SIMON DE WIT WINNER-SHAG Fa. B. ENGELENBERG Krommenie Preludium tot internationaal damtoernooi in IJmuiden IJmond-agenda Rook er bStW van Lekker'. als de èc/ite Amerikaanse cigar et! - THALIA Kolderstuk „Oembawa" door V.V.IJ. gespeeld SIMON DE WIT WEER VOORAAN IN DE PRIJZENSLAG! dan de overheid mogelijk maakte Op de X J <=Praatótoel OFFICIëLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN Tielrooy zeker van Kennemer damtitel DOKO overwint zaal moeilijkheden VILTZEIL dé kaasspecialisi sinds 90 jaar „Kunst en Vriendschap" behaalde succes met eenvoudig blijspel en nu nog nieuw VILTZEIL Twee Russen in Royal EGBERTS DOUWE Scooterrijder gewond bij botsing Jongen breekt beide benen Oranjefestijn in het oude dorp VEEL GOEDKOPER MAANDAG 28 APRIL 1958 In Engeland Ik ben zo juist van een kort verblijf in Londen teruggekeerd en ik haast mij u zo juist uit de boot aan wal gestapt rap port uit te brengen over de stand van za- ken. De bolhoed viert nog steeds hoogtij; bij de overjassen en de broekspijpen is een lichte evolutie naar het laat-Victoriaanse tijdperk merkbaar. De belangstelling voor paarden- en hon- denrennen, de echtscheiding van Lord Fullham and Breitschwanz en zijn Lady (co-respondent the hon. Captain B. F Threadneadle bt.; k.b.c.; d.s.o.); een ver dwenen meisje, de weersomstandigheden en de kruiswoordraadsels is groot. Hyde Park, Green Park, Kensington Gardens, St. Jame's, Kew Gardens zijn verrukkelijk. Bij Lyons zijn baked beans on toast zeer in zwang. Er wordt nergens ter wereld beter toneel gespeeld. Er wordt veel Engels gesproken. Zelfs minderjarigen, postboden en bus-conduc teurs spreken Engels (geroep van de pu blieke tribune: „kom daar bij ons eens om!"). Op iedere duizend mensen die door Old Bondstreet lopen, hebben duizend nooit van Cees de Lange, ds Zandt en staatsman Van de Wetering gehoord. De meest bekende Nederlanders zijn Michiel Adriaanszoon de Ruyter, Rem brandt en Vincent van Gogh. Er wordt overal gekeud. Er is maar één Engeland. Er groeien alleen maar spruitjes. Over de koffie, de thee, de binnenlandse politiek, het eten, het toneel, de letter kunde, Westminster Cathedral, The Tem ple, the Tower, Aneurin Bevan, J. B. Priestley, Michael Foot, de pers, Piccadilly Circus, St. Paul's en alle angry young men: zie de 326.518 journalistieke artikelen, die daarover op het ogenblik in de wereldpers verschijnen. De rest is hetzelfde gebleven, behalve de expresso-bars. The Times, Ye Olde Cheshire Inn en Dame Edith Sittwell zien er nog precies zo uit als in 1797. Lbnden is een heerlijke stad. Guinness is good for you. Have you Macleaned your teeth today? Het Kamerlid Van Dis is er even bekend als in Nederland. Kijk bij het oversteken vooral naar links. Ik kan u helaas niet de groeten doen van Macmillan. Hij kent u niet; Elias ADVERTENTIE Doelstraat 59 - Haarlem - Tel. 1J2S2 WATERPROOF SCHUURPAPIER Met een voorsprong van twee punten ap zijn naaste concurrenten H. Vossen en Abe de Jong en nog een ronde te spelen kan de damtitel van Kennemerland praktisch niet meer aan Theo Tielrooy ontgaan. In de voorlaatste ronde van de finale Kennemerland hoofdklasse kwam Tielrooy remise overeen met H. Vossen. Abe de Jong klopte J. Drayer. De partij H. Belien en H. Berk werd remise; J. H. Meure speelde met Abe de Jong remise en H. Berk verloor van Meure terwijl H. BelienH. Schüringa werd uitgesteld. In de laatste ronde speelt Theo Tielrooy tegen de laagst geplaatste, de HDC'er H. Schüringa. Remise is reeds voldoende voor Theo om beslag te leggen op de Kennemer damtitel. Vossen moet winnen van