!E3 pMl Bedroevend slecht begin van de Nederlanders in Dauphiné Libéré HENSEN Italiaan Baldini na etappezege ook in de leiderstrui De beste Nederlander op de 81 ste plaats DINSDAG 3 JUNI 1958 9 Motor-terreinwedstrijden in Zandvoort Sport in het kort De Groot en Van der Pluym vielen uit Selectiewedstrijden voor amateur-stayers Tennisser Anderson toch met zijn vrouw naar Engeland Haarlemmer Van Dijk won in België Overspelen van de wedstrijd Blauw Wit-Ajax geëist DCO-damesvoetbalteam speelde in Zeeland PAARLAARSTEEG DE RONDE VAN ITALIË Haarlems honkbalteam in Amsterdamse Sportweek De standen in de eerste klasse amateurs De standen bij de semi- profs in tweede divisie John Surtees won in de 350 cc klasse op Man Beroepsvoetballers krijgen meer geld in Engeland sp* Willem IIDFG zaterdag niet in Rotterdam Jubileum van Feijenoord Koersen op Duindigt Dertien tweejarige dravers woensdag in de baan Op Haarlem-terrein x Nederlands honkbalnegental tegen Hahn Hawks Russische roeiers weer naar Henley Regatta De waterpolocompetitie Dames van DWT veel te zwak voor De Robben DWT-heren boekten de eerste overwinning Haarlems waterpoloteam in de Sportweek Evenals in de drie voorgaande jaren, organiseert de Zandvoortse motorclub ook dit jaar weer een motor-terreinwedstrijd. Het terrein van de strijd is gelegen in de duinen van het Zandvoortse wegcircuit. Nergens in ons land vindt men zo'n ge vaarloos terreincircuit. Zeker drie kwart van het terrein is vanaf de duintoppen te overzien. Het ziet er naar uit dat de wed strijden in Zandvoort beslissend zullen zijn voor het Nederlands Kampioenschap Mo- tocross. De meeste Nederlandse internationale terreinrijders zijn in deze titelstrijd be trokken. Over de 100 renners komen op 8 juni aan de startlijn. De wedstrijden wor den verreden onder auspiciën van F.I. en K.N.M.V. JAN DERKSEN. Wereldkampioen Jan Derksen heeft teleurgesteld tijdens wed strijden op de Oerlikonbaan in Zürich. Hij eindigde op de sprint als vijfde, achter Oskar Plattner (Zwitserland, winnaar), Gaignard (Fr.), Pfenninger (Zwits.) en Pot- zernheim (Did.). De Italiaan Maspes werd negende. Advertentie De Nederlandse ploeg in de Dauphiné Libéré, die maandag in Grenoble begon, is al op de eerste dag twee van haar beste krachten kwijtgeraakt. Zowel Daan de Groot als Leo van der Pluym gooiden er tussen Grenoble en Valence het bijltje bij neer, terwijl de rest van de Neder landse formatie moeizaam in de achter hoede voortzwoegde. Het resultaat in Va lence was bedroevend. De beste Neder lander, Van der Putten, klasseerde zich 81ste. De eerste rit werd gekenmerkt door een lange vlucht van 16 man, waaruit de Fransman Pipelin tenslotte als winnaar te voorschijn kwam. De eigenlijke strijd begon pas na 10 km bij het beklimmen van de flauwe, maar moeilijke helling naar Hau- terives. Hier was het dat Van der Pluym Wm Van der Pluym, die al na de eerste dag de strijd staakte. afstapte. Thomin, Anglade, Huot en Ma strotto namen de kop en na 110 km kregen zij gezelschap van Abadie, Mertens, Sab- badini, Forestier, Bianchi, Cusimano, Mey- zenq, Pipelin, Ferri, Busto, Cruz en Ro- stollan. Op het moment, dat deze 16 renners bijeen waren, had het peloton intussen een achterstand van 2 min. 40 sec. De voorsprong groeide ondanks de pech van een gesloten overweg uit tot ruim tien minuten. De strijd werd beslist in de sprint.. Pipelin sprong tussen Mertens en Mastrotto door en won. De klassementen De eerste etappe van de Dauphiné Li béré, een wielerkoers voor profs over ze- Ter voorbereiding en tevens als selectie voor het wereldkampioenschap achter grote motoren voor amateurs, dat zondag 