In de vishal en op zee WISKER Karei Samson Uiteenlopende plannen voor territoriale- en visserij grens Surinaams advocaat aangehouden Surinaamse premier motiveert besluit tegen „De West" Minister Beerman in de West Luchtverontreiniging nog geen gevaar voor de volksgezondheid ABM bouwt haven in Perzische Golf Brouwerijen tegen EEG- voorstelien Voor bejaarde zieken 2500 bedden nodig WISKER voor TELEVISIE Hiel alleen voor die bijzonder fijne BOERENKAAS ZEERECHT-CONFERENTIE BEGONNEN Nieuwe arrestaties in verband met bomaanslag Wild verkiest warme stal Blad zou een ministers vrouw beledigd hebben Vertegenwoordiger reed onder drankinvloed Tandtechnici en de schooltandverzorging itSnuffelcommissiemeent: Hoogovens te IJmuiden nemen maatregelen IJmuidens strandleven WWSrn De gr aan politiek Vliegtuigbom ontploft VITESSE—STORMVOGELS zA&nd* cud& PLAATS EEN LUIDSPREKER DONDERDAG 17 MAART 1960 Vandaag begint in Geneve de tweede zeerechtconferentie over de territoriale en zeegrenzen van de verschillende landen. Er zal worden gesproken over de drie voorstellen, maar het standpunt, dat een driemijlszone moet blijven gehand haafd, zal wel niet eens aan de orde komen. Men weet, dat het toch geen kans maakt. Daarom zullen de Westeuropese staten zich wel vastbijten in het Ameri kaanse standpunt. Dat zou namelijk inhouden dat landen, die zogenaamde his torische rechten hebben doordat ze er al lang vissen, toch nog mogen blijven vissen in de visserijzone van zes mijl, die aan de territoriale zone van zes miil wordt toegevoegd. Voor de Nederlandse visserij zal de con ferentie, hoe hij ook verloopt, ernstige ge volgen met zich brengen. Tal van vis gronden zullen verloren gaan en de verre visserij zal dan toch wel ernstig moeten worden overwogen. Want het is zeer de vraag, of de al overbeviste Noordzee op den duur nog voldoende vis zal blijven bieden. De visstapel, die in de oorlog weer op peil was gekomen, slonk daarna weer zienderogen. Men kon internationaal niet voldoende tot resultaten komen, en nu is het alleen door grote uitbreiding van de vloten en modernisering van de vangst- apparatuur nog mogelijk een gelijke op brengst te behalen als in vorige jaren. Maar het ligt voor de hand, dat daarmee op den duur de vangsten per schip minder moeten worden. Aanvoer van woensdag De totale aanvoer van woensdag in I.Jmuiden bedroeg 7000 kisten vis, waar van 87 tong en tarbot, 10 heilbot, 18 tong schar en schartong, 210 schol, 60 schar, 30 bot, 3060 haring, 1530 makreel, 240 schelvis, 790 wijting, 595 kabeljauw en gul, 15 leng, 5 ham, 55 poon, 270 koolvis, 25 di versen. Prijzen van woensdag Per kilo: heilbot 4,30 tot f 2,80, grote tong 4 tot 3,30, grootmiddel tong 4 tot 3.40, kleinmiddel tong 4,60 tot 4, schelvis, 40 koolvis. 175 haring, 310 ma kreel, 45 vax-ia, 720 stuks kabeljauw. SCH 153 Onderneming 4 (5 maart) 120 wijting, 40 schelvis, 10 gul en kabeljauw, 100 kool vis, 460 haring, 270 makreel, 10 varia, 40 stuks kabeljauw. Besommingen van woensdag KW 42 27.590, IJM 33 Thorina 25.300. KW 87 21.090, KW 107 f 2.710, KW 4 17.900, KW 99 12.400, IJM 20 5.880. IJM 33 25.400, IJM 78 f 330, KW 61 220, KW 57 4.120, KW 134 4.180. Aanvoer van donderdag De aanvoer in IJmuiden werd donderdag verzorgd door drie trawlers, 3 loggers en 36 kotters, die totaal 3169 kisten aanvoer den. Daarvan was 150 schelvis, 165 wijting, 70 gul en kabeljauw, 205 koolvis, 885 ha ring, 478 diversen, 575 schol, 10.000 kilo tong en 845 stuks kabeljauw. IJM 20 Johannes Polderman (4 maart) 35 wijting, 80 schelvis, 60 gul en kabel jauw, 65 koolvis, 250 haring, 100 makreel, 30 varia. IJM 211 Wiron 2 (5 maart) 30 kleine tong I 4.40 tot 4, kleine tong