Dit is de ware tabak... okedify! MACLEANS bewijst hoeveel witter wit bah zijn In het lichthagelwit 30 schoonmaaksters zware shag VenJtcuSe Omo... dat wast pas smetteloos wit! PANA-DROPS 8 Ontdek zelf hoeveel beter nieuwe Omó wast! Geen sterker bewijs dan de ,,daglicht"-proef: wit, smetteloos wit is Uw goed. En wat is het wassen een genót met Omo! In 2 tellen opgelost, geeft Omo een frisgeu- rend, krachtig sop, met dik, stevig schuim. Schuim dat nog staat als U al met de bonte was aan de gang bent! Ja, dat is Omo: onverbiddelijk voor 't vuil, maar zacht en vriendelijk voor 't goed, wasketel en wasmachine! Dat is pas wassen naar Uw hart, dat geeft een lijn vol stralend goed. HOOGOVENS GROTE HOUTSTRAAT 14 - HAARLEM Een handelszaak kan hiet buiten reclame. De beste reclame is adverteren. WOENSDAG 2 2 JANUARI 1958 Srr,ette/o0 Oid you Maclean your teeth today?' ^"1 ^V\A/\ 1 Macleans maakt uw tanden witter. Nog 18 witter dan ze nu al zijn! De witmeter - een wetenschap pelijk testapparaat - bepaalde dit verbluffende per centage. Controleer het zelf, in uw eigen spiegel. Zie hoeveel witter wit kan zijn na eenmaal poetsen met Macleans. En deze unieke tandpasta doet méér: doodt alle bacteriën, voorkomt bacteriën- vorming en behoedt zo uw tanden voor bederf. Dat próéft u! Aan die typisch pittige smaak, die Macleans van gewone tandpasta onderscheidt. De smaak van zuiverheid, van gezondheid! Als prachtig witte, kerngezonde tanden u een paar stuivers meer waard zijn - neem dan uitsluitend Macleans Peroxide Tooth Paste. Dit is de „witmeter" gebruikt om de wit heid van tanden te meten. Als maatstaf waarop de meter is afgesteld, geldt het zuivere wit van een massief blok magne sium oxyde. Op een schaalverde ling is de witheid der tanden af te lezen. grote tube 0.90 familietube (extra voordelig) 1.40 IJ M U I D E N Bij ons bedrijf Is plaats voor nog Leeftijd min. 18 jaar, max. ca. 40 jaarook gehuwden kunnen In aanmerking komen. Taak: het schoonhouden van kantoorlokalen. Bij gebleken geschiktheid Is In een aantal gevallen kans op promotie mogelijk tot de gecombineerde taak van schoonmaakster/serveerster voor koffie en thee. Werktijden Er zijn verschillende werktijdregelingen, waardoor bij de werkurenlndeling zoveel mogelijk met persoonlijke omstandigheden rekening kan worden gehouden. Verdiensten De verdiensten zijn afhankelijk van het aantal werkuren en de werkuren- indeling. Hiermee rekening houdend vermelden wij enkele loonvoorbeelden (bruto per week): voor schoonmaakster b.v. 1 8 jarigen: van f 35. tot f41.75 b.v. 20 jarigen: van f40.50 tot f49.— b.v. 23 jarigen en ouder: van f51.— tot f 59. schoonmaakster/ serveerster van f40.25 tot (48.50 van f 46.25 tot f 54. van f 57. tot f 66. Sociale voorzieningen o.a. 15 dagen vakantie per jaar met 2 weken extra loon; gratis bedrijfs kleding (stofjassen en serveerjaponnen). Voor hen die voor de verbinding met ons bedrijf op de trein zijn aan gewezen, geschiedt het vervoer vanaf het station Beverwijk per bus. Reiskosten worden wekelijks vergoed. Voor aanmelding of inlichtingen kan men zich schriftelijk of persoonlijk wenden tot Hoogovens, IJmulden, Sociale Afdeling, Kamer 105, Hoofdkantoor. Persoonlijke melding dagelijks van8.30 uur tot 1 2.00 uur en 14.00«f tot 17.00aur Zaterdags van 8.00 uur tot 1 2 00 uur fMatfeuaclUefid Ceufms tif Houveauié ÏÏiSJ Nieuwe Omo voor de man die waf anders wil roken. Draait U maar eens een sigaret uit dat blauwe pakje van de Weduwe. Proeft U het?... anders van smaak, van geur eerlijk - pittig. Een stoere, pure tabak, gemaakt voor de man die wil weten wat hij rookt Haverstro-Brops: Honing-Drops: Drop-Drops: Buttermint-Drops: verkwikkend zacht voor de keel pikant en geliefd pittig en romig wast smetteloos wit 19 cent per rol Beetham (Nederland) N.V. - Voor Engros: Jacq. Mot N.V., Amsterdam

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 12