Meure en ook Abe de Jong zal, om een theoretische kans te behouden, moeten winnen van H. Belien. De partij BerkDrayer is van weinig belang meer. Belangrijk is in het algemeen eindklas sement, dat de eerste drie aankomenden in het najaar mogen uitkomen om het kampioenschap van Noordholland. Dit zullen vrij zeker Abe de Jong, H. Vossen en Theo Tielrooy zijn. De stand met nog één ronde te spelen is nu: T. Tielrooy (DCIJ) 10 punten; H. Vossen en Abe de Jong (beiden 't Oosten) 8 p.; J H. Meure (HDC) 5 p.; H. Belien (St. Bavo) 4 p.; H. Berk ('t Oosten) 4 p.; H. Schu ring (HDC) 2 punten. De zaalmoeilijkheden van de r.k. tafel tennisvereniging „DOKO" uit Velsen- noord, ontstaan door de omstandigheid dat de penningmeester de verhoogde zaalhu- ren niet meer kon bijeenbrengen, zijn opgelost. DOKO heeft thans de beschikking gekregen over de gemoderniseerde gym nastiekzaal van de r.k. meisjesschool aan l" - Corverslaan te Velsen-noord. Vorige week zijn de leden daar gestart voor een onderlinge competitie met het clubkam pioenschap als inzet. Tevens geldt dit toernooi als een voorbereiding voor de wedstrijden op tweede Pinksterdag tegen de tafeltennisclub „Westfalia". „DOKO" leed reeds twee jaar achtereen een neder laag tegen deze Duitse ploeg. In de onderlinge competitie bleek Jan Tervoort in goede conditie te zijn; hij kon evenwel niet verhinderen dat hij met 21-19 en 21-19 verloor van Thea van der Zon. Arie Duineveld bleef ongeslagen hoewel het hem veel moeite kostte Piet Bakker aan zijn zegekar te binden. De uitslagen waren 22-20, 12-21 en 13-21. Hanny Volaerts moest tegen Hans Gigengack alle zeilen bijzetten; zij verloor de eerste game met 21-14, doch kon de beide andere met 15-21 en 11-21 in winst omzetten. Siem Oorthuy- zen won van Jan Baar en de uitslagen 17-21, 21-16 en 21-19 tonen, dateer om ge vochten moest worden. Leon van Huffel had het ook niet gemakkelijk tegen zijn sterke tegenstanders, maar hij kon toch ook enkele overwinningen boeken, onder andere tegen Henk Lieuwes. De jongere dames Mira Baar, Leny Duivestein en Jan- ny Peekei konden het niet tot winst bren gen. Ongeveer vier jaar geleden gaf de Be- verwijkse toneelvereniging „Nieuw Le ven" in het Kennemer Theater de première van Aug. van Zuylens klucht „Oembawa" ongetwijfeld een geslaagd kolderstuk, dat naar het mij voorkwam op een succes rijke loopbaan bij het amateurtoneel zou mogen rekenen. Het is verwonderlijk dat het zoveel jaren heeft moeten duren, eer ik het stuk weer eens opgevoerd zag, na melijk zaterdag door de toneelclub van „V.V.IJ." in het Hervormd Jeugdhuis aan de Rembrandtlaan. Het heeft mij daarbij verwonderd, dat sindsdien geen enkele andere vereniging deze klucht eens voor het voetlicht bracht. Nemen zoveel schrijvers van kluchten hun toevlucht tot een afgezaagde intrige van persoonsverwisselingen en pantoffelhel den, Van Zuylen heeft met „Oembawa" een minder versleten thema behandeld, al had hij in „Harvey" en „Blithe Spirit" dan ook voorbeelden. De intrige berust dus op de aanwezigheid van een soort fantoom, dat alleen door een der hoofdpersonen kan worden waargenomen en door het publiek uiteraard, terwijl de andere figuren op het toneel dwars door de verschijning heen kijken. Dezelfde situaties geven aanleiding tot komische effecten. In „Oembawa" is dit fantoom een levensgrote neger in vol ledige oorlogsuitrusting, wiens verschij ning af en toe wordt opgeroepen door een paar schoenveters, dat eenmaal toe behoorde aan een tovenaar-opperhoofd uit uit Afrikaanse oerwoud. Deze veters zijn thans in het bezit van Lord Roderick