1000+1 Philips radiotoestellen cadeau! philips: Problemen f THALIA N Agenda voor Velsen Radio op de honderd velden J 7 sprookje uit Duizend-en-één-Nacht Philips geeft (tot eind april) aan 501 kopers de contante prijs terug en aan nog eens 500 een tweede toestel cadeau. Als u dus nü een Philips radiotoestel* koopt, hebt u een reuze-kans uw geld terug te krijgen of een tweede toestel gratis te ontvangen. Vraag meteen uw Ep I II radiohandelaar alle inlichtingen over dit geweldige aanbod, m Uitvoeringen Commissie Cultureel Beverwijc 1 Fa. W I S K E R Scheveningse haven de dupe van bestedingsbeperking? 3 PHILIPS VELO Eigenaar hieid been stijf en krijgt f 19.700- Zeven huizen benoorden de Cremerlaan Grondaankoop voor de verbreding Hagelingerweg Philips radio televisie BERTUS PRUIS Gemeente koopt grond, die het rijk „laat liggen" Acht nieuwe huizen aan de J. T. Cremerlaan „Pat-Mat" houdt opnieuw aardbeientoernooi Fa. M. DE WEIJER (Onze wekelijkse damrubriek onder leiding van B. Dukel) 1m' Awm \m Fa. DE VILDER Agenda voor Beverwijk DONDERDAG 21 MAART 1957 ADVERTENTIE Géén autoradio, wél radiogrammofoons. Hoewel het programma voor het sei zoen 1956-1957 van de Commissie Cultu reel Beverwijc nog niet ten einde is de laatste filmvoorstelling heeft plaats op donderdagavond 4 april waar in het Luxor Theater te Beverwijk de Franse film „God heeft de mensen nodig" gedraaid wordt zijn voor het komende seizoen de data der uitvoeringen reeds vastgelegd. Overeenkomstig de afspraak indertijd met de aangeslotenen gemaakt, worden deze data thans bekend gemaakt opdat ieder bij de samenstelling van het eigen programma rekening zal houden met de gemeenschappelijke avonden. Hierdoor wordt voorkomen dat uitvoeringen minder belangstelling zouden trekken dan zij ver dienen. De concerten worden in het Kennemer Theater te Beverwijk gegeven door het Noordhollands Philharmonisch Orkest. De data zijn: woensdagavonden 9 oktober, 20 november, 12 februari en 19 maart. Er worden weer abonnementen in omloop ge bracht. De films worden gegeven in het Luxor Theater te Beverwijk. De data zijn: 31 oktober, 19 december, 16 januari en 6 maart. Een jeugdconcert is vastgesteld op 18 oktober en wordt 's middags in het Kennemer Theater gegeven Toen de film „God heeft de mensen nodig" in 1950 aan het festival te Venetië werd aangeboden, werd ze aanvanke lijk geweigerd op grond van de vrees dat de vertoning aanstoot zou kunnen ge ven aan de religieuze gevoelens. Toch werd de film toegelaten en meteen be kroond. De geschiedenis speelt op een klein eiland, Sein, voor de kust van Bretagne. De arme bevolking leeft van visvangst en plunderen van aangespoelde wrakken. Hun geloof is zo rauw en primitief, dat de pastoor hun heeft verlaten en de kerk is gesloten. Maar nu blijkt de bevolking niet buiten een priester te kunnen; men wil zijn kerkelijke plichten kunnen vervullen. Gaandeweg gaat de koster (Pierre Fresnay) de plaats van de pastoor innemen. Hij be geeft zich naar het vasteland teneinde de pastoor over te halen terug te komen. De ze weigert en eist dat de bevolking eerst berouw toont. Dat is voor de koster het keerpunt. Zijn liefde voor de bevolking is, ondanks het feit dat ook hij hun