II 4 tot 3,60, tarbot I 4,80 tot f 4,50. Per 50 kilo: schartong 33 tot 29, grote schol 41, gx-ootmiddel schol 48, kleinmid del schol f 63, kleine schol I 76 tot 56. kleine schol II 56 tot 27, schar 38 tot 19, bot 13 tot 8, verse haring 20 tot ƒ11, makreel 44 tot 6, grote schel vis 84 tot 71, grootmiddel schelvis 86 tot 80, kleinmiddel schelvis 87 tot 69, kleine schelvis I 86 tot 73, kleine schel vis II f 56 tot 26, wijting 38 tot 18. grote gul 80 tot 39, middel gul 56 tot 46, kleine gul 39 tot 31, ham 122 tot 114, poontjes f 24 tot 8, kleine koolvis zwart 33 tot 21, kleine koolvis wit 40 tot 37. PARAMARIBO (ANP) De advocaat- generaal in Suriname, mr. Van den Berk hof, heeft het volgende communiqué uit gegeven: „L.xkele dagen geleden zijn H. Polanen en M. Woei A Tsoi op last van het par ket aangehouden, aangezien zij worden verdacht, betrokken te zijn geweest bij het tot ontploffing brengen van een soort granaat ten huize van het statenlid J. A. Pengel in april 1959. Deze aanhouding staat in verband met de aanhouding van Kapel en Richards op 1 maart jl". Later gaf de recherche te Paramax-ibo nog een perscommuniqué uit waarin staat dat de recherche op last van het parket de advocaat mr. A. H. Blom, heeft aan gehouden, tegen wie op grond van vele vex-klaringen die de laatste dagen voor de rechex-che zijn afgelegd, een sterk vermoe den is gerezen dat hij zich aan ernstige strafbare feiten zou hebben schuldig ge maakt. Deze vijf arrestaties zouden in verband staan met een uit een conservenblikje ge maakte granaat, die vorig jaar naar het huis van de fractievoorzitter van de Na tionale Partij Suriname en vakbondleider de heer J. A. Pengel was geworpen. Gezien de geheimhouding die in het be lang van het onderzoek wordt betracht, is het nog niet geheel duidelijk welke ver klaringen door de eerder aangehoudenen werden afgelegd. Van justitiële zijde vei-neemt het ANP dat men in deze kringen de aanslag van niet geringe betekenis acht. Men is er van overtuigd dat de aangehoudenen wel degelijk de bedoeling hebben gehad, de heer Pengel van het leven te beroven. Ook zouden er plannen hebben bestaan om een aanslag te plegen op de Suri naamse minister-president, mr. S. D. Emanuels. In Paramax-ibo is men in het algemeen over de aiTestaties zeer verbaasd. Men had het gooien van het primitieve projec tiel slechts als een misplaatste grap ge zien. Brand. Woensdagmorgen is aan de rand van Hengelo een als woonhuis inge richte boerderij door brand verwoest. De vijf leden van het gezin konden zich daar bij nauwelijks in veiligheid stellen. De ge hele inboedel, die verzekerd was, ging ver loren. De oorzaak van de brand is over verhitting van de kachel, waarin plastic- afval van een daarnaast gelegen fabriek was gedaan. Per 125 kilo: grote kabeljauw 296 tot 78, grote koolvis zwart 73 tot 44, grote koolvis wit 140 tot 94, grote leng 160 tot 76. Prijzeix van donderdag Export: grote regels kabeljauw 128 tot 138, kleine regels kabeljauw 50 tot 60, kisten kleine kabeljauw 140, grote schelvis 62 tot 106, gi-ootmiddel schel vis 72 tot 88, grote tong 3,30 tot 3,40, middel tong 3,30 tot 3,50, klein middel tong 3,90 tot 4, tong I 4,10 tot 4,40, slips 3,60 tot 4, grote tarbot 4,80 tot 5,20, grote schol 38 tot 45, middel schol 45 tot f 50, zetschol 50 tot 55, schol I 55 tot 60. Binnenland: zwarte koolvis 50 tot 64, koolvis I en II 26 tot 30, leng 92, witte koolvis 98 tot 84, grote gul 71, middel gul 58 tot 63, toi-ren 38 tot 52, kleinmiddel schelvis 75 tot 81, pennen 78 tol 82, braad 54 tot 62, wijting 30 tot 41, schol II 40 tot 46, schol III 24 tot 34, makreel 15 tot 18, bonken 38 tot 45, paapjes 9,50, haring 12 tot 