Realisering plan „Oosterzij" kan nu vlot voortgang vinden 2Fo.fobr.ff Wuijter jBrieven aan redactie varia IJmond-agenda Visserij- Aanmeldingsformulier Heemskerks raad steunt bouw van veertig bejaardenwoningen Epeda matrassen méér kracht véérkracht Huisvrouwen in Velsen hielden jaarvergadering C.H.U. en A.R. samen bij de raadsverkiezingen Gecombineerde lijst voor 28 mei Sloop twee woningen aan Schulpweg begonnen Fa. DE VILDER „Schulpen" en „Meer- weiden" hebben een „Schakel" Gevarieerde sportavond door burgemeester geopend WOENSDAG 26 MAART 1958 De gemeenteraad van Heemskerk kwam dinsdagavond onder voorzitterschap van burgemeester H, Nielen in het raadhuis bijeen om een vijftien punten tellende agenda te behandelen. De hoofdschotel van die agenda vormde wel het voorstel tot het verlenen van een krediet voor de bouw van elf winkels, drie dagwinkels, 86 en 20 eengezinswoningen in het uitbreidingsplan „Oosterzij" en het voorstel om een geld lening te verstrekken aan de St. Agnesstichting voor de bouw van veertig bejaarden woningen in het plan „Poelenburg". Beide aangelegenheden ontlokten wel enige discussie, maar werden zonder hoofdelijke stemming aanvaard. Een andere belang rijke kwestie, namelijk het voorstel tot oprichting van een sociaal-culturele stichting in Heemskerk, werd op instigatie van de heer Muyen (Arbeid) van de agenda afgevoerd, zodat de vroeden in de gelegenheid zijn om deze raadsvoordracht nog eens terdege te bestuderen. Voorts werd met algemene stemmen besloten een geldlening ten bedrage van 408.000 met de n.v. Bank voor Nederlandse Gemeenten aan te gaan. En nadat men bij de behandeling van het laatste agendapunt, het aangaan van een vaste geldlening groot 1.550:000, zich enige tijd in comité terugtrok, kon ook deze lening de goedkeuring der vroede vaderen wegdragen. Het verzoek, dat het bestuur van de Nederlands Hervormde Schoolvereniging aan de raad had gericht om medewerking te verlenen aan het tot stand komen van een gymnastieklokaal bij de school in het uitbreidingsplan „Oosterzij", was voor de heer Muyen (Arbeid) aanleiding om te informeren of het gymnastieklokaal voor de openbare school hiermee nu van de baan was. „Ik ben voor dit voorstel. We hebben hier toch al een dringende behoefte aan dergelijke lokalen. Maar ik wil ze eigenlijk wel alle twee hebben." Waarop de voorzitter antwoordde met: „U krijgt er wel meer op uw boter ham. We zijn namelijk van plan om ook bij de openbare en de katholieke school een gymnastieklokaal te laten bouwen." Het voorstel werd aangenomen. De raadsleden konden zich eveneens ver enigen met de wijziging van de tarieven van het openbaar slachthuis in Beverwijk. De heer Beentjes (Katholiek) merkte op, dat er sedert 1937 geen verhoging van de tarieven had plaatsgehad en mede ge zien de verbeterde outillage van het bedrijf aarzelde hij niet om zijn stem aan het voorstel te geven. Hierbij aansluitend werd ook tot de voorgestelde wijziging van de gemeenschappelijke verordening op de keuringsdienst voor vee en vlees besloten. „Klein rapportje" Daar een sociaal-wetenschappelijk on derzoek in de IJmond van de stichting Noordholland voor maatschappelijk werk aanzienlijk meer geld vergt dan oorspron kelijk was geraamd, werd door de raads leden besloten deze stichting een aanvul lend subsidie te verlenen. De heer W e n t i n k (Prot.