I beste marga»"e Blue anders dan Band smaakt nu totaal margarine tot nog toe Ook Uw gezin gaat profiteren van grootse ontwikkeling op margarine-gebied Blue Band natuurlijk! nog beter- Mantelcostumes, Costumes, Regenkleding, Colberts etc. Doe MEER met MINDER geld Iedereen proeft het verschil: en iedereen zegt: ja, dit is de smaak! Kostelijk is de geur die uit Uw pan opstijgt! Er is nog méér: gezondheid door een rijkdom aan zonneschijn-vitamine Zoveel goeds voor zo weinig geld! 1 pak wasknijpers 24 stuks Kastpapier Tapijtschuier Hema wrijfwas Afwasborstel Zware drie-delige staaf huishoudzeep kwaliteit nr. 1 Grote Viscose spons Zemelap Kleerhanger Hemox Grote bus Marein 10 Hema huishoudtips voor de schoonmaak DONDERDAG 11 MAART 1954 Keukentafels vanafƒ50.75 Keukenstoelen vanaf 9.50 Strijkplanken vanaf9.50 Zeemleren lappen en sponzen uitsluitend 1e keus jsieerlands Inderdaad, eindelijk is Uw wens vervuld: er is nu een margarine die oneindig veel beter smaakt dan margarine tot nu toe. Voortaan maakt U de boterhammen smakelijker en gaat U fijner koken; Uw hele gezin gaat lekkerder eten, iedere dag. Want nu en morgen en altijd zult U de pakjes nieuwe Blue Band bij Uw leverancier vinden; Blue Band, gemaakt volgens een geheel nieuwe bereidingswijze. In Nederland, werd deze be reidingswijze gevonden, in Nederland wordt ze het eerst toegepast. En U, Uw gezin, wij allemaal gaan ervan profiteren, ons leven lang. Gootsteen, wastafels, closets, blank houtwerkalles blinkt in huis. als U „Glorine" gebruikt. „G lor ine" maakt Uw wasgoed hagelwit en verwijdert alle vlekken. „Glorine" zorgt, dat Uw huis schoon en fris blijft! Per grote fles slechts 20 cent Zo ging het met duizenden huisvrouwen die Blue Band keurden nog vóór ze in de winkels te koop was. Zo gaat het met iederéén die Blue Band proeft, nu ze overal voorradig is. Dat zijn allen huisvrouwen zoals U, even critisch, even gevoelig voor smaak als het om margarine gaat. Is dat voor U niet een reden om Blue Band eens te proeven? Kom, haal morgen een paar pakjes; smeer de boterhammen met die nieuwe margarine; bak er mee, proef de jus die U ervan maakt. Na die proef zegt U heel eerlijk: ja, dit is werkelijk de smaak! Ja, ook de geur tan Blue Band, wanneer ze in Uw pan smelt, is anders, teel lekkerder, dan die U tot nu toe van margarine kende. En zoals Blue Band geurt, zo smaakt alles wat U ermee bakt, braadt en kookt. U gaat lekkerder eten met Blue Band! stevige, gezonde meisjes en jongens. Nog een reden om Blue Band te nemen, morgen en altijd. Grote voedingswaarde, hoog vitamine-gehalte èn een smaak die totaal anders is dan die van margarine tot nu toe: deze 3 voortreffelijkheden samen kosten U 46 cent. Vitamine D zonneschijn-vitamine is onmisbaar voor U, Uw man. Uw kinderen, voor iedereen. U kunt er zeker van zijn, dat Blue Band U die geeft, volop, het hele ]aar door. Dat is een grote geruststelling voor iedere huisvrouw en moeder Want zonneschijn- vitamine geeft meer weerstand Zonneschijn-vita mine zorgt er voor, dat Uw kinderen opgroeien tot Met handige schroetdop De grote zaken adverteren geregeld. Mede daardoor zijn zij groot geworden, En zij adverteren in dit blad. 5 meter lang, 50 cm breed, per rol, Damast Hagelwit niet te hord, niet te zocht, ideaal in het gebruik. „glansrijk", de beste zuivere kwaliteit, reuze doosl.-/ middelgrote doos 50 c, proefdoos mooie, soepele kwaliteit, verpakt in cellophaan mooie, grote, gave, hele huiden, 5.-, 4.25 en beukenhout, met vernikkelde hook, 3 voo- 25 c, met broeklat 2 voor Prachtige kwaliteiten, kleuren en modellen ZONDER VOORUITBETALING tot 40.2.per week 40.tot 80.3.per week 80.tot ƒ120.4.per week ƒ120.tot ƒ160.5.per week ƒ160.tot ƒ200.6.per week ƒ200.tot ƒ240.7.per week enzovoorts. met voorrem i'Z.OU BERINI met rijwiel339.00 BERINI met rijwiel tevens T-a ftn met lichtspoel.Siy.UU Rijwielen - Bromfietsen Lederen kleding Betaling in overleg Hèt verrassende, zelfwerkende wasmiddel met Ultrasol, dat Uw was hagelwit maakt. Vooreen prijs, die óók al een verrassing is, n.l. per pak Kleverparkweg 2A Haarlem - Telef. 11757 het bekende Hema- schuurpoeder schuimt nu dubbel op, krast j- nooit. J-.Dc Nummerbrieven, die volgens ons oordeel niet bona fide reageren op de inhoud van advertenties, worden niet doorgezonden. Niet-afgehaalde nummer- brieven worden na 14 dagen vernietigd. Jansstr. 63, Haarlem Kerkstr. 8, Beverwijk Hulshoudtrappen oersterke kwaliteit, per trede 1.40, 2.10, 2.50, 3.25, 5.00

IJmuider Courant | 1954 | | pagina 8