trakteert Nouveauté Invalide vrouw en haar helpster op donkere weg doodgereden Rotterdam wil havenbeheer niet aan „Rijnmond" afstaan Daffb'sd- abonnees Zoals... GRATIS VOETBALPOOL Kledingmagazijn SWART Amsterdamse Beurs Rinlieim wint van SIZO Autobus reed greppel in; drie lichtgewonden Burgemeester van Sleen geschorst Binnenkort wordt vastgelopen overleg met de 27 gemeenten hervat bij elke fles Zwarte Kip wijn, vruchtenwijn of advokaat een fles ORANA limonade van voor 76 ct. ƒ2.95 en ƒ3.95 p. paar ƒ5.50 per paar én TANDSTEEN en NEGEN DODEN IN HET VERKEER 91% 91% f 161.30 f 184,40 Zaterdagmiddagvoetbal Kinheim Scheepvaart KAAN NIEUWSTE NYLON KOUSEN WÊMmsmmssgmsfm Altijd smetteloos witte tanden - dank zij Teelak: Teelak tandgelei is niet zomaar een tandpasta, maar een speciale behandeling die tandsteen en nicotine oplost en de tanden een beschermend laagje geeft. Snel. doelmatig en veilig. Gebruik Teelak op een droge tandenborstel. Na enkele dagen is de aanslag weg, uw tanden zijn als nieuw: gezond en glan zend wit. f 1.95 per tube. In dit dagblad bij 15 goed: WAARdYbON van f 500. bij 14 goed: WAARDEBON van f 100. bij 13 goed: WAARDEBON van f 12.50 bij 12 goed: WAARDEBON van f 5.— bij 11 goed: WAARDEBON van f 2.50 A AN DAG 21 DECEMBER 1959 In Dinxpcrlo zijn zaterdag de 55-jarigc mevrouw L. Jansen-Koskamp en haar 67- jarige buurvrouw, de weduwe Grotenhuis- Siebelink om het leven gekomen door een verkeersongeval. Mevrouw Jansen was met haar invalide buurvrouw, die zij in een wagentje voortduwde, op weg naar een zanguitvoering te Dinxpcrlo. Op de Terborgseweg. waar zij aan de rechter kant van de weg liepen, werden zij van achteren aangereden door een personen auto. Beiden waren op slag dood. De autobestuurder, een inwoner van Varsseveld, heeft nog getracht de beide vrouwen te ontwijken. De auto reed met gedimd licht. De straatverlichting is ter plaatse slecht. De beide vrouwen waren nog geen hon derd meter van hun woningen verwijderd. Zij waren op weg naar een zanguitvoering in Dinxperlo, waaraan de echtgenoot van mevrouw Jansen zou deelnemen. Een ander ongeluk, waarbij eveneens twee doden vielen, gebeurde zondagavond op de Wouwseweg tussen Bergen op Zoom en Roosendaal. Twee personenauto's re den op elkaar in. Als gevolg hiervan verlo ren twee mensen het leven. Zes werden zeer zwaar gewond en één kwam met zeer licht letsel vrij. Een der wagens, rijdend in de richting Roosendaal, werd bestuurd door de Belg J. uit Esschen (België). Naast hem zat de Nederlander A. eveneens uit Esschen. Achter in de wagen zaten de echt genoten van deze heren. ïn de andere wa gen bevond zich de familie Jansen uit Bergen op Zoom. De twee heren in de Bel gische auto kwamen om het leven. Hun echtgenoten werden zwaar gewond. Van de familie Jansen werden vier personen zwaar gewond en één licht gewond. Het ongeluk ontstond doordat de Belgi sche personenwagc i uit een file auto's reed en daardoor in botsing kwam met de auto uit Bergen op Zoom. 3-3 %°/o Nederl. '47 3% Nedl. 1962/64 Woningbouw 6 °/c 109^ Pr. A'dam '56 I.. 80 Pr. A'dam '56 II.. 89 <4 Pr. A'dam '56 III 89)4 Pr. R'dam '52 I.. 88i5/I6 Pr. R'dam '52 II.. Pr. R'dam '57.... 97 A.K.U 455 Calvé Delft 760 Van Gelder Zonen 259 K. N. Hoogovens 790 Nederl. Ford 402 N. Kabelfabriek. 433 gew.Philips Gloeil. 817 Pref.PhilipsGloeil. 290 Unilever 780% Wilton Fyenoord. 220 Werf Gusto 160 Dordtsche Petrol. 