10 augustus in Leipzig wordt gehouden, zal op donderdag 5 juni tijdens de baan- kampioenschappen in het Olympisch sta dion in Amsterdam een stayersnummer voor amateurs worden ingelast. Aan dit nummer over 30 km nemen de volgende zes renners deel: Van Houwe- lingen (Sassenheim), Buis (Vijfhuizen) Broekhoff (Amsterdam), Huizinga (Amstel veen), Braat (Aalsmeer) en Van Leui (Utrecht). Als gangmakers zullen funge ren: Van der Stuyft, Wiersma, De Graaf, Van der Bom, Van Roey, Walraven en Pelser. De Australische „Lawn Tennis Associa tion" heeft goedgevonden dat Malcolm Anderson en zijn vrouw Daphne als toe risten naar Engeland en Amerika gaan, inplaats van met de tennisploeg mee te reizen. Anderson kreeg toestemming om uit te komen in vier toernooien: Wimble don, de Amerikaanse wedstrijden voor het heren-enkel en heren-dubbel kampioen schap, en de kampioenswedstrijden van de „Queens Club" in Londen. Anderson kreeg de waarschuwing dat hij, wanneer hij een Amerikaans aanbod van 5000 dollar om zijn reisonkosten te dekken, zou aanvaarden, hij zijn amateur- status zou riskeren. Anderson had in eer ste instantie een toelage van de tennis- bond gevraagd maar heeft, toen hij drie dagen geleden zijn thans goedgekeurd ver zoek deed, die eis laten vallen. Zijn vader zal hem 1200 Australische ponden schen ken om de onkosten te dekken van de tennistoer die tevens de huwelijksreis van het jonge echtpaar wordt. ven etappes, waaraan door dertien ploegen van acht renners wordt deelgenomen, is dus gewonnen door Pipelin (Fr.) in 5.49.42. De uitslag was verder: 2. Mertens (Bel gië) z. t.; 3. Mastrotto (Fr.) z. t.; 4. Tho min (Fr.) 5.49.49; 5. Bianchi (Fr.) z. t.; 6. Sabbadini (Fr.) z. t.; 7. Anglade (Fr.) z. t.; 8. Rostollan (Fr.) z. t.; 9. Abadie (Fr.) z. t.; 10. Huot (Fr.) z. t. Op de 23e plaats kwam het peloton in 6.00.15. De eerste Nederlander, die over de eind streep kwam, was Van der Putten als 81ste. De plaatsen van de Nederlanders waren: 81. Van der Putten 6.19.33, dus op 29 min. 51 sec.; 85. Piet van Est 6.20.46; 87. Nol ten 6.21.40; 90. De Roo z. t.; 91. Bergmans z. t.; 92. Ehlen 6.34.25. Bij de uitvallers van deze eerste dag bevonden zich ook de Zwitsers Hollen- stein en Graf. De 48-jarige Haarlemse wielrenner Ben van Dijk heeft in het Belgische plaatsje St. Job een fraaie overwinning behaald in een wielerronde voor veteranen. Met hon derd meter voorsprong op zijn landgenoot Van Hooydonk uit Zundert, ging de Haar lemmer zegevierend door de finish. Pas op de derde plaats kwam Leon de Clerck als eerste Belg. Hij had Van Dijk 150 me ter moeten prijsgeven. In deze ronde, welke in de bosrijke om geving van St. Job een plaatsje dicht bij Brasschaet werd gehouden, heeft voor al de Belgische kampioen .Torfs verschil lende uitlooppogitïgen ondernomen. Hij had echter geen succes met zijn acties en werd zelfs in de slotfase door een lekke band uitgeschakeld. Meer succes had Van Dijk. Hij ontdeed zich enkele kilometers voor de finish van zijn concurrenten Hooydonk, De Clerck en De Ridder met wie hij de strijd op het voorplan beheerste en liet zich niet meer achterhalen. Onbedreigd snelde de Haarlemmer als winnaar over de streep en behaalde daarmee zijn vierde seizoen overwinning. De uitslag luidde: 1. B. van Dijk, Haar lem; 2. J. Hooydonk, Zundert; 3. L. de Clerck, Wilrijk; 4 W. de Ridder, Terhey- den; 5. L. van Oers, Nieuw Moergestel; 6. Brusselmans, Lier; 7. Liekens, Antwerpen 8 ex aeqo een peloton van vijfiten renners. Naar wij vernemen hebben zowel GVAV, als Amsterdam, NO AD en Elinkwijk in onderling overleg besloten woensdagavond hun voor de tweede degradatieplaats be