verkeer de praktijken ziet, vol erbarmen. Hij keert terug en zal de mis bedienen. Dan ver schijnt de pastoor, vergezeld van gendar mes. Tijdens de verdere ontwikkeling zien we de groeiende strijd tussen de bevolking, die de eigen priester-koster wenst te behouden, en de priester-koster, die de bevolking eerst tot buigen wil brengen. Dubbel woonhuis aan de Hoofdstraat Ten behoeve van de bouw van een dub bel woonhuis heeft de firma Drost en Tim- mers, aannemersbedrijf te Santpoort de gemeente verzocht aan haar te verkopen een terrein groot ongeveer 515 m2 aan de Hoofdstraat te Santpoort. De prijs voor deze grond is bepaald op f 12.50 per m2 met welke prijs de gegadigde heeft ingestemd. ADVERTENTIE I Voer PHILIPS RADIO en TELEVISIE naar WISKER E Dat is goed gezien. =j Bezoekt onze showroom. E WISKER-service is E WIS en zeKER service. Erkend en gediplomeerd E Radio- en Televisiehandelaar E MARKTPLEIN - TELEFOON 4262 E De betaling regelen wij snel en discreet Op Ceylon is een brug gebouwd ter waarde van ongeveer een miljoen gul den, die opgeblazen is tijdens opnamen voor de film „The bridge on the Kwaï'. Op de bovenste foto ziet men de trein aankomen, terwijl duizend pond dyna miet tot ontploffing wordt gebracht. Op de onderste foto zijn de resultaten te zien van het schijn-ongeluk. De regering heeft nog geen beslissing ge nomen over de verbetering van de buiten haven te Scheveningen, zo deelt de minis ter van Verkeer en Waterstaat, mr. J. Al- gera, mede in zijn Memorie van Antwoord aan de Eerste Kamer. De bewindsman verklaart echter dat de inmiddels noodza kelijk gebleken beperking op de overheids investeringen een beslissing in gunstige zin niet zal bevorderen. Het onderzoek over de wenselijkheid van de aanleg van een haven te Katwijk is nog gaande. ADVERTENTIE RADIO en TELEVISIE WASMACHINE MIJ. iAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/ Trompstraat 68 Telefoon 5198 Huis stond in de weg Ten behoeve van de doortrekking van de Linnaeusstraat te IJmuiden in de richting van de Havenkade, welke doortrekking als urgent moet worden beschouwd, dient de gemeente, naast de reeds aangekochte pan den Linnaeusstraat nos. 10, 12, 14 en 16. nog de beschikking te krijgen over het pand Linnaeusstraat no. 18 met de bijbehorende grond. Met de eigenaar-bewoner zijn reeds ge ruime tijd onderhandelingen gevoerd be treffende de aankoop van dit pand door de gemeente. Deze leidden echter niet tot een resultaat, waarna de raad op 30 oktober 1956 besloot tot het voeren van een rechtsgeding, ten einde te komen tot een rechterlijk vonnis houdende de uitspraak van de onteigening en tot de vaststelling vaft een onteigenings- vergoeding. Blijkens het voorlopig advies van de door rechtbank benoemde deskundigen hebben deze, rekening houdende met alle omstan digheden, voorlopig geconcludeerd dat bij onteigening aan de onteigende partij voor dit pand c.a. een schadeloosstelling zou be horen te worden uitgekeerd van f 19.000, te vermeerderen met 700 als vergoeding voor verhuiskosten: 19700 in totaal. De eigenaar heeft te kennen gegeven be reid te zijn het pand alsnog voor dit bedrag aan de gemeente te verkopen; het gemeen tebestuur heeft de minister van