^C3 linoleum Daar ligt een rapsodie in kleur, de nieuwe collectie linoleum krommenie Linoleum: modern produkt met vele plus-punten Het onderhoud is eenvoudig De moderne vrouw kiest linoleum l Linoleum is voordelig: I Reeds 100 jaar wordt er linoleum gemaakt en tóch is het een modern produkt. Geen wonder, want het voornaamste bestanddeel is de op één na eerste gepatenteerde kunst stof („plastic" zegt men tegenwoordig). Maar er komt meer bij kijken: Portugese kurk, houtmeel uit Zweden en jute uit India, Afrikaanse gommen en harsen, pigmenten van overal ter wereld. Aan dit alles dankt linoleum de eigenschappen die u zo waar deert. Het is veerkrachtig en geluiddempend, dus prettig om op te lopen. Het is koude- isolerend en hygiënisch. De kleuren gaan door-en-door. Er zijn nog altijd mensen, dié bij linoleum denken aan alsmaar-boenen-en-wrijven. Wat een misverstandEven een droge doek erover en linoleum is glansrijk schoon. Slechts af en toe een vleugje goede vloeibare was is vol doende. In overleg met de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen werd een folder samenge steld met doeltreffende onderhoudsadviezen. Gratis verkrijgbaar bij uw woninginrichter of bij Linoleum Krommenie. Nieuwe kleur, in bloemrijke verscheidenheid. Alleen al 14 nuances van blauw, 11 van rood en 18 van groen. Texas-geel en Aubergine, Portlandbeige en Albast. Meer dan 100 varianten. Waarom zoveel kleur? Waarom zoveel keuze? Om u mevrouw, voor u meneer. Om de vreugde van een harmonie, die weerklank vindt in uw eigen hart. De beheerste harmonie van Velvet-Lino in uw zitkamer, waar rust en behaaglijkheid wonen en waar luidruchtigheid niet past. De harmonie van het praktische Marmoleum in uw eethoek of keuken, het vrolijke samenspel van veelkleurig Holland-Granité of Confetti in de kinderkamer. Zo heeft elke structuur een eigen temperament, een eigen gamma van kleuren. Van uitbundig spontaan voor mensen-van-morgen, tot sympathiek bescheiden, al naar uw karakter uw voor keur bepaalt. Kleuren om zonder meer uw vloer mee te bedekken, of om smaakvol te combineren. Kleuren met zoveel „persoonlijkheid" dat u daaraan dadelijk linoleum herkent. De complete collectie-folder uitgevoerd in kleuren druk, ligt voor u klaar. Een briefkaart aan Linoleum Krommenie met de vermelding „Rapsodie in Kleur" bezorgt u 12 pagina's blijmoedigheid. Gratis! Er is linoleum reeds vanaf f 11.50 per meter (200 centimeter breed!), dat Is f 5.75 per vlerkante meter. krommenie

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 16