Perzisch keizerlijk paar met grote praal in Moskou ontvangen „De draad is niet afgebroken" Annie" heeft een tweeling Haarlems Dagblad Cyprische verzetslieden plegen moordaanslag op Britse rechter HOGE GASTEN_ IN HET KREMLIN^ duwmslLuwL/ De kabinetsformatie Overleg tussen dr. Drees en vijf fractie leiders wordt deze week voortgezet Het woord is aan. Bernard Shaw veroordeelde reeds zes Cyprioten tot de doodstraf HET WEER: Wisselend bewolkt Sedert 1928 zag Moskou geen regerend vorst Sjepilov in Libanon Westduitse ambassadeur in Moskou protesteert Musserts gebeente niet weggehaald Grafschenners hebben zich vergist Nationalisatie van huurwoningen Amerikaanse basis op IJsland op losse schroeven Aanvraag voor rijbewijs onjuist ingevuld Eredoctoraat verleend aan minister S. L. Mansholt Harmonieuze aanpassing aan automatisering 70e JAARGANG No 296 Kennemerlaan 186, IJmuiden. Tel. Adm. 5437, na 5 uur voor klachten bezorging 6450. Telef. Redactie 5389. Haarlem: Grote Houtstraat 93 alle afdelingen Tel. 15295°. Advertentie tarieven op aanvraag bij de Administratie. Wnd. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks DINSDAG 26 JUNI 1956 IJmuider Courant EDITIE VOOR VELSEN-IJMUIDEN EN BEVERWIJK EN OMGEVING, VAN OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 301e JAARGANG No 141 Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V., Grote Houtstraat 93, Haarlem. Versóhijnt dagelijks, behalve op zon- en feestdagen. Abonnement p. week 50 ct., p. kwartaal 6,50, franco p. post 7,—. Losse nrs. 12 ct. Giro rekening 273107 ten name v. Haarl. Dagblad Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman MOSKOU (United Press en Reuter) De sjah van Perzië is maandag met zjjn echtgenote, keizerin Soraya, op de centrale luchthaven van Moskou geland voor een officieel bezoek van twee weken aan de Sovjet-Unie. De regering in Moskou heeft kennelijk moeite noch kosten gespaard om er een indrukwekkende ontvangst van te maken. De sjah en zjjn gemalin kwamen in een toestel van het type IL-14, dat de Russische regering te hunner beschikking had gesteld, uit Bakoe naar Moskou gevlogen. Bij nadering van de luchthaven vlogen 12 Russische straaljagers van het type MIG-17 de sjah tegemoet en vormden vervolgens een escorte. Na het vliegtuig verlaten te hebben, in specteerde de sjah, die gekleed was in het lichtblauwe uniform van opperbevelhebber van het Perzische leger, een erewacht van 120 leden van het Moskouse garnizoen. Ter verwelkoming waren behalve de vele diplomaten en hooggeplaatste Russische functionarissen ook president Klimenti Worosjilov en premier Nikolai Boelganin aanwezig. In tegenstelling tot de diplo maten droegen Worosjilov en Boelganin de normale donkere colbertcostuums, welke zij op officiële gelegenheden plegen te dragen. Het is voor de eerste maal sinds 1928, dat een regerend vorst een bezoek aan de Rus sische hoofdstad brengt. In dat jaar kwam namelijk koning Amanulla van Afghani stan voor een bezoek in Moskou. De sjah werd ontvangen met een praal, welke tot nog toe niet is gezien bij de aan komst van een buitenlandse gast in de Sovjet-Unie. Nadat de sjah de erewacht had geïnspec teerd, zei president Worosjilov onder meer: ,,Uw bezoek zal u in de gelegenheid stellen te zien, dat ons volk oprecht verlangt naar vriendschappelijke, goede nabuurbetrek kingen met Perzië." De gasten en de Russische leiders reden daarop in open auto's naar het Kremlin. Zij werden door duizenden mensen langs de route toegejuicht. De sjah en zijn echtgenote logeren in een speciale afdeling in het Kremlin. Zij heb ben met hun gevolg twintig kamers tot hun beschikking. Men gelooft, dat dit de eerste maal sedert de Russische revolutie is, dat het Kremlin gebruikt wordt voor het onderbrengen van buitenlandse