„Contactcommissie Velsen-Noord" begon aan een veelomvattende taak Havenberichten Visserij-varia 7 Twee subcommissies duiken in praktische en theoretischeproblemen Filmavond voor EHBO- vrienden in „Watervliet" K.A.J.-actie „Wereld Wijd" wordt met filmavond besloten R.K. Middenstandsvereni ging nam geen besluiten In hevige sneeuwstormen Kotter KW. 12 bracht grote logger binnen Stille omgang in de nacht van 8 op 9 maart „Gannochy" vergaan en „American Hunter" gestrand Faillissementen „Hollands Noorderkwar tier" en de industrialisatie Ziekenauto na slippartij bekneld tussen twee auto's DONDERDAG 27 FEBRUARI 1958 DE „CONTACTCOMMISSIE Velsen Noord van de Velser Gemeenschap", zoals de nieuwe samenvoeging van belangheb benden in de nog steeds actuele problemen van dit gemeentedeel is gaan heten, heeft gisteravond in het nieuwe wgkgebouw aan de Smidt van Gelderstraat haar eerste ple naire bijeenkomst gehouden. Hierin zijn dus samengevloeid de leden van het vroe gere actiecomité-Rolink, de Wijkeroog- winkeliers en de ondertekenaren van het request, die wel eens „het comité van in tellectuelen" zijn genoemd. In totaal hebben twintig mensen uit al deze vroeger afzonderlijk optredende com missies gehoor gegeven aan de oproep zich te verenigen in een nieuwe vorm; van hen waren gisteren zeventien personen aanwe zig die stilzwijgend zitting namen in het comité. En onder voorzitterschap van de Hoogoven-bedrijfsarts H. Voorzanger is het werk dan begonnen met een „bezin- ninggesprek", dat enige principiële en con crete resultaten opleverde. Een kleine commissie uit deze twintig kwam met een aantal voorstellen, zoals de instelling van een aantal sub-commissies voor de bestudering van zowel praktische als theoretische vraagstukken uit Velsen- Noord: het zozeer begeerde tunneltje bij „De Gilden" zou dan tot de praktische, de verwezenlijking van de wijkgedachte tot de theoretische zaken gerekend moeten wor den. Over de wijkgedachte zou men bij voorbeeld de idee van „de wijk" en alles wat daar mee samenhangt moeten bespre ken, om daarna met bepaalde concrete voorstellen of plannen te komen. De aan wezigen konden het daarmee eens zijn, zo dat men overging tot formatie der com missie, waarbij onder meer de vraag naar voren kwam, enige „nieuwe" Velsen-Noor- ders in de commissie op te nemen: „velen weten niet eens, dat zij in Velsen wonen". Waarbij uiteraard de tijdelijke bewoningen een probleempje apart gaan vormen, zoals uit de discussies bleek en men evenmin kan streven naar volledigheid. Wel bleek het sterk in de bedoeling te liggen de Velsen-Noorders zelf mee te laten denken over de zaken van hun gemeente- deel, waarbij nieuwe commissieleden van zelf naar het werk worden toegezogen. Subcommissies In de „praktische" subcommissie werden voorgesteld de heren Rolink, J. Versteege, J. Groot en E. Sanders en in de „theoreti sche" commissie zouden volgens het voor stel zitting nemen pastoor L. de Boer, ds. H. P. Huisman en ds. A. C. v. Nood, de De afdeling Beverwijk-Hoogovens van de Kon. Nederlandse Vereniging „EHBO" blijkt een goede kern van leden te hebben. Ondanks de bijna onbegaanbare wegen was er woensdagavond in het sportpavil- joen „Watervliet" een flinke belangstelling voor de filmavond. De afdelingsvoorzitter, de heer J. W. v. Swinderen sprak dan ook zijn voldoening uit over het bezoek, dat een aantal op de doelstelling van de EHBO gerichte films kreeg te zien. De toeschou wers zagen in „De bereiding van penicil line" en „Tandverzorging" alsmede „Oor log onder de microscope" zeer leerzame beelden, die voor velen echter door de En gels gesproken tekst aan waarde inboetten. Een duidelijker taal sprak een EHBO- bedrijfsfilm. Toen na de pauze de kleurenfilms van „Centraal Venezuela" en „Punta Cardon" werden vertoond, kregen de toeschouwers een kaleidoscoop van fascinerende beelden met Nederlandse tekst voorgezet. Boven dien was de begeleidende muziek van goed gehalte. Ten slotte werden de bezoekers verplaats naar Australië, waar zij kennis maakten met de machtige bossen in de film „Een land en zijn bomen". De afdeling IJmuiden-Oost van de KAJ fkatholieke kajotters) is sinds januari be- zich met activiteiten in het kader van de KAJ-actie „Wereld Wijd". Deze actie heeft tot doel om de jeugd in de onderontwik kelde gebieden te helpen. Als onderdeel van deze activiteiten wordt thans in IJmuiden-Oost de uurloon-actie sinds 2 februari gehouden. Zondag 30 maart wordt in IJmuiden- Oost de uurloonactie besloten met 'n film avond in het Patronaatsgebouw. De film brengt de kruistocht van 30.000 jonge ar beiders en arbeidsters naar Rome in beeld. In augustus van het vorige jaar werd deze kruistocht, waaraan ook meisjes en jon gens uit IJmuiden-Oost deelnamen, ge houden. Tijdens de filmavond zal het totale be drag van de actie worden overhandigd aan een afgevaardigde van een der Aziatische landen. Op woensdag kwamen in IJmuiden bin nen: Balticborg van Kragerö, Aska van Alesund, Ostra Botnia van Kaslö. Gana- kust van Hamburg, Yapeyu van Bremen, Poti van Odessa, Lassaro Matenigo van Baltimore, Poznan van Kiel, Ranö van Abö, Visbeck van Antwerpen, Bolt van Rotterdam. Vertrokken zijn: Delfland naar Bremen, Vechtstroom naar Leith, IJstroom naar Hull, Hector naar Hamburg. Elfedick naar Rotterdam, Sottern naar Casablanca, Tan talus naar Bremen, Ragna Gorton naar de Perzische Golf. Kathe Jonas naar Antwer pen, C de Euenea naar le Havre, Hoogvliet naar Rotterdam, Elise naar Rotterdam, Gerry S naar Immingham, Herman Buis man naar Rotterdam, Trajanus naar Bre men, Gerd naar Londen, Anny S naar Duinkerken, Frauke Dansk naar Rouen, Truus naar Antwerpen, Trito naar Rot terdam, Amstelstroom naar Londen, Vig- gen naar Gent, Aura naar Emden, Nisse naar Rotterdam, Almkerk naar Bremen. Blizzard naar Londen, Hoop op Zegen naar Gdynia, Desdemon naar Hamburg, Clan- gula naar Rotterdam, Rhein naar Aarbus, Balticborg naar Rotterdam, Bokkenheim naar Emmen, Prianus naar Bremen, Hein- rich naar Bremen. heer H. Voorzanger en mevrouw C. W. Klimp. Men zal zich intern nog beraden over mogelijke aanvullingen; de zittende voor lopige bestuurders, de heren H. Voorzan ger, E. Sanders, J. Rolink en ds. H. P. Huisman werden door de vergadering als zodanig bevestigd, welk dagelijks bestuur werd aangevuld met de heer W. Mudde, Van Rijswijkstraat 68, als secretaris. Voorlichtingsavond Dat er niet alleen getheoretiseerd werd deze avond, werd bewezen door het feit, dat op de agenda het nieuwe uitbreidings plan van Velsen-Noord voorkwam. Het bestuur stelde zich namelijk voor een openbare avond te beleggen met een of meer deskundige sprekers voor een inlei ding, waarin men denkt aan ir. D. H. Dammen, de Velsense directeur van Open bare Werken. Ten aanzien van de toekomstige werk wijze werd een voorstel aangenomen de vergaderingen openbaar te houden al thans toegankelijk voor de pers. Onder voorzitterschap van de heer W. Vessies heeft de r.k. Middenstandsver eniging gisteravond vergaderd in de gro te zaal van de „Groentebeurs" te Bever wijk. Op de agenda stonden onder meer de dinsdagmiddagsluiting en de koop avond. De meningen onder de leden wa ren verdeeld, zodat geen besluit werd ge nomen. Wel voelde men er iets voor om een actie in de r.k. Middenstandsvereni gingen te houden voor een bijdrage in het Fonds voor het Beverwijkse Carillon. Ver der werd een beroep op de leden gedaan om zitting te nemen in de commissie, die de viering van het 45-jarig bestaan in sep tember en oktober van dit jaar moet voor bereiden. Tenslotte