtig chroomgarnituur. Alleen bij ons. Reclameprijs f 44. v. VEEN, Zijlweg 26-28, Hrl. Brievenkasten in staal en hout VERMANDE ZONEN Afd. van N.V.Drukkerij SINJEWEL □MUIDEN Toonkamer: Kanaalstr. 43 Tel. 4163—5235 Wij vetkopen nog steeds onze echte import Egyptisch linnen regenjassen en .mantels waterproof en krimpvrij extra zware kwaliteit 43.50 Wij bieden U aan pracht import maatconfectie kamgaren en tropical costuums. Import gabardine regenjassen, tweedjassen enz. enz. tegen spotprijzen KLEINE HOUTSTRAAT 2A bij de Anegang Hoewel wij er in. geslaagd waren een o.i. flinke partij baddoeken aan te bieden, moesten wij helaas nog een groot aantal van onze cliënten teleurstellen. Gelukkig is het ons gelukt nog een kleine partij van deze prachtige, goedkope doeken te bemachtigen. worden deze nu in verkoop gebracht. Een partij mooie jacquard doeken f 1.65 Een extra zware kwaliteitf 1.98 Bovendien een extra grote en zware soort f 2.95 Verder ontvingen wij uit Twente: Mooi gestreept pyjamaflanel f 1.752.05 Witte flanellen lakens maat 170 x 220 f 11.40 Washandjes f 0.36 Graslinnen 180 breed, dubbel getwijnd, 't gaat jaren mee f 3.95 Idem 160 breed f 3.45 Prachtige sortering schortenbont - wasecht f 2.19 Trompstraat 8-10, Telefoon 5332, IJmuiden-OosI TAPIJTEN LOPERS Profiteert deze week van onze importzending tegen voordelige prijzen: Holtaps, Wiltons, Axminsters f 62.50, f 91.30, f 132.95 enz. M. Smyr na's f 195.50, Cocoslopers in alle breedten vanaf f 3.10 p. mtr., Bouclé cn Moquette lo percoupons. prachtige bed- stellen f 48. TAPIJTHAN- DEL „MARO" N.V., Gebouw de Nijverheid. Jansstraat 85, (bij Gr. Markt). Haarlem. Int. School van het Rozekruisers Genootschap „LECTORIÜM ROSICRUCIANUM" Transfiguratie is BEVRIJDING uit deze wereldorde der BEGOOCHELING. Lit. en anl: Hoofdkwartier, Hedastraat 36, Haarlem GEVRAAGD: voor alle afdelingen. Reisgeld wordt vergoed. Wasserij HOEK EN VAART, Bloemendaalsestraatwe?1* Santpoort-Station.

IJmuider Courant | 1950 | | pagina 4