gasten. Het koninklijk paar zal bijna drie weken in de Sovjet-Unie verblijven. De „Pravda," het blad van de communis tische partij, schreef maandag in een hoofdartikel, dat naast een foto van de sjah en koningin Soraya was afgedrukt, dat de Sovjet-Unie van mening is, dat het Per zische lidmaatschap van het verdrag van Bagdad „niet in overeenstemming is met de taak om de vriendschappelijke banden tussen de Sovjet-Unie en Perzië te ver stevigen." Ook in gewoonlijk welingelichte kringen te Moskou is meegedeeld dat de Sovjet leiders overwegen, bij verkiezingen voor plaatselijke raden de kiezers de keuze te geven uit verschillende kandidaten. In de Sovjet-pers zijn de laatste tijd artikelen verschenen, waarin werd aange drongen op grotere verantwoordelijkheid bij het werk van de opperste en de plaat selijke Sovjets. BEIROET (A.F.P.) De Russische minister van Buitenlandse Zaken, Sjepilov, is maandag, na zijn bezoek aan Syrië, in Libanon aangekomen. Sjepilov verklaarde, dat de volken van Libanon en de Sovjet-Unie sedert lange tijd door een oprechte vriendschap worden verbonden. „Het Russische volk heeft steeds met sympathie en begrip de strijd van het Libanese volk voor zijn vrijheid en onafhankelijkheid gevolgd. Het Russische volk waardeert hogelijk de diensten die het Libanese volk heeft bewezen voor de ver sterking van de vrede en in de strijd van de Arabische landen tegen het agressieve verdrag van Bagdad," aldus de Russische minister. Een communiqué, dat maandagavond na De verwelkoming van de Sjah door maarschalk Boelganin op het vliegveld van Moskou. de besprekingen tussen Sjepilov en de Syrische regering werd uitgegeven, was vrijwel identiek aan het communiqué, dat na de besprekingen met de Egyptische regering te Cairo werd gepubliceerd. Men vindt in het Syriseh-Russische com muniqué dezelfde formules aangaande ,,de eenvormigheid van standpunten ten aan zien van de besproken kwesties, de ont wikkeling van de samenwerking tussen beide landen in het belang van de vrede, de bevestiging van de goede betrekkingen, gegrond op de beginselen van de conferen tie van Bandoeng en het handvest van de U.N.O." Er- is ook niet gerept over de kwesties Palestina en Algerië, hoewel men deze van Syrische zijde van groot belang acht. Nader verneemt United Press, dat Syrië en Rusland zijn overeengekomen, een nieuw handelsverdrag te sluiten. Door deze economische overeenkomst zal de commerciële uitwisseling tussen beide landen worden uitgebreid, aldus de Syri sche minister van Economische Zaken, Kallas. Vorig jaar werd een handels- en betalingsakkoord getekend tussen Syrië en de Sovjet-Unie. „Invasie" van ambassade BONN (United Press) De Westduitse ambassadeur in Moskou, dr. Wilhelm Haas, heeft heftig geprotesteerd tegen een Rus sische politie-,.invasie" van de Westduitse ambassade te Moskou op 19 juni. Een groep Russische politiemannen drong toen de ambassade binnen en arresteerde twee mannen die zich Duitse burgers noemden. De mannen hadden de ambassade even tevoren betreden. De portier van de am bassade, een Rus, had de politiemannen geholpen bij de arrestatie. De Westduitse ambassadeur diende zijn protest mondeling in bij Wladimir Semjo- nof, de Russisohe plaatsvervangende minis ter van Buitenlandse Zaken. Dr. Haas zei het incident als een schen ding van de internationaal erkende on schendbaarheid van buitenlandse diploma tieke missies te beschouwen. De ambassa deur vroeg herhaling te voorkomen en de schuldigen te straffen. Tevens protesteerde hij tegen „de Russische druk op mensen die de Westduitse ambassade willen be zoeken, waardoor het aantal bezoekers tot een minimum is teruggelopen. ADVERTENTIE BARTELJORISSTR. HAARLEM - IEL. 13439 FERD B0LSTR. 48 ADAM - TEL 717162 EXCLUSIEVE REGENKLEDING 'S-GRAVENHAGE