749% Kon. Petroleum Billiton 365 A'dam Rubber..— 116s% K.L.M- f 114.50 Holl. Amer. Lijn.. 174% K.N.S.M 192% N. Scheepv. Unie 158% v. Nievelt Goudr. 148 Phs. v. Ommeren 260% H.V.A 156 Delimaatschappij Amsterd. Bank 324 Nat. Handelsbank 19ff Ned. Handel Mij 245 Rotterd. Bank.... 281 V, Twentsche Bank 256 Anaconda Copper 65 Bethlehem Steel. 54 U.S. Steel 98% General Motors.. 53?4 Shell Union 79-% Tidewater 24 Slotkoers Voorbeurs vrijdag koersen 452 825 300 787% 162.80 192 Te Anjum (Fr.) is de 73-jarige tuinder J. de Graaf aangereden door een bromfiet ser. De oude man liep een hersenbloeding op en overleed in het ziekenhuis te Dok- kum. Het ongeluk gebeurde op het mo ment dat de straatverlichting door een storing plotseling doofde waardoor de bromfietser de heer De Graaf te laat op merkte. Op het particuliere parkeerterrein van de Veluwse Autodienst te Apeldoorn is een ongeluk gebeurd, dat aan het elfjarige jongetje A. M. G. Oosterwijk het leven heeft gekost. Toen een chauffeur een bus achteruit reed, stond het ventje er achter. De bus reed over hem heen, waar door het knaapje werd gedood. Toen de chauffeur wilde uitstappen bleef hij met een kledingstuk in de cabine van de bus haken, waardoor hij op het plavei sel viel. Hij brak zijn linkerbeen en liep een hersenschudding op. Bij een ongeluk te Musselkanaal is de 70-jarige heer A. Kleinhaneveld, oud-hoofd van de christelijke school te Musselka naal om het leven gekomen. Hij reed op zijn bromfiets in de Marktstraat, veran derde plotseling van richting. Hij werd aangereden door een autobus en was op slag dood. De 65-jarige landbouwer B. van der Veer te Brakel is bij het oversteken van de weg door een auto aangereden. Hij werd ernstig gewond naar het ziekenhuis te Zaltbommel vervoerd, waar hij is over leden. Hedenmorgen had op de Velperweg te Arnhem een verkeersongeval met dode lijke afloop plaats. Een wielrijder werd aangereden door een vrachtauto en moest in deerniswekkende toestand naar het ge meenteziekenhuis overgebracht worden, waar hij kort i aankomst is overleden. Het slachtoffer was de 66-jarige heer M. Smits. Het aantal verkeersongevallen met dode lijke afloop is hierdoor dit jaar in Arn hem gestegen tot 25, het hoogste cijfer na de oorlog. Op „Tussenwijk" heeft het Hillegomse SIZO geprobeerd revanche te nemen op Kinheim ZMC voor de thuis geleden neder laag, waar het de Hillegommers evenmin is gelukt de Velsenaren op de knieën te krijgen. Het was Kinheim. dat. behalve één periode na de rust, de wedstrijd be paalde: het klopte alles veel beter, ondanks de kracht, die van de SlZO-verdediging uitging. Het was deze verdediging, die de Kinheim-aanvallers beheerste en de Vel- sense achterhoede, waarin invaller Gre- vink een goede partij speelde en doelman De Boer ten slotte pareerde de betrekkelijk weinig goede Hillegomse aanvallen uit stekend. Toen echter na geruime tijd in de eerste sepelhelft de SlZO-verdediging volkomen uit positie was gespeeld door midvoor Nieuwenhuis, bood hij M. Klinge 'n unieke kans. die niet werd misverstaan (10). Na de hervatting liet scheidsrechter Wilders de touwtjes wat vieren en dreigden er on aangenaamheden in het veld, doordat het spel grovere vormen ging aannemen. De Kinheimers slaagden er echter perfect in hun zelfbeheersing te bewaren. Het was de Kinheim-grensrechter, die op een gegeven moment voorkwam, dat het gehele SIZO- elftal