Volkshuis vesting en Bouwnijverheid gevraagd of een aankoopsom van 19700 voor het bedoelde pand ten volle op de wederopbouwrekening van het wederopbouwplan Nieuw-IJmui- den kan worden opgevoerd, waarmede dus het aandeel van het Rijk in de financiering van dat plan voor wat betreft de aankoop som van dat pand verzekerd zal zijn. De minister heeft deze vraag bevestigend beantwoord en onder die omstandigheden zal de gemeente dan ook tot aankoop van het pand, met de bijbehorende grond, groot 138 m2, over te gaan, behoudens goedkeu ring door de raad. Ten behoeve van de bouw van zeven eengezinswoningen heeft de heer F. de Boer te Driehuis de gemeente verzocht aan hem te verkopen een perceel grond, groot on geveer 1200 m2, ten noorden van de J. T. Cremerlaan te Santpoort. De prijs is vastgesteld op 15.per m2. De gegadigde heeft met deze prijs inge stemd. Ten einde een belangrijke verkeersver- betering tot stand te brengen door ver breding van de Hagelingerweg te Sant poort, is het van belang dat de gemeente de eigendom verwerft van een strook grond ter oppervlakte van ongeveer 375 m2, lig gende achter het pand Hoofdstraat no. 124 te Santpoort. De eigenaar heeft zich bereid verklaard de grondstrook aan de gemeente in eigen dom over te dragen in ruil voor het grond- strookje ter oppervlakte van ongeveer 8 m2, dat deel uitmaakt van het aan de ge meente in eigendom toebehorende perceel. Gezien de oppervlakte van de door de gemeente te verwerven grond en de be langrijkheid van de aan te brengen ver- keersverbetering achten B. en W. de trans actie aanvaardbaar; de eigenaar van het eerstgenoemde perceel wil namelijk op ge- meentekosten voor 3700.laten verbou wen aan een gebouwtje op de nieuw te verwerven grond. (ADVERTENTIE) het theater met de beste films 2 vertoont VRIJDAG 8 uur, ZATERDAG en ZONDAG 7 en 9.15 uur en MAANDAG 8 uur (dus 4 dagen) SUSAN HAYWARD in een schokkend, levensecht verhaal MORGEN ZAL IK HUILEN I'LL CRY TOMORROW Een sensationele en onvergetelijke rol prent, verfilmd binnen in een vrou wenzielgedurfdopenhartig... 18 jaar. DINSDAG en WOENSDAG 8 uur WALLACE BEERY in V I y A VILLA Het sensationele verhaal van de bevrijder van Mexico! 14 j. ZONDAGMIDDAG 3 uur: DE WEG NAAR HET WESTEN DONDERDAG 28 maart - 8 uur speciale voorstelling Geboren in gevangenschap Een moeder voor de onmenselijke keuze: man of kind 18 j. HEDENAVOND 8 uur DE GLORIE VAN HET LEVEN Een boeiend en dramatisch verhaal uit het doktersleven 18 j. Klaverjastoernooi in Beverwijk De klaverjasclub „Holland" te Beverwijk houdt vrijdag 22 maart een vierkamp in het clublokaal aan de Alkmaarseweg in café Holland. De deelnemende verenigin gen zijn „Meerweide" en „Schulpen", „P. W. Boys", Hollandia" en de organiserende vereniging „Holland". Nieuwbouw aan Hoofdstraat en Overbildtweg in Santpoort Ten behoeve van de bouw van drie wo ningen heeft de firma C. H. ten Broeke te IJmuiden-Oost verzocht aan haar te ver kopen de terreinen, gezamenlijk groot on geveer 625 m2 aan de Hoofdstraat te Sant poort en de Overbildtweg. De prijs is bepaald op 12,50 per m2, met welke prijs de gegadigde heeft inge stemd. Verwacht: SISSI. DE JONGE KEIZERIN es» ADVERTENTIE IDIBBHaBBaBIBnSHBaHHBH* RADIO-GRAMMOFOONS en BANDRECORDERS Kennemerlaan 106 - Tel. 5726 1 De zaak met de langdurigste ervaring J Betaling ook in overleg. 