Maandagavond is in het ministerie van Algemene Zaken de tweede bespreking gehouden tussen de kabinetsformateur, dr. Drees, en de leiders van de vijf grote Tweede Kamerfracties. Aan deze bespreking namen deel mr. Burger van de P.v.d.A., prof. Romme van de K.V.P., prof. Zijlstra van de A.R., drs. Korthals van de V.V.D. (prof Oud leidt in Stockholm de jaarlijkse conferentie van de Internationale Vereniging van Gemeenten) en de heer Tilanus van de C.H.U. Na deze tweede bespreking, die bijna twee uren duurde, is medegedeeld, dat „de draad niet is afgebroken" en dat het overleg op een nader te bepalen datum zal worden voortgezet. Het wordt inmiddels waarschijnlijk geacht, dat dr. Drees in de loop van vandaag besprekingen met andere politieke leiders zal voeren. Onze parlementaire redacteur tekent hierbij aan: Uit dit bericht omtrent de afloop van de gisteravond door de formateur met de vijf fractievoorzitters gevoerde besprekingen valt op te maken dat dr. Drees nog een kans aanwezig ziet om eventueel overeen stemming te bereiken op de twee hoofd punten waarmee hij zich thans in de eerste plaats bezig houdt, te weten dat van de defensieuitgaven en dat van de huurver hoging. Het laatste schijnt grotere moei lijkheden op te leveren dan het eerste. Het is waarschijnlijk dat, ook met betrekking tot het defensieprobleem, tussen nu en donderdag of vrijdag de formateur nader het oor te luisteren zal leggen bij een of meer deskundigen. In hoofdzaak echter gaat de gedachte uit naar raadpleging van deskundigen op het gebied van de woning bouw en de daarmee samenhangende huur- vraagstukken In dat opzicht zit men namelijk nog met een heel moeilijke puzzel, maar, nogmaals, de formateur heeft de moed niet opge geven om wellicht een oplossing te vinden. Nadat hij met enige deskundigen zal hebben gesproken, vooral ook om te trach ten tot sommige nadere concretiseringen De onbekenden, die in de nacht van zon dag 17 juni op de algemene begraafplaats in Den Haag het gebeente van Mussert meenden te hebben opgegraven, hebben niet het stoffelijk overschot van de voormalige leider van de N.S.B., doch dat van een on bekende meegenomen. Door een uitge breid onderzoek van de Haagse politie, waarvan een laboratoriumonderzoek een belangrijk onderdeel vormde, kwam vast te staan dat het gebeente van Mussert in het gezamenlijke graf is achtergebleven op een plaats welke onmiddellijk grensde aan de kuil, welke door de onbekenden werd gegraven. Het gebeente van Mussert is thans onder toezicht van de Haagse politie opgegraven en bevindt zich nu op het hoofdbureau van politie. Het staat nog niet vast wat er met het stoffelijk overschot zal gebeuren. Het moet niet uitgesloten worden geacht dat het ter beschikking van de familie zal worden ge steld. In de omstandigheden, welke aan vankelijk aanleiding waren om een soort gelijk verzoek van de familie af te wijzen, is door de gebeurtenissen van vorige week verandering gekomen. De afwijzing werd namelijk gemotiveerd door twee factoren, namelijk het ontbreken van zekerheid om trent de identiteit van het stoffelijk over schot van Mussert en het onvermijdelijke verstoren van de grafrust. Beide factoren zijn nu, zo verklaart men van de zijde van de politie, komen te vervallen. Onzekerheid bestaat omtrent de vraag of de onbekenden, die in de nacht van 16 op 17 juni op de begraafplaats een kuil hebben gegraven, het stoffelijk over schot van een onbekende hebben meege nomen of dat zij, hun vergissing bemer kend, onverrichterzake zijn vertrokken. Het is mogelijk dat zij na het vinden van een der stoffelijke overschotten aan de hand van gegevens waarover zij beschik ten tot de conclusie zijn gekomen dat dit niet het gebeente van Mussert kon zijn. Het is niet mogelijk na te gaan of uit