Nog nooit waren IPNtt mUn ramen zo helder.. Bolletje eierbeschuit ZWITSERLAND DE TOEKOMST LIGT IN DE TECHNIEK! Reclame is de motor voor uw bedrijf Adverteren is de beste vorm van reclame HOOGOVENS IJMUIDEN INSCHRIJVING BEDRIJFSSCHOOL bankwerker bedrijfsinstrumentmaker sterkstroom electricien bedieningsvakman timmerman verrassend lekker Natuurlijk verkrijgbaar bij VERMAAT FRANKEN kwaiiteitsbakkerijen voor de vijver GEBR. VEENINGA Naturalisten lacobijnestr. 10-18, tel. 13245 „Zó wensen wij onze kippensoep" zeiden Nederlandse huisvrouwen tegen de Knorr koks. „Met het fijnste kippenvlees, pure krachtbouillon, veel boterzachte vermicelli." Hun wens is vervuld. Uw wens ook! Knorr kippensoep SPECIAAL is er Volgens een totaal nieuw recept met w enige Knorr keukengeheimpjes. J&|| Proeft u maarjF Nieuw - handig - vlug Nu zonder water en zon der lappen. Geen koude schrale handen meer. En nu ook geen gesleep meer met emmers. Siliconen maken alle glas glashelder, spiegelglad en dus vuilafstotend. Ruitex met siliconen voor „alles". Voor ramen, tegels, spiegels, haarden, koelkasten, fornuizen, ge schilderd houtwerk enz. Haal vandaag nog zo'n grote bus voor Spiegelschoon worden de spiegels. Dt haard is één en Alleen Ruitex bevat siliconen Tegels blinken u tegen. 'n Erdal produkt, dus goed Let op dit SPECIAAL. Gewone kippensoep kende u reeds lang. Maar Knorr kippensoep SPECIAAL is dubbel krachtig, dubbel lekker! Vraag het uw winke lier, hij heelt het geproefd! Ook: Ged. Oude Gracht <2 Bereid onder licentie en controle van Knort A.G- Thayngen - Zwitserland door Monda N.V„ Brussel Voor het cursusjaar 1958/1959, dat in september a.s. begint, kunnen jongens van 15 en 16 jaar, die het diploma van een Technische School hopéh te behalen, of ten minste twee jaar U.L.O. hebben genoten, inschrijven voor de opleiding aan onze Bedrijfsschool voor de functies: waarin U practisch alles kunt bewaren: beschuit, koffie, thee, cacao, suiker meel, rijst, vermicelli enz Verkrijgbaar bij de bakker voor Een opleiding aan onze Bedrijtisehool biedt o.m. het volgende (waarvan er op elke rol Bolletje eierbeschuit één voorkomt) met bijbetaling van slechts 59 cent Wij lelden op voor de onder Rijkstoezlcht staande landelijk erkende diploma's van Bemetel, V.E.V., Stichting Opleiding Chemlclens en Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf. Bij het te kiezen vak wordt rekening gehouden met de aanleg en de belangstelling van de leerling. Zo kunt U hem krijgen: Vraag Uw bakker om de Bolletje spaarfolder waarop reeds 2 gratis zegels zijn afgedrukt. Plak er 10 buszegels bij en lever de folder in bij Uw bakker. Hij heeft de bussen in voorraad. Zolang de voorraad strekt is het mogelijk om voor meer bussen te sparen. Tijdens de opleiding ontvangen de leerlingen een vergoeding gebaseerd op de jeugd loonregeling van de C.A.O. voor de metaalnijverheid; daarenboven een op pedagogische gronden gebaseerde waarderingspremie van maximaal 25 °/q van genoemde vergoeding. Aan hen, die wonen in Castrlcum, Uitgeest en ten Noorden van deze plaatsen, alsmede In Santpoort-Station en ten Zuiden van deze plaats, worden de te maken reiskosten vergoed, behoudens een bedrag van 10,60 per week. De werktijden van de leerlingen zijn van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur. 's Zaterdags van 8.00 uur tot 12.30 uur. Schriftelijke aanmelding aan het adres: Hoogovens, Sociale Afdeling (Onderwijs), Hoofdkantoor, IJmuiden, onder opgave van volledige naam en voornamen, adres, geboortedatum en genoten onderwijs. Door spoedige aanmelding grotere plaatsingskans. Ouders, die nadere inlichtingen over de bedrijfsschool wensen, nodigen wij uit op dinsdag 6 mei of donderdag 8 mei a.s. des avonds om 19.30 uur op ons Hoofdkantoor, kantine afdeling Onderwijs, te komen.

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 20