heel wat te zien Een zeldzame opname van Paus Joan nes XIII in zijn werkkamer in het Vaticaan. Aan deze schrijftafel brengt de Paus een groot deel van zijn dag door. Sterling Moss, de Britse autocoureur, in een vreemde dos. Hij zag er zo deftig I uit omdat hij een hoge onderscheiding in ontvangst mocht nemen: hij is nu Sf Officer of the most excellent order of A the British Empire. Uiterst kleine elektronenbuizen dansen in de lucht. Zijn ze zo licht dat de zwaartekracht geen vat op hen heeftP Dat is echter slechts een illusie: de foto is gemaakt door een glazen plaat heen, waarop de buizen zijn gerangschikt. Een Zweedse uitvinding: een telefoon die geheel is ingebouwd in de hoorn. Deze telefoon-uit-één-stuk is reeds in gebruik in een Amerikaans hotel. De nieuwste portretopname van Prinses Margaret Rose van Groot-Brittannië. Een hoed van allure gecreëerd door een Newyorks ontwerper en getoond op een show van Amerikaanse zomermode. De enorme omvang van dit En dit is de man die men bijna nooit op hoofddeksel ging zelfs de perken van een normale foto te buiten. persfoto's ziet: de persfotograaf. Kolonel Grivas, de verzetsleider op Cyprus, kent nu iedereen. Doch wie keiit zijn vrouw, die vijf jaar in Een kapper in Engeland heeft zich een draaistoel aangemeten, waardoor hij Athene op hem wachtte P zittend om zijn slachtoffer heen kan cirkelen. Enorm was de belangstelling voor de expositie van schilderijen van Sir Winston Churchill in Londen. ms.r

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 9