het ge zamenlijke graf een der stoffelijke over schotten is weggenomen, en zo ja van wie. LONDEN (Reuter) De Britse Labour- partij heeft in een politieke verklaring, die in oktober zal worden voorgelegd aan het jaarlijkse partijcongres, de nationalisatie van zes miljoen huurwoningén voorgesteld. Als reden hiervoor geeft zij, dat de con servatieve regering in gebreke zou zijn ge bleven om huiseigenaars met subsidies over te halen hun huizenbezit in goede staat te houden of te moderniseren. Nationalisatie acht de partij de enige manier om te ver zekeren dat iedereen voldoende woon ruimte tegen billijke huurprijzen krijgt. Als het plan uitgevoerd zou worden, zou meer dan de helft van alle huizen en flats in Engeland eigendom van de gemeen schap worden. REYKJAVIK (United Press en Reuter) De partijen, die voorstanders zijn van ëen heengaan van de Amerikanen op IJsland, hebben zoveel stemmen gekregen, dat de mogelijkheid bestaat, dat zij de absolute parlementire meerderheid zullen hebben als het op een stemming aankomt over de NAVO-basis. Daaruit zou volgen, dat de Amerikaanse luchtmacht-basis op het eiland het veld zou moeten ruimen. Volgens de uitslagen van de IJslandse verkiezingen zal het parlement er als voligt uitzien: Onafhankelijken 19 zetels (pro- NAVO); progress-ieven 17 zetels (anti- NAVO)sociaal-democraten 8 zetels (on zeker); volksalliantie 8 zetels (arati-NAVO). De stemmen werden in de volgende ver houding uitgebracht: onafhankelijken 42.4 procent, progressieven 15.6 procent, soc. democraten 18.3 procent, volksalliantie 19,2 procent, nat. protectie 4,5 procent. De uitgebrachte stemtotalen lijken niet in directe verhouding tot de veroverde ze tels te staan. Dit is een gevolg van het ijs- landse kiesstelsel. 41 zetels warden ver deeld naar evenredigheid. Een verdere 11 zetels worden toegewezen volgens een in gewikkeld stelsel dat erop is gericht een zo gelijkmatig mogelijke verdeling der ze tels te verkrijgen. DIT NUMMER BESTAAT UIT TIEN PAGINA'S Albert Guinon: Logica klinkt vaak zo verrassend origineel, omdat zij de oren van onlogisch denkende mensen be reikt. De vertegenwoordiger H. M. te Alkmaar is door de Alkmaarse rechtbank veroor deeld tot een boete van f 300. M. had opzettelijk een geneeskundige verklaring ter verkrijging van een rijbe wijs foutief ingevuld door te verklaren, dat hij nog over beide ogen beschikte, hoewel hij slechts met één oog kan zien. Enkele maanden geleden had hij als autobestuur der een verkeersongeval veroorzaakt. Toen kwam de onjuiste invulling van de verkla ring aan het licht. De officier van Justitie had veertien dagen geleden tegen M. een maand hech tenis en twee jaar intrekking van het rij bewijs geëist. 99 Alsof het heel gewoon is staan daar opeens een piepjonge metrie en een piepjonge hengst naast het goede paard „Annie" van de landbouwer A, van der Pas te Berkel-Enschot. Maar een veulen-tweeling is een zeldzaam verschijnsel en de deskundigen verwonderen zich over de gaafheid en de gezondheid der beide exemplaren. Zij huppelen iedere dag ach ter moeder Annie aan de wei in en toen het camera-oog op hen gericht werd stonden zij juist in alle gemoedsrust te be raadslagen bij de tepel. te komen, zal er vermoedelijk wederom een bijeenkomst tussen hem en de vijf fractie voorzitters gehouden worden. Dit is in geen geval vóór donderdag te verwachten. Defensieuitgaven Van andere zijde vernemen wij nog dat inzake het vraagstuk der defensieuitgaven een compromis mogelijk lijkt te zijn. In de rapporten van de fracties van de P.v.d.A., K.V.P., A.R., C.H.U. en V.V.D. waren geen bepaalde bedragen genoemd, maar wel was in sommige rapporten de wens kenbaar gemaakt dat in ieder geval zou moeten worden voldaan aan de ver plichtingen in NAVO-verband. Men kan erover