-Chr.) vroeg zich af of de waarde van een dergelijk onderzoek in overeenstemming met de kosten ervan. De heer D e G r a a f (Arbeid) wilde waar ADVERTENTIE steeds voorradig bij MARKTPLEIN FILMAVOND VAN A.N.M.B. Aangemoedigd door het succes van de vorige maal heeft de Heemskerkse afde ling van de Algemene Nederlandse Be- drijfsbond voor de Metaalnijverheid en de Elektrotechnische Industrie (A.N.M.B.) dinsdag in zaal Nijman wederom een film avond gegeven. Ook nu weer was de zaal goed bezet en kon de voorzitter een flink aantal leden met hun dames welkom heten. Vertoond werd de rolprent: „The great Caruso" met in de hoofdrollen Mario Lan za en Ann Blyth. Vooraf werd een filmpje vertoond over de jeugdorganisatie van het N.V.V. „Jonge Strijd". De aanwezigen hebben van het pro gramma oprecht genoten en deze nog jonge afdeling van de A.N.M.B. kan op enkele geslaagde avonden terugzien, voor zijn geld zien. „Eén keer heb ik een klein rapportje van dit onderzoek gelezen. Ik hoop nu maar dat de resultaten van het onderzoek gauw uit de doeken gedaan zullen worden," merkte hjj op. De voorzitter achtte de waarde van een dergelijk onderzoek boven alle twijfel verheven, temeer omdat Heemskerk naar zijn zeggen zeer intensief in het onderzoek wordt betrokken. „De rapporten zullen waarschijnlijk zeer binnenkort worden ge publiceerd", zei de burgervader. En zich tot de heer De Graaf wenden: „Tot nu toe is nog geen enkel rapport van dit onderzoek gepubliceerd." Hogere huren Bij de behandeling van het voorstel be treffende de bouw van veertig bejaarden woningen in „Poelenburg" merkte de heer Mulder (Katholiek) op, dat het hem zeer speet, dat de bejaardenwoningen niet onder de woningwetregeling vallen, ten gevolge waarvan de huren van 1,50 tot 2.hoger zullen worden. „Dat is voor oude mensen wel een bezwaar", vond de heer Mulder. De heer Muyen (Arbeid) was van mening, dat de gemeente ook maar eens bejaardenwoningen voor andersdenkenden moest gaan bouwen. Wethouder C. J. A. de Ruyter ver telde, dat het niet toepassen van woning- wetbouw in dit geval geen bezwaar is, omdat sociale zaken eventueel een huur- toeslag kan verlenen. De wethouder achtte het niet verantwoord, dat de bejaarden woningen als woningwetwoningen werden gebouwd, omdat dit ten koste van het bouwvolume zou gaan. De vermeerdering van de woningvoorraad was volgens hem primair. De heer D u y n (Katholiek) benadrukte voorts, dat niet alleen katholieken een plaatsje in deze woningen zullen kunnen veroveren, maar dat ook andersdenkenden een gerede kans zullen maken een derge lijke woning te verkrijgen. „Bij een ur- gentiegeval wordt er niet gekeken wat of wie men is", zei hij. Het desbetreffende voorstel ging vervolgens onder de hamer van de voorzitter door. Tot slot zij nog vermeld, dat werd be sloten tot verkoop van een bouwterrein aan de Gerardus Majellavereniging, de af deling Heemskerk van het Wit-Gele Kruis. Deze week heeft Se afdeling Velsen- IJmuiden van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen in de zaal van de B.B. aan de Zeeweg de jaarlijkse ledenverga dering gehouden. Na de behandeling van de jaarverslagen vond de bestuursverkie zing plaats. De dames L. JantjesGeer lof en A. SchooneVan Es werden her kozen. Het bestuur werd uitgebreid met de dames B. HofmanVlas en T. v. Buu- renVan Gardingen. De pauze werd ge volgd door een muzikaal intermezzo, waar bij de dames H. MandjeCoppée en L. Dekker een sonate voor 2 violen van J. M. Leclair op verdienstelijke wijze vertolken. Tenslotte hield mevrouw T. Kerkhoff-Pet uit Haarlem een voordracht over „Levens vreugde zonder alcohol". N i afloop bestond gelegenheid tot het stellen van vragen. Hiervan werd een druk gebruik gemaakt. Begroeting tussen twee vorstinnen op de landingssteiger aan de Prins Hendrikkade in Amsterdam. Koningin Elizabeth neemt, staande tussen de Prinsessen Beatrix