de wedstrijd zou staken. Hij wees de scheidrechter namelijk op een foutieve beslissing, waardoor de gasten een doel punt zou worden onthouden. Hierdoor opende hij de mogelijkheid tot een protest voor SIZO. De gasten konden niet meer gevaarlijk worden, doch aan de andere kant hadden ook Jan Bax en Nieuwenhuis Op de rijksweg Rotterdam-Dordracht is in de nacht van zaterdag op zondag een autobus een greppel ingereden. De bus was met 21 passagiers van Brussel naar Den Haag onderweg. Bij het passeren van een auto week deze plotseling naar links uit. Om een botsing te voorkomen was de buschauffeur genoodzaakt het stuur scherp naar links om te gooien. De bus raakte van de weg en strandde in de greppel die tusse de linker- en rechterrijbaan loopt, na een lichtmast en enkele paaltjes omvergere den te hebben. De wagen werd zwaar be schadigd. Drie dames uit Den Haag lie pen schaaf- en snijwonden op. Met een an dere bus hebben de passagiers de reis naar Den Haag voortgezet. De burgemeester van Sleen (Dr.) is bij besluit van Gedeputeerde Staten van Dren te van 18 december met ingang van die datum voor een maand geschorst uit zijn functie daar gebleken is, dat hij in ernsti ge mate in strijd heeft gehandeld met de normen van behoorlijk bestuur. De Com missaris der Koningin heeft de heer G. Londo, burgemeester van Westerbork, belast met de tijdelijke waarneming van het ambt. De bestuursvraagstukken in het gebied van de Nieuwe Waterweg, die sinds de cember 1956 onderwerp van bespreking hebben uitgemaakt in een aantal verga deringen van vertegenwoordigers van 27 gemeenten in dit gebied, maar die in juni 1958 zijn vastgelopen, zullen in ferbuari opnieuw in discussie komen. Basis voor deze nieuwe bijeenkomst zal een rapport zijn dat verschenen is na de besprekingen, die vijftien gemeentebesturen hebben ge voerd naar aanleiding van het op verzoek van Rotterdam door de hoogleraren mr. W. F. Prins en dr. D. Simons opgestelde ontwerp van wet tot instelling van een bo- vengemeentelijk lichaam, Rijnmond ge naamd. Uit het rapport blijkt, dat vijf burge meesters menen, dat het gehele gebied één kring kan vormen bij de verkiezing geen succes met enige onverwachte en vin nige schoten. Hoewel de Kinheimers tegen GVO op „Rooswijk" met twee invallers moesten spelen wegens blessures van doelman Pig- mans en spil Brethouwer, die uitstekend werden vervangen door Van Dijk en Van Vuuren, hebben zij ondanks storm en regen gedemonstreerd .och wel schutters te be zitten, die nu ook de juiste weg vonden. GVO was met alle stormvoordeel aanvan kelijk iets sterker, maar desondanks kwam Kinheim gevaarlijk doorbreken, waarbij Demmers met een konbal de paal bewerk te en Boeren en Mosk het GVO-doel mis ten. Na 20 minuten echter had GVO succes door de rechtsbinnen, die in buitenspel positie scoorde (01) en tien minuten latei- ving de midvoor een througpass op van zijn spil, sneed door de Kinheim-achter- hoede en doelpuntte (02). Weliswaar leek GVO de baas. maar na 38 minuten zette rechtsbuiten Smit voor en Mosk scoorde fraai (12) om enige minu ten later de gelijkmaker te noteren, maar die werd afgekeurd. Na de hervatting nam Kinheim met windvoordeel het spel in handen, waarbij Demmers na een minuut doelnuntte (22) en nog geen twee minu ten later een voorzet van Boeren keurig benutte f32). De Velsenaren kregen nu de smaak te oakken en de geel-zwarte verdediging kon