van mening verschillen welk bedrag daarvoor nodig is. Daarom wilde dr. Drees van de fractieleiders wel eens weten welke bedragen zij in het hoofd hadden. Die be dragen blijken niet zo ver uiteen te liggen dat dr. Drees om die reden van verdere formatiepogingen zou moeten afzien. Minister Staf zou een verhoging met 300 miljoen gulden noodzakelijk achten. Daar van hebben ongeveer 100 miljoen betrek king op de verhoogde lonen. In de kring van de K.V.P. meent men dat 80 miljoen gulden' kan worden be zuinigd op het militaire administratieve apparaat, die men zou willen gebruiken voor de versterking van de eigenlijke de fensie. Bovendien wenst men in de kring van de K.V.P. dat 50 miljoen gulden be schikbaar zal worden gesteld voor de ver sterking van de defensie van Nieuw Guinea en de territoriale verdediging. Totaal zou dus voor de defensie 230 miljoen gulden meer beschikbaar moeten komen, waarvan 80 miljoen door bezuiniging wordt gevon den. De jaarlijkse defensielasten zouden dan komen op 1420 miljoen gulden (thans 1350 miljoen gulden). Met het bedrag van 230 miljoen zou worden tegemoet gekomen aan het bedrag van 300 miljoen dat minis ter Staf noodzakelijk acht. Er zit echter 50 miljoen gulden extra in voor Nieuw Guinea en de territoriale verdediging. Het is de vraag of dr. Drees, de P.v.d.A. en de V.V.D. daarmee akkoord kunnen gaan. Het is bovendien de vraag of de bezuiniging van 80 miljoen gulden inderdaad te ver wezenlijken is. Dit denkbeeld, dat in de kring van de K.V.P. leeft, is dus een tussenvoorstel en in het stadium van het overleg tussen de vijf partijen valt er over te praten. Aan Landbouwhogeschool fVageningen De senaat van de Landbouwhogeschool te Wageningen heeft het doctoraat in de landbouwkunde honoris causa verleend aan de heer S. L. Mansholt, minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening. NICOSIA (Reuter-AFP) Cyprische verzetslieden hebben een moordaanslag gepleegd op rechter Bernard Shaw van het speciale gerechtshof op Cyprus, dat de ern stigste, door EOKA-leden gepleegde mis drijven, behandelt. Shaw werd door twee schoten in hals en hoofd getroffen; zijn toestand is ernstig. Hij heeft verscheidene Cyprioten, die aanslagen hadden gepleegd, tot de doodstraf of levenslange gevangenis straf veroordeeld. Zes van de zeven tot nu toe ter dood veroordeelde Cyprioten zjjn door Shaw gevonnisd. De twee verzetslieden schoten met re volvers op Shaw, toen deze per auto van het gerechtshof naar zijn woning reed en voor een stoplicht moest wachten. De aan slag werd gepleegd nabij het hoofdbureau van politie te Nicosia. Na de aanslag spron gen de verzetslieden in een auto en reden weg, achtervolgd door Britse militairen. Britse troepen hebben na de aanslag op rechter Shaw een cordon om Nicosia ge trokken. Er is een uitgebreide klopjacht op de aanslagplegers ingezet, waarbij ook van politiehonden gebruik wordt gemaakt. Op zeker ogenblik schoten Britse militai ren op een jonge Cyprioot, die over een muur wilde klimmen. De vrouw van de Cyprioot, die op haar man toerende, werd door de voor hem bestemde kogel getrof fen; zij overleed kort daarna in een zieken huis. Met ingang van maandag zullen alle openbare vermaaksgelegenheden in het ge bied van Nicosia, de dorpen in de omgeving inbegrepen, tot nader order gesloten moe ten blijven, zulks als strafmaatregel voor de aanslag op rechter Shaw. Maandagavond werd gemeld, dat rechter Shaw na een bloedtransfusie niet meer in levensgevaar verkeert. Zijn toestand gaat vooruit. Naast EOKA nu REEN Te Paphos is het bestaan gebleken van een nieuwe, ondergronds organisatie, de „REEN", dit is de „radicale unie van de Griekse jeugd". De „REEN" heeft daar namelijk pamfletten verspreid, waarin de Cyprioten worden opgewekt „onvoorwaar delijk