en Irene, de hulde van ee; enthousiaste menigte op de Dam in ontvangst. (Verkort weergegeven Kunst en charme II. In de courant van maandag heeft een inwoner van de bloemenstad onder het devies „Kunst en charme" in ironische bewoordingen mijns inziens *erecht zijn afkeuring laten blijken over een in dit blad gepubliceerde foto van drie Haarlemse bloemenmeisjes met een schuttersstuk van Frans Hals als decor. Daar het voor de hand ligt dat men het museaal beleid aansprakelijk stelt voor deze van weinig esthetisch begrip getui gende foto, voel ik mij verplicht er op te wijzen dat genoemde foto buiten mijr. medeweten werd gemaakt, op een tijdstip bovendien dat ik in het buitenland ver toefde. Ook de leden van de museumstaf kunnen voor de publikatie niet aanspra kelijk gesteld worden. De foto in kwestie is intussen te be schouwen als een waardevol document, dat overtuigend demonstreert hoe het niét moet en in een cultureel centrum als Haarlem niet mag. Het propagandistische doel ontheiligt de middelen hier dusdanig dat een ieder met enig gevoel voor ver houdingen pijnlijk wordt getroffen door dit fantasieloze plaatje, waarop zowel de kunst als ,de charme wordt vermoord. H. P. BAARD, Directeur van het Frans Halsmuseum Kunst en charme III. Tegen sluitings tijd was. ik maandagmiddag in het Frans Halsmuseum vis-a-vis de regentessen van onze beroemde schilder. Er was geen wachter in de buurt, zomin als enige be zoeker. Plotseling begon een der regen tessen de grimmigst kijkende een gesprek. „Heb je de vorige week de drie bloemen meisjes gezien?", vroeg de grimmige „Wat denken die kinders wel om met bloemen mandjes in ons museum rond te lopen... Zal wel weer een streek zijn van de levens genieter Frans Hals. Goed, als Hals dan niet wijzer is, moest de directeur dat zijn". „Het ergste van alles is" aldus de pre sidente van het regentessencollege „da* Hals na het bezoek door het dolle heen was Prijzen van dinsdag Heilbot 4.303.20, gr. tong 3.203.10, grm. tong 3.30—3.10, km. tong 3.70—3.30, kl. tong I 3.70—3.20, kl. tong II 3.10-2.05, tarbot I 3.30-2.80, zalm 7.00 per kg. Tarbot II 170, Tarbot IV 102—42, gr. griet 68, schartong 38, gr. schol 29—27, grm. schol 3835, kim. scho 4945, kl. schol I 4236, kl. schol II 3318, schar 278, bot 208, v. haring 1912.20, makree 258.80, gr. schelvis 42—35, grm. schelvis 46—40, kim. schelvis 5042, kl. schelvis I 5246, k. schelvis II 37—22, wijting 2713, gr. gul 4035, mid. gul 3630, kl. gul 2824, poontjes 3120, kl. koolvis zw. 2117, kl. koolvis wit 32—30 per 50 kg. Gr. Kabeljauw 16467, gr. koolvis zw. 4841, gr. koolvis wit 9072, gr. leng 80—75 per 125 kg. Aanvoer van dinsdag 435 kisten tong en tarbot, 5 k. heilbot, 5 k. griet, 10 k. tongschar en schartong, 485 k. schol, 90 k. schar, 60 k. bot, 720 k. haring, 730 k. makreel, 355 k. schelvis, 485 k. wijting, 400 k. kabeljauw en gul, 15 k. leng, 45 k. poon, 280 k. koolvis en 30 k. diversen. 4150 kisten viè. Besommingen van dinsdag VL 153 10.200, VL 199 12.000, IJM 75 7350, IJM 209 11.850.-SCH 55 20.490, KW 40 13.450, KW 85 12.100, KW 41 9500, KW 44 9810, KW 32 21.900, KW 73 12.500, KW 52 5980. Aanvoer op Urk Door zes vaartuigen werd maandag aan de vis- afslag op Urk aangevoerd: 548 pond spiering 25 26 ct. per pond, 51 pond voorn 10 ct. per pond en 30 bakken nest 1.50 per bak van 45 pond. Naar wij vernemen, zullen de Christelijk Historische Kiesvereniging: in Velsen en de Gemeentelijke Centrale van Antirevolutio naire Kiesverenigingen bij de raadsverkie zingen van 28 mei aanstaande samenwer ken onder de naam „Protestants Christe lijke Groepering". Voor deze