15. Besommingen van donderdag IJM 20 Johannes Polderman 15.800, IJM 211 Wiron 2 f 18.800, KW 161 f 6.180, WR 67 2.180, IJM 154 10.800, IJM 81 3.250, SCH 153 20.000. Voor vrydag Vrijdag komt de KW 80 Dirk Maria met 700 kisten diversen. Op zee Het was goed weer om de noord en de vangsten wai'en slecht, namelijk 150 tot 200 manden haring, makreel, schelvis en koolvis per etmaal. De Medan ving in twee trekken 3 pak jes. de Sakine in een trek 40 manden hoops, de Van Hattem een dagvangst van 80 stuks kabeljauw en 40 manden schel vis, dc Jacoba Geziena deed een trek van twee pakjes. De loggers en kotters op de kust vingen 80 tot 120 kilo tong en 8 tot 12 manden schol en wijting per etmaal. De loggers en kotters bij de P-boeien vingen 150 tot 250 kilo tong en 6 tot 10 manden schol per etmaal. Scheveningen De aanvoer in Scheveningen bedroeg 25 schelvis, 150 wijting, 50 gul en kabel jauw, 50 koolvis, 9Ö0 haring, 200 makreel, 50 stuks kabeljauw en 600 kilo tong. Door de hevige sneeuwval was het voor het wild op sommige plaatsen in Zwitserland zeer moeilijk voedsel te vinden. Vele dieren lieten zich in de dorpen door de mensen voederen. Ar nold Prudger, een boer in het plaatsje Fuldere, heeft vijf herten in zijn stal opgenomen. Het bevalt de dieren zo goed, dat ze nog geen aanstalten maken om te vertrekken. PARAMARIBO (ANP) Naar aanlei ding van de maatregelen, die de regering van Suriname onlangs heeft getroffen, met betrekking tot het Surinaamse dag blad „De West", heeft de Surinaamse mi nister-president, mr. S. D. Emanuels, aan het ANP verzocht, hieromtrent het volgen de te publicex-en. „De West", aldus minister Emanuels wordt niet uitgesloten van de officiële nieuwsvoorziening. De Regeringsvoorlich tingsdienst Suriname verstrekt nog steeds geregeld talrijke berichten aan het blad. en bij het bezoek van pi-esident Eisen hower is „De West" uitgenodigd, op „Zan derij" aanwezig te zijn. In verband met de leugenachtige be richtgeving heeft de regering echter wel gemeend, elke niet-uitdrukkelijk bevoegd vei-klaai-de ambtenaar of ambtelijke in stantie te moeten vei-bieden, op eigen houtje nieuws aan „De West" door te ge ven, met uitzondering van technische ge gevens. Zo heeft, wat dit laatste betreft, de dix-ecteur van Binnenlandse Zaken per soonlijke gegevens mogen doox-geven over een overleden ambtenaar en mocht het hoofd van de bui-ger-luchtvaax-t gegevens doorgeven over een vliegtuigtype. Als gevolg van de belediging, door een redactielid van „De West" de echtgenote van een minister aangedaan, hetgeen wex-d gesanctionneerd door de hoofdredacteur van het dagblad, wensen de leden van de raad van ministers op door hen gegeven recepties of bij andere door hen geleide plechtigheden, niet een lid van de redac tie van „De West" om zich heen te heb ben, teneinde niet opnieuw gelegenheid tot beledigen te geven. In dei-gelijke geval len echter kan „De West" steeds een ver slag kx-ijgen van de Regeringsvoorlich tingsdienst Suriname. Eén weeh celstraf Het Haagse gerechtshof heeft een ge vangenisstraf van een week en ontzeg ging van de x-ijbevoegdheid voor de tijd van een half jaar, waarvan vier maan den voorwaardelijk, opgelegd aan een 59- jarige vertegenwoordiger uit Rotterdam terzake van autorijden onder invloed van drank. De man had ter zitting aange voerd dat hij na het gebruik van een aantal glazen bier tot rijden geprest was door de adjunct-directeur van zijn firma. Later was gebleken dat hij diezelfde dag was ontslagen wegens wangedrag. De Rotterdamse politierechter had de vertegenwoordiger één week gevangenis straf en vier maanden ontzegging opge legd. Omdat de man al eerder voor een dei-gelijk feit is