Fotheringhay, die dergelijke attributen als een uiterst zonderlinge hobby pleegt te verzamelen. Onder regie van Cor van der Plas heb ben de spelers van „V.V.IJ." dit stuk het volle pond gegeven, zonder te zwichten voor de overdrijving, waartoe een derge lijk genre zo gemakkelijk aanleiding geeft. Dinsdagmiddag 29 april geopend woensdagmiddag 30 april gesloten Alleen wreekte het zich opnieuw, dat de auteur voor zijn handeling het milieu van de Engelse aristocratie had voorge schreven, dat Nederlandse amateurs over het algemeen zo moeilijk ligt. Vandaar dat men zich bijvoorbeeld niet kon ont trekken aan de indruk, dat de traditioneel stakerige butler zijn diensten verrichtte bij een Hollands-degelijke burgerfamilie. Vooral omdat deze Hodges door W. Meij er zo alleraardigst in de gewenste stijl werd getypeerd. Het stuk werd met suc ces gedragen door J. van der Zwan als de geplaagde lord, al kon deze zijn adel lijke afkomst niet aannemelijk maken. Hij was toch de centrale figuur. Hoe gees tig speelde hij bijvoorbeeld zijn schrik en verrassing uit aan het slot van het tweede bedrijf, wanneer het zwarte opper hoofd hem opnieuw met een bezoek ver eert. Waarbij eveneens moet worden vastgesteld, dat deze suggestieve verschij ning een juweeltje van grimeurkunst was. Cor van der Plas had daarnaast een paar contrasterende typeringen aangegeven voor de verdere bezetting, waarvan de stroeve huwelijkszwendelaar van H. Nat en de Franse gast van R. de Boer moeten worden genoemd. De damesrollen zijn door de auteur meer op het tweede plan ge houden, hetgeen aan het grote succes van deze opvoering echter geen enkele afbreuk heeft gedaan. Maar zal het nu weer vier jaar moeten duren, eer „Oembawa" weer eens in de IJmond wordt opgevoerd? Jan van Dam j M I m 1 Na de emoties, die de IJmuider toneel vereniging „Kunst erf Vriendschap" haar donateurs met de goede opvoering van de thriller „Verdachte ontkent" heeft laten ondergaan, wenste zij klaarblijkelijk het besluit van het seizoen een vrolijker aan zien te verlenen. Vandaar de opvoering van zaterdag in het Patronaatsgebouw van hèt blijspel „Het gouden kalf" door M. Jansen en G. Nielen. Het stuk is een bekend voorbeeld van de manier, waarop talrijke schrijvers vroeger en nu het amateurtoneel van speelbaar materiaal meenden en menen te moeten voorzien. Vandaar dat ook in „Het gouden kalf" de persoonsverwisseling weer opgeld doet. In dit geval is het de rijke fabrikantenzoon, die met zijn secre taris tijdelijk van positie ruilt, hetgeen dan de bekende verwikkelingen en ver warringen ten gevolge heeft, welke aan het slot op de gebruikelijke manier wor den opgehelderd met een gelukkig paar als de uiteindelijke bekroning. Een intrige dus, die de moeite van het navertellen nauwelijks loont en de opvoerende ver eniging praktisch voor geen problemen stelt. En omdat regisseur H. van Dokkum met deze spelers een behoorlijk tempo had bereikt, werd aan de voornaamste voor waarde tot succes ruimschoots voldaan. Met uitzondering van een waarlijk sap pig gespeelde dienstbode van mevrouw A. Bontenbal waren de in de handeling be trokken figuren verder allen vrij gezapige personen, waarvan de uitbeelding geen grote typeringskunst vereiste. Een goede rolkennis en een vlot bewegen over het toneel zijn voor dergelijke stukken de voornaamste eisen. Hieraan hebben de spelers over het algemeen zeer behoorlijk voldaan, met als uitblinker J. Klaassen, die een levendig-beschaafde Eugène van der Bild wist uit te beelden. Van de dames trof mij vooral mevrouw T. Zwierstra, door haar gedecideerde