'BBBBBBBBBBRSBIIBBBBBB In het kader van de verbetering van de rijksweg no. 9, gedeelte Haarlem-Velsen, koopt het Rijk thans diverse langs deze weg gelegen gronden aan. De eigenaren blijken dan meermalen alleen bereid tot de verkoop van de gehele percelen, welke het Rijk echter niet nodig heeft. Daardoor bestaat er dan voor de gemeente gelegen heid een gedeelte van een perceel aan te kopen. Deze aankoop kan in so.mmige ge vallen voor de gemeente van belang zijn. Dit is naar de mening van B. en W. thans het geval met een perceelsgedeelte, groot 0,69.04 ha, gelegen ten oosten van de Rijks weg en ten zuiden van de Slaperdijk te Santpoort, en een perceelsgedeelte aan sluitende aan de westkant van het eerste terrein, groot ongeveer 0,21.43 ha. De door de eigenaren gevraagde koop prijzen zijn respectievelijk f 5.081 en f 2-.7S6. Daarnaast dient, aan de pachter van deze terreinen schadevergoeding te worden toegekend in verband met de be ëindiging van zijn pachtrecht op de grond met ingang van de datum van de eigen domsoverdracht. De pachter heeft inge stemd met schadevergoedingen ten be drage van f 4.534 voor het eerste terrein en van f 1.353 voor het tweede terrein. Deze koopprijzen en schadevergoedings- bedragen achtten B. en W. aanvaardbaar. Ten behoeve van de bouw van een acht tal eengezinswoningen heeft de firma C. H. ten Broeke te IJmuiden-Oost verzocht aan haar te verkopen een terrein, groot onge veer 1600 m2, liggende ten noorden van de J. T. Cremerlaan te Santpoort. Daar de bouw in overeenstemming is met het uitbreidingsplan „Santpoort-Noord (plan B)" kan dit verzoek naar de mening van B. en W. worden ingewilligd. De prijs voor deze grond is vastgesteld op 15.per m2 met welke prijs de ge gadigde heeft ingestemd. De Kennemer schaakclub „Pat Mat" zal ook deze zomer weer het traditionele aard beientoernooi houden. Dit deelde de voor zitter de heer J. E. Strengers mede tjjdens de woensdagavond in het Statenhuis ge houden jaarvergadering. Het is de vereniging in 1956 voorspoedig gegaan en de voorzitter memoreerde met vreugde dat het eerste tiental ongeslagen kampioen is gewordc- in de overgangs klasse. Het ledental iets teruggelopen, dit bedraagt nu 52 werkende-, 1 jeugd- en 14 algemene leden. Het vorige jaar leverde een batig sal do op. De aftredende bestuursleden de heren Rodenberg en Bannenberg werden her kozen. Tijdens het gehouden Hoogovenschaak toernooi werd door enige Duitsers het voor stel gedaan om in Duisburg een weekeinde te komen doorbrengen en daar enige wed strijden te spelen. Vele leden voelden hier wel iets voor, zodat de plannen nader zullen worden uitgewerkt. Op de gedelegeerdenvergadering die za terdag wordt gehouden zal „Pat Mat" ver tegenwoordigd zijn door de heren J. E. Strengers en M. Soeteman. Gezin geholpen met huis, dat nog niet nodig is Ingevolge raadsbesluit van 26 november heeft de gemeente aangekocht het perceel Grote Hout of Koningsweg no. 336 te Vel- sen-Noord. Dit perceel verkeert in een redelijke staat van onderhoud. Daar de plannen met betrekking tot de recreatie in dit deel van de gemeente nog geen vaste vorm hebben aangenomen, kan dit pand voorlopig nog als woning ge handhaafd worden. In verband met het voorgaande hebben B. en W. overwogen deze woning ter be schikking te stellen van een gezin, dat tengevolge van de realisering van het uit breidingsplan de huidige woning aan de Gildenlaan moet verlaten, doch wegens in Velsen-Noord gelegen belangen, in dit deel van de gemeente wil blijven wonen. ADVERTENTIE ADVERTENTIE RADIO RADIO GR AMMOFOONS TELEVISIE BANDRECORDERS en alle benodigdheden De Radio Specialist Breestraat 59 - Tel. 3706 - Beverwijk vlak naast het postkantoor Het krachtsverschil van de prominente dammers, die in aanmerking komen om aan het jaarlijks toernooi om de nationale titel deel te nemen, is in de naoorlogse jaren minimaal. Om de titel, of om de begeerde eerste zes plaatsen, moesten steeds na-toer- nooicn worden gehouden, hetgeen de be langstelling van het grote publiek voor deze toernooien deed verflauwen. Het is zelfs in 1956 voorgekomen dat de strijd om de zesde plaats van het nationale kampioenschap, tussen W. Roozenburg en Terlouw, in 1957 hij het begin van het nieuwe toernooi nog niet was beslist. Het Bondsbestuur moest dan ook maat regelen nemen om tot een beslissing te ko men van een nationaal toernooi dat op 19 januari begon en op 9 maart moest eindigen. De deelnemers werden op de hoogte gesteld dat voor het eerst het SownenbornBerger systeem zal worden toegepast als twee of meer spelers gelijk aankwamen. En voor het kampioenstoernooi 1957 was dit ook hard nodig, omdat na bijna twee maanden strijd van de zestien deelnemers er acht opnieuw tegen elkaar moesten spelen. Van Dijk en W. Roozenburg kwamen met 18 punten uit 15 partijen op de eerste plaats aan. Met 17 punten uit 15 partijen stonden W. de Jong, Van der Sluis, Bom, Boer, Huis man en Beke op de derde plaats. Een lenige lijdensweg vooral nu de spelers het spel zo sterk of verdedigend sterk kunnen spelen zonder een partij te verliezen. Het SonnenbornBerger-systeem Bij deze berekening geeft men de spelers tweemaal de totaalpurrten van de tegenstan ders waarvan Roozenburg en Van Dijk ge wonnen en eenmaal de punten van de tegen standers waartegen zij remise hebben ge speeld. Voor een verliespartij krijgt men geen punten. De eindstand luidt tuit 1'5 partijen): 1. Roozenburg 18; 2. Van Dijk 18; 3. Boer 17; 4. Bom 17; 5. Huisman 17; 6. Van der Sluis 17; 7. De Jong 17; 8. Beeke 17; 9. La,ros 16; 10. Kinnegin 16 11. Terlouw 15; 12. Bergsma 15; 13. Okragelnik 14; 14. Jurcka 13; 15. Groote man 8; 16. Verhoeven 5 punten. Van Dijk won van Kinnegin f32), Bergsma (30), Grooteman (16), Jurcka (26); in totaal 104 punten. W. Roozenburg won van Kinnegin (32), Grooteman (16), Beeke (34), Okrogelnik (281; in totaal 110 punten. Van Dijk verloor van Beke, Roozenburg van Bergsma. En een klein rekensommetje van de remisepartijen brengt ons op een totaal van Roozenburg: 262; tegenover Van Dijk: 257 p. Deze berekening werd daarna op de zes spelers toegepast, welke op de derde plaats waren aangekomen. Het resultaat was dat Boer op de derde plaats eindigde, Bom werd vierdie, Huisman vijfde en Van der Sluis ver overde de zesde plaats. Zij zijn dus van voorwedstrijden