Natuurzuivere Planta margarin daarom is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder OU (3® Sffl Al wat de natuur U geeft is volmaakt.j NATUURZUIVERE Gebruik daarvoor de ideale Douwe Egberts wandkoffie- moien, die verkrijgbaar is op 1500 punten, verpakt bij Douwe Egberts koffie en thee. De bijzondere kwaliteit van Douwe Egberts koffie komt volledig tot haar recht, als U deze koffie maalt direct voor het zetten. Tientallen adverteerders bewijzen u, door hun regelmatig adverteren in ons blad, dat daarin de weg ligt om uw omzet te vergroten. Modieus voor Aioeder en dochter! aan uw laars met Bata-laarsjes Bata-laarsjes beschermen beter en zijn mooier en modieuzer! i D 1NSDAG 2 2 NOVEMBER 19 5 5 Hebt U PLANTA nog niet gei nog niet geprobeerd, mevrouw? Haal dan nu een pakje en vergelijk. Direct valt het U op: PLANTA smaakt vol maakt zuiver. En omdat PLANTA puur natuur is, is ze ook veruit het gezondst! Hoe prettig, dat U zo ruimschoots kunt profiteren van al het goede uit de natuur: appelen, tomaten... planta! Ja, ook planta is volkomen natuurzuiver. Omdat ze louter en alleen is bereid uit de kostelijkste plantaardige vetten. Vandaar die zo geheel aparte smaak. Als U daarmee kennismaakt zegt U verrast: „Wonderlijk, dat margarine zó zuiver kan zijn. Voortaan altijd planta!" Zoveel smakelijker als de boterhammen worden door PLANTA, zoveel fijner is ook Uw verruk kelijke jus, Uw lekker doorbraden vlees. Uw mals doorstoofde groente. INKOOP Goud. zilver en juwelen tegen dagkoers. H. W DAMES KRUISSTRAAT 19 b. d Ridderstraat Haarlem Tel. 16910. heeft een nieuwe bustehouder van fantastische stof gecreëerd, bestaande uit Geef een practisch geschenk! Kies voor guur en koud weer een paar van die verrukkelijk warme Bata-laarsjes! 65% Dacron en 35% Egyptisch katoen Door ongekende soliditeit en onveranderlijke vormvastheid de ideale stof voor bustehouders, Vlug schoon, snel droog, onnodig te strijken. 1 Warm gevoerd bruin lederen laarsje met lichte, maar sterke zool van Poroflex. Bata laat u nooit in de kou staan ook niet wat de prijs betreft! 2 Modern laarsje uit soe pel lichtbruin leder geheel met warm bont gevoerd elegant en ideaal in najaar en winter. Voorlopig nog schaars en derhalve uitsluitend verwerkt in dit model (kort en lang) en in een speciaal model voor zware figuren. Prijzen vanaf f. 1 7.70 Iets heel bijzonders en dus verkrijgbaar 3 Prachtige kinderschoen voor najaar en winter met warme wollen voering. Let op die sierlijke en moderne modellen, op de vlotte lijn (in werkelijkheid nog véél en véél mooier dan op de foto!). Let ook op de prijs!Hartverwarmende Bata-laarsjes, die uw voeten warmte geven en uw gezond heid beschermen! de best gesorteerde corset-speclaalzaak Amsterdam Kalverstraat 136 Tel. 48178 Utrecht Oude Gracht 141 Tel. 11314 Haarlem Grote Houtstr. 10 Tel. 12053 Nijmegen Broerstraat 64 Tel. 20519 Breda Tilburg Ginnekenstraat 1 Tel. 7658 Heuvelstraat 49 Tel. 21098 m.35-36 16.95 40 filialen in Nederland.

IJmuider Courant | 1955 | | pagina 12