MRP-er Pflimlin in het zicht van de haven gestrand Weerbericht Socialist Pineau als derde formateur aangezocht Haarlems Dagblad Londen en Nieuw-Delhi wijzen het Sovjet-voorst el af Arrestatie in moordzaak te Zeist Belgische DC 6B met 29 inzittenden vermist Verzetsorganisatie in Marokko ontdekt Radicalen schrokken van rechtsgetint kabinet Tweejarig kindje onder bus Geert Formosa-conferentie achter de rug van Tsjang Kai Tsjek om Tsjang zal Quemoy en Matsoe niet prijsgeven Hei woord is aan Vermoedelijk in de omgeving van Rome verongelukt Tientallen arrestaties verricht Atoomexplosies beginnen morgen in Nevada Dodelijk ongeval op Zeeweg Keizer van Delft- bezoekt Delft Koning Hoessein bezoekt achterneef koning Feisal Prijs van 35000 gulden in Staatsloterij Radio Moskou verbrak het stilzwijgen Communistische Chinezen „bevrijden" Tatsjen-groep v Minutieus speurderswerk van politie Weerrapport 69e JAARGANG No 185 Bureaux: Kennemerlaan 186, Telef. Adm. 5437, na 5 uur voor klachten bezorging 6450. Telef. Redactie 5389, na 5 uur: 5080 (K 2550), Meervlietstraat 80 (alleen redactie). Haarlem: Grote Houtstraat 93 alle afdelingen 15295 Advertentietarieven op aanvr. bij de Admin. Directeur Hoofdredacteur: Robert Peereboom MAANDAG 14 FEBRUARI 1955 IJmuider Courant VELSER OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT EDITIE 299e JAARGANG No 32 Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V., Grote Houtstraat 93, Haarlem. Verschijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feestdagen. Abonnement p. week 50 ct., p. kwartaal 6,50, franco p. post 7,—. Losse nrs. 12 ct. Giro rekening 273107 ten name v. Haarl. Dagblad Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman ROME (United Press) Een DC-6B van de Belgische luchtvaartmaatschappij „Sa bena", met 21 passagiers en een bemanning van acht koppen, wordt vermist. Men vreest dat het viermotorige toestel, dat Zondagmiddag uit Brussel naar Rome was vertrokken, door de mist het vliegveld Ciampino bij Rome niet heeft kunnen vin den en in de Middellandse Zee gestort is. Het zicht boven het vliegveld was door regen en mist zeer slecht. Het toestel had slechts voldoende brandstof om tot de avond in de lucht te blijven. Kort voor middernacht had de carabi nieri (federale politie) te Viterbo bericht ontvangen, dat schaapsherders grote vlam men hadden waargenomen tussen Sutri en Konciglione. Hoewel dit punt slechts 35 mijl ten Noorden van Rome ligt, is het een van de meest verlaten en' ontoegankelijke streken van Italië. Eenheden van de cara binieri hebben het gebied grondig door zocht, maar geen spoor van het wrak ont dekt. Een patrouille is naar het meest ver afgelegen gedeelte gezonden om dat gebied nauwkeuriger af te zoeken. De 21 passagiers waren veertien Belgen onder wie drie kinderen, vier Amerikanen, twee Fransen en een Italiaanse. Het radiografisch contact met het vlieg tuig werd verbroken, .toen het toestel zich boven Civita Vecchia bevond, ongeveer 70 kilometer ten Noord-Westen van Rome, een kwartier voor de landing. RABAT/ALGIERS (AFP) De Fran se veiligheidsdienst heeft in de afgelopen week in Marokko- een keten van groepen verzetslieden ontdekt, waaruit, blijkt, dat het gehele land bestreken wordt door een net van ondergrondse organisaties. De politie heeft een aanzienlijk aantal arres taties verricht en een wapendepót ont dekt. Onder de gearresteerden bevinden zich twee of drie Marokkaanse soldaten, die in Indo-China gevochten hebben en die in communistische gevangenschap hebben verkeerd. Door het optreden van de poli tie zijn in Petit-Jean, Marrakesj en Sale verzetsgroepen onschadelijk gemaakt, die tientallen leden telden. De verzetslieden hebben de afgelopen week hun activiteit beperkt tot bomaan slagen, waarbij een