Grote parlementaire slag in de Franse Assemblée begonnen Weerbericht m Mollet speelt links tegen rechts uit, en omgekeerd Haarlems Dagblad Miljonair Sir Bernard Docker door BSA-groep ontslagen HAZENBERG Zijn echtgenote presenteerde een rekening van 80.000 aan japonnen Onder lawaai van Poujadisten en communisten Het woord is aan. Vliegtuig-misère voor president Sukarno Ondertekening huurcon tract met KLM uitgesteld Woensdag weer meer dan 100 doden in Algerije T erughoudend Negatief Staking dreigt in Coventry tegen robot-machines Wereld vierde verjaardag van koningin Elizabeth Twee doden bij botsing op zee bij Rio de Janeiro \WËm Speciaal deze zaterdag Russische protestnota in Washington Over spionagetunnel in Berlijn PATISSERIE DEKKERS Veel bewolking, weinig regen Weerrapport 70e JAARGANG No 275 VRIJDAG 1 JUNI 1956 301e JAARGANG No 120 Kennemerlaan 186, 1| muiden. Tel. A dm. 5437, na 5 uui voor klachten bezorging 6450. Ielei. Hedaetie 5389, na 5 uur: 5080 (K. 2550), Meervlietstraat 80 (alleen redactie). Haarlem: Grote Houtstraat 93 alle afdelingen 15295 Advertentietarieven op aanvr. bij de Admin. IJmuider Courant EDITIE VOOR VELSEN-IJMUIDEN EN BEVERWIJK EN OMGEVING, VAN Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V., Grote Houtstraat 93, Haarlem. Verschijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feestdagen. Abonnement p. week 50 ct., p. kwartaal 6,50, franco p. post 7,—. Losse nrs. 12 ct. Giro rekening 273107 ten name v. Haarl. Dagblad Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Koningin Elizabeth van Engeland heeft donderdag te paard, in scharlaken tuniek en met een witgepluimde hoed, de wacht geïnspecteerd tijdens de tra ditionele plechtigheid van de „Trooping the colour" ter gelegenheid van haar verjaardag. Er waren strenge veilig heidsmaatregelen getroffen met het oog op geruchten, dat Cyprische terroristen voornemens zijn aanslagen te plegen op vooraanstaande Britten als wraakne ming voor de terechtstelling van twee verzetslieden op Cyprus. Bij de foto: koningin Elizabeth op weg naar de parade. Achter haar rijden de hertog van Edinburgh en de hertog van Gloucester. DJAKARTA (ANP) Uit betrouwbare bron is in Djakarta vernomen dat de on dertekening van het contract voor het huren van een KLM-Constellation waarmee president Sukarno van Indonesië van Canada naar Europa en vandaar naar Indonesië zou vliegen donderdagmiddag op het laatste ogenblik is uitgesteld. Van Indonesische zijde zou gevraagd zijn om uitstel tot zaterdag. De KLM-vertegen- woordiger liet de beslissing over aan zijn hoofdkantoor in Den Haag. De berichten over het huren van het KLM-vliegtuig voor de verdere reis van president Sukarno hebben in Djakarta op zien gebaard. Waarnemers vragen zich af of Sukarno zijn toestemming zal geven, ge zien de huidige verhoudingen tussen Indo nesië en Nederland. Het vier-motorige Nederlandse vliegtuig zou voorzien moe ten worden van de Indonesische kleuren, rood-wit, en het kenteken van de Indone sische luchtvaartmaatschappij „Garuda". De huurtijd zou dertig dagen bedragen. Het zou op 6 juni uit Nederland naar Canada moeten vertrekken. Luchtvaart autoriteiten vrezen, dat het zeer moeilijk, zo niet onmogelijk zal zijn bijtijds een an der vliegtuig te huren. De „Scandinavian Airlines System" en de „Trans Canadian Airlines" hebben verklaard, dat zij geen vliegtuig beschikbaar hebben. Het onafhankelijke blad „Times of In donesia" verklaarde donderdag in commen taar op aanvallen op de regering, dat de Indonesiërs hun „meningsverschil met de Nederlanders niet tot in het absurde moe ten drijven". Het nationalistische blad „Indonesian Observer" schreef, dat bepaal de kringen die graag met modder naar de regering gooien, geprobeerd hebben het be sluit