M/nt Borst gordijnen-show v. duivenboden Wat dtixaC kèt z&tauio! Voor elke auto-motor is „SHELL X-I00" Multigrade de ideale motorolie die meteen van koud starten af veilige smering en volmaakte bescherming geeft 0, schone bloem.... Wij hebben de primeur A. de Jong Camera's VAN VLIET verpleeghulpen een ervaren commercieel medewerker 12 Tja, daar staat 't dan heel simpel „natuurlijke schoonheid komt van binnenuit" en 't is eigenlijk zo ontzettend voor de hand liggend dat ieder mens meteen zegt: „Dat is 'n waarheid als 'n koe". Maar wie staat er bewust stil bij iets dat voor de hand ligt. Een waarheid als een koe hoeft niet steeds opnieuw bewezen te worden; juist daardoor loopt zij de kans in het vergeetboek te raken. Andere „waarheden" vragen immers dagelijks onze aandacht. Veelzijdigheid in de voeding Roomboter Schoonheid: gave der natuur ged. oude gracht 108-110 HOOGOVENS ZATERDAG 8 MAART 1958 Het is opvallend hoe vaak - in romans, gedichten en opera - de vrouwelijke schoonheid vergeleken wordt met die van een bloem. Ook bij een bloem komt de schoonheid van binnenuit. Immers een plant waarvan U bloemen hebben wilt begiet U toch ook op de wortels en niet op de blaadjes. Zo is de natuur - en nie mand die daar iets aan veranderen kan. En als IJ een mooie, gave huid wilt heb ben, moet U dingen eten die door Uw lichaam worden omgezet in stoffen waar Uw gezondheid wel bij vaart. Inderdaad, want al zijn er speciale stoffen de vita mine A en F) die in het bijzonder een heilzame invloed op de huid hebben, de huid alleen kan niet mooi zijn, als de rest van het lichaam ook niet voor 100 gezond is. Daarom bovenal: Vitamine A is bekend als de groei- vitamine. Maar een kind dat alleen vitamine A zou krijgen, zou helemaal niet groeien. Vitamine D is absoluut nodig voor de ontwikkeling van een ge zond beenderstelsel en gebit, maar een diëet van overwegend vitamine D zou zeer schadelijk zijn voor de gezond heid. Zo is het: ons lichaam heeft aller lei verschillende bouwstoffen nodig die allerlei verschillende functies hebben. En voor een perfecte gezondheid moe ten al deze bouwstoffen in de juiste ver houding in onze voeding voorkomen. Iedere huisvrouw die zich ervan bewust is dat zij voor een groot deel verant woordelijk is voor de gezondheid van haar gezin, zorgt dan ook voor veel variatie in de voeding, teneinde een evenwichtige samenstelling van bouw stoffen te verkrijgen, en één ding ver geet ze daarbij nooit, n.l. dat er slechts één volwaardig voedingsmiddel is, dat van nature een evenwichtige samen stelling van de noodzakelijke bouw stoffen voor het lichaam bezit. Dat is melk. Van die melk wordt roomboter gemaakt. Ja, roomboter is bijzonder rijk aan onmisbare voedingsstoffen - bouwstof fen die het lichaam (dus ook de huid) nodig heeft om gezond te functio neren. Zie maar: 83 melkvet, het lichtvertc.rbaarste vet dat er is en dat daarom voor 99^ aan het lichaam ten goede komt. Dan de vitamine A en provitamine A (caroteen). Verder vitamine D, de zonnevitamine en vitamine F, de schoonheidsvitamine. Uw hele lichaam wordt gevoed met stoffen die door het bloed „opname klaar" worden aangevoerd. Ook Uw huid krijgt haar heilzame voedingsstof fen; deze worden door het bloed aange voerd. Daarom - als Uw huid goed gevoed wordt, wordt en blijft zij mooi en gaaf en zacht. Zonder „kunst en vliegwerk". De natuur is goed voor ieder die haar in ere houdt. En U houdt de natuur in ere als U natuurlijk eet. En bij natuurlijke voeding hóórt room boter - heerlijke, gezonde natuurboter! Een waarheid als een koel U wist dat room boter een natuur- produkt is. Uw gevoel zei U al dat roomboter gezon der moest zijn. En zie: de feiten ge ven U duidelijk gelijk: roomboter is niet te vervangen I PUBL1KATIE VAN HET NEDERLANDS ZUIVELBUREAU - RIJSWIJK Z.H. bij interieurverzorging prijzen v.a. f 1.85 tot f 19.50 keuze uit 385 dessins telefoon 17165 komt u binnen eens even praten over kleurencombinaties geheel vrijblijvend deskundig advies vraagt onze meubel-catalogus Uw naam en merkartikelen moeten voortdurend onder de aandacht van het publiek worden gehouden. Alleen regelmatiq adverteren kan dit bewerken Weet u, dat wij een permanent wave hebben, die gelijk een oliebad tnnevelt? Veel langer houdbaar dan welke permanent wave ook. Ook voor het allermoei lijkste haar. Precies natuurhaar. Uniek in Nederland. Natuurlijk onder volle garantie. Daarnaast kunt u natuurlijk ook gebruik maken van onze bekende andere soorten. La Reine Ondulée Santa Lucia Eugène New Vork Cold Wave Tiède Stoom- en Sauna Wave KLEURSPOELINGEN JACOBIJNESTR. 11—13 TeL 18731 Internationaal bekroond Hij is ,,de kerel" met zo'n vlot, ijzersterk wevenit Tweka pak in effen of ruitje (v.a. 28.50), zij al een snoezig damet|e in zo'n mantelpakje van wevenit of een leuk stofje en r-u-i-m plooirokje (v.a. 31.50). Of voor hem een stoer suedine jack met gebreide boord en kraag (v.a. 29.85)? Of voor haar een geheel gevoerd regenmantel met koket hoedje (v.a. 21.65)? Beeldig en beeldig Is 't allemaal en betaalbaar bij Borst! vroeger Brinkman BABY- EN KINDERKLEDING ANEGANG19-HAARLEM-TEL. 21413( 02 500) De beste bescherming onder alle omstandigheden Dat is wat u verlangt voor uw kostbare automotor. En natuurlijk kiest u daarvoor „SHELL X-I00" Motorolie 10 W/30 of 20 W/40. Want dat zijn de multigrades die zekerheid geven. zelfs bij felle kou snel starten altijd veilige smering en volmaakte bescherming minimale slijtage zomer en winter één olie schone motor geen corrosie economisch Voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties kun. nen wij geen verantwoorde lijkheid aanvaarden De Administratie overweldigende collectie! WAGENWEG 86 De Stichting tot verzorging van Chronische patiënten en minder valide personen vr. voor de ziekenafdeling van haar Bejaarden tehuis Leeftijd niet beneden 19 jaar. Bruto salaris van f 200 tot f 315,per maand. Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Alsmede vergoe ding van reiskosten en aan schaf eerste dienstkleding. Aanmelden schriftelijk of persoonlijk bij de Genees heer-Directeur, Voorstraat no. 42, Wijk aan Zee. U M U I D E N D« Koninklijke Nedertandsche Hoogovens an Staalfabrieken N.V. te IJmulden vraagt voor haar Verkoopafdeling met gedegen kennis van de moderne talen. Gegadigden moeten bi staat xijn een deel van de export van walserij- produktea van kantoor uit te behandelen. Leeftijd: tot 40 jaar. opleiding en levenstoop worden, wf tb Soetsh ÏÏdeïEg "rmeW,n« «D 913,

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 12