werd nog over het per soneelsbeleid gesproken en het aangaan van een collectieve ziekteverzekering. Nederland „gebukt" onder de last van de sneeuw. Scheppend banen we ons een weg door de bergen. Zelfs de kraanwagen, die ingesneeuwde auto's te hulp wil komen, moet op zijn beurt worden uitgegraven met behulp van een tractor, die op zijn beurtMaar nee, dat zou te ver gaan. De foto's zijn overigens dichtbij gemaakt: op de weg van Haarlem naar Schiphol. Schipper Jacob van Dujjn van de Kat- wükse kotter KW 12 heeft de afgelopen dagen een prestatie geleverd, waarover men aan de IJmuidense haven wel met enig ontzag spreekt. Met zijn slechts 22 meter lange, maar uiterst zeewaardige schip wist hij in de zware sneeuwstormen van de laatste dagen op 20 mijl ten noord westen van het lichtschip „Texel" de gro te Katwijkse trawllogger „Bertha" KW 38, die met machineschade voor anker lag in het slechte weer, vast te maken en naar IJmuiden te slepen. De KW 12 was dinsdag onderweg naar» IJmuiden om woensdag aan de afslag te verschijnen met een vangst tong en schol. De kotter was ter hoogte van Den Helder, toen de „Bertha" aan de rederij melding maakte van de machineschade. De beman ning van de Bertha was er in geslaagd in het stormweer met windkracht 9 tot 10 en in de hevige sneeuwbuien met het schip voor anker te komen. Schipper Van Duijn van de KW 12 aar zelde niet. Hij keerde terug. Vijftien mijl moest hij stomen tegen de noorderstorm in. In de nacht van dinsdag op woensdag slaagde hij erin de „Bertha" te vinden, maar het vastmaken van de sleep moest tot de dag worden uitgesteld. Woensdagmorgen ging de kleine KW 12 op de KW 38 af en werd een lijn overgebracht. De sleepreis naar IJmuiden over een af stand van ruim vijftig mijl kon beginnen De sleep liep na een zware reis gisteravond omstreeks zes uur binnen. De Bertha werd door de KW 12 afgeleverd bij de Zuidzij. Vanmorgen heeft de«KW 12 de vangst verkocht. De besomming bedroeg 3500.—. De jaarlijkse ledenvergadering van de afdeling Beverwijk van het genootschap „De Stille Omgang" is gisteravond in de bovenzaal van het K.S.A.-gebouw gehou den. De penningmeester kon meedelen, dat het boekjaar werd afgesloten met een gunstig saldo van 462,85. Het saldo zal volgens de voorzitter de heer C. G. v. Baars toenemen door de viering van het vijftigjarig bestaan. Daar de heren W. A. Versteeg en N. Duin, zich niet meer her kiesbaar stelden, werden in hun plaats ge kozen de heren P. Voorderhaak en T. Adri- chem. Deken B. G. Hosman reikte ver volgens aan de heren P. A. Braun en E. A. Gelderman, de oorkonde uit voor het vijfentwintigjarig lidmaatschap van het Genootschap. De Stille Omgang zal dit jaar voor Beverwijk plaatsvinden in de nacht van 8 op 9 maart. In de kerk van de H. Agatha zal voor allen, die te voet van Beverwijk naar Amsterdam lopen om 21.30 uur en voor de treinreizigers om een uur 's nachts een Lof worden gecelebreerd. De treinreizigers vertrekken om 2.10 uur uit Beverwijk en zijn om ongeveer 7 uur weer thuis. Projectieavond amateurfotografen De Beverwijkse vereniging van ama teurfotografen houdt op vrijdag 28 februari in het clubhuis aan de Schans een projectie avond van een bondsdiacollectie van RoJ bert Besard. Het onderwerp is: „Moderne fotografie" met een uitvoerige bespreking van de auteur. Gymnastiekuitvoering ADO Re Heemskerkse gymnastiekvereniging ADO geeft vanavond in het Marquette- theater een uitvoering. Hiermee zal de viering van het tienjarig bestaan worden afgesloten. De Britse kustvaarder „Gannochy" (512 ton) is dinsdagmiddag in de Ierse zee ge zonken. De bemanning kon tijdig aan boord van een loodsboot worden genomen, aldus een telegram van de Nederlandse kust vaarder „Helvetia-S", die ook langszij de „Gannochy" wist te komen. De loodsboot heeft, met de geredden aan boord, koers gezet naar Liverpool. Eerder had de „Gan nochy'' een sos-sein uitgezonden dat zij hevig slagzij maakte en hulp behoefde. Ter hoogte van de Lage Springer is dinsdagavond op de Westerschelde de „American Hunter" van de U. S. Line aan de grond gelopen. Het schip was met een lading stukgoed op weg van Antwerpen naar Rotterdam. De „American Hunter" liep aan de grond tijdens een sneeuw storm. Zowel uit Vlissingen als uit Veere zijn sleepboten ter assistentie uitgevaren. K.V.P.