het recht tot zelfbeschikking op te eisen" en elke samenwerking met het be stuur van Cyprus te staken. Minder emigranten naar N ieuw-Zeeland De Nieuwzeelandse minister van Ge zondheid heeft maandag verklaard dat het aantal immigranten van 15.000 tot 10.000 per jaar zal worden verminderd. ADVERTENTIE GENèVE (AFP) De plenaire bijeen komst van de 39ste internationale arbeids- conferentie in Genève heeft met algemene stemmen een resolutie betreffende de auto matisering aangenomen. Daarin worden allereerst de sterke terugslag van de auto matisering en van andere technologische vervolmaking op alle kanten van de arbeidspolitiek en de sociale politiek ge constateerd en de belangrijke invloed over wogen, welke deze vervolmakingen hebben op de produktiviteit, de werkgelegenheid, de beroepsopleiding, de lonen, de arbeids duur en de verschillende vormen van be scherming tegen werkloosheid. In de reso lutie wordt aangedrongen op het snel nemen van gecoördineerde maatregelen, met medewerking van alle betrokken par tijen, om een harmonieuze aanpassing aan de technologische vooruitgang te verge makkelijken. socoxiooooocxDooooooooooooonoooooaooooooooooooooooofxxxxx VERWACHTING, medegedeeld door 3 het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van g dinsdagavond tot woensdagavond, op gemaakt om 11.15 uur: Wisselende bewolking met enkele ver spreid optredende buien. Overwegend matige wind tussen west en noord west. Koud voor de tijd van het jaar. 27 juni Zon op 4.24 uur, onder 21.06 uur. Maan op 22.48 uur. onder 8.51 uur. Hoog cn laag water in IJmuiden Dinsdag 26 juni Hoog water: 5.32 en 17.54 uur. Laag water: 1.16 en 13.32 uur. Woensdag 27 juni Hoog water: 6.05 en 18.26 uur. Laag water: 1.49 en 14.03 uur. xxx* xjcxx x xx.* xxxxxxxxjcxx.xxk un**xu«x» xxxxxxxxxxxxyxxxxi NIEUWE AANVOER VAN KOUDE LUCHT; KANS OP BUIEN DE BILT: Boven de Oceaan handhaaft zich ten westen van de Britse Eilanden een hogedrukgebied terwijl een ander uit Noord-Canada afkomstig gebied met hoge barometerstanden zich nu over Groenland in de richting van IJsland uitbreidt. Er komt daardoor een langgerekt hogedruk gebied tot stand van de omgeving van de Azoren tot over Groenland. Langs de oostflank hiervan stroomt voortdurend koude lucht naar het zuiden. Maandagmiddag ontstond echter boven Engeland een kleine storing, welke vervol gens naar het oosten begon te bewegen. Dit had tot gevolg dat de rechtstreekse aanvoer van koude lucht naar Nederland gedurende korte tijd werd onderbroken en de bewol king afnam. Na het passeren van de zwak ke storing ruimt de wind weer naar west tot noordwest en wordt opnieuw koudere lucht aangevoerd. Deze lucht heeft een enigszins onstabiele opbouw zodat de kans op buien iets groter wordt. WEERRAPPORT (van hedenmorgen 7 uur) Weerstoestand buitenland Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Rome Ajaccio regen zwaar bew. regenbui zwaar bew. onbewolkt zwaar bew. zwaar bew. regen onbewolkt zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. geheel bew. geheel bew. zwaar bew. onbewolkt onbewolkt motregen zwaar bew. licht bew. onbewolkt Weerstoestand b. Den Helder onbewolkt Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven half bew. half bew. geheel bew. licht bew. zwaar bew. half bew. wind richting maxim. temp. gisteren neerslag in mm. ono 20 8 lino 15 18 w 20 0,1 nw 18 0 rtw 24 0 zzw 14 0 windst. 15 0,6 zw 19 0,1 w i nd s t. 24 0 windst. 22 0 nw 22 0 w 16 0 zzw 16 0,6 windst. 15 5 n 17 0 windst. 19 0 windst. 0 w 21 9 windst. 13 3 windst. 22 0 ono 22 0 inenland zw 13 0,1 zzw 13 0,1 zw 12 0 wzw 11 0,2 zzw 12 0,1 zw 13 0,6 zw 13 0 zzw 13 0 Vlv. Z.-Limb. zwaar bew. zzw (De temperatuur is van hedenmorgen 7 uur, de neerslag van de laatste 24 uur.)

IJmuider Courant | 1956 | | pagina 1