Er is in de wereld heel wat te zien I Een ceintuur van geweldige afmetingen, doch volgens de mode-deskundigen zeer charmant afkledend. Boven: Maanmensen? Ingeblikte monniken Ruimtevaarders? Neen arbeiders die een grapje uithalen en door uitlaatbeschermcrs van vliegtuigen kijken in een vlieg- tuigfabri'ek in Amerika. Onder: De langste man ter wereld noemt, zich deze Mexi caanse veehoeder, die onlangs een wereldtournee maakte per vliegtuig om iedereen te tonen hoe hoog hij zijn hoofd draagt. y f Keulen bezit een lachende aap, die de bezoekers van de diergaarde aldaar in hun gezicht uitlacht zonder dat daar reden voor is. In Parijs hebben auto-acrobaten ongedachte mogelijkheden gedemonstreerd. Zij werkten onlangs mee aan de Parijse veiligheidsweek, doch hun optreden had zoveel succes dat ze overal worden uitgenodigd hun toeren ten beste te geven. Een op twee wielen rijdende auto, met grote vaardigheid in evenwicht gehouden. Boven: Waarom zouden gloeilampen altijd rond moeten zijn? In Cleveland (V.S.) worden proeven genomen met gloeilampen van andere vorm, zoals deze vierkante. Onder: „Vrede is ons beroep", aldus demonstreerden luchtvaartcadetten op een Amerikaanse vliegbasis bij een jubileum van hun onderdeel. Bij overstromingen In Mexico trof de fotograaf deze kleine meid, die haar lappenpop opvist uit de stroom, nadat haar ouderlijk huis was weggevaagd, L De bewoners van kleine dorpen aan de Duits- Luxemburgse grensrivier de Sauer wassen hun- auto op eenvoudige en praktische manier, door het vehikel even te water te rijden.

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 8