allure als Magda Smith, een alleraardigste blijspelfiguur. En wat de overige spelers betreft kan worden vastgesteld, dat zij een behoorlijk sluitend ensemble vormden, waardoor dit eenvoudige blijspel een dankbaar onthaal bij het publiek verwierf. Jan van Dam „Vogelvreugd" komt bijeen De volièrevereniging „Vogelvreugd" te Beverwijk en omstreken houdt op dinsdag 29 april in hotel „Parkzicht" een leden vergadering. Er zal worden gesproken over diverse onderwerpen, de vogelteelt aangaande. Voorts staat nog een verloting van tropische vogels op de agenda. Renners trainden in slecht weer Ondanks de minder gunstige weersomstandig heden hebben een aantal leden van de Bever wij kse rennersclub „Kennemerland" zondagmor gen een individuele trainingswedstrijd gehouden. De uitslagen waren: A-klasse: 1. J. Bloetjes 1 uur 33 min. 27 sec.; 2. F. Klardie; 3. A. Lute. B-klasse: 1. W. Zonneveld; 2. J. van Vuuren; 3. C. Dulle- mans; 4. J. Brakenhoff. C-klasse: 1. A. Piepers 1 uur 7 min. 17 sec.; 2. J. Zonneveld. Adspiranten: 1. Wentink 40 min. 7 sec.; 2. J. Lute. ADVERTENTIE Kom bij ons aan de rol de nieuwe kleuren en dessins van Viltzeil zien. Dan hoort u ook voor hoe weinig geld u de kamer grondig kunt ver nieuwen. Markt»)** 2* TiMw TMt ADVERTENTIE ADVERTENTIE Een wat stille elektrotechnische ingenieur I. Koeperman en zijn opgewonden ver zorger Koslov hebben zondagmiddag hun intrek genomen in hotel „Royal" aan de Kennemerlaan („veel melk, veel groente, twee uur rust per dag") en daarmee begon in feite voor de veelgeplaagde organisatoren van het internationale damtoernooi dat vanmiddag om vijf uur in datzelfde Royal met drie partijen inzet, de zaak te rollen. Want deze beide Russen waren onbetwist de eregasten voor de D.C.IJ.'ers. Het heeft even geduurd voor ze er waren met de auto van de heer K. de Jong, die ze uit Rotterdam moest halen na het be ëindigen van het toernooi daar, maar om tien minuten voor twee kwam het zwaar beladen voituur met de Belg Verpoest en de Fransman Hisard plus de twee Russen toch in IJmuiden aan. En kon de heer Koslov, secretaris van de Russische dam- sectie beginnen met enige critische opmer kingen over de plaatsing der bedden en het licht in de hotelkamer, waarover zowel de mensen van Royal als van D.C.IJ. op zijn zachtst gezegd lichtelijk verbaasd waren. Daarna hebben zij het comité van ont vangst begroet: wedstrijdleider B. Sprin ger, oud-wereldkampioen Wim Roozenburg, die na zijn ziekte al weer een beetje bij komt, Henk Laros en Barend Dukel en ir. M. Krijgsman riepen de beide Russen in het Duits een welkom toe en meneer P. van Opbergen en zijn vrouw kwamen met (rode) tulpen aandragen, waarmee zij lie ten zien, dat Nederlanders geen haat dragende mensen zijn jegens Russen, die hun beste hotelkamers niet goed genoeg achten. Ir. Koeperman, het damwonder van Rus land, is een bijzonder rustig mens en een buitengewoon kundig dammer. Hij zat een weinig in de put over het feit dat hij het Russisch kampioenstoernooi in Leningrad niet had kunnen bijwonen, omdat hij daar mee automatisch zijn aanspraken op de nationale titel van de Sovjet-Unie ver speelde, maar was overigens bijzonder be- VELSEN MAANDAG 28 APRIL Thalia, 20 uur: „Haar eerste liefde". Toneelver. „De Kruik", 20 uur, toneel voorstelling in het Herv. Jeugdgebouw IJmuiden-Oost. Pieter Vermeulenmuseum: Geopend van 9.3012 en van 1416.30 uur. Witte Kruis, 20 uur, ledenvergadering in gebouw Witte Kruis. Commissie Ontspanning Bejaarden, 20 uur, Patronaatsgebouw, „Das Wiener Café". Kinheim, 20 uur, Kennemer Theater," feestavond. Openbare