J modinette Laboratorium-secretariaten Omo, dat wast is smetteloos wit! Functies op de Nette meisjes Ontdek dat en nog veel meer. 8 Koninklijke/Shell-Laboratorium, Amsterdam Een handelszaak kan niet buiten reclame. De beste reclame isadverteren. Het beste adverteren doet men in dit blad Wordt modinetie in een goed milieu OPLEIDING TOT ést wast pas smetteloos wit DONDERDAG 8 AUGUSTUS 1957 N.V. De Bataafsche Petroleum Maatschappij Badhuisweg 3 - Amsterdam-N. Postbus 3003 Bovengenoemd Research-Laboratorium roept sollicitanten op ter opleiding voor: Vooropleiding gymnasium-B of hbs-B. Cursusduur circa' 7 maanden. Maandelijkse toelage f 187.-. Uitsluitend mannelijke kandidaten kunnen worden geplaatst. Voor reis- c,q. pensionkosten bestaat in vele gevallen een regeling. Aanvang der cursus begin september. Spoedige aanmelding is dus gewenst. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven te richten aan boven genoemd Laboratorium met vermelding van geboortedatum. Tevens wordt gevraagd pasfoto, opgave van alle rapportcijfers van het laatste schooljaar en vermelding op brief en enveloppe van no. S. 428 BI172. Stephensonstraat 50 van 15 tot 18 jaar nodigen wij uit voor een bezoek aan ons bedrijf, dagelijks tussen 9 en 17 uur, waarbij wij hen gaarne inlichtingen verstrekken over de mogelijk heden voor Ook de ouders zijn van harte welkom. 1. Ontdek die prettige geur! Zodra U de nieuwe Omo gaat gebruiken, merkt U hoe „helder" de geur is. 't Wassen wordt er voor U zoveel plezieriger door! 2. Ontdek dat lang schuimende sop! Zelfs in het hardste water ontstaat een intens werkzaam sop, met stevig schuim. Schuim dat blijft staan, ook als Uw witte was klaar is en het bonte goed een beurt krijgt. 3. Ontdek Omo's bijzondere veiligheid! Omo's pittig werkzame sop is o zo zorg zaam voor het goed. Door en door veilig is het. ook voor wasmachine of wasketel. 4. Ontdek die stralende witheid! Ja, 't Omo-sop doet wat het belooft. Weg vlekken, weg grauwheid. Stralend, smette loos helder wappert het goed aan de lijn. U straalt ookvan voldoening! Haal zo'n pak en spaar mee voor Omo's prachtige messen-aanbieding 12 opnamen van 6x6 cm Om 12 briljante foto's te maken, behoeft U geen half dozijn foto boeken te Lezen. Met de Agfa Isola lukt het zonder moeite. Agfa Isola met Meniscuslens.de ongecompliceerde camera, die niet veel kost, maar er duur uitziet. 12 opnamen van 6x6 cm Echt een camera om mee te nemen op vacantie! Geen ballast, maar heerlijk licht. Alle op namen worden scherp dankzij het uitstekende Agfa AGNAR 6,3-objeotief. Ook geschikt voor Agfaoolor-opnamen, U ziet het, Agfa denkt aan allest! EN... ALLES KAN mm*. MET ISOPAN

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 8