AKKERTJES Nieuw. MACLEANS Van Nelle Thee Heineken's Bier maakt Uw tanden nog witter! de twee-delige overall dm tuk id^mtiqkcAkl „VAN NELLE THEE Van Nelle-kwaliteit! wtiij mmMi KLM-c?peaa& de twee-delige overall gemaakt volgens VRIJDAG 2 SEPTEMBER 1955 Witmeter levert het wetenschappelijk bewijs Hier is groot nieuws uit Engeland: de chemici in de Macleans laboratoria hebben 's werelds beroemdste tandpasta nog weten te verbeteren. Macleans, bereid volgens een nieuwe formule, maaktal na eenmaal poetsen Uw tanden 18% witter! Honderden proeven met de „witmeter" hebben dit bewezen. En... nieuwe Macleans voorkomt niet alleen de ontwikkeling van tand- bedervende kiemen, het doodt ook de reeds aanwezige bacteriën. Voeg daarbij de verfrissende, pittige Macleans- smaak dan hebt U al redenen genoeg om vandaag nog van Uw gewone tandpasta over te gaan op Macleans - voor wittere, kerngezonde tanden! daar houd ik me bij!" AFTERNOON 100 gram f 0.98 GOLDEN CUP Wolkenkrabbers en Heineken's bier! 0 Jas en broek apart te dragen. Een groot gemak bij warmte enz U zult het steeds weer ondervinden. 0 U spaart geld met K.L.M,-special. Want U kunt er een nieuwe broek bijkopen. 0 Modern en sportief door zijn rondlopende rits, rugplooien en vlot model. 0 Roestvrije, zeer degelijke rits. 0 Volledige garantie, óók op de rits. octrooi nr. 41427 0 Gemakkelijker aan-en uittrekken Jas aan, broek aan, rits en klaar bent U. Ook het uittrekken in twee helften is handiger. Ik begrijp niel waarom sommige vrouwen zich iedere maand een - paar dagen - lang doodongelukkig moeien voelen. Als U "AKKERTJES" bij de hand hebt kunnen die „nare dagen" J geen parten meer spelen. U neemt één of twee "AKKERTJES" door dat ouwel-omhulsel proeft U er niets van en U v-o-e-l-t Uw energie en le venslust terugkomen. "AKKERTJES" helpen tegen alle soorten pijn, ze maken dat U gauw van Uw verkoudheid of griep af bent en voelt U zich onrustig of gejaagd. f helpen direct Dit is dt „witmeter"gebruikt om de witheid van tanden te meten. Als maatstaf, waarop de meter wordt afgesteld, geldt het zuivere wit van een massief blok magnesium oxyde. Op ten schaalverdeling is in graden de witheid der tanden af te lezen. zegt Mevr. R. Winkel te Rotterdam. 100 gram f 1.10 PLANTAGE THEE 100 gram f 0.80 Perfecta Theebuiltjes doosjes v. 20 st.f 1.00 doosjes v.10st.f 0.52 ,Van ieder kopje Van Nelle geniet ik! Wij thuis allemaal trouwens. Mijn man zegt wel eens: „Wat heb je toch een goeie hand van theezetten!" Maar dan zeg ik op mijn beurt: „Vergeet niet, dat het Van Nelle-thee is, dus Van Nelle-kwaliteit!" Bij thee draait alles om de melange, de geur, de smaak, de kwaliteit! Dat is de kracht van Van Nelle. En die voordelige afschenk is dat geen prettig extraatje? Kort geleden reisde Netty in een vliegtuig vol apen, honden en slangen "naar de overkant" en natuurlijk haalde men haar in New York voor radio en TV om haar ervaringen te vertellen. Na de hitte van de studiolampen heelhuids te hebben door staan, dronk Netty met een paar Amerikaanse TV collega's een verfrissend glas op het dakterras van een wolkenkrabber. En zij was plezierig verrast toen men daar heerlijk koel Heineken's Bier serveerde nèt zo lekker als in Hilversum. Koel, kostelijk Heineken's Bier - uitdagend parelend in een dauwbeslagen, ijskoud glas. Verrukkelijke verkwikking voor dt dorstige mens dat sneeuwwit schuimend, goudgeel fonkelend t Natuurlijk - U kent haar van de radio, als de gezellige, huiselijke "tegenstem" van de Antwoordman. Of U hebt haar opgewekt horen keuvelen bij de populaire "uit wisselingsprogramma's". Onlangs was Netty in Amerika, waar zij zich ervan overtuigde, dat ook in het land van de wolkenkrabbers Heineken's Bier "je-van-het" is Beecham (Nederland) N.V. - Voor Engros: Jacq. Mot N.V. Amsterdam Did you Maclean your teeth today! grote tube 0.90 familietube (extra voordelig) 1.40 met Chlorophyll 1.15 6 Gemakkelijker te wassen. In twee helften. 0 Sanfor, dus geen krimpmisère. 0 Oersterke stof, speciaal geweven. - „i L:) Overtuig U zelf. Koop een K.L.M.-special. Eis steeds met klem, merk K.L.M. ook voor: gewone overalls voor mannen, vrouwen en kinderen, stofjassen, werkjassen, werkbroeken, manchester kleding, enz. In verschillende kwaliteiten en prijzen, maar elk in zijn soort voor 100 prijswaardig. Modern en sportief Verkrijgbaar bij de zaken met het ovale raamschild Een groot voordeel en gemak voor iedere overall-drager. 0 Prettiger werken. Meer bewe gingsvrijheid door de zeer ge raffineerde snit van het jasje, (ook met rugplooien).

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 14