Victoria Moeders zorg (7 begint al vroeg roomboter waard ns gezin is lederéén een prijs! Landelijke hoofdprijs f 1000.- In elke provincie prachtige hoofdprijzen! zonder verliezers! DONDERDAG 14 MAART 1957 10 en het resultaat maakt U enthousiast Uw kopje koffie krijgt een extra-lekkere smaak en een goudbruine kleur, Bij Friese Vlag Goudband staat de volledige samenstelling op het etiket! Victoria garandeert ovenversheid Wie proeven kan, kiest Victoria de meest gevraagde verpakte biscuits en wafels! Tientallen adverteerders bewijzen u, door hun regelmatig adverteren in ons blad, dat daarin de weg ligt om uw omzet te vergroten Gesanforiseerd Sterke afwerking Perfecte pasvorm Nu is het nog spel, later wordt het ernst. De zorg van moeder voor haar gezin kent geen eind. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat is zij in de weer voor het welzijn van haar gezin, waarbij, vanzelfsprekend, de voeding een plaats van belang inneemt. Iedere^moeder wil haar gezin graag het beste voorzetten... dus roomboter! Alles smaakt en geurt immers veel fijner met roomboter. Alleen dit heerlijke natuurprodukt bevat het lichtst verteerbare melkvet, en bovendien het volle gehalte aan natuurlijke vitaminen, die niet te evenaren zijn. Daarom zegt moeder jongste bediende (mnl. of vrl.) aankomende bediende (m.ofv.) de fles waar In elke provincie apart (N.O.-Polder is Overijssel) 1 sta prijs: U krijgt, als U wint, f 400.-. Daarvoor kunt U kopen'n leuk hoedje, 'n mo dieuze japon, 'n flatteuze mantel of regenjas, twee paar nylons, 'n paax schoentjes. Ook in Uw provincie valt deze prijs. 2de prijs: Als winnares kunt U een flatteuze zomer- of regenmantel kopen, want U ontvangt f 150.-. Vóór Pasen de uitslag 1 Een onpartijdige jury bestaande uit: C. Bandt, reclame-adviseur te Bentveld, H. A. Bloemink, publiciteitschef Victoria te Leiden, C. Fluyfc, ver koopleider Victoria te Noordwijk en L. A. Daan© van het Prijsvraag-servicebureau L. A. Daane t© Amsterdam, wiist de prijzen toe aan de inzenders der beste slagzinnen. In elke provincie zullen tenminste drie slagzinnen worden bekroond met een 1ste, 2de of 3de prijs. Uit de beste 11 slagzinnen wordt door de jury één slagzin met de hoofdprijs van duizend gulden be kroond. Alle geldige inzendingen worden beloond met een waardevolle attentie. Personeel van Victoria en van ons reclamebureau en de jury zijn uitgesloten van mededinging. Hoofdprijswinnaressen ontvangen vóór Pasen 1957 bericht. Wie na 1 mei géén bericht ontvangen heeft, heeft alléén 'n troostprijs gewonnen. Alle inzendingen worden eigendom van N.V. Bis cuit- en Chocoladefabriek „Victoria", Dordrecht. Correspondentie over deze wedstrijd of over de beslissing van de jury wordt niet gevoerd. 3d8 prijs: Victoria betaalt U f 100.-, als U wint. U kunt waar U maar wilt een modieuze zomerjapon kopen. Tientallen andere prijzen! In elke provincie minstens f 1000 aan prijzen. De huisvrouw, die altijd het eerst voor haar gezin zorgt, kan nu eens geld voor zichzelf uitgeven, als zij wint! Vraag voortaan Uw biscuits en wafels in de luchtdichte Victoria pakjes. Hier is de garantie voor versheid. met het maken van Uw slagzin Victoria Marie geurige, brosse theebiscuits. Luchtdicht verpakt. Gegaran deerd ovenvers Victoria Java Wafels luchtige wafels, met deli cate crèmevulling. Geurig- knappend. Ovenvers. I Mocht hij opening van een pakje Victoria wafels of biscuits de in- houd niet vers blijken te zijn, zend J dan het aangebroken pakje aan Victoria - Dordrecht. U ontvangt omgaand Uw aankoopprijs terug! Victoria Royal Mixed kostelijke sortering ge mengde biscuits. Lucht dicht verpaktgeurig, bros, ovenvers. Victoria Holland Wafers knapperige, gesuikerde wafels met romige crème. Ovenvers! In flessen van; 1/2 ltr (540 gr.) f 0.77 1/4 lti (270 gr.) f0.45 HAARLEM PAARLAARSTEEG 1 als overheidsinstelling op sociaal-verantwoorde voorwaarden (zonder winst). KREDIETEN voor noodzakelijke aankopen, die u niet ineens kunt betalen; FINANCIERING van uw Inkopen bij deelnemers (winke liers) aan het Kennemer Finanrterings-Instituut: VOORSCHOTTEN op pensioenen, ADVIES om te voorkomen, dat u te zware lasten te dragen krijgt en HULP als u in moeilijkheden bent geraakt (sanering) Uw zaken worden vertrouwelijk behandeld. Inlichtingen: Kleine Houtstraat 70, Haarlem en bil de plaatselijke cor respondenten VAN DUREN'S CORSETTENMAGAZIJNEN vragen voor hun filiaal te HAARLEM een Sollicitaties: Grote Houtstraat 10, HAARLEM. ASSURANTIE-BEDRIJF vraagt en Vereisten: bekendheid met. machineschrijven en net handschrift. Brieven onder no. 5131 aan het bureau van dit blad Publikatt* van Het Nederlands Zuivelbureau, 's-Gravenhage

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 10