belachelijk te maken. In hun domheid verwarren deze mensen het politieke be sluit om de Indonesisch-Nederlandse ver dragen op te zeggen met de praktische overweging, dat de KLM de enige lucht vaartmaatschappij van goede naam is, die het Indonesische verzoek om een vliegtuig te kunnen huren niet heeft afgeslagen, al dus de „Observer". Sukarno zal op 9 juni uit Canada ver trekken voor officiële bezoeken aan West- Duitsland, Zwitserland en Italië. Naar United Press uit Djakarta meldt, zal een functionaris van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Garuda naar Euro pa vliegen om een niet-Nederlands vlieg tuig te charteren. ADVERTENTIE BARTELIORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 FERD. B0LSTR 48 A'DAM TEL 717162 Suède Damesjasjes in kleuren 110.- ALGIERS (Reuter). Een patrouille van vier Franse soldaten is donderdagavond ten zuidoosten van Algiers, door veertig op standelingen overvallen. Drie soldaten wer den door de rebellen meegevoerd. De vier de ontsnapte. Volgens Franse militaire be richten zijn woensdag in een serie gevech ten in Algerije 106 opstandelingen gedood. Het internationaal Verbond van Vrije Vakverenigingen (IVVV) heeft bij de Franse regering geprotesteerd tegen arre staties van vakbondsleiders in Algerije. Het eist hun vrijlating en eerbiediging van de vrijheid van vakvereniging. (Van onze correspondent in Londen) De Engelse multi-miljonair en indus trieel Sir Bernard Docker, wiens opzichtige echtgenote Norah, die oorspronkelijk als verkoopster achter de toonbank heeft ge staan, in gouden Daimlers placht rond te rijden, is door zijn mede-commissarissen met een geringe meerderheid van stemmen verwijderd als hoofd van een belangrijke groep industriële ondernemingen. Dit be sluit kwam als een schok voor de Londense city. In januari 1953 werd Sir Bernard reeds gedwongen de raad van commissaris sen van de Midland Bank te verlaten. Docker was president-commissaris en be drijfsdirecteur van de BSA, de Birming ham Small Arms Company, die een aantal andere maatschappijen, waaronder de Daimler-automobielenfabriek, controleert. Docker heeft een verklaring afgelegd volgens welke zijn ontslag het gevolg is van verschil van inzicht van persoonlijke aard, dat de stabiliteit van de onderneming onaangetast laat. Met de gouden, van bin nen met zebrahuis beklede Daimlers van zijn vrouw zij had er drie is het nu afgelopen. Het waren trouwens niet haar eigen auto's, zoals donderdag onthuld werd, maar het eigendom van de BSA. Zij (Van onze correspondent in Parijs) De grote parlementaire slag is begonnen. Tot diep in de nacht is gisteren in de Franse Assemblée Nationale gedebatteerd over de stituatie in Noord-Afrika, het belangrijkste onderdeel van de politiek van het kabinet-Mollet, die de komende dagen in zijn geheel de revue zal passeren. Het woord is gisteren aan de aanklagers geweest. De rechtse parlementsleden, die de Franse politiek in Tunesië en Marokko over de hekel haalden en de communisten en hun medereizigers, die het beleid in Algerije aanvielen. Deze heide aanvallen waren te voorzien. Zij brengen voorlopig het leven van het kabinet-Mollet niet in gevaar. Want nu Mollet tenslotte besloten heeft niet een tweede investituur van zijn kabinet te vragen, maar steeds bij de afzonderlijke onderwerpen de kwestie van vertrouwen te stellen, kan hij er vermoedelijk op rekenen steeds weer met ruilmeerderheden de veilige haven binnen te zeilen. Als de rechtervleugel tegen het beleid in Tunesië en Marokko stemt, dan zullen de communisten hem daarop wel steunen. Wanneer de communisten, zoals nu waarschijnlijk lijkt, hem afvallen op de Algerijnse politiek, dan is bijstand van rechts verzekerd. Vanavond zal Mollet zijn bijdrage leveren aan het debat, waarin gisteren reeds een paar hartstochtelijke momenten voorkwamen, met name de wedstrijd in het lawaai maken met lessenaars tussen Poujadisten en communisten. De aanval op het beleid in Tunesië en Marokko, die voornamelijk van de sociaal republikeinen, de MRP, de onafhankelijken en de Poujadisten kwam, gold in wezen de toegevendheid van de Franse regering tegenover de regimes van Bourguiba en de Marokkaanse sultan, die volgens de woord voerders doende zijn de hun toegezegde onafhankelijkheid te verwezenlijken, voor dat de nieuwe verhouding tot Frankrijk is vastgelegd. Men vreest, dat de buurlanden van Algerije de Franse positie aldaar ern stig bedreigen. De Poujadist Dides, ge wezen commissaris van politie en bekend uit het „iekken-proces" sprak enige malen van landverraad. In ruil daarvoor riepen de communisten „moordenaar", sloegen met deksels van hun lessenaars en begon nen aanstalten tc maken de Poujadistische afgevaardigde in zijn kraag te vatten. De Poujadisten kregen overigens gelegenheid tot revanche, toen de progressieve afge vaardigde Cot er bij Mollet op aandrong het verzoeningsvoorstel van premier Neh- roe van India te aanvaarden. Hij eiste onderhandelingen en de erkenning van dc Algerijnse nationale persoonlijkheid. Met grote belangstelling werd de rede voering van de communist Duclos tege moet gezien. Duclos hield een tamelijk ge matigde rede, totdat hij over de hinder laag in Palestro begon, waarbij een Franse patrouille werd uitgemoord. „Frankrijk", zei hij, „kan niet gedogen, dat zijn kinde ren worden opgeofferd in een oorlog, die strijdig is met het nationale belang". Dat was een voorteken, dat de communisten dinsdag wel eens zouden kunnen besluiten hun stilzwijgend fiat aan de Algerijnse politiek van Mollet op te zeggen. Mollet zal vanavond zelf het woord voe ren over de Algerijnse politiek, omdat mi nister Lacoste door een lichte ongesteld heid tijdelijk buiten gevecht is geraakt. Algemeen wordt verlangd, dat Mollet zich zal uitspreken over de grote lijnen van de politieke oplossing, die Frankrijk voor Al gerije in petto heeft. Dat is niet zo een voudig. Weliswaar is zijn positie iets ver gemakkelijkt, doordat de bijeenkomst van de nationale raad van de socialistische partij van het weekeinde naar de tiende juni is verschoven, waarmee hij een kleine overwinning heeft behaald op de ongedul- digen in eigen partij en bovendien het centrale comité van de communistische partij de kans ontneemt maandag een blik in de socialistische kaarten te werpen. Er is echter een diepere oorzaak voor Mollet's weigering zich al te duidelijk over de vormen van een nieuw statuut voor Al gerije uit te spreken. Deze ligt minder in de officiële bewering, dat men de rebellen geen vaste grond onder de voeten wil geven, als in de tegenstrijdige wensen van degenen, die Mollet nu nog steunen. De rechterzijde gaat akkoord met de huidige militaire actie in Algerije in de hoop, dat er géén liberale oplossing op zal hoeven te volgen. De socialisten leggen zich gro tendeels met bloedend hart bij de pacifi catie-campagne neer in de overtuiging, dat hun partijgenoten in het kabinet wél een liberale politiek voorbereiden. Vandaar Mollet's terughoudendheid. Schept hij voor de rechter vleugel een aanvaardbaar poli tiek program, dan zijn zijn dagen als secre taris-generaal van zijn eigen partij geteld. Komt hij aan de werkelijke wensen van de socialisten openlijk tegemoet, dan verliest hij de steun van rechts en wordt in de volksfront-hoek gedrongen. In socialistische kringen wordt ver nomen, dat Mollet derhalve vanavond vooral zal zeggen, wat hij niét wil. Alge rije mag geen onafhankelijke staat wor den, maar mag ook geen Franse provincie COVENTRY (Reuter) Britse vak bondsfunctionarissen hebben te Coventry besloten hun vakbonden te vragen onmid dellijk een staking af te kondigen bij de „Standard Motor" maatschappij, waar 2,640 arbeiders als gevolg van automatise ring in de fabriek van tractoren zullen worden ontslagen. Kortgeleden hebben alle 12.000 arbei ders van de „Standard Motor Company" gestaakt. Zij eisten werktijdverkorting in plaats van ontslag. De staking werd afge last, nadat de directie had toegezed duizend man, die voor afvloeiing in aanmerking kwamen, niet te zullen ontslaan door hen naar de automobielenfabriek over te plaatsen en daar een werkweek van vier dagen in te voeren. Het arbeidsgeschil bij de „Standard Motor" heeft in Groot-Brittannië het vraagstuk der automatisering in volle om- rang aan de orde gesteld. Zowel regerings- als vakbondsleiders- zijn zich ervan bewust dat aan het in gebruik nemen van robot machines niet valt te ontkomen, indien Groot-Brittannië zijn plaats als industriële mogendheid wil behouden. Beide partijen wensen echter te voorkomen, dat werk loosheid volgt in het kielzog der automati sering. In de Britse bladen vormen de ont slagen bij Standard Motors het belangrijk ste nieuws. Volgens de Daily Sketch wordt verwacht, dat in de komende drie jaar in Groot-Brittannië een tot twee miljoen men sen zullen moeten omzien naar een andere betrekking, als gevolg van de automatise ring. blijven. Het gaat er om een constitutionele formule te vinden, die aan de Europese en mohammedaanse gemeenschap in Alge rije gelijke rechten en gedeelde politieke verantwoordelijkheid verschaft, zonder dat de banden tussen Frankrijk en Algerije verbroken worden. Een formule, die weinig licht werpt op wat er eigenlijk zal ge beuren. Dat was de oogst van de eerste dag van het grote debat, dat vermoedelijk nog wel spannende momenten tegemoet zal gaan. Mendès-France, die dit debat met zijn af treden uitlokte, heeft nog niet gesproken. Hij zal dit waarschijnlijk alleen doen, wanneer zijn aftreden wordt aangevallen. Er is nog wel meer stof voor verhitte de batten. De wapenleveranties aan de Ara bische landen bijvoorbeeld zullen Pineau een benauwd uurtje kunnen bezorgen. Maar de algemene indruk blijft, dat het kabinet-Mollet zowel de afzonderlijke ver trouwenskwesties als de slotstemming zal overleven. Tenzij men, per abuis, met de ruilmeerderheden in de knoop zal raken. LONDEN (Reuter/AFP). - De Britse minister van Buitenlandse Zaken, Selwyn LJoyd, heeft donderdagavond in Londen ter gelegenheid van de officiële verjaardag van koningin Elizabeth van Engeland een diner aangeboden aan zeventig ambassa deurs en gezanten van landen die diplo matieke betrekkingen met Groot-Brittan nië onderhouden. De receptie die de Britse gouverneur van Cyprus, Sir John Harding, gegeven heeft, is ongestoord verlopen. Er waren vijfhon derd gasten, voor het merendeel Britten, Turks-Cyprioten en Armeniërs. De Grieks- Cyprioten bleven weg, evenals de Griekse consul. De gasten moesten bij de deur hun revolvers afgeven. Leden van het Griekse kabinet en oppo sitieleiders hebben een receptie, die op de Britse ambassade te Athene werd gegeven, geboycot. Premier Boelganin, partijsecretaris Kroesjtsjev en de ministers Molotov en Malenkov hebben in Moskou de receptie bezocht die gegeven werd door de Britse ambassadeur, Sir William Hayter. Premier Tsjoe En Lai van communistisch China heeft op een receptie van de Britse zaakgelastigde in Peking een dronk uitge bracht op de gezondheid van koningin Elizabeth en het geluk van het Britse volk. Volgens de correspondent in Peking van de „Daily Express" heeft Tsjoe En Lai zich bereid verklaard Groot-Brittannië te be zoeken. reed ermee, om reclame voor de firma te maken. In deze tijd, waarin door de regering versobering nog steeds als deugd wordt aangeprezen, namen velen aanstoot aan het gedrag van de Dockers. Zij behoorden echter geenszins tot de zogenaamde ex clusieve kringen, waar zij wegens hun on conventionele gedrag juist geschuwd wer den. Zij nodigden mijnwerkers uit op hun jacht en gaven grote feesten voor de ar beiders van hun ondernemingen. De bui tensporige uitgaven van de Dockers vorm den bij de BSA een van de hoofdpunten van de critiek, met name een rekening van achtduizend pond tachtigduizend gulden voor japonnen en bontmantels voor lady Docker, die zij had gedragen op een Daimler-show in Parijs. Sir Bernard Docker was sinds 1938 pre sident-commissaris van de BSA, die aller lei artikelen vervaardigt van geweren tot fietsen. De achtergrond van het conflict is de inflatie en de krediet-beperking. De winsten van de BSA vielen in het afge lopen jaar met 214 duizend pond sterling terug, maar bedroegen toch altijd nog 2,8 miljoen pond. Docker bezit honderdduizend aandelen van de BSA en zal nu waar schijnlijk een aandeelhoudersvergadering bijeenroepen om zich te verdedigen. Het ontslag van Sir Bernard Docker is er een symptoom van, dat de schijnwel vaart in Engeland niet veel langer kan voortduren. De Britten moeten bij hun export niet alleen het hoofd bieden aan de traditionele concurrentie van Duits land, de Verenigde Staten en Japan, maar in de naaste toekomst ook ernstig reke ning houden met de Sovjet-Unie en andere landen achter het ijzeren gordijn, met name Tsjechoslowakije. Waarschuwing Automatisering, zoals bij de Standard automobielfabrieken ingevoerd, is een van de middelen om de Britse industrie te redden. Aan de ene kant van de schaal wordt de buitensporige miljonair Docker aan de kant gezet, aan de andere ver liezen 2600 arbeiders hun betrekking bij de Standard-fabrieken. McMillan, de kanselier van de schatkist, waarschuwde donderdag dat het bestaan van de arbeiders op het spel staat, zolang geen einde wordt gemaakt aan de ruïneren de spiraal van lonen en prijzen. De curve der werkloosheid, die anders in dit deel van het seizoen daalt, vertoont thans een stijging. De krediet-beperking begint zich te doen gevoelen door afneming van de produktie van luxe-goederen zoals auto's ijskasten en televisie-toestellen. RIO DE JANEIRO, (United Press) Het 22.600 ton metende passagiersschip „Alcan tara' is voor de kust van Capre Rio in botsing gekomen met een vissersvaartuig. Volgens de eerste berichten zijn twee per sonen hierbij om het leven gekomen. Uit de berichten kon niet worden opge maakt of de slachtoffers opvarenden waren van het vissersvaartuig dan wel van de „Al cantara". De „Alcantara" werd beschadigd maar was in staat op eigen kracht door te varen naar Rio de Janeiro. Chef van Sovjet-missie in Japan beschuldigd De chef van de Russische missie in Tokio, Sergei Titsjvinski,- is een hoogge plaatste spion, vermomd als diplomaat, zo heeft de voormalige leider van de Rus sische spionnagedienstin Japan, Rastvorov, die twee jaar geleden naar de Verenigde Staten uitweek, onlangs verklaard voor een subcommissie van de Amerikaanse Senaat. Volgens Rastvorov moet Titsj- vinskv een nieuw net van spionnen in Ja pan vestigen en het contact met de Japan se communistische partij herstellen. DIT NUMMER BESTAAT UIT VEERTIEN PAGINA'S Anonymus: Wie zich laat voorstaan op zijn nederigheid, heeft het toppunt der hoovaardij bereikt. ADVERTENTIE SLAGROOMSOEZEN met aardbeien 25 ct. per stuk 1e klas Banketbakkerij CENTRUM GALERIJ - TELEFOON 6479 MOSKOU/WASHINGTON (Reuter/AFP) —De Sovjet-Unie heeft de Amerikaanse regering verzocht een onderzoek in te stel len, naar de spionnagetunnel tussen Oost en West-Berlijn en de schuldigen te straf fen. De tunnel werd op 22 april door Sov jet-troepen ontdekt. De Russen menen, dat hij door Amerikanen gegraven is om tele foonlijnen van de Russische bezetting in Oost-Berlijn af te kunnen tappen. De Amerikaanse autoriteiten in Duitsland heb ben de Sovjet-bevelhebber enige weken geleden in antwoord op een protestnota meegedeeld, dat zij de kwestie aan Wash ington hadden gerapporteerd. Het Amerikaanse departement van Bui tenlandse Zaken heeft er zijn verwonde ring over uitgesproken dat de Sovjet-Unie langs diplomatieke weg tegen het aanleg gen van deze tunnel heeft geprotesteerd. In een verklaring van het Amerikaanse departement wordt gezegd: „De regering van de Verenigde Staten had deze zaak als een plaatselijke kwestie beschouwd. Zodra de volledige tekst van de Russische nota ontvangen is, zal deze zorgvuldig bestu deerd worden". ADVERTENTIE CENTRUM GALERIJ - TEL. 4302 Als reclame bieden wij u een speciaal Frans gebakje PAR IJ SE FLANNEN een combinatie van aardbeien met slagroom van 27 voor 20 ct. p. st. Alleen en alleen roomboter. Spaart onze kassabons. Het K.N.M.I. deelt mede: Na in de afge lopen nacht in het oosten van het land nog wat regen gebracht te hebben, is de storing die donderdag het weer beïnvloedde over Duitsland in oostelijke richting weggetrok ken. Een krachtig hogedrukgebied, waar van de kern ten westen van Portugal ligt, breidde zich langzaam over Frankrijk uit. In ons land draaide de wind daardoor naar het noordwesten met het gevolg dat iets drogere lucht, waarin opklaringen voor kwamen, ons land binnenstroomde. Van de oceaan bereikte een storing Schotland1. Te gelijk daarmee stroomden nieuwe hoeveel heden vochtige lucht de Britse eilanden binnen. Deze lucht zal de komende 24 uur over ons land stromen, waarbij er tijdelijk veel bewolking zal zijn. Regen van beteke nis wordt echter niet verwacht. In de tem peratuur zal niet veel verandering komen. (van hedenmorgen 7 uur) Weers- toestand Een wolkbreuk heeft dezer dagen de Dison in het Belgische stadje Verviers uit zijn kademuren doen breken. Een kolkende watermassa stroomde door de straten, alles wat niet muurvast stond met zich meesleurend. Vier inwoners van Vervièrs verloren tengevolge van de overstroming het leven; de materiële schade aan gebouwen, telefoonlijnen, geparkeerde auto's, enz. is nog niet te schatten. Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Rome Ajaccio licht bew. nevel regenbui half bew. regen regen regen zwaar bew. licht bew. zwaar bew. half bew. onbewolkt zwaar bew. geheel bew. zwaar bew. zwaar bew. licht bew. half bew. regen licht bew. regenbui wind richting maxim. temp. gisteren Neerslag ln mm. z 21 0 z 14 2 nw 21 0,1 wzw 17 6 wnw 22 0,1 w 15 0,1 n-w 21 1 w 16 6 wnw 18 2 windst. 21 13 nw 20 0 w 31 2 wzw 21 11 nnw 24 0 w 20 1 ozo 21 0 O 23 1 wzw 26 0 windst. 27 3 ozo 27 2 w 21 7 temp. 7 uur Den Helder half bew. kr. nw 12 0,1 Ypenburg half bew. zw. w 11 0,2 Vlissingen zwaar bew. zw. nw 11 0,5 Eelde licht bew. iiw 10 5 De Bilt geheel bew. wnw 11 2 Twente half bew. nw 10 2 Eindhoven geheel bew. wnw 10 4 Vlv. Z.-Limb. geheel bew. wnw 10 7 Neerslag laatste 24 uur. OVERWEGEND DROOG Verwachting, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van vrij dagavond tot zaterdagavond, opge maakt om 11.15 uur: Overwegend droog weer met af en toe zon. Zwakke tot matige, later nu en dan vrij krachtige wind tussen noord west en zuidwest. Dezelfde of iets hogere temperaturen. 2 juni Zon op 4.27 uur, onder 20.53 uur. Maan op 1.01 uur, onder 14.29 uur. Maanstanden 1 juni 20.13 uur: laatste kwartier 8 juni 22.29 uur: nieuwe maan 15 juni 12.56 uur: eerste kwartier Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 2 juni Hoog water: 9.33 en 22.03 uur. n Laag water: 4.46 en 17.17 uur. -^OCQUOOOOOOCOCOOCOOOOGOOOOOGOOÜOGCXXXJOOOCÖOOOOOOOOOOOOO

IJmuider Courant | 1956 | | pagina 1