-leden ter jaarvergadering De afdeling Heemskerk van de Katho lieke Volkspartij houdt op maandag 3 maart in zaal Dam de jaarvergadering. De behandeling van de diverse jaarverslagen en een bestuursverkiezing komen aan de orde. De heren Th. J. Mulder en P. Bis schop treden af en stellen zich niet her kiesbaar. Het bestuur stelt als kandidaat de heer H. P. M. Klaus. In het jaarverslag maakt het bestuur melding van het feit, dat uit het verleden jaar geheel nieuw gekozen bestuur de heer C. J. A. de Ruyter tot voorzitter is benoemd. Dit college be staat thans uit elf leden. De heren A. Koning en J. Welboren na men de functie van propaganda-leider op ziich. Zij hebben de zaken flink aangepakt, aldus deelt het bestuur mee. Het aantal leden steeg tot 670. De Haarlemse rechtbank heeft dinsdag in staat van faillissement verklaard: G. A. van de Eng, betonwerker, Evenwicht- straat 11 te Krommenie. Rechter-commisr saris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. W. N. Felhoen Kraal, advocaat en pro cureur, Zaanweg 66 te Wormerveer. F. J. A. van Riek, carrosseriefabrikant, eerst Molenstraat 22, thans Jonkhees Mockkade 5 te Hillegom. Rechter-commis» saris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. J. Spreij, advocaat en procureur, Ged. Oude Gracht 65 te Haarlem. A. M. Hoff, eigenaar van een dakbedek- kingsbedrijf, Magdalenastraat 24 rood te Haarlem. Rechter-commissaris: mr. H. J. M. Cokart en curator: mr. C. Blankevoort, Kruisweg 61 rood te Haarlem. N.V Aannemingsmaatschappij Koopman, Koninginneweg 20 te Haarlem. Rechter commissaris: mr. H. J .M. Cokart en cura tor: mr. dr. F. A. Bijvoet, advocaat en pro cureur te Haarlem, Ged. Oude Gracht 54. Wegens gebrek aan actief werd op dins dag opgeheven het faillissement van: Cor- nelis Moraal, tankbouwer, wonende Katte gat 34 E te Zaandam. Rechter-commissa ris: mr. J. P. Petersen en curator: mr. J. A. M. Thijssen, advocaat en procureur te Zaandam. Westzijde 51a. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslij st is op 24 februari 1958 geëindigd het faillissement van: A. Cenijn, zonder beroep, Wagenweg 40 te Haarlem. Rechter-commissaris: mr. H. G. Rambon- net en procureur: mr. L. Ali Cohen, advo caat en procureur te Haarlem, Baan 37. Na gedaan verzet is vernietigd het von nis der rechtbank van 11 februari, waarbij A. Naujoks, accountant, wonende Berken rodestraat 40 te Haarlem, in staat van faillissement is verklaard, met benoeming van mr. J. G. Bettink, advocaat en procu reur te Haarlem, Staten Bolwerk 26, tot curator. Ledental van KAB Heemskerk steeg tot 580 Een groot aantal leden was gisteravond aanwezig op de jaarvergadering van de Heemskerkse afdeling van de KAB, die in zaal Nijman werd gehouden. De vice-voorzitter, de heer R. Rozing, constateerde in zijn openingswoord, dat zich op cultureel gebied een grote veran dering heeft voorgedaan door de oprich ting van het Katholiek Instituut vooi Volksontwikkeling. Deze stichting is in de plaats gekomen van de „Raad van Over leg" en heeft tot nu toe volkomen aan haar doel beantwoord. In maart zal een passie-avond worden gehouden, waarop de film „Judas" wordt gedraaid. De secretaris, de heer W. B. A. Dijk- mans, constateerde in zijn jaarverslag dat zich bij de problemen van de bestedings beperking en de woningnood ook nog de werkloosheid heeft aangediend. De KAB in Heemskerk had een goed jaar, het ledental steeg van 560 tot 580. Het financieel bezit is teruggelopen van 1049.74 tot 446.79, waaraan de diverse gehouden culturele avonden debet zijn. „Herwonnen Levenskracht" liad een klein batig saldo. „Onderlinge hulp" vertoonde een financiële achteruitgang, maar met voldoening werd gewag gemaakt van het feit dat aan twintig gezinnen hulp kon worden verstrekt. Het punt bestuursverkiezing vergde wel enige tijd. In plaats van de heer Th. Mul der werd de heer J. Kroon gekozen. De heer P. Schouws zal een bestaande vaca ture gaan vervullen. De heren J. Nijman, J. Beentjes, J. Welboren en J. Groot wer den herbenoemd. De heer J. Nijman had zich wegens druk ke werkzaamheden niet meer beschikbaar gesteld als voorzitter. Na een gehouden stemming werd de heer R. Rozing uitge nodigd zijn taak over te nemen, hetgeen deze aanvaardde. Prijzen van woensdag Heilbot 4.2.30, gr. tong 3.40—3.10, grm. tong 3.90 —3.40, kim. tong 4.60—4.20, kl. tong I 4.20—3.70, kl. tong II 4—3.60, tarbot I 3.90-3 per kg. Tarbot IV 104—60, schartong 40, gr. schol 35— 31, grm. schol 4541, kim. schol 6967, kl. schol I 69—64, kl. schol II 62—24, schar 32—27, bot 13—8, v. haring 21—11.60, makreel 27—10.30, gr. schelvis 43—26, grm. schelvis 46—30, kim. schelvis 44 32, kl. schelvis I 38-26, kl. schelvis II 36—23, wijting 26—14, gr. gul 40—32, mid. gul 34—26, kl. gul 21— 17, kl. leng 20, kl. haai 33, ham 80—62, poontjes 34—22, kl. koolvis zw. 1914, kl. koolvis wit 31 per 50 kg. Gr. kabeljauw 216—90, gr. koolvis zw. 61—49, gr. koolvis wit 77, gr. leng 54—30 per 125 kg. Aanvoer van woensdag 118 kisten tong en tarbot, 18 k. heilbot, 220 k. schol, 15 k. schar, 105 k. bot, 980 k. haring, 475 k. makreel, 1035 k. schelvis, 730 k. wijting, 395 k. kabeljauw en gul, 21 k. leng, 10 k. haai, 5 k. ham, 30 k. poon, 825 k. koolvis en 24 diversen. Totaal 4910 kisten vis. Besommingen van woensdag Postboy 20.000, IJM 32 Elie 15.080. SCH 153 14.440, SCH 171 I 20.570, IJM 14 9470. KW 81 6520, KW 168 7030, KW 169 3550, KW 126 7110, KW 10 f 400, HD 108 14.410, HD 87 9630, IJM 31 700, IJM 3 300. IJM 11 690, I5M 52 f 330, IJM 59 f 790, IJM 208 500 IJM 40 420, WR 51 690. WR 49 680, WR 33 f 470, KW 63 650, KW 58 550, KW 96 1100, KW 98 320, KW 27 510. Adoptatie vissersschepen Een groot aantal scholen in West-Duits land heeft de laatste maanden trawlers geadopteerd. In oktober 1957 werd deze actie begonnen door een schoolklasse uit Munchen en thans zijn reeds 179 klassen van Duitse scholen bij deze adoptie be trokken. Een groot aantal, wanneer men weet dat de Duitse trawlervloot uit 208 schepen bestaat. Tussen het binnenland van West-Duits- land en de kuststreek is thans een dikke briefwisseling ontstaan. De scholieren krijgen menige tip voor uitbreiding van hun praktische kennis en bovendien krij gen zij langzamerhand een duidelijk in zicht in het leven en het werken van de visserman aan boord van de trawlers. Ve le scholieren horen op deze wijze voor het eerst van hun leven over dit harde leven. Voor de vissers betekenen de brieven van scholieren uit het binnenland een prettige afwisseling in de eenzaamheid op zee. Elke klasse, die een schip adopteerde, heeft ter kennismaking het met de litera tuurprijs van de Noordzeevisserij bekroon de boekwerk „Duisternis over het water ontvangen. In Nederland heeft men tot nu toe steeds van deze adoptie van vissersschepen afge zien. Nederland is een speciale vereniging voor de adoptie van zeeschepen, de NEVAS, rijk. Om praktische redenen is van de adoptie van trawlers en grote log gers afgezien. De moeilijkheid zou zijn, dat de Nederlandse schepen een kleinere bemanning hebben dan de Duitse trawlers, zodat er minder mogelijkheden bestaan tot een geregelde correspondentie. In de kringen van de NEVAS wordt nog gezocht naar een oplossing voor deze moeilijkheid, zodat het contact tussen de Nederlandse visserij en de jeugd steviger kan worden. Uitbreiding Openbare Werken Tot september 1956 verbleef de afdeling Openbare Werken in het gemeentehuis van Heemskerk. Omdat het ruimtegebrek groot was, werd een demontabel gebouw ge plaatst aan de Zaalberglaan. Thans is dit ook weer te klein en daarom wordt er nu eenvleugel bijgebouwd van dezelfde op pervlakte. In het Alkmaarse stadhuis heeft het lid van Gedeputeerde Staten A. B. Prakken dinsdag de industrialisatiecommissie Hol lands Noorderkwartier geïnstalleerd, die op initiatief van de Kamer van Koophan del voor deze streek tot stand is gekomen. In zijn rede gaf de heer Prakken uit drukking aan de bezorgdheid van het provinciaal bestuur over de moeilijkheden bij de ontwikkeling van Hollands Noor derkwartier en van West-Friesland in ver band met de te verwachten bevolkingstoe name, die vestiging van industrieën in dit gewest tot een gebiedende eis maakt. Hij wees er hierbij op, dat de samenwerkende gemeenten dit gebied als een geheel die nen te zien en dat zij niet van het stand punt uit moeten gaan, dat iedere gemeen te een portie industrie krijgt in verhou ding tot haar bijdrage. Hij zegde namens het provinciaal bestuur daadwerkelijke belangstelling toe in het vertrouwen, dat ook het rijk de commissie zijn steun niet zal onthouden. De heer J. F. le Blansch, voorzitter van de Kamer van Koophandel wees er even eens op, dat vraagstukken als de industri alisatie alleen opgelost kunnen worden door eendrachtige samenwerking van ge meenten. Hij legde de nadruk op de nood zaak van de stichting van een m.t.s. in Alkmaar en van meer lagere technische scholen. De burgemeester van Alkmaar, mr. Wytema, pleitte voor het behoud van een eigen karakter van de bevolking van dit gewest dat door de nieuwe com municatiemiddelen verloren dreigt te gaan. Als de nieuwe commissie er in zal slagen, een gunstig industrieel klimaat te scheppen voor diegenen, die geen werk meer kunnen vinden in de agrarische sec tor, aldus mr. Wytema, dan zal dit zeker leiden tot behoud van de geestelijke eigen schappen van de bevolking van dit ge west. Ambulance met patiënt na botsing doorgereden Gistermiddag om vier uur is op de Sta tionsweg in Velsen een gecompliceerde botsing gebeurd, waarbij een ziekenauto, die met een patiënt op weg was naar Am sterdam, beklemd kwam te zitten tussen twee personenauto's. Hoewel de zieken auto vrij ernstig werd beschadigd is zij met de patiënt doorgereden naar Amster dam. Het ongeluk is waarschijnlijk te wijten aan de bestuurder van een Volkswagen, die de ziekenauto passeerde en plotseling naar rechts reed en toen onverwachts moest remmen voor een ploeg sneeuwruimers. Om een botsing te voorkomen moesten zowel de ziekenauto als een tegenligger eveneens uit alle macht remmen. De drie auto's slipten en botsten tegen elkaar. Opstelling ADO '20 In de uitwedstrijd tegen Alkmaarse Boys komen de Heemskerkers in de volgende opstelling uit: doel: Burger; achter: De Graaf en y. Tunen; midden: v. Duiven voorde, Dam en Welboren; voor: G. v. Tunen, Bruins, Groot, De Wit en Beentjes. Door miljoenen over de hele wereld wordt de Parker Jotter Ballpen (U weet wel: met de 5x grotere vulling!) dankbaar gehanteerd. Het succes is algemeen. Endeze precisie-ballpen wordt nu voor een populaire prijs in de handel gebracht. Een reden te meer deze unieke ballpen bij Uw winkelier te gaan bekijken en proberen AUEEN-VERT.. PARKER SERVICE N.V. BEURS - DAMRAK AMSTERDAM

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 9