in 1958 vrijgesteld. Typisch is nog op te merken dat de Zuid- holland'se kampioen Boer, die voor het eerst in dit toernooi uitkwam de kampioenstitel van Nederland had kunnen winnen, als hij in de laatste ronde van de Noordhollandse kampioen Grooteman had gewonnen. De partij eindigde echter in remise. Teleurstellend werkte dit systeem voor de Haarlemse titelhouder W. de Jong. Zijn laat ste rondis verloor hij van de DCIJ'er Laros. Nu moet De Jong zich om het volgend jaar weer te kunnen deelnemen in d-e provinciale kampioenschappen plaatsen. Maar met een winstpartij op Laros was De Jong kampioen van Nederland 1957 geweest en voorts had hij de titel van Grootmeester gekregen. De nieuwe kampioen De nieuwe kampioen Wim Roozenburg is een oudere broer van de ex-wereldkampioen Piet Roozenburg. Hij verklaarde na afloop dan ook ruiterlijk tegen de teleurgestelde Va,n Dijk, dat het een toernooi van gelfjk- waardigen was en dat hij de gelukkigste dammer is geweest. Want een kampioen met 12 verl'iespunten uit 15 partijen is kwetsbaar. Dit kwam trouwens ook in zijn partijen tot uiting. Een fortuinlijke zege behaalde Roozenburg tegen Kinnegin. De stand in deze partij na 33 zetten van zwart: Zwart: W. Roozenburg. XXX500000CCOOOOOOOOOOOCOOOOOOCOOCOOOOOOOOCOOOOOOCCOOCCOO HP ÜP HP ÉHf Él W/. w%. ''JiïM Vs mw, ■mm wm HHy üiy 'WW HH, pil ooooottxxoooooooooooooooooooooooooooooooooooooocxioooooa Wit: Kinnegin. In deze stelling speelde Kinnegin 2722 waarna met 2429 steeds dam met winst volgt. Overtuigend en een kampioen waar dig heeft W. Roozenburg niet gespeeld. Een wedstrijd tussen die twee broers zou onge twijfeld in een groot voordeel voor P Roo zenburg eindigen. Tegen de Amsterdammer Van der Sluis kreeg W. Roozenburg het volgende presentje. Van der Sluis aan zet pleegde zelfmoord door 2429 te vervolgen, waarna enkele zetten later het stuk op 29 verloren ging. 29) 39—33 14—20. 30) 29x20 20x29. 3D 44—40 2—8. 32) 48—42 9—14. 33) 46—4 29—33. waar na Roozenburg het spel met een stuk vóór remise liet lopen door de volgende zetten: Zwart: 7, 9, 14, 18, 19, 23. Zwart: Van der Sluis ^XOOOOOcro^OOCOOOOOOOCOOOOOOO'Drvn/XJOOOC^^^OOOOOC^^OO '/ZZZM w/y/ ''W' m dé. Wm. fadé- Kém. 000000000000000000c30000000co000000000000000000000000000£ Wit: W. Roozenburg Wit: 15, 25, 27, 33, 45 en 49. Het stuk had Roozenburg onnodig ge offerd. Nu meende hij in dit eindspel winst te forceren door 2520 14x25, 1510 maar overzag de remise door 1822 en 1924. Met de DCIJ'er Laros liep het voor de kampioen gunstiger af. Toen in een „Roo- zenburg"-opstelling Laros stukwinst for ceerde, en Wim probeerde dit weer terug te winnen, werd die nieuwe kampioen het slachtoffer van een eenvoudige combinatie, welke hij niet had gezien. Maar het liep toch nog goed af, omdat de dam direct weer werd opgevangen voor gelijk aantal stukken. De partij eindigde daarna in remise. Hieronder het interessante openingsspel. W. Roozenburg (wit); Laros (zwart) 1) 32—28 16—21. 2) 31—26 18—22. 3) 37—32 11—16. 4) 41—37 7—11. 5) 34—29 20—24. 6) 29x20 15x24. 7) 40—34 1—7. 8) 45-40 21—27. 9) 32x21 17—27. 10. 37—32 11—16. 11) 32x21 16x27. 12) 34—30 13—18. 13) 30—25 9—13. 14) 40—34. 3—9. 15) 34—30 10—15. 16) 46—41 7—11. 