leeszaal en bibliotheek: Heide- straat, open van 19 tot 21 uur. R.K. leeszaal en bibliotheek IJmuiden, Willemsbeekweg 96, open van 19 tot 21 uur; jeugdbibliotheek open van 19 tot 21 uur. oh ns»3 nsftd Rex: Geen opgave. DINSDAG 29 APRIL Thalia: „Haar eerste liefde", 20 uur. Rex en Pieter Vermeulenmuseum: Als maandag. Openbare Leeszaal en Bibliotheek: Ge opend van 1012.30 en 14.3017.30 uur; filiaal geopend van 1921 uur. R.K. leeszaal en bibliotheek IJmuiden: Geopend van 1012 uur. R.K. Leeszaal en Bibliotheek Velsen-N.: Geopend van 1012 uur. Alcoholics Anonymous: Van 20 uur af spreekuur in de zaal aan de Abelenstr. BEVERWIJK MAANDAG 28 APRIL Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Hel lied van Bernadette". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Zwij gend heldendom". W.B. Theater, 20 uur: „Noodlanding in de Jungle". KSA-gebouw, 20 uur: Vergadering r.k. Bouwarbeidersbond. Openbare leeszaal, Prinsessenlaan 17, geopend van 1518 en 1920 uur; lees- en studiehoeken geopend van 1517 en 18.3020.30 uur; jeugdleeszaal geopend van 1920 uur. R.K. Leeszaal, uitleenbibliotheek geopend van 1518 en 1921 uur; lees- en stu diezaal geopend van 1013, 1518 en 1921.30 uur; jeugdleeszaal geopend van 16—17.30 uur. Wijk aan Zee, filiaal r.k. leeszaal, St Odulfstraat 12, geopend van 1011 en 17.30—19 uur. DINSDAG 29 APRIL Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Het lied van Bernadette". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Ana- stasia". KSA-gebouw, 20 uur: Cultureel Cabaret. Zeewijkschool, 20 uur: Vergadering Vrouwengroep Partij van de Arbeid. Openbare leeszaal, Prinsessenlaan 17, ge opend van 1517 uur; lees- en studie- hoeken geopend van 1517 en 18.30 20.30 uur. R.K. Leeszaal, uitleenbibliotheek geopend van 1518 en 1921 uur; lees- en studie zaal geopend van 1013, 1518 en 19 21.30 uur; jeugdleeszaal geopend van 16 17.30 uur. Wijk aan Zee, filiaal r.k. leeszaal, St. Odulfstraat 12, geopend van 10—11 en 17.30—19 uur. nieuwd naar het toernooi in IJmuiden. Namens hem vertelde zijn zorgzame coach Koslov in korrelig Duits, dat hij veel be wondering had voor Verpoest en Hisard en dat hij nieuwsgierig was naar de prestaties van Dukel en Laros, maar „dat de beste man moest winnen". Hetgeen mooi gezegd, maar verre van origineel was. Dat de IJmuidenaren van hun kant Koe perman als zodanig doodverven, bleek wel uit de gesprekken voorafgaand aan de ont vangst: tegen het Russische damvernuft, geschraagd door een intensieve training, door een maand vakantie-na-elk-toemooi en een dagindeling, die de Spartaanse wijze van sportopvoeding wel eens nabij komt, zal het moeilijk vechten worden. En dan is deze Koeperman nog maar de oudste der Sovjet-corypheeën op het geblokte bord, want onder hem komen hele regimenten dammers van wereldklasse oprukken, over wie legendarische verhalen de ronde doen. Waarbij de verouderende garde der Neder landse meesterdammers wat schraaltjes af steekt. Vanmiddag zal Koeperman de degens kruisen met Hisard, morgen met Verpoest en Dukel en woensdag en donderdag met Laros en Van Dijk. De loting is in elk geval gunstiger uitgevallen dan in Rotterdam, waar Wim Roozenburg na een eerste neder laag tegen de Russische matador alle moed in de schoenen liet zinken. Of het echter doorslaggevend zal zijn? Als grote voetballiefhebbers waren de Russische gasten van DCIJ, de dam mer en zijn „chaperonne" Koslov uit genodigd de wedstrijd Stormvogels Rigtersbleek op Schoonenberg bij te wonen. Onze fotograaf knipt ze, samen met de Franse en Belgische kampioe nen op een moment, dat