gemakkelijk de sporadi sche. maar wel gevaarlijke GVO-oanvallen de baas blijven. Totdat Demmers na een kwartier de hattrick verrichtte (42) en de thuisclub nu als overwinnaar speelde, waartegen de Krommenieërs zich bijkans niet meer verzetten. Boeren zorgde ach tereenvolgens voor tWee knaope doeloun- ten (62) en tenslotte verraste linksachter Luntz met een ver schot de GVO-doelman vijf minuten voor het einde (72). waarna ook v. d. Plas nog scoorde, doch welk doelpunt geen genade vond. van de leden van de raad van Rijnmond, die volgens het ontwerp zal bestaan uit de burgemeesters der gemeenten of hun plaatsvervangers en 45 andere leden, te verkiezen door hen, die zijn opgenomen in een der kiesregisters van de gemeenten. Tien andere burgemeesters zijn van oor deel, dat vier kiesdistricten de voorkeur verdienen. Met het aanwijzen van de bur gemeester van Rotterdam als voorzitter is ook niet ieder het eens. Sommige burge meesters vrezen daardoor een te grote in vloed van Rotterdam en de kans dat bij het nemen van beslissingen de belangen van Rotterdam en Rijnmond zullen worden vereenzelvigd. Een aantal burgemeesters wil het ontwerp zo gewijzigd zien, dat Rijnmond ook bevoegd is de belangen van zijn gebied inzake de havens te behartigen. Wat dit punt betreft wijst de burge meester van Rotterdam erop, dat bij het aangeven van het beleid eenheid noodza kelijk is, zoals Rotterdam steeds heeft gesteld in alle stukken, die het overleg heb ben ingeleid. Zou Rijnmond bevoegd zijn de belangen van de havens in zijn gebied te behartigen, dan zou dit neerkomen op het overnemen van de exploitatie van alle Rotterdamse gemeentelijke havens, in clusief het Botlekgebied en Europoort. Rotterdam heeft juist aanvragen om grenswijzingen aanhangig gemaakt met een beroep op de noodzaak de nieuwe ha vens in het Botlekgebied en Europoort in handen van Rotterdam te leggen. Daarbij zegt Rotterdam de noodzakelijkheid te er kennen om te zoeken naar een comple mentaire voorziening om andere buiten de havenexploitatie liggende belangen te kunnen behartigen. Los van dit alles hebben B. en W. van Rotterdam de gemeenteraad een herzien voorontwerp van de bovengemeentelijke regeling doen toekomen. Hierin zijn wij zingen op detailpunten aangebracht. Alcor 20 te Rotterdam. Alioth 20 te Rotterdam. Ameland 20 v. Rotterdam. Are'ndsdïjk 20 te Rotterdam. Aalsdijk 21 te Lake Charles. Albireo 20 v. Hamburg, 21 te Bremen. Arnedijk 20 v. Miami n. Havana. Appingedijk 20 te Londen. Argos 20 v. Bourgas n. Rotterdam. Axeldijk 21 te Paranagua. Ampenan 20 v. Suez. 21 te Ababa. Nagtediik 20 te Bremen. \bida 20 te Ornskoldsvik. Achilles 20 te Antofagasta. Acmaea 21 te Ratikpapan. Agamemnon 20 te Curasao. Astrid Naess 20 te New Vork. Averdijk 20 v. Savona n. Port Said. Aegis 20 te Port of Spain. Angolakust 20 te Amsterdam. Alkes 20 v. Buenos Aires n. Santos. Algol 20 350 m. z. Vincent n. Las Palmas. Bat.ian 21 te Massawa. Bengalen 20 te New Orleans. Bengkalis 21 te Djibouti. Boissevain 20 v. Lorenzo Marques. 21 te Durban. Bonita pass. 20 Salvador n. Puerto Limon. Balong 19 v. Singapore n. Manilla. Beninkust 20 v. Abidjan n. Freetown. Bantam 20 v. Napels n. Port Said. modieus Drie redenen, woorom de elegante vrouw LIBELLE-nylons prefereert. Kies Neerlands mooiste kous uit onze rijke collectie. GEN. CRONJéSTRAAT 12? HAARLEM NYLONS Ook op de fles limonade en Monaco, die u voor de halve prijs ontvangt zit een geldige „Zwarte Kip" voor de Snel-spaarkaart. Bintang 19 v. Amsterdam. 20 te Hamburg. Bintang 20 te Hamburg verwacht v. Amsterdam. Bosco 20 v. Marmugo n. Colombo. Boskoop 20 240 m. w.z.w. Landsend n. Antwerpen. Caltex Arnhem 19 te Rotterdam. Caltex Delfzijl 20 v. Rotterdam n. Fredericia. Camitia 20 te Rotterdam. Caltex Gorinchem 20 v. Kopenhagen n. Odense. Camerounkust 20 v. Dakar n. Freetown. Castor 20 te Palermo. Congokust 20 te Hamburg. Caltex Utrecht 22 te Cochin. Caltex Pernis 20 45 m. o. Malta n. Pernis. Calt. Rotterdam 20 98 m. z.w. Mozamb. n. Durban. Casamance 20 70 m. z.w. Ouessant n. Las Palmas. Cradle of Lib. 20 25 m. n.o. Bornholm n. Stockh. Crania 20 45 m. z.z.w. Colombo n. Calcutta Dalerdijk 21 v. Gravesend n. Bremen. Diemerdijk 21 v. Portland n. Ooakland. Dahomeykust 20 v. Freetown n. Lagos. Drente 20 te Balikpapan. De Eerens pass. 20 Socotra n. Ummsaid. Eemdijk 19 v. Galveston n. Le Havre. Eos 20 v. Izmir n. Algiers. Esso Nederland 21 te Suez. Fravizo 20 te Gufport. Friesland SSM 20 te Immingham. Friesland 19 v. Rotterdam n. Immingham. Gaasterkerk 21 te Cadiz. Gaasterland 21 te Bahia Vitoria. Gabonkust 20 te Puerto Amboin. Guineekust 20 te Matadi. Grootekerk 20 te Singapore. Heelsum 21 v. Lake Charles, 21 te Galveston. Hilversum 20 v. New Orleans n. Savannah. Hydra 20 v. Curasao n. Puerto Ordaz. Hera 20 v. Port of Spain n. Paramaribo. Haarlem 19 te Amsterdam. Hecuba 20 v. Weser n. Hamburg. Hersilia 19 135 m. w. Ouessant n. San Juan. Hathor 20 20 m. o.n.o. Kp. Bougaroni n. Lissabon. Ivoorkust 20 v. Lagos n. Daala. Jagersfontein 20 v. Port Elisabeth n. Kaapstad. Joseph Frering 21 v. Monrovia n. IJmuiden. Kinderdijk 20 v. Rotterdam n. Antw./Vera Cruz. KopioneUa 20 te Rotterdam. Karimun 20 te Hamburg. Kerkedijk 20 te Philadelphia. Karachi 21 te Tunis. Karakorum 20 te Baltimore. Katelysia 21 te Balikpapan. Kertosono 20 tc Kuwait. Korenia 19 v. Amsterdam te Rotterdam. Kosicia 20 000 m. z.w. Terceira n. Curacao Laronberg 20 v. Antwerpen n. Rotterdam. Loppersum 20 te Antwerpen v. Hamburg. Lciderkerk 21 te Bandar Shapour. Lekkerkerk 21 te Akaba. Lissekerk 22 te Karachi verwacht. Larenberg 20 te Rotterdam. Loosdrecht 19 te Rotterdam. Louis Lantz 20 te Rotterdam. Lelykerk pass. 20 Texel n. Antwerpen. Loenerkerk 21 te Aden. Munttoren 19 te Rotterdam. Mariekerk 20 v Hamburg n. Bremen. Merwede 21 te Monrovia. Meerkerk 20 te Calicut. Maaskerk 20 v. Madras n. Rangoon. Medon 20 te Hamburg. Moordrecht 21 v. Little Aden n. Abadan. Meliskerk 19 v. Amsterdam n. Perzische Golf. Muiderkerk 21 te Rotetrdam. Munttoren 21 v. Rotterdam n. Curacao. Meres N 20 100 m. w.n.w. K. Blanco n. Paranagua. Nestor 21 te New York. Neder-Eems 20 v. Leixous n. Le Havre. Nijkerk 21 te Aden. Naess Lion 20 v. Bandar Mashur n. Suez. Nias 2 Ov. Guayaquil n. Paita. Ossendrecht 19 v. Rotterdam n. Hampton Roads. Oberon 20 bij Cuba n. Tampico. Oranjestad 20 v. Point a Pitre n. Fort De France. Oranje 20 t.e Sydney. Orestes 20 te Ciudad Trujillo. Oranjefontein 19 te Amsterdam. Pieter S. 19 v. R'dam 20 te Dungeess n. Swansea. P. G. Thulin 20 v. St. Vincent n. Coquimbo. Pr. der Nederlanden 20 v. Curacao n. La Guaira. Prins Willem III 20 v. Bremen n. Antwerpen. Philine pass. 20 Suez n. Perzische Golf. Polydorus 21 te Aden. Pr. Willem George Fred. 20 v. Hamburg n. R'dam. Peperkust pass. 20 Ouessant n. Le Havre. Prinses Irene 20 te Rotterdam. Prins Alexander 20 v. Rijeka n. Piraeus. Poseidon 20 te Port Au Prince. Prins Willem IV pass. 20 Gravesend n. Londen. Rotterdam 20 te Callao. Rijndam 20 353 m. o.z.o. Kp. Race n. New York. Rempang 21 v. Hamburg n. Antwerpen. Rotti 21 te Rastanura. Seven Seas 20 v. Rotterdam n. Bremen. Stad Amsterdam 19 v. Vlaardingen n. Pepel. Steven 19 v. Rotterdam. 20 te Hamburg. Sloterdijk 20 v. Philadelphia n. New York. Solon 20 v. Barahona n. Ponce. Stad Rotterdam 20 v. Melilla n. Rotterdam. Statendam 20 te Cobh. Straat Cook 20 v. Mauritius n. Port Elisabeth. Senegalkust 21 te Abidjan. Straat Singapore 20 te Adelaide. Schie pass. 21 Gibraltar n. Hamburg. Sommelsdijk pass. 21 Scillys n. Antwerpen. Sumatra 20 v. Saigon n. Kohsichang. Salatiga 22 te Djibouti. Straat Clement 20 v. Brunsblittel n. Amsterdam. Towa 21 te Santos verwacht. Tarakan 19 v. Bangkok n. Tandjong Prlok. Telamon 20 v. Houston n. New Orleans. Teucer 20 v. Baltimore n. New York. Tomocyclus 20 v. Port Ambov n. Curacao. Triton 20 v. Antwerpen n. Rotterdam. Tamara pass. 20 Burlings n. Finaert. Tegelberg 22 te Kobe. Tamo 19 v. Rio de Janeiro n. Santos. Tiisadane 22 te Hongkong. Tabinta 1° v Amsterdam n. Indonesië. Vivinara 20 v. Rotterdam n. Tripoli. Vlist 21 te New York verwacht. Wie'drecht nass. 20 Mona Pass n. Pto. La Cruz. Willemstad 20 v. South.ton. 21 te Amsterd. verw. Waterman 21 te Curacao verwacht. Wonosari 20 v. New York n. Baltimore. Wonosobo 21 v. Bremen n. Rotterdam. Westerdam 19 v. Rotterdam n. New York. IJssel 21 te Saloniki. SLF.EPVA ART Clyde 17 200 m. n.w. Honolulu n. Elbe, neemt een vliegdekschip mee naar Japan. Elbe 15 600 m. w. Honolulu, wordt verm, door Moctabi naar Honolulu gesleept. Schelde 16 te Bahrein. KENNEMERLAAN 46 - TELEFOON 7412 VOOR DE FEESTDAGEN nylons o.a. naadloos french mocca (donker bruin) donker bruin, goud gemelleerë willen weten wat er te koop ls in de wereld, in het land. in def omgeving in uw winkel NICOTINE-AANSLAG TEELAK - Parii OISPEC nv - Den Haag men de man aan tljn kleren kent, kent men de taak aan hat blad. waarin at] advartaari la uw advartantl. omkleed met het vertrouwen, dat dit dagblad baadt Onzichtbaar stoppen Mot-, scheur- en brandgaten Repareren, veranderen van dames- en herenkleding THEO v. ECK, Kleermaker, Kennemerlaan 176 BEVERWIJK: voor zondag 27 december Het grootst gesorteerde DAMES-, HEREN- EN KINDERKLEDING MAGAZIJN ZEESTRAAT 4 - TELEF. 3513 ALKMAAR Ritsevoort 21, tel. 2902 - Laat 149, tel. 6035 inzenden uiterlijk vrijdag a.s. bij KLEDINGMAGAZIJN SWART, Zeestraat 4, Beverwijk. Dit bewaren 19 1 2 8 POOL No. 19 N.A.C.-Ajax P.S.V.-Fortuna '54 M.V.V.-Elinkwijk Willem II-A.D.O. D.W.S.-Volendam D.O.S.-Rapid J.C. Sittardia-Blauw-Wit Enschede-V.V.V Sparta-Feijenoord G.V.A.V.-B.V. V Excelsior-Fortuna H.D.V.S.-V.S. V Alkmaar-Heracles Wilhelmina-Baronie Velox-P.E.C Dit inzenden 19 1 1 8 Adres: Naam: Speel het spel sportief en vul de gratis pool goed in Alleen op briefkaart geplakt per post inzenden, anders ongeldig. Winnaars melden zich binnen 8 dagen bij Swart, Win naars met 14 of 15 punten melden zich telefonisch uiterlijk zondag of maandag. Nog geen geluk met de pool Maar.ALTIJD PRIJS bij ZEESTRAAT 4 - BEVERWIJK Zo goedkoop en zulke kwaliteiten vindt u nergens anders dan bjj SWART. DAMES-, HEREN- en KINDERKLEDING STEEDS HET ALLERNIEUWSTE. Probeert u het ook eens

IJmuider Courant | 1959 | | pagina 6