17) 39—34 2—7. 18) 44—40 15—20. 19) 50—45 4—10. LAROS xpocooa^^TOOccoc^^p^Goooa^^^vxxxjc^^ppooooc^oocia m. Win één van de 1001 RADIO TOESTELLEN. Nu is het tijd er een te kopen, graag de monstreren wij u een toestel. Keizer, Trompstr. 30, IJm.-O. Tel. 4516. iü éfrrmé. wfrtf- wvfw. xxxxxxooooooooooooooooooooooooooooocooooooooooooooooooa ROOZENBURG Het offer 3631 en 3429 is ook de moeite waard na te gaan. 20) 4339 1823. 21) 48 43 23x32. 22) 49--43 22—28. 23) 33x31 32—37. 24) 41x32 en met 2429 kwam zwart op dim. Maar 4742 was de redding en het spel werd gelijk Tegen de Limburger Okrogelnik speelde Roozenburg een van zijn beste par tijen. DONDERDAG 21 MAART Chr. Gymnastiekver. IJmuiden, 19.30 uur: Patronaatsgebouw, jubileumuit voering. Thalia, 20 uur: „De glorie van het leven". Rex, geen opgave. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Gebouw, open Van 9.3012 en 1416.30 uur. Felison, expositiezaal Heidestraat, ex positie schilderwerken,, open van 1921 uur. Openbare Leeszaal en Bibliotheek, ge opend van 1012.30 uur. Volièrevereniging „Felisenum", 20 uur: Cultureel Gebouw, jaarvergadering. VARA IJmuiden, 20 uur: Ned. Herv. Jeugdgebouw, vergadering. VRIJDAG 22 MAART Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, 20 uur, filmavond in Cultureel Gebouw. Boekhandel „De Jong", litteraire avond met medewerking van Enny MolsDe Leeuwe in „De Jeugd vliegt uit" en de auteur Jan de Vries, 20 uur Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandtlaan IJmuiden (Oost). Openbare Leeszaal en Bibliotheek, ge opend van 10 tot 12.30 uur, van 14.30 tot 17.30 uur en van 19 tot 21 uur. Pieter Vermeulenmuseum, als donder dag. Thalia, 20 uur: „Morgen zal ik huilen". Rex, geen opgave. Felison, als donderdag. VARA Velsen-Noord, 2Q uur, zaal van Diepenstraat, ledenvergadering. ADVERTENTIE PHILIPS RADIO EN TELEVISIE Gedipl. Radio- en Televisiemonteurs Velserduinweg 173 - Tel. 4462 Betaling in overleg. DONDERDAG 21 MAART 't Centrum, 14.30 uur: Lezing mevrouw Dij kwel-Wiegersma voor de Nederland se Vereniging van Huisvrouwen, 't Centrum, 20 uur: Lezing Personeels vereniging Machinefabriek C. Maters n.v. K.S.A.-gebouw, 20 uur: Vergadering Land- en Tuinbouw Bank. Hotel ter Burg, 20 en 22 uur: Mode- show's fa's P. Kemp en Schoos. R.K. Leeszaal, geopend van 1013 voor uitleenbibliotheek, voor lees- en studie zaal geopend van 1013 en 1518.30 uur. Wijk aan Zee, filiaal R.K. Leeszaal, St. Odulfstraat 12, geopend van 1011 en 1718 uur. VRIJDAG 22 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „In- dianengevechten". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Sissi, de jonge Keizerin". W.B. Theater, 20 uur: „De verlaten wig man". K.S.A.-gebouw, 20 uur: Vergadering Land- en Tuinbouw Bank. 't Centrum, 20 uur: Kienavond Pad vinders. Deken Waarestraat, 20 uur: „Alcoholics Anonymous". Openbare Leeszaal, geopend van 1517 en 1920 uur; Jeugdleeszaal, Zeestraat 26, geopend van 18.3020 uur. R.K. Leeszaal, uitleenbibliotheek ge opend van 15—18 en 1921 uur; lees- en studiezaal geopend van 1013, 1518 en 1921.30 uur. Wijk aan Zee, filiaal R.K. Leeszaal, St. Odulfstraat 12, geopend van 1011 en 1718 uur.

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 11