wart op wit... Goed Koffie-nieuws Douwe Egberts! ri TTII ECHTE GELDERSE Waarom knappe vrouwen er zo aantrekkelijk uitzien... b. personeel ter opleiding voor rangeerder Als er maar Stegeman op het loodje staat! 12 m CHICO, CHACO en CHOCO HOOGOVENS a. arbeiders voor algemene werkzaamheden W-M De nieuwe Moccona, zo pittig en vol aroma als versgezette koffie! WOENSDAG 30 OKTOBER 1957 U ziel welke aan bieding er ditmaal is, in zwart en wit. En waar het is ?Bij EUREKA, U weet het, in de Jordaan. Neem de moeite om even te zoeken in de nauwe straat jes, U vindt het gauw en dan wordt uw moeite meer dan beloond. Er wacht U ongekend voordeel, meube len tegen Eethoek, 4 stoelen tafel. Het schuimplas- tic afgedekt, met plas tic bekleed; in diverse modetinten. (reiskosten en franeo feve ring met eigen wagens door geheel Nederland, tevens gratis opslag I) Karthuizerstraat 26, Tel. 48161, Amsterdam (vanaf Centr. Station met lijn 13 over op 10 tol Westerstr.Js Prachtige herfstverrassing vanVAN HOUTEN Reeds duizenden kinderen „smullen" van het boek en doen mee aan de grote kleurwedstrijd met 1500 schitterende prijzen. Bezitten Uw kindeten dit rijk geïllustreerde en in stevig linnen gebonden leesboek al Kennen zij de avonturen al die deze drie jongetjes, 48 pagina's lang, beleven Nog niet? Verras Uw kinderen - nu ofmet Sinterklaas! Na verzending van 10 wikkels van Van Houten repen en overmaking van f. 1.40 per postwissel of giro op no. 1588 t.n.v. van Houten - Weesp wordt dit boek U thuisgestuurd. IJ M U I D E N In verband met uitbreidingen, die bi] onze bedrijven plaatsvinden, vragen wij De tewerkstelling geschiedt hoofdzakelijk in ploegendienst. Voor hen, die 23 jaar of ouder zijn bedraagt het bruto-weekloon in ploegendienst ca. f.85,-. Er zijn goede kansen om door opleiding en ervaring op te klimmen naar hoger betaalde functies. Minimum leeftijd ca. 21 jaar, maximum 42 jaar. De opleiding geschiedt de eerste 5 weken op onze bedrijfssehool, daarna gedurende 2 3 maanden in de praktijk. Men dient bereid te zijn In verschillende soorten ploegendienst te werken. Min. leeftijd 21 jaar, max. 35 jaar. Ervaring In deze werkzaamheden is geen vereiste. Zij, die een bril dragen of kleurenblind zijn kunnen niet In aanmerking komen. Zeer gunstige loonregeling. Voorlichtingsavond Onze personeelsdienst zal op DONDERDAG, 31 OKTOBER s avonds van 7 9 uur zitting houden In het arbeidsbureau te Haarlem, Kleine Houtweg 1 8, alwaar men geheel vrijblijvend alle gewenste Inlichtingen omtrent loon- en arbeidsvoorwaarden, de aard der werkzaamheden, enz. kan ontvangen. Desgewenst kan men zich ook schriftelijk aanmelden bij Hoogovens, IJmuiden, Sociale Afdeling, Hoofdkantoor, kamer 105. ^S, «=-^_9an alleen weet U zeker, dat U echte Gelderse rookworst krijgt, van het fijnste vlees, mild gekruid en met zorg gerookt volgens eeuwen-oud Gelders recept! Als U met nadruk om STEGEMAN vraagt, wacht U thuis de kostelijke beloning van louter grage eters! Het heerlijke aroma van die sappige worst brengt er meteen de stemming al in. STEGEMAN-maaltijden zijn vrolijke maaltijden! ^3 Ik ben gewoon jaloers op die onberispe lijke nylons van Uw mannequins. De mijne zijn lang zo mooi met Waar kopen die meisjes ze toch? Dat is helemaal geen geheim, mevrouw. Ze dragen Dubarry nylons. Die zijn veel .eleganter en mooier van kleur. Maar niet alleen dat... Dubarry gaat veel langer mee. Op de shows, waar veel van nylons gevergd wordt is ons gebleken dat Dubairy's de sterkste van alle nylons zijn. Dubarry's zijn in elke goede zaak verkrijgbaar! zo mooi, zo sterk! Dubarry nylons van 2.95 tot 4.95 kJV h koffie is opgesloten. Deze koffiebolletjes lossen onmiddellijk op wanneer U er heet water opschenkt. U hoeft dan alleen maar suiker en melk naar smaak toe te voegen om van een lekker kopje Douwe Egberts koffie te kunnen genieten

IJmuider Courant | 1957 | | pagina 8