vei-ooröeeld, had de procu reur-generaal bij het Haagse hof veertien dagen gevangenisstraf en een half jaar ontzegging geëist. WILLEMSTAD (ANP) Woensdagoch tend heeft de Nederlandse minister van Justitie, mr. A. S. W. Beerman, op Aruba in een pex-sconferentie gepleit voor een nauwere binding tussen de rechterlijke machten van de rijksdelen door een sys teem, waarbij rechters van de verschilen- de rijksdelen zullen rouleren. De minister stelt zich de uitvoering hiervan voor door een uitwisseling van rechterlijke ambte naren tussen de rijksdelen. Dit is tot nu toe slechts in zeer incidentele gevallen ge schied. Ook het invoeren van een rechtspraak in cassatie voor Suriname en de Neder landse Antillen door de Hoge Raad dei- Nederlanden achtte mr. Beerman van groot belang voor een accentuering van de koninkrijksgedachte. Woensdag vertrok minister Beerman naar Bonaire. Maandag gaat hij naar Su riname voor een bespi-eking aldaar voor een eventuele roulering van x-echterlijke ambtenaren en de invoex-ing der cassatie rechtspraak door de Hoge Raad. De minister van Sociale Zaken en Volks gezondheid heeft de Tweede Kamer mee gedeeld dat hij met zijn ambtvoorganger van oordeel is, dat het inschakelen van de tandtechnici in de tandheelkundige ver zorging in Nederland op andere wijze dan thans gebeurt niet vex-antwoord moet wor den geacht. Allex-eex-st moet een px-ogram- ma van eisen, waax-aan jeugdtandverzox-g- sters zullen moeten voldoen, wox-den op gesteld De minister is intussen van mening, dat aan het vx-aagstuk. van de schooltandver zorging px-iox-iteit dient te woi-den vex-leend. De luchtverontreiniging is niet zo erns tig, dat zij gevaar voor de volksgezond heid oplevert, zo deelt de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid in de begroting 1960 over de volksgezondheid aan de Tweede Kamer mede. Wel is er een drietal plaatsen, waar luchtverontreiniging schade of hinder heeft veroorzaakt, nl. aan de IJmond, aan de Nieuwe Waterweg en in het mijnge- bied. Door studies is in samenwerking met de industrieën reeds bereikt, dat in genoemde gebieden aanzienlijke, soms zeer kostbare verbeteringen zijn verkre gen. Zo hebben de Koogovens te IJmui den zich bereid verklaard, bij bepaalde windrichtingen sommige oliesoorten niet te gebruiken. De onderzoekingen worden voortgezet. De maatregelen ten behoeve van de luchtzuivering moeten werden genomen door de industrieën, welke daartoe door voorwaarden, aan Hinderwetsvergunningen te verbinden, kunnen worden verplicht. Het stellen van deze voorwaarden en hel toezicht op de handhaving daarvan is krachtens de Hindex-wet in de eerste plaats de taak van de gemeente. Overwogen wordt, in hoeverre het ge wenst is in verband met de toenemende industrialisatie en het verkeer dat hel probleem der luchtverontreiniging in zijn volle omvang wordt bestudeerd, zodat voorlichting daaromtrent kan worden ge geven. Uit de vaste commissie voor de volksge zondheid uit de Tweede Kamer werd de luchtverontx-einiging in het bijzonder in het Rijnmondgebied als een ernstig pro bleem beschouwd. Enige leden meenden, dat het zaak zal zijn, de zich uitbreiden de industrie in dit opzicht tijdig aan ban den te leggen. Zij achtten het geenszins uitgesloten, dat bij niet tijdig ingrijpen door de overheid het beruchte Londense „smog"-verschijnsel zich ook in de Rijn mond zal voordoen. Zij drongen erop aan. dat de regering zich zal beraden over de instelling van een ox-gaan, waaraan de verwezenlijking zou kunnen worden opge dragen van de suggesties, welke door ge noemde adviesinstanties zijn gedaan. Van regeringszijde werd erop gewezen, dat het er vooral op aankomt, waarbor gen te scheