wandelnylons capsules Kloosterurouu) zijn „fijnproevers" 8 Speciale Kerstverkoop altijd vers.... èn geuriger.... èn sappiger! Super Kerkoline shirt, Sea Island Cotton, met „Doublefront" f 25.50 Nederlands best-geklede mannen dragen Kerko Vraag ook naar Kerko „Non-Stop" in zijn prijsklasse het beste „little or no-iron" shirt - slechts f. 13.50 DONDERDAG 17 DECEMBER 1959 *************1 *********-***11 Natuurlijk Unox... omdat Natuurlijk het KEURPAK... U weet dat Unox het zuiverste omdat U weet dat de versheid, vlees kiest, dat smakelijk ge- de zuiverheid en die kostelijke kruid en gerookt wordt vol- smaak in het veilige KEURPAK gens een beproefd recept. tol op Uw tafel bewaard blijven. Bewijs het Uzelf! U ziet het aan de goede, gezonde kleur van de rookworst; U merkt het aan de volle verse geur en... U proeft het aan die verrukkelijke sappigheid. ''"lm in*** iL"///" een royale worst van 250 gram garantiegewicht Geniet meer van het leven ieder uur en iedere dag door het gebruik van Kloostervrouw Aktief Capsules. fDeze capsules bevatten tarwekiem- en knoflook- olie, levensbronnen van g* de natuur. De voor het menselijk lichaam beslist noodzakelijke vitaminen zijn in deze capsules in natuurlijke vorm aanwezig. Kloostervrouw Aktief Capsules bevrijden de darmen van giftige stoffen en werken boven dien bloedzuiverend; zij zijn een stimulans voor man en vrouw. De bijzondere samenstelling van de capsules garandeert absolute reukloosheid. Leef gelukkiger en gebruik Aktief-Capsules. Koop vandaag nog een voordelige verpakking! Slechts f 3.90. „Fijnproevers" kiezen Kerko - want Kerko biedt in alle prijsklassen Nederlands mooiste shirts! Elke boord is „mode I960" en elke boord blijft van 's morgens vroeg tot 's avonds laat onberispelijk, dank zij speciale voering en ingenaaide Kerkostay baleinen. Het Kerko „Doublefront" voorkomt doorschijnen van het ondergoed en houdt het voorpand prachtig glad. En omdat U bij Kerko èn juiste boordmaat èn juiste hemdlengte èn juiste mouwlengte krijgt, zit Uw Kerko als gegoten Koop kritisch: Kies Kerko! !ox 6 Copcnhoqcn

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 8