dode is gevallen. In Casablanca zijn vijftien personen, onder wie vijf politiemannen, gewond door een bomaanslag. Voorts zijn de woningen van twee Marokkaanse leden van de gemeen teraad van Casablanca ernstig beschadigd door bomontploffingen. Het Franse gouvernement-generaal van Algerije heeft bekendgemaakt, dat aan de grens van Tripolitanië ten Zuiden van Gabes, dg nationalistenleider Ben Boelaid Mostefa is gearresteerd. Mostefa ver dween toen begin November in Algerije de golf van verzetsdaden losbrak. Men vermoedt, dat hij, met zijn broer, de lei ding had van de opstandige beweging in het Aurèsgebergte. LAS VEGAS (Reuter/AFP) Morgen middag begint in de woestijn in de Ame rikaanse staat Nevada een vijfde serie atoomontploffingen. De proefnemingen worden uitgevoerd onder leiding van de Amerikaanse commissie voor atoomenergie en zij worden gehouden op verzoek van het Amerikaanse departement van Defen sie. Deskundigen geloven, dat wellicht een verbeterd atoomontstekingsapparaat voor waterstofbommen zal worden be proefd. De Amerikaanse strijdkrachten beschik ken reeds over dertig atoomkanonnen die projectielen kunnen afschieten met groter uitwerking dan de atoombom die Hiroshi ma trof. Sedert 1952 zijn vijf bataljons gevormd die elk zijn uitgerust met zes atoomkanonnen. (Van onze correspondent in Parijs) Vanmorgen vroeg heeft de rooms-katholiek Pierre Pflimlin, die na Pfnay's mis lukte poging door president Coty was verzocht een nieuwe Franse regering te formeren, zijn opdracht teruggegeven. Nauwelijks een uur later had het Franse staatshoofd een nieuwe candidaat aangewezen: de 50-jarige socialist Christian Pineau. Pineau zal de president vanmiddag laten weten of zijn partijgenoten hem in de gelegenheid willen stellen naar het premierschap te dingen. Van morgen zou hij teveneens overleg plegen met de demissionaire premier Mendès- France en met zijn beide voorgangers-formateurs Pinay en Pflimlin. Nadat de tweede formateur in deze crisis de obstakels had weggeruimd, die de te leurgestelde conservatieve aanhangers van Pinay en de Gaullisten voor zün voeten hadden opgeworpen, waren het vannacht de radicalen, die Pflimlin in de steek lie ten. Onder de radicale aanhangers van Mendès-France waren op het laatste ogen blik protesten opgegaan tegen de overwe gend rechtse samenstelling van het nieuwe kabinet. Een aanbod aan enkele zittende radicale ministers werd op het ogenblik dat de regering vrijwel gereed was en er nog slechts een paar klapstoeltjes te ver delen waren, afgeslagen. He radicale partijbestuur, dat inderhaast bijeen werd getrommeld, besloot om een dreigende scheuring in de eigen gelederen te voorkomen, alle leden uit Pflimlin's re- gering-in-wording terug te trekken. Daar mede moest dit nieuwe schip van staat wel schipbreuk leiden, juist toen kapitein Pflimlin het de haven dacht binnen te loodsen. Het is niet waarschijnlijk dat Pineau meer succes zal hebben. Mochten zijn par tijgenoten hem al toestaan een kans te wagen, dan zal hij zeker op een betonnen blok van rechtse tegenstand stuiten. Te meer omdat hij al verklaard heeft de me- thode-Mendès-France bij zijn formatie- poging te willen volgen door zich niet tot de partijbesturen te wenden, doch tot die ministeriabele figuren, die hij zijn per soonlijk vertrouwen waardig keurt. Fineau behoort tot de zogenaamde Euro pese vleugel van de socialistische partij. In Augustus was hij bij de dramatische de batten over de Europese Verdedigingsge meenschap de welsprekende tegenspeler van Herriot, toen hij vlak voor de stem ming een aangrijpend pleidooi voor het Europese leger afstak. Zijn vinnige hou ding ten gunste van een federaal Europa belooft zijn streven naar een over brugging der vele tegenstellingen echter niet te bevorderen. Na Pineau wordt de radicale minister Edgar Faure als de waarschijnlijkste can- Zondagavond om kwart over zeven heeft zich op de Zeeweg een tragisch ongeval afgespeeld, dat het 2-jarige kindje E. T. uil Driehuis het leven heeft gekost. Het jongetje viel, terwijl de ouders in de nabij heid waren van een sleetje en raakte voor het achterwiel van de uit Haarlem komende NZ.H.-bus. De bus moest tussen de De Genestet- laan en de spoorwegovergang naar links uithalen om een aantal op de Zeeweg ge parkeerde wagens voorbij te komen, toeri het ongeluk zich voltrok. Het slachtoffertje moet vrijwel onmiddellijk dood zijn ger weest. De premier van Cey lon Sir John Kotela- wala bracht Zondag een bezoek aan Delft. In gezelschap van burgemeester De Loor maakte hij een wan deling door de oude binnenstad, men ziet hem hier op zijn tocht langs de schilderach tige grachtjes. Op de achtergrond de „Oude Jan". Een aardige bijzonderheid is, dat Sir John keizer is van het eilandje „Delft" bij Ceylon. didaat genoemd. Hij zou, ofschoon van linkser huize, vermoedelijk op de steun kunnen rekenen van de rechtervleugel van de Nationale Vergadering, die zo bij voor baat de oppositie-Mendès-France de wind uit de zeilen hoopt te nemen. Het is ech ter niet gezegd dat Faure zich voor die rol van politieke windvanger zal willen le nen. De vermoedelijke ontknoping van deze crisis is dat een neutrale figuur van het type Laniel uiteindelijk uit verveling en vermoeidheid van de Kamer een investi tuur in de wacht zal slepen. Dat ogenblik schijnt echter nog niet te zijn bereikt. De heren politici geven de indruk nog lustig en onvermoeid voort te willen gaan de ene formateur na de andere tegen de vlakte te kegelen. Bagdad (United Press) Koning Hoessein van Jordanië is in Bagdad ge arriveerd voor een „familiebezoek" aan Koning Feisal van Irak. Men gelooft dat de twee vorsten van de gelegenheid gebrui-t zullen maken om kwesties van wederzijds belang voor hun landen te bepraten. Ko ning Hoessein beantwoordt hiermede het bezoek dat Koning Feisal in November aan Jordanië heeft gebracht. De jonge vor sten zijn achterneven. In de derde klasse van de 526ste Staats loterij is de prijs van 35.009 gulden geval len op lot 7466. LONDEN (Reuter/AFP) Radio-Moskou heeft Zaterdag de inhoud bekend gemaakt van de Sovjet-nota, waarin wordt voorgesteld deze maand een conferentie over de kwestie-Formosa te beleggen te Sjanghai of Nieuw Delhi. Minister Molotov heeft het voorstel op vier Februari aan de Britse ambassadeur Sir William Hayter, over handigd als antwoord op de nota van twee Februari, waarin de Britse regering haar standpunt had uiteengezet. In de Sovjet-nota wordt gezegd, dat het vraagstuk on mogelijk in de Veiligheidsraad van de UNO kon worden besproken. Daarom wil de Sovjet-Unie een speciale bijeenkomst van de meest belanghebbende landen, zoals communistisch China, de Verenigde Staten, Groot-Brlttannië, Birma en Pakistan. Dé uitnodigingen zouden moeten uitgaan van Groot-Brittannië, de Sovjet-Unie en India. TAIPEH, WASHINGTON (Reuter/AFP) „Quemoi, Matsoe en andere, in onze handen zijnde eilanden ter hoogte van de Chinese kust zullen in geen geval aan de vijand worden prüs gegeven", aldus heeft de president van nationalistisch China, ge neralissimus Tsjang Kai Tsjek, in de For- mosaanse hoofdstad Taipeh verklaard. Hij verwierp het denkbeeld van een conferentie buiten de UNO om ter bespre king van een bestand in de Straat van Formosa. Dat zou, naar hü zei, neerkomen op een miskenning van de UNO, een op offeren van de beginselen van internatio naal recht en versterking van het aanzien der aanvallers. Een escadrille van 25 straaljagers van het type F-86 blijft op Formosa gestation- neerd om aan de verdedigin» van het eiland deel te nemen, zo heeft een woordvoerder van de Amerikaanse luchtmacht te Wash ington meegedeeld. De drie escadrilles, die DIT NUMMER BESTAAT UIT ACHT PAGINA'S Ebner-Eschenbach: De wijze is zelden slim. bij de evacuatie van de Tatsjen-eilanden de deelnemende schepen hebben beschermd, zullen om de beurt op Formosa dienst doen. Volgens berichten van nationalistisch- Chinese militaire zijde heeft een artillerie duel plaats gehad tussen geschut der na tionalisten op het eiland Quemoy en dat van de communisten op het anderhalve mijl Zuidelijker gelegen eiland Tateng, dat tot zwijgen werd gebracht. „Nieuw-China", het officiële persbureau der Chinese volksrepubliek, meldt dat een heden van het Chinese volksleger, „24 uur nadat de troepen van Tsjang Kai Tsjek onder Amerikaanse bescherming zijn ge vlucht", de Tatsjen-groep en de op onge veer dertig mijl van de groep gelegen klei ne eilanden Toesjan en Pisjan hebben „be vrijd". In de nota gaat de Sovjet-Unie de ge schiedenis van de kwestie-Formosa na, waarbij voornamelijk de Verenigde Statenc wegens hun steun aan de Chinese natio nalisten verantwoordelijk voor de huidige toestand worden gesteld. Er wordt ook gewezen op het feit, dat de veiligheids raad het Russische verzoek om de natio- nalistisch-Chinese vertegenwoordiger door een afgevaardigde/ van Peking te laten vervangen, heeft afgewezen. Aangezien de regering van communistisch China slechts aan het overleg in de raad wil deelnemen, als aan dit verzoek zou worden voldaan, acht de Sovjet-regering de bemoeiingen van de Veiligheidsraad met de kwestie- Fórmosa nutteloos. Onze correspondent te Londen meldt dat de Britse regering het Sovjet-voorstel voor een conferentie over Formosa in haar huidige vorm niet kan aanvaarden omdat Tsjang Kai Tsjek er buiten gehouden zou worden. De pogingen om Moskou tot an dere gedachten te brengen duren echter voort. Bovendien toont Londen op dit ogenblik weinig geestdrift voor een confe rentie van het type. zoals te Genève over Indio-China werd gehouden omdat, vol gens Londen, onmogeiyk het Formosa- vraagstuk thans reeds in al zün aspecten aan de orde kan worden gesteld. Het eerste bescheiden doel, dat bereikt dient te worden, is volgens Britse opvat ting het staken van de bombardementen en beschietingen en pas daarna kan naar een politieke oplossing worden gezocht. Premier Nehroe van India, die zich nog te Londen bevindt, en met sir Anthony Eden een actief aandeel neemt in de diplo matieke pogingen om ontspanning in het Verre Oosten te bereiken, was aanvanke lijk van mening dat zonder politieke con cessies van het Westen er geen kans zou zijn op een staken van de strijd. Hij schijnt zich thans bij het Britse standpunt te hebben neergelegd. Groot-Brittannië voelde er kort geleden, gezien de Ameri kaanse houding, weinig voor, zolang de sfeer gespannen blijft, reeds met Peking te gaan praten over opneming van com munistisch China in de UNO en over de status van Formosa. Aangenomen wordt dat Molotov's voorstel juist beoogt om deze tere punten op de agenda van de door hem voorgestelde conferentie te plaatsen. De Britse regering heeft er van meet af aan bij de Verenigde Staten op aange drongen behalve de Tatsjen-groep ook de kusteilanden Quemoy en Matsoe te ont ruimen, maar heeft zich er thans, vooral omdat de communisten er op uit zijn een wig te drijven tussen Londen en Washing ton, waarschijnlijk bij het Amerikaanse standpunt aangesloten, dat de genoemde eilanden als onderhandelingsobjecten die nen te worden gebruikt en pas kunnen worden losgelaten, als Peking elk aggres- sief optreden staakt. Het voorstel van Molotov was reeds enkele dagen geleden via New Delhi uit gelekt. De Britse regering had gehoopt dat Molotov zou zwijgen tot de onderhan delingen achter de schermen een beslis send stadium hadden bereikt. Molotov heeft het voorstel blijkbaar officieel ont huld om het diplomatieke initiatief in handen te nemen voor'de bijeenkomst van de Veiligheidsraad van vandaag. De Britse opvatting is dat een conferen tie zorgvuldig moet worden voorbereid. Er zal volgens Londen vooral geduld be oefend dienen te worden voordat zowel Peking als Washington tot een compromis inzake Formosa bereid zijn. Daarom houdt Londen een extra slag om de arm door te betogen dat het niets voelt voor een confe rentie, die onaanvaardbaar is voor de UNO. Een andere verklaring voor Molotov's onthulling van zijn voorstel is, dat dit mis schien niet meer dan een propagandazet is, daar Molotov er mee voor de dag kwam drie dagen nadat de Britse ambassadeur te Moskou de Engelse beswaren kenbaar had gemaakt en de besprekingen met de Sovjet-Unie hierover nog voortduren. Op gemerkt wordt nog dat de dingen betref fende Formosa anders liggen dan destijds in Indo-China en dat een conferentie over Formosa daarom een verschillend karak ter zal moeten dragen dan de confecentie van Genève. Men is te Londen vooral bezorgd over de risico's, welke een dergelijke nieuwe conferentie buiten de UNO om met zich brengt voor de Brits-Amerikaanse betrek kingen. Communistisch China heeft premier De hoofdcommissaris van politie van Amsterdam, de heer Kaasjager, heeft Zaterdag middag een helicoptervlucht boven Amsterdam gemaakt, om de stad en de drukke kruispunten in het bijzonder eens van een andere kant te bekijken. Met deze vlucht werd een landelijke actie ingeluid van het Verbond Veilig Verkeer, waarbij ditmaal de nadruk wordt gelegd op het verlenen van voorrang. Foto: De helicopter boven de Munttoren. Boelganin van de Sovjet-Unie laten weten dat het zijn actie voor het bezit van For mosa zal voortzetten. Dit blijkt uit een uit wisseling van telegrammen ter gelegenheid van het vjjfjarig bestaan van het Chinees- Russisch bondgenootschap. „De strijd van het Chinese volk voor de bevrijding van hun gebied Taiwan (Formosa) is een rechtvaardige zaak. Geen macht ter wereld zal in staat zijn deze tegen te hou den," aldus staat in d^ Chinese boodschap aan Moskou te lezen. (Van hedenmorgen 7 uur) Na maandenlang nauwkeurig speurwerk is de recherche te Zeist er Zaterdagavond in geslaagd een man te arresteren, die ervan verdacht wordt begin December van het vorige jaar in de Johan Willem Frisolaan te Zeist de winkeliersvrouw K. te hebben doodgeschoten. Hü is de 21-jarige timmerman M. J. H. W. uit Zeist, die Zaterdagavond om zes uur in zün woning is gearresteerd. I)e commissaris van politie te Zeist, de heer J. J. Kruizinga, ver telde ons dat het eerste vermoeden van de met het onderzoek belaste rechercheur ach teraf juist is gehleken, en dat het bij deze moord inderdaad in eerste aanleg om een fietsendiefstal te doen Is geweest. W., die al vaker wegens kleinigheden met de pclitie in aanraking was geweest, was enige tijd voor de moord werd gepleegd, met groot verlof uit militaire dienst gekomen. Volgehs zijn verklaringen begon hij een gewoonte te maken van fietsen diefstallen. Op de bewuste avond in De cember was hg weer op een fiets uit, helaas gewapend met een revolver die hg, naar de politie aanneemt, uit de militaire dienst had meegesmokkeld. Aan de achterzijde van de wqning van de heer K. zag hij een fiets staan. Op het moment dat hg de tuin betrad, kwam ook mevrouw K. naar ach teren. W. trok zich terug om een beter ogenblik af te wachten. De winkeliers vrouw ging weer naar voren, en W. betrad do tuin opnieuw. Hij was midden in de tuin, toen mevrouw K„ die klaarblijkelijk iets moet hebben gehoord, opnieuw plotseling naar achteren kwam. De man raakte daar van, naar de commissaris vertelde, zo van streek, dat hij zijn revolver trok en me vrouw K. neerschoot, Daarop vluchtte hij op de roodbruine fiets, die later in het op sporingsverzoek ook is vermeld. Deze fiets is het inderdaad geweest, die tenslotte tot de aanhouding van de ver dachte heeft geleid. De rechercheur,die met het onderzoek werd belast, vatte aanstonds het denkbeeld op, dat het de bedoeling was geweest de achter de woning staande fiets te stelen, en dat de moordenaar dus moge lijk ook op een gestolen fiets was gevlucht. Onderzoekingen brachten aan het licht, dat de timmerman W., wiens gedrag niet vlek keloos was en wiens naam al eens eerder met fietsendiefstallen in verband was ge bracht, in het bezit was van een roodbruine fiets. Hij werd ongeveer een maand na de moord aangehouden, maar hij gaf een alibi op, waar niets tegen in viel te bren gen en hij werd daarna weer vrijgelaten. Hij werkte gewoon bij zijn baas als timmer man en voelde zich geheel veilig. Maar de onderzoekende rechercheur legde zich niet bij de onaantastbaarheid van het alibi neer. Hg stelde een zeer minutieus onderzoek in, dat weken vergde. Toen bleek, dat de fiets niet W.'s eigendom was, maar dat ze was gestolen. Deze eerste onjuistheid in W.'s verklaring werd gevolgd door de ontdek king van nog meer leugens. Tenslotte werd het net zo dicht gespannen, dat ontkennen niet meer hielp, zodat Zaterdagavond het werk van vele weken werd bekroond met de arrestatie. Op de vraag, of de politie nog iets heeft gehad aan de tips die zijn binnengekomen na het pubiceren van het opsporingsbericht met de zo goed mogelgk gelijkende gemaak te fotor antwoordde de commissaris, dat er meer dan 400 van zulke tips zijn binnen gekomen, van Vaals tot Groningen en van Vlissingen tot Den Helder. Ze zijn alle nauwkeurig onderzocht. De rechercheurs hebben samen met de kroongetuige de jongeman, die de dader zag vluchten, het hele land afgereisd. Intussen was W. ge woon thuis en werkte hij normaal. Deze kroongetuige is tfldens de eerste gevangen schap van W. ook met deze verdachte ge confronteerd. Hij zag toen wel gelijkenis, maar durfde W. niet zonder meer als de dader aan te wgzen. w eers toestand et c o •c-e Et c c i t si ct ir Ï5 5 u 25 Helsinki sneeuw ONO 2 -9 4 Stockholm sneeuw NNO 2 -8 1 Oslo half bew. O 2 -6 0 Kopenhagen licht bew. W 5 -7 0 Aberdeen sneeuw w 4 0 0,5 Dublin regen w 6 2 0,4 Londen sneeuwbui w 5 -1 0,1 Amsterdam sneeuw zzw 8 -1 0,1 Brussel licht bew. zzw 2 -7 3 Parijs onbewolkt w 2 -4 0 Bordeaux zwaar bew. windstil -3 0 Grenoble sneeuw NNW 6 -1 0,1 Nice half bew. NNO 3 4 0 Berlijn zwaar bew. WNW 4 -4 0 Frankfort zwaar bew. WNW 3 -3 1 München sneeuw NNW 3 -4 2 Zürich zwaar bew. W 4 -4 1 Locarno onbewolkt windstil 0 0 Wenen zwaar bew. NW 3 -4 0 Innsbruck sneeuw O 2 -5 3 Rome geheel bew. wzw 2 8 4 Neerslag laatste 24 uur. AANHOUDEND WINTERWEER Weerverwachting, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van Maandagavond tot Dinsdagavond (op gemaakt te 10 uur): Zwaar bewolkt met enkele sneeuw buien en later opklaringen. Aanvanke lijk matige wind uit Zuidelijke richtin gen. Later matige tot krachtige en aan de kust mogelijk harde Noordelijk'.- wind. Vannacht en morgenochterd overwegend lichte vorst. Morgenmid dag temperatuur om het vriespunt 14 Februari Zon op 8.01 uur, onder 17.52 uur. Maan op 1.53 uur. onder 10.15 uur. 15 Februari Zon op 7.59 uur, onder 17.54 uur Maan op 2.58 uur, onder 10.48 uuj Maanstanden 14 febr. 20.40 uur: Laatste kwartier 22 Febr. 16.54 uur: Nieuwe maan Hoog en laag water in IJmuiden Maandag 14 Februari Hoog water: 8.22 en 20.42 uur. Laag water: 3.50 en 16.14 uur. Dinsdag 15 Februari Hoog water: 9.09 en 21.41 uur. Laag water: 4.26 en 16.56 uur. occcccoqodocooococcoooocccocococco^oooococcoccococ

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 1