de strijd blijk baar spannend werd. Van voor naar achter: Dukel, Laros, Verpoest, Hi sard, Springer, Koeperman en Koslov. Pelt en Hooykaas besloot het seizoen In de bovenzaal van het veilinggebouw ,,'t Centrum" heeft de personeelsvereni ging van de firma Pelt en Hooykaas te Velsen zaterdag, ter afsluiting van het winterseizoen, een gezellige avond gehou den. De wens van de voorzitter de heer .1. Schellevis dat dit een goede afsluiting van een uitstekend winterprogramma zou worden, is volledig in vervulling ge gaan. Het trio Theo Paternotte verzorg de op deze avond het muzikale gedeelte en stelde de aanwezige dames en heren in staat menig dansje te maken. Ter afwisseling vond een wedstrijd in kienen plaats waarvoor een aantal mooie prijzen beschikbaar was gesteld. Het middernachtelijk uur was reeds ge slagen toen veel te vroeg naar de zin der aanwezigen, het einde van deze goed ge slaagde avond werd aangekondigd. Klaverjaskampioenen bij „De Zon" De Heemskerkse klaverjasclub „De Zon" heeft de wintercompetitie beëindigd. Kampioen werd H. Bruin met 110.112 pnt. en 36 marsen; 2. P. Groot; 3. J. Boon; M. Kunnen: 5. A. Blanken- daal; 6. P. Beentjes. Vanmorgen om acht uur is een scooter rijder op de hoek van de Planciusstraat en de Evertsenstraat te IJmuiden, omdat hij geen voorrang verleende aan een van rechts komende personenauto, aangereden en gewondg eraakt. De man, v. d. K. uit IJmuiden, moest met een hersenschud ding naar het Antoniusziekenhuis worden overgebracht. ADVERTENTIE het theater met de beste films Hedenavond en morgen (dinsdag) 1 aanvang 8 uur laatste voorstellingen ROMY SCHNEIDER HANS ALBERS in HAAR EERSTE LIEFDE Zaterdagmiddag omstreeks vier uur is het bijna vijfjarige Santpoortse jongetje T. A. L. K. toen hij op de Bloemendaalse- straatweg tussen twee geparkeerde auto's plotseling de weg overstak, aangereden door een passerende personenauto. Het kind brak beide beentjes en moest met de ongevallendienst naar het Marine hospitaal in Overveen worden overge bracht. De Koninginnedagviering in Oud Vel sen, zoals zij werd voorbereid door de oranjevereniging daar, laat de traditione le, maar beproefde onderdelen zien als een kindcroptocht, een voorstelling voor de kinderen en een feestavond voor de ouderen. De optocht voor kinderen met versierde fietsen en ander gerij, waarmee de dorps gemeenschap door de jaren heen een uit stekende naam in de reeks der Velsense oranjefeesten heeft verworven, gaat om half tien des ochtends van het Raadhuis plein, om daarna een rondgang te begin nen door Velserbeek. Na de prijsuitreiking in de theeschenkerij van dit park wordt des middags in de gymnastiekzaal van het Gymnasium Felisenum opgevoerd „Pio de Circusclown". Tezelfder tijd, om twee uur, begint op het plein voor het raadhuis een wedstrijd in ringsteken voor meisjes en jongens van 14 tot 17 jaar, te drie uur gevolgd door eenzelfse feest voor volwassenen. De avond wordt gevuld door het beken de stuk „Het dievenbal", de Franse come- die „Bal des Voleurs" van Jean Annouil, op te voeren door Jan van Dommelen uit Santpoort in het gymnasium. De regie be rust bij Peter Brandsma. Duiven van „Ons Genoegen" kwamen van Delft Van de Beverwijkse postduivenhoudersvereni- ging „Ons Genoegen" hebben 270 dieren zondag deel genomen aan de vlucht van Delft af over een afstand van 60 kilometer. De uitslag was: 1. J. Scheffer; 2. W. de Raadt; 3. F. Hendriks; 4. Th. Kuyer; 5. A. Goderie. De serieprijs van de af- riehtingsvluchten werd gewonnen door J. Schef fer.

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 5