verkiezingen is er door CHU en AR een gecombineerde lijst samenge steld, die twintig namen bevat. De kan didatenlijst ziet er als volgt uit: 1. Ab de Jong, IJmuiden; 2. K. Tijssen, IJmuiden; 3. J. G. Kolkman, Santpoort-Z.; 4. H. J. Lips Sr., Velsen-N.; 5. Jurr. Visser, IJmuiden; 6. M. v. Dongen, IJmuiden; 7. A. Markerink, Santpoort; 8. P. Zwart, IJmuiden; 9. D. Visser, IJmuiden; 10. T. Struikman, IJmuiden; 11. P. Meijer, Vel sen; 12. C. de Jong, IJmuiden; 13. R. Con- radie, Velsen-N.; 14. H. v. d. Werff, Sant poort-N.; 15. T. van Slooten, IJmuiden; 16. H. v. Leeuwen, IJmuiden; 17. H. Zui dervaart, Velsen-Z.; 18. D. Tanis, IJmui- den-O.; 19. Mej. G. Beimers, IJmuiden; 20. J. de Boer, Velsen-N. Maandagmiddag is men begonnen met het slopen van een tweetal woningen aan de Schulpweg in Velsen-Noord. Deze wo ningen zijn eigendom van de gemeente Velsen. Het ligt in het voornemen nog meer woningen aan de Schulpweg af te breken om ruimte te maken voor de uit breidingsplannen in „De Gilden". Ouderavond van de Jan Ligthartschool De oudercommissie van de Jan Ligt- hartschool te IJmuiden heeft de ouders van de leerlingen uitgenodigd voor een bijeenkomst op dinsdag 1 april in de gym nastiekzaal van de school aan de Ekster laan 8. De heer J. A. G. Bonder, hoofd van de school, zal op deze avond enige mede delingen doen en voorts zal de heer G. Londonck, hoofd van de prof. Kohnstamm- school spreken over „Wat is V.G.L.O.?" Het muziekgróepje onder leiding van de heer A. Wouda Zal de ouders tussen de verschillende onderdelen van het pro gramma op aangename wijze bezig houden. ADVERTENTIE Uw kostuum binnen 1 dag gereed zonder prijsverhoging OlD CLOTHES NEW KONINGSPLEIN 10 TELEFOON 4886 Uitgelaten en levensblij riep hij overal uit, dat men nu zijn diepste verlangens be grepen had". „Schande!", protesteerde de grimmige. Op dit felle protest schreed de chef zaal wachter derwaarts. „Hebben de dames moeilijkheden?", vroeg de man, die ook graag jonge meisjes om zich heen zag. De presidente antwoordde: „Als die bloe- menjoffers hier nog één keer de orde en de rust komen verstoren dan.dan gaan we naar Amerika. Voorgoed! Ondanks de gemeenteraad". Op dat moment stapte Frans Hals zelf het kabinet binnen. „Noem mij een rare schutter", merkte hij met een aai over zijn baardje op, „ik heb maar één verlangen, namelijk dat de meisjes zes weken lang tijdens de avondvoorstelling in het mu seum komen. In het halfduister en onder het flakkerende kaarslicht moeten ze on weerstaanbaar zijn. In driehonderd jaar heb ik niet zo'n verrukkelijk uurtje gehad. En nou jullie naar bed! En durf 'ns te roddelen!" EEN INWONER VAN HET DORP BLOEMENDAAL Vrouwen en politiek Veel vrouwen met mij zullen hartelijk gelachen hebben om de grappige Praat stoel van Arn. de Vita in de krant van 21 maart. Over vrouwen en de verkiezingen; een even geliefd onderwerp als vrouwen en de schoonmaak. Toch kom ik in mijn hoedanigheid van vrouw en moeder nog even in ernst op dit stukje terug. Wij vrouwen hebben de naam van nuch ter te zijn, hoofdzaken (de was!) van bij zaken (kernproeven b.v.) te onderschei den. Misschien is het u, evenals mij, dan opgevallen, dat er in deze wereld op het ogenblik maar één ding van belang is: het al of niet voortbestaan van die wereld. Nietwaar? Het voortbestaan van die we reld, dat in handen is van „de politici". Let wel, niet de geleerden, .die maar waarschuwen en waarschuwen. Nee, het voortbestaan van de aarde en haar kinde ren in handen van de politici, wellicht eenmaal de kwajongens van de twintigste eeuw genoemd. Kunnen wij en kunnen zij over een poosje nog zelfstandig