prijzen de fles waar méér inzit! 10 Een handelszaak kan De beste reclame Het beste adverteren niet buiten reclame, isadverteren, doet men in dit blad <:7H4ilêSe passen is pasvorm kiezen! Walette maakt uw figuur Jeugdig - houdt het Jeugdig I van Uw kopje koffie door een klein scheutje Friesche Vlag Goudband koffiemelk DONDERDAG 1 MEI 1958 Dubbel poplin^ Katoenen kleuter- jacket; ideaal voor pakje. Ruiten blous- school! Royale capu- je óver effen broekje, chon In leuke con- Verschillende zpnni- trastkleur. Veel vro- ge tinten, lijke kleuren. 2-13 j. 1-5 jaar. Alle maten Originele Amerikaanse Zomerhemden. Prachtige kwaliteiten in fleurige dessins en kleuren. 4-13 jr. N. gr. Moderne blazers in de allernieuwste streepdessins. Prima pasvorm, mooie af werking! 6-13 jaar. Naar grootte i „American Look" 'in geestige grote .noppen. Pittig zo merjurkje van prach tige coton glacé. 70-105 cm. N. gr. C A heeft blazers in alle moderne streepdessins, met 2 vlotte zijsplitten. Perfecte coupe en afwerking. 7-1 3 jaar. Naar grootte Sportief jongens jacket, prachtkwali- teit poplin, geheel gevoerd. Zwart, Raf en antraciet met originele garnering. 3-13 jaar. Naar gr. i„Coton glacé" in [fleurige strepen.Ori- jgineel Amerikaans jmodel. Garne- jring in felle contrast kleur! 65-105 cm. Meisjesjumpers in alle mogelijke variaties en kleuren 4 qc 2-13 jaar. Naar grootte C.™ S T ruman-hemden. Tal van kleuren en dessins! 3-13 jaar. Naar grootte Uw oude stofzuiger ls geld waard! U kunt deze inruilen bij aankoop van een nieuwe. Keuze uit alleen 1ste klas fabrikaten, o.a. Hoover, Erres.Ruton, Holland-Elektro Excelsior. KOK, Kruisstraat 5 Haarlem Tel. 18908 Er 19 een Walette-detaillist dicht bij. U weet niet waar? Vraag het Walette, postbus 146, Amsterdam dubbel U kiest natuurlijk voor uw slank, jeugdig figuur geschik te japonnen. Maat 38 heeft een andere mode dan maat 46! Waarom zou het dan niet zo zijn bij beha's en gaines? Het is zo! Wala's zusje Walette werd speciaal voor u ontwor pen geeft u de lijn waar uw figuur recht op heeft. Meer nog: deze modellen steunen zo behoedzaam-aansluitend, dat u die jeugdigheid behoudt. Die volmaakte steun ontstaat na tuurlijk alleen door volmaak, te pasvorm gegarandeerd door Walette's grandioze maatas- sortiment. Dat is het geheim van Walette élégance Als u morgen gaat passen, zult u zien dat men u in uw maat van ieder model drie beha's en drie gaines in verschillende' uitvoeringen kan tonen. links. PLISETTE beha met blijvend plissé. Poplin elastieken inzetsels tussen de voor-gevormde cups. Met haak-in schouderband, A en B cup 7.50 WALETTE gaine van twee-zijdig rek baar tule-elastiek (soepel!). Het ge voerd satijnen voorpand heeft 2 ba leintjes tegen omkrullen. 14.95 rechts: WALETTE beha met dubbele, ruitvormig doorgestikte cups voor een goede steun. Met poplin elastie ken inzetsels en haak-in schouder band. A, B en C cup 4.75 WALETTE gaine van héél licht tule elastiek. Gevoerd nylon voorpand houdt rimpelloos glad. Aantrekke' lijke prijs 7.95 Friesche Vlag Goudband maakt Uw kopje koffie dubbel lékker enis dubbel voordelig dank zij de grote fles en de 31 vaste melkbestanddelen! De gezinsfles: 1/2 Itr. (540 gr.) Ook verkrijgbaar in: V4 Itr. (270 gi Nu ook in een litersfle (1080 gr

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 4