Qtyrie - m, Nieuw is de mode. Nieuw zijn de mantels en japonnen van C A. In elk opzicht nieuw in lijn, in stof, in kleur. De prijzen zijn als vanouds: buitengewoon voordelig. Mate? A 7 r MODEL-AFDELING C&A f Mantelcostuum in zuiver wollen kamgaren met linnen-effect. Modern wijkende, persianer kraag. Nieuwe kortere rok! Blauw,' cognac, groen/blauw ,,Ligne Blouson", modelijn uit New York voor de hypermoderne jonge vrouw. Jeugdig model, korte rok, geaccentueerde heuplijn en knappe stofverwerking. Winter-raffia in korn en ko raal. Kraag van wit piqué. Maten 9-15 1 O O Spotgoedkoop I W 0 ,,Ligne Empire" Charmant complet in wol len structuurweefsel, ge heel gevoerd. De japon toont de nieuwe verhoogde taillelijn, extra aangegeven door fantasie-strik, 't Jasje heeft moderne grote kraag. Beige, groen en koren. Maten r" 16 t/m 22 J J ,,Ligne Empire"' 't Beste voorbeeld van de nieuwste Parijse Mode! Prachtige japon in plisseerde ottoman. De chique, wijduitwaaierende rok begint meteen onder de hoge Empire taille! Div. feestelijke tinten, b.v. lila, coraille, bleu of zwart, 38 t/m 42 J A. 5 Met corsage J 'n Edele nerz-bisam-kraag verrijkt deze elegante, slankkledende mantel. Zijde-zachte mohair in de kleuren van de winter: blauw, groen, rood en beige Japon naar 'n ontwerp van Balenciaga Hoge bustelijn, aangegeven door satijnbies met simili- speldjes. Zeer aparte rug met twee ruime rechtval lende panden, geïnspireerd op Romeinse toga. Prach tige jacquard in mooie herfsttinten. Maten A Q 5 40 t/m 44 I Zoekt U een mantel of een japon van uiterst verfijnde confectie, afkomstig van eerste klas mode-ateliers, bezoekt U dan eens onze Model-afdeling. De prijzen bewijzen ook hier de enorme voordelen van C. A.

IJmuider Courant | 1958 | | pagina 8