denken? Nee. Wij denken alleen nog in atomen, in blokken, in rassen, wij zien de nieuwe kle ren van de keizer en horen niet de stem van het kind, dat zegt, dat de keizer niets aan heeft. Wij noemen het pacifisme een utopie en vergeten, dat kernreactors en waterstofbommen meer utopie zijn. Den ken wij echt nog maar altijd, dat een paar kilometers verder andere mensen, ande re kinderen wonen? Dat daar ander leed, andere vreugd is? Wanneer gaan wij vrou wen dan toch eindelijk eens positief den ken? „Als mijn soldaten gaan denken, blijft er niet een in het gelid," zei Frederik de Grote van Pruisen. En Viruly zegt er gens: „Waar staat het dan toch in de bij bel: Gij zult niet doden, mits Staf het an ders voorschrijft". En zwijgen wij nog steeds; en verzuimen wij nog steeds? Ver zuimen te denken, te handelen, het van de daken te schreeuwen tegen iedereen? Dat het niet mag gebeuren. Dat de aarde te mooi, de mens en het dier en het kind te mooi zijn om opgeslokt te worden door een tiental waanzinnigen, die op een knop je-drukken. Of ropamelen wij maar zo een beetje voort? Ons TV-avondje hebben, ons lief tuintje harken, onze kinderen baren? Of gaan we denken, eindelijk denken, wij moeders met onze kinderwagens en boodschappenmanden? En blijven we niet langer in het gelid staan? Durven we ein delijk eens in de woelige zee met een nieuwe „Op hoop van zegen"? De rijke zegen van ons verstand, onze liefde, onze vaste wil tot redden, wat nu nog gered kan worden en morgen niet meer. Mor gen onherroepelijk niet meer. M. v. H.-S. ADVERTENTIE DEFECT aan electr. apparaten of leiding Bel op 4402 VELSERDUINWEG 173 ERKEND PEN-INSTALLATEUR De samenwerkende besturen van de speeltuinverenigingen „Schulpen" en „De Medrweiden" bezitten nu samen een offi cieel orgaan, namelijk het maandblad „De Schakel". Het eenvoudige gestencilde verenigings blad is behalve op het speeltuinwerk ge- inspireerd op gle schakel tussen noord en zuid, uitgebeeld in de kop door een teke ning van de tunnelverversingstorens, waar tussen men spelende kinderen ziet. In deze „Schakel" wordt melding ge maakt van dè grootse feestviering van het eerste lustrum van „De Meerweiden". Dit feest begint zaterdagmiddag 5 april in het Kennemer Theater te Beverwijk met een uitvoering voor .de jeugd door de IJmuidense kinderoperetteclub VIDES on der regie van Wim Bijl. Voor de ouderen wordt des avonds in hetzelfde theater een grote cabaretvoor stelling gegeven. Ondergetekende: Naam: Straat: Plaats: wenst zich met Ingang van te abonneren op IJmuider Courant k 7.6S per kwartaal// 0.59 per week Handtekening: Doorhalen wat niet verlangd wordt. Zfl die zich met Ingang van 1 april 195» per kwartaal abonneren, ontvangen de nummers tot en met 31 maart 1958 gratta. Dit geldt alleen voor nieuwe kwartaalabonné's dus niet voor omzetting van week- in kwartaalabonnementen ADVERTENTIE Elke f morgen door de Is het eigenlijk nog nodig voor de acti viteiten van het IJmondfonds voor Inva lide Sportbeoefenaars een beroep op de burgerij te doen, aldus burgemeester J. G. S. Bruinsma, toen hij gisteravond in het K.S.A.-gebouw te Beverwijk de ge combineerde sportavond, door het IJmond fonds georganiseerd, opende. Het is be droevend, dat slechts een zeer klein per centage van Beverwijks bevolking blijk gegeven heeft van haar belangstelling voor deze avond, aldus vervolgde de bur gervader, daar het bestuur alles in het werk gesteld heeft om een zo aantrekke lijk mogelijk programma samen te stel len, waaraan verskillende. Nederlandse kampioenen hun medewerking verlenen. Na dit openingswoord van de burgemees ter, werd een begin gemaakt met de uit voering van het programma. Leden van de nationale kampioensploeg van de K.N.G.V. gaven enkele persoon lijke vrije oefeningen ten beste, waaron der die van de jeugdkampioen van Neder land Rob de Broeder wel het meeste op viel. Hierna volgde het Grieks-Romeins worstelen door de leden van D.D.K. Ter verduidelijking werden de .handelingen van commentaar voorzien, hetgeen nader hand ook gebeurde bij de demonstraties voor judo en jioe-jitsoe, door leden van de Beverwij kse sportschool „De Lange". De ritmische gymnastiek werd gede monstreerd door de damesleden van Turn- lust en SSS, terwijl de keurploeg dames van Hercules oefeningen aan de ringen deed. Het meest spectaculaire num mer was echter de wielerdemonstratie op hometrainers. A. Geldermans, kampioen van Nederland voor amateurs achtervol ging bond de strijd aan tegen G. Post, kampioen bij de beroepsrenners, waarna Jan Hijzelendoorn tegen een jonge Be- verwijker, De Nijs, reed. A. Geldermans won van Post en De Nijs van Hijzelen doorn. De finale tussen De Nijs en Gel dermans werd door Geldermans gewon nen. Het publiek stelde het deelnemen van de twee beroepsrenners Post en Hijzelen doorn zeer op prijs. Voor de pauze hebben de Klavierschip pers nog voor een muzikale show gezorgd, en ook het laatste nummer van het pro gramma was aan hen toevertrouwd. DDK-leden gaven een fraaie demonstra tie van gewichtheffen, waarna een heren- kampioensploeg aan de hoogbrug haar oefeningen afwerkte. VELSEN WOENSDAG 26 MAART Thalia: „De laatste jacht", 20 uur. Rex: Geen opgave. Pieter Vermeulenmuseum: Geopend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 17 uur. Openbare leeszaal en bibliotheek: Ge opend van 19 tot 21 uur. Cultureel Gebouw: LecTenvergadering afd. IJmuiden-W. van Ned. Chr. Vrou wenbond, 20 uur. DONDERDAG 27 MAART Thalia „De levensroman van Richard Tauber", 20 uur (speciale voorstelling). Rex en Pieter Vermeulenmuseum: Als woensdag. Openbare Leeszaal en Bibliotheek: Open van 10 tot 12.30 uur; filiaal open van 10 tot 12 uur. Alcoholjcs Anonymous: Spreekuur van 20 uur af in de zaal aan de Abelenstraat. Raadhuis: Spreekuur wethouder van Openbare Werken, 9.30—12 uur. BEVERWIJK WOENSDAG 26 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: Vuur over de Jangtse". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Sissi, keizerin en moeder". •De Groentenbeurs", 20 uur: Vergade ring Coöp. Raiffaisenbank. Terpsichore, 19.30 uur: Jaarvergadering Historisch Genootschap. Het Centrum, 20 uur: Verkiezingsverga dering Partij van de Arbeid. Openbare leeszaal, Prinsessenlaan 19, ge opend van 1517 uur; lees- en studie- hoeken geopend van 15—17.30 uur; jeugdleeszaal, Zeestraat 26, geopend van 1516 uur. „Het Groene Huis", jeugdleeszaal en uit lening, geopend van 15.15—16.45 uur. R.K. Leeszaal, uitleenbibliotheek geopend van 1013 uur; lees- en studiezaal ge opend van 10—13 en 15—18 uur; jeugd leeszaal geopend van 1417 uur. Wijk aan Zee, filiaal r.k. leeszaal, St. Odulfstraat 12, geopend van 10—11 en 17.30—19 uur. DONDERDAG 27 MAART Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Sissi, keizerin en moeder". Het Centrum, 14 uur: Veiling door no taris Bölger. Het Centrum, 20 uur: Vergadering Ver voerpersoneel. Hotel „Parkzicht", 20 uur: Vergadering St. Eloy. Café Appeldoorn, 20 uur: Contactavond „De Kennemers". R.K. Leeszaal, uitleenbibliotheek geopend van 1013 uur; lees- en studiezaal ge opend van 1013 en 15—18 uur. Wijk aan Zee, filiaal r.k. leeszaal, St. Odulfstraat 12, geopend van 10—11 en 17—19 uur.

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 11