Lekkere koffie JONGELUI 10 controieuses VERPLEEGHULP NEDERLANDSE OVERZEE BANK N.V. WOENSDAG 18 JUNI 1958 10 In verband met de aanzienlijke verlaging van het rentepeil welke zich de laatste tijd heeft voltrokken, hebben wij besloten de rente op onze spaardeposito-rekeningen met te verlagen tot 33/,% per jaar. Overeenkomstig art. 5 van het reglement gaat de nieuwe rente voor bestaande rekeningen in per 20 september 1958, terwijl zij voor nieuw te openen rekeningen direct van kracht wordt. Wij zenden u op aanvrage gaarne onze folder „Rente en Gerief', waarin u vele gegevens over de gunstige voorwaarden onzer spaardeposito's zult aantreffen. Voor bedrijfsleven, particulieren, verenigingen en stichtingen bestaat tevens ge legenheid tot het plaatsen van dagelijks opvraagbare saldi, waarover thans een rente van l'/4°/0 per jaar wordt vergoed en van bedragen a deposito, waarvan wij de tarieven op aanvraag gaarne ter beschikking stellen. Over beide mogelijkheden zullen wij u eveneens gaarne nadere inlichtingen verstrekken. Herengracht 546-550 Keizersgracht 203 Westblaak 2 Prins Hendrikstraat 39 postgiro 24459 gem. giro AA 501 postgiro 7701 postgiro 485489 tel. 32300 tel. 63261 tel. 114140 tel. 333880 Dan is het toch wel hoog tijd dat u iets doet aan die puist jes. vale vlekkerige huid en steeds terugkerende huiduit slag. Neem een flesje DDD, het helder vloeibare geneesmid del dat in twee tellen door dringt tot diep in de huid- porién. Het doodt de ziekte kiemen, de jeuk bedaart - uw huid herstelt zich! En het antiseptische, geneeskrach tige DDD Recept is bovendien héérlijk om uw gevoelige huid geregeld intens te zui veren. Per flacon f 1.20. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN Gebruik DDD TOILETZEEP, veilig: voor gevoelige huid. Adverteert in dit blad De Stichting enz. vraagt voor haar ziekenhuis voor directe indiensttreding Leeft, niet ben.. 19 j. Bruto sal. f 217 tot f 315 p. mnd., alsmede vergoeding reisk. en aansch. eerste dienstkleding. Aanm. schrift, of pers. bij de geneesh.-direct. Voorstr. 42, Wijk aan Zee. HOOGOVENS IJ M U I D E N Bij de Koninklijke Nederlandsehe Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en aangesloten bedrijven te IJmuiden zijn plaatsingsmogelijkheden voor die dit jaar het diploma H.B.S.-B of Gymnasium-B behalen, en wei bij haar afdeling Research en Bedrijfslaboratoria en haar Kwaliteitsafdeling, 1. voor de vervulling van anallstenfunctles op het chemisch laboratorium (mannelijk en vrouwelijk); 2. voor researchwerkxaamheden op metaalkundig, metallurgisch, warmte- technisch en meettechnisch gebied (uitsluitend mannelijk); 3. ten behoeve van de kwaliteitsontwikkeling en -controle van staal- en walserijprodukten (uitsluitend mannelijk). Allen die zich door studie verder gaan bekwamen (b.v. voor het analisten diploma) zullen een tegemoetkoming In de kosten hiervan ontvangen. Eventuele reiskosten worden overeenkomstig de regeling vergoed. Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrijving van opleiding worden, vergezeld van een recente pasfoto en een afschrift van het laatste rapport, onder vermelding van ons nummer HD 949, ingewacht bij de Sociale Afdeling Beambten. A Bij DE BREEDBAND N.V. ie IJmuiden bestaat de mogelijk heid tot directe plaatsing van In aanmerking komen ongehuwde dames van 18 tot 30 jaar. De werktijden zijn: maandag t/m vrijdag: 's morgens van 8-12.30 uur, onderbroken door een koffiepauze. 's middags van 1 3.30-1 7 uur, onderbroken door een theepauze, zaterdag: 's morgens van 8-12.30 uur, eveneens met koffiepauze. De lunch wordt gebruikt In een moderne, zeer gezellige kantine. Het weekloon Is vast en bedraagt, afhankelijk van de leeftijd: b.v. voor 18-jarigen bruto f 34.— 24 f 60.- 30 f 70.- Indlen er vakatures zijn, en bij gebleken geschiktheid, bestaat er promotie mogelijkheid tot nacontroleuse en groepsleidster (met hogere lonen). Sociale voorzieningen o.a. 15 dagen vakantie per jaar met 2 weken extra loon en gratis, vlotte bedrijfskleding. Het bedrijf is gemakkelijk bereikbaar. Haarlem 7.19 uur; terug in Haarlem 17.51 uur Alkmaar 7.05 uur; M II Alkmaar 18.04 uur IJmuiden 7.10 uur; ff ff IJmuiden 17.43 uur Heemskerk 7.23 uur; M ff Heemskerk 17.32 uur Beverwijk 7.15 uur; ff ff Beverwijk 17.20 uur Reiskosten worden vergoed. Nadere inSkhtingen worden gaarne schriftelijk of persoonlijk verstrekt door onze Sociale Afdeling, kamer 1-3, Hoofdkantoer - Hoogoven», IJmuiden. ms Onbrntyd op VACANTIA... in 'n luchtig sportjak van stevige fantasie streepkatoen 2 ruime zakken; gedragen over 'n vlotte, satijnkatoenen 3/4 pantalon. De naam Douwe Egberts is steeds een begrip geweest voor „lekkere koffie .Een melange van uitstekende koffiesoorten.op speciale manier gebrand en door de grote omzet altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. PAARS MERK Krachtig en voor delig. Pakje van 250 gram l.04

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 8