langrijke wedstrijden onder protest te spelen. Deze clubs zijn n.l. van oordeel dat de zondag gespeelde ontmoeting Blauw WitAjax geen normaal verloop heeft ge had en hebben daarom bij de K.N.V.B. de eis gesteld dat dit treffen zal worden over gespeeld. Het damesvoetbalelftal van DCO speel de zondag een liefdadigheidswedstrijd in Brouwershaven. In verband met de tour van het DCO-elftal naar Engeland, had men uit de elftallen van Utrecht-Holland en Den Haag een sterke combinatie ge formeerd, wat voor de DCO-darries tege lijk een goede oefenwedstrijd was. Noch tans zagen de Haarlemse meisjes kans een (1-1) gelijkspel te behalen. Door een fraai doelpunt van Janny de Boer ging de rust in met een 1-0 voorsprong voor DCO, doch enkele minuten voor het ein de wist de combinatie de verdiende ge lijkmaker te scoren. De beide elftallen werden officieel door de burgemeester op het stadhuis ontvan gen door de burgemeester. Na afloop werd de meisjes een maaltijd aangeboden. Er waren 2500 toeschouwers. Advertentie VAKANTIE- EN SPORTKLEDING KHAKI - GRIIZE en WITTE SPORTPANTALONS 12.50 SHORTS 8.50 De Italiaan Ercole Baldini heeft de vijf tiende etappe van de Ronde van Italië ge wonnen en kwam door deze prestatie op de eerste plaats in het algemeen klasse ment met ruim twee minuten voorsprong op zijn landgenoot Coletto en ruim vier minuten op de Belg Brankart. Baldini toonde in deze etappe een uit stekend „rouleur" te zijn. Steeds was hij vooraan te vinden en toen op 15 km voor de finishlijn bij Boscochiesanuova de grote slag viel, was hij er direct bij. De Luxem burger Gaul sprong weg, Baldini volgde en Ranucci, Brankart en Bahamontes zagen kans bij de vluchtelingen te komen. Loui- son Bobet en de Duitser Junkermann pro beerden contact te krijgen, maar dat mis lukte en beiden hebben gedurende de laat ste kilometers in de ruimte tussen de lei ders en het grote peloton gehangen. Zes kilometer voor Verone kreeg Gaul een lekke band en van de algemene verwarring maakte Baldini gebruik om weg te lopen en als eerste over de aankomstlijn te gaan. De uitslag was: 1. Baldini (7 uur 19 mm. 39 sec.); 2. Brankart (België) op 32 sec.; 3. La Chioppa (It.) op 38 sec.; 4. Baha montes (Spanje) z. t.; 5. Charley Gaul (Lux.) op 46 sec.; 6. Poblet (Spanje) op 2.04: 7. Géminiani (Frankr.) op 2.08; 8. Junkermann (Duitsland) z. t.; 9. Ranucci (It.) op 2.15; 10. Nencini (It.) z. t. Na de vijftiende etappe ziet het alge- Tijdens de Amsterdamse Sportweek zal op 11 juni op het terrein aan het Olympia- plein een honkbaldemonstratie gegeven worden. Daartoe speelt een Haarlems team, samengesteld uit spelers, die in de eersteen overgansklasse uitkomen, te gen een Amsterdams team. De opstelling Werper: Ringersma (HCK), achtervanger Abspoel (SC Haarlem), eerste honkman Knol (HCK), tweede honkman: J. Ottolan- der (SC Haarlem), derde honkman: Mun sterman (Schoten), korte stop: V. Berkel (SC Haarlem), linksvelder: Nonnekens (Schoten), midvelder: Talens (HCK), rechtsvelder: Van Kuykhoven (Schoten), Reserve: Klooswijk (HFC Haarlem), H.de Nieuwe (EDO) en C. de Wit (TYBB). Als coach zal fungeren: Knol (HCK). meen klassement er als volgt uit: 1. Bal dini (It.) 65.05.20; 2. Coletto (It.) op 2.14; 3. Brankart (België) op 4.17; 4. La Chioppa (It.) op 4.28; 5. Boni (It.) op 5.14; 6. Pet- tinati (It.) op 5.54; 7. Gaul (Lux.) op 6.07; 8. Barale (It.) op 6.27; 9. Moser (It.) op 6.38; 10. Poblet (Spanje) op 8.24. De standen in de eerste klasse amateurs zijn na zondag: Eerste klasse A: Eerste klasse B: Velox 22 37 Quick (N.) 22 34 DCG 22 30 Hengelo 22 32 CVV 22 26 WVC 22 26 Quick (H.) 22 25 Sneek 22 24 DWV 22 24 ZAC 22 22 Unitas 22 24 WW 22 21 OSV 22 20 Quick '20 22 21 Gouda 22 19 Be Quick (Z.) 22 20 UW 22 18 Borne 22 19 VCS 22 17 Achilles 22 18 RFC 22 17 Zw.westeinde 22 18 Zeeburgia 22 7 Robur et Vel. 22 9 Eerste klasse C: Alliance 22 34 MOC '17 22 22 De Spechten 22 28 Brabantia 22 20 SC Emma 21 26 Roermond 21 18 Boxtel 22 26 Kimbria 22 16 Vlissingen 22 23 Mauri ts 22 15 Heer 22 23 Valkensw. 22 11 De standen in de tweede divisie semi- profs zijn na zondag: Tweede divisie A: Tweede divisie B: Heracles 27 45 ZFC 25 39 Ensch. Boys 27 41 Hilversum 26 32 Go ahead 27 39 Wilhelmina 25 31 NEC 27 28 't Gooi 25 30 Rheden 27 27 De Valk 25 29 Zwartemeer 27 26 4JVS 25 29 Oldenzaal 27 25 Zeist 25 24 Veendam 27 25 Baronie 25 23 Tubantia 27 24 Longa 25 22 Velocitas 28 23 EBOH 25 21 Heerenveen 27 22 Emma 25 21 Be Quick 27 22 ONA 25 20 PEC 26 21 Dosko 25 16 Zwolse Boys 27 19 DHC 26 15 Oost.parkers 26 17 De Brit John Surtees heeft maandag met een MV-Agusta de wedstrijd in de 350 cc- klasse van de Engelse TT-races op het eiland Man gewonnen. Surtees had voor de 7 ronden van deze race, die telt voor het wereldkampioenschap renners en merken, 2 uur 48 min. 38.4 sec. nodig. Zijn landge noot Chadwick werd, met een Norton, tweede. De uitslag in de 350 cc klasse was: 1. John Surtees (GB) met MV-Agusta, de 7 ronden (425 km) in 2 uur 48 min. 38.4 sec. (gem. 151.23 km/u.); 2. Chadwick (GB) met Norton 2.52.50.6 (gem. 147.54 km/u.); 3. Tanner (GB) met Norton 2.53.06.4 (gem. 147.25 km/u.); 4. Shepherd (GB) met Norton 2.53.06.6 (gem. 147.1 km/u.); 5. Catlin (GB) met Norton 2.54.24.8 (gem. 146.22 km/u.); 6. King (GB) met Norton 2.54.28.4 (gem. 146.21 km/u.). De Schotse Norton-rijder Bob Mclntyre, de winnaar van vorig jaar, moest wegens machinepech de strijd staken. Ook Geof frey Duke moest, om dezelfde reden, voor tijdig het circuit verlaten. Op de jaarvergadering van de League clubs is volgende loonschaal voor de Brit se beroepsvoetballers aangenomen: maximaal 20 pond per week in de winter en 17 pond in de zomer, voor spelers van 20 jaar en ouder, 15 en 13 pond voor 19-ja- rigen, 12 pond 10 shilling en 11 pond voor 18-jarigen, en 10 en 9 pond voor 17-jari- gen. Voorts zijn de minimumlonen onge veer 10 shilling verhoogd voor iedere cate gorie. Spelers die er mee instemmen overge schreven te worden op verzoek van hun club, kunnen thans maximaal 300 pond ontvangen, naast de uitkering die hun toe komt na 5 jaar bij een club geweest te zijn. Besloten werd in het volgend seizoen een promotie van vier en een degradatie van vier clubs toe te passen tussen de nieu we derde en vierde divisies. Het wordt een experiment van één seizoen. John Surtees, winnaar op Man in de 350 cc klasse, in actie tijdens de TT- races in Assen verleden jaar RCH ging niet akkoord met voorstel stadion Feijenoord De beslissingswedstrijd tussen Willem II en DFC, die uit moet maken welke van beide ploegen uit de eerste divisie A naar de ere-divisie promoveert, wordt zaterdag avond 7 juni aanvang zeven uur) in het stadion De Vliert in Den Bosch gespeeld. Oorspronkelijk was het plan dat deze beslissingswedstrijd gespeeld zou worden in het Feijenoord-stadion in Rotterdam, waar ook de bekerwedstrijd Feijenoord RCH zou worden gespeeld. Het Stadion Feijenoord stelde aan de clubs voor de netto-opbrengst te delen. Willem II, DFC en Feijenoord gingen daarmede akkoord, maar RCH niet, omdat men van mening was dat de kans op een hoge recette gro ter was indien alleen de bekerwedstrijd gespeeld zou worden. Niet alleen de vier clubs zouden namelijk meedelen in de re cette, maar ook het stadion Feijenoord zelf, dat niet minder dan 25 percent van de netto-recette eiste. RCH zou met 15 percent genoegen moeten nemen. Dat vond RCH te weinig en ging dus niet op het voorstel in. Het jubileumprogramma van Feijenoord, dat op 19 juli haar vijftigjarig bestaan herdenkt, is thans geheel bekend. De hoogtepunten in de feestviering, die duurt van 8 juni tot 13 juli, zijn een internatio naal voetbal- en een honkbaltoernooi. Aan het voetbaltoernooi nemen deel: l'Espag- nol (Barcelona), Hibernians (Edinburg), Schalke '04 (Gelsenkirchen) en Feijenoord. Er wordt gespeeld op 14 en 15 juni. Op 8 juni is er een nationaal toernooi voor KNVB reserve-elftallen, terwijl ook de afdelingselftallen en de junioren met een nationaal en/of plaatselijk toernooi aan hun trekken komen. In totaal nemen meer dan 35 verenigingen deel. NEDERLANDSE AMAZONES. Aan het internationaal concours hippique in We nen, dat donderdag 5 juni begint, zullen ook Nederlanders deelnemen. Het zijn mej. Annie en Tini van Doorne (Deurne), die met de paarden Halva, Hamlet, Maestosso Brezia en Favory Elbina in de dressuur- wedstrijden uitkomen. HOAD WON. De 83ste partij in de serie van 100 wedstrijden tussen Lewis Hoad en Pancho Gonzales, in Santa Barbara ge speeld, is door de Australiër gewonnen met 97, 75. Hoad, die voor een me dische behandeling een week in Los An geles is geweest, staat met 3548 achter. Vroeger dan gewoonlijk komen dit jaar de 2-jarige dravers in de baan. Dit bleek geen beletsel, want op de woensdagmid dagmeeting van Duindigt zullen zich een 13-tal hiervan onder de hoede van de starter stellen. Hoewel er nog zo goed als niets bekend is van deze collectie wordt op grond van de trainingsgeruchten aan de zoon van de Duitse kampioen Permit, „Xuthust", de eerste kans gegeven, vóór de vertegenwoordigers van Geersen. De veelbelovende 3-jarige „Wiebeline Wip" doet haar seizoendebuut in het twee de nummer en zij behoeft slechts haar record te benaderen om gemakkelijk te kunnen winnen. Haar concurrenten zijn Uferzwaluw S, Vanity Hanover en Uiver S. Eén van de laatste hoopvolle verwach tingen is ongetwijfeld Victrix V. Na haar gemakkelijke zege in de Prijs der Veel- belovenden ontmoet dit Lord Maire-pro- dukt hier een uitstekende collectie jaar genoten, welke zij echter in haar huidige vorm kan weerstaan. Heel moeilijk wordt echter de taak als de Duitse rijder Freundt, die door een ongeval reeds geruime tijd is uitgeschakeld, zich met Vita Kinley of met Victor Alsvin in de strijd zal kunnen werpen. Maar bij dit alles mogen noch Valencia, noch Thea Cornelia worden ver geten. Hoewel trainer Tesselaar in Alkmaar ernstig teleurstelde is hij met zijn keuze uit Vrjjdag en The Flying Dutchman toch de favoriete combinatie in de Le Canigou- prijs, waarin Uitloper en Sweetheart Julia B eveneens op verloren posten staan. In het leerlingennummer krijgt Robert Taylor eindelijk weer eens een kansje om zijn sprinterskwaliteiten te bewijzen. In dien hij goed van start gaat zullen Rutch Buffington en Partout hem niet kunnen kloppen. Het internationale nummer is bijzonder aantrekkelijk door de aanwezigheid van tal van klassepaarden. Zonder uitzonde ring zullen zij echter niet opgewassen zijn tegen de in grootste vorm lopende Rosa Hollandia. De andere kandidaten zijn Ralph Erebus, Rina Gay en Proximity. Bij de volbloeds zijn de velden opnieuw klein. In de ren voor 2-jarigen valt de keuze op mount v. d. Kraats. In de ver- koopsren heeft Princesse Aldis de beste kansen en in het slotnummer krijgt de tot nu teleurstellende Ungersma de kans zijn eerste zege in dit seizoen te boeken, vóór Sans Aide. Donderdag 5 juni zal op het terrein van de HFC „Haarlem" in Haarlem (aanvang half zeven) een honkbalwedstrijd worden gespeeld tussen het Nederlands negental en een Amerikaans legerteam uit Duits land, de „Hahn Hawks". Het Nederlands negental is voor deze ontmoeting als volgt samengesteld: Werper: Smidt; achtervanger: Geurts; binnenvelders: Regeling, Jongeling, De Nieuwe, Kops; buitenvelders: Lukkien, Oosterbaan, Kok. Voor de vierde achtereenvolgende maal zal een aantal Russische roeiers deel nemen aan de Henley Regatta, die dit jaar van 2 tot en met 5 juli wordt ge houden. Het zijn de Olympische kam pioen Ivanov (skiff), Tjukalov en Berkutov (twee zonder stuurman), Igor Buldakov en Viktor Ivanov (double scull). Voor de eerste klasse dames van de waterpolocompetitie KNZB kreeg DWT ma~«dagavond in de zweminrichting aan de Houtvaart in Haarlem De Robben op bezoek, dat met een ploegje snelle zwem sters in het strijdperk verscheen. Maar niet alleen in snelheid moest DWT het tegen de pupillen van Jan Stender af leggen, ook door beter plaatsen bleef De Robben de meerdere. Ans de Wit opende voor de Robben de score, waarna Leni de Nijs er nul-twee van maakte. Toen trok DWT in de aanval, maar kon niet door de Robben-verdedi ging heenkomen. De bal ging naar de vrij- liggende Atie Voorbij, die de bal meteen het DWT-doel inzond. Wederom strandde er een DWT-aanval in de Robbenver- dediging en na goed samenspel van de Robben-aanvalsters bracht Ans de Wit de ruststand op nul-vier. Ook in de tweede helft had de Robben- keepster weinig moeite met de schaarse schoten van de DWT-aanvalsters. Aan de andere kant beoordeelde de DWT-keepster enige schoten van de F obben-aanvalsters goed en slechts Lenie de Nijs kon haar passeren, zodat de strijd resulteerde in een vijf-nul overwinning voor de Robben. De vooraf gespeelde wedstrijden tussen de reserves van DWT voor de reserve eerste klasse dames tegen de reserves van de Robben eindigde in een vijf-twee overwinning voor de Robben. Voor de tweede klasse heren van de waterpolocompetitie kreeg DWT De Vest tegenover zich. In de eerste helft werd er niet gescoord. Na rust werd de strijd levendiger. Een aanval van De Vest werd bij het DWT-doel tot staan gebracht, waarna Luttikhuizen er met de bal van door ging en scoorde. Direct hierna kreeg de DWT-doelman een strak schot van een De Vest-aanvaller te verwerken. Het schot werd tot hoekworp verwerkt. Na enig over en weer spelen bracht Nagtegaal de stand op één-één. Hierna zetten de DWT-aanvallers de Vest-verdediging onder druk, waarbij er twee Vest-spelers het water werden uit gezonden. Met de verkregen spelersmeer derheid bracht Botmen de stand in het voordeel van DWT. Toen mocht er een van de uit het water gezonden Vestspelers weer in het water terugkeren, zodat met zeven tegen zes de strijd werd voortgezet. DWT slaagde er echter niet in om de spe lersmeerderheid uit te buiten en zo bleef het bij een twee-één overwinning voor DWT. In het programma van de Haarlemse Sportweek worden op woensdag 11 juni in Stoop's buitenbad in Overveen internatio nale zwemwedstrijden gehouden. Na af loop van de zwemwedstrijden wordt een waterpolo wedstrijd gespeeld tussen het Haarlems zevental en een team van New Port Swimmingclub Wales Engeland. Door de P.ocommissie Kring Haarlem Konink lijke Nederlandse Zwembond is het Haar lems zevental als volgt samengesteld: Doel: C. Spaans (DWR). Achter: H. Verleur (HPC), P. de Bruyn (DWR), C. Dekker (HVGB). Voor: R. Prins (HPC), P. Smit (HPC), D. Meulenberg (HVGB). Als reserves zijn uitgenodigd: F. Lud- ding (HVGB), Fr. Meijer (HVGB), H. Höls- ken (Haarlem), J. Sint (DWR).

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 7