roomboter waard piccalilli eenvoudig sommetje het leren Uw kind is Waarborg- costuums FERDINANDS belevenissen 10 Geborduurde Voorjaarsblouses Daar zit hij te blokken, uw zoon. Nu nog midden in de studie. Maar hij werkt aan zijn, naar wij hopen, goede toekomst. Gelukkig dat hij dit kan doen en dat u hem ook de nodige afleiding kunt bezorgen in sport en ontspanning. Geef hem wat goed is voor zijn „geest", maar vergeet ook zijn „lichaam- in-de-eroei" niet. Geef hem daarom roomboter op zijn brood en maak roomboter- jus. Roomboter is het zuivere vet van melk, puur natuur! Door geen ander produkt geëvenaard! Vol vitaminen, minerale zouten en andere belangrijke levensstoffen. Adverteert in dit blad voor de speciale prijs van uit de voorjaarscollectie Kreymborg biedt U nu de gelegenheid, om op voordelige wijze kennis te maken met de nieuwe Waarborg-collectie. Komt U overtuigen van de prachtige nieuwe dessins en modellen en van de schitterende Waarborg-kwaliteit. Profiteer van deze speciale prijs. Gauc,»'. A u i i\I A A R T 19 5 7 schattig onder uw mantelpakje en op uw nieuwe voorjaarsrok. Een fijne batist blouse (bovenste illustratie), bijzonder geschikt voor grote maten (tot 52) voor slechts 29.75. Eronder een pittig jeugdig bloesje van prima Zwitserse popeline. Bijzonder voordelig voor 19.75 Publikatie van Het Nederlands Zuivelbureau, 's-Gravenhagt Gr. Houtstraat 54-60 Haarlem Tel. 11955 „MARGRIET" presenteert U exclusief voor Nederland in een serie unieke zwart-wit en kleurenfoto's. In héél Nederland is er op het ogenblik maar één, die toegang heeft tot de vorstelijke vertrekken van prins Rainier en prinses Gracia Uw „Margriet" En door „Margriet" geniet óók U het voorrecht, een kijkje te mogen nemen in de intimiteit van dit prinselijke gezin. Wantdeze en de volgende weken vertelt „Margriet" U aan de hand van een serie hartveroverende platen in zwart-wit en in kleur het sprookje van de geboorte van de kleine prinses Caroline, het gróte geluk van Monaco! TWEEHONDERDDUIZEND GULDEN betaalde Amerika voor het alleenrecht van deze foto's, die voor Nederland werden toevertrouwd aan Uw „Margriet" Het spreekt wel vanzelf, dat wij kosten noch moeite hebben gespaard om U te kunnen laten meegenieten van dit prachtige, diep menselijke sprookje uit de twintigste eeuw! Geldig gedurende 14 dagen GROTE MARKT 1—7 Als U „Margriet" nog niet regelmatig leest, stuur dan nog vandaag een briefkaart aan„MAR- GRIET" Huidekoper- straat 20, Amsterdam, en U bent er zeker van dat U geen enkele af levering mist. Voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties kun nen wij geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. De Administratie. Copyright P. I B- 8o* 6 Copenhagen N.V. Kijk-Grijp Zelfbe dieningswinkels te Vel- sen-Noord vraagt voor spoedige indiensttreding Bij gebleken geschiktheid levenspositie. Soil, met uitv. inl. te zenden aan het adres Wijkerstraat- weg 189, Velsen-Noord.

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 12