RESTANTEN COUPONS "20-40 LAATSTE HUiSHOUDDAG Het verschil tussen Blue Band en andere margarine wordt steeds groter! MULDER van wollen en zijden stoffen koopt U bij van Haren Zoals.llwkinderen groeien, zo „groeit "ook de smaak van Blue Band Op het brood,in de pan - Blue Band natuurlijk! heren schoenen 16 Drinkt echte wijn Drinkt import wijn Drinkt ALCIERA exceptionele a 'S aanbieding f 1.08 per 100 gram iecl geleidelijk en ook héél zeker, wordt Blue Band lekkerder. Zoals Uw kinderen heel geleidelijk en héél zeker groeien. En U weet hoe verrassend vlug dat nog gaat: al heeft L zo'n kleine kleuter dagelijks om U heen - toch valt het U soms ineens op hoeveel groter hij weer is geworden; hoeveel hij weer is gegroeid! Op precies dezelfde manier, mevrouw, merkt U de „groei" van Blue Band's heerlijke smaak. Ineens, zomaar op een keer, valt het U op: Blue Band is alweer véél lekkerder geworden. Of: de geur is eigenlijk weer véél fijner! Ja, er is hard gewerkt op de Blue Band-fabrieken Men heeft, sinds de grote ontdekking van verleden jaar, niet stilgezeten op de Blue Band fabrieken. Men is er in geslaagd de nieuwe geur en smaak steeds duidelijker te doen uitkomen. De eigen, nieuwe bereidingswijze wordt steeds verder ontwikkeld! Laat Uw gezin daar volop van profiterensmeer gezonde Blue Band royaal op het brooddoe een kluitje in de groente en maak er die heerlijke bruine jus mee! V R J L A Li 13 MEI 1955 (volzoete wijn) Nummer brieven, die volgena ons oordeel met bona tide reageren op de Inhoud van advertenties, worden niet doorgezonden Niet-afgehaalde nummer- brieven worden na 14 dagen vernietigd. reductie I Attentie I Profiteer ervan: Morgen is 't Gerzon's met attractieve aanbiedingen als rayon damast tafellakens f 490, lakens 590, I 690, slopen f 1 75, „Duchart" ontbijtlakens nu voor I 490, badhanddoeken in fraaie pasteltinten en strepen 195, f 210 en f 245. Nu voor Ja, dat proeft Uw visite meteen! En zegt U eens eerlijk: Is het niet leuk, een complimentje voor Uw thee te krijgen? Dat wéét Van Nelle! Daarom zoekt Van Nelle zijn kracht in kwaliteit. Thee moet zijn zoals deze heerlijke Afternoon Thee is: geurig, krachtig, vol van smaak. Bovendien schenkt Van Nelle Thee zéér voordelig af en dat is vandaag de dag „meegenomen". Neemt U dus Xffl straks uit de winkel Van Nelle Thee L'k mee! De nieuwe bereidingswijze wordt steeds verder ontwikkeld De grol# mode ven Hollywood. Uitgebalanceerd model voort werkelijk voetencomfort. In Tan 4 75 Een soepele, verzorgde hand- werksysleem schoen. Klassiek model. Inzicart, O 75 bruin en f Bn| oxblood Wtm Eenvoudig en toch zeer modern. In Tan en beige Ultra moderne herenschoen. Uiterst sportief model. Kloek, met moderne gesp-N sluiting. Echt ieta voor de sportieve man. m In Tan g I 1 I NIETJE EVENAREN Filialen te Haarlem: Gen. Cronjéstraat 70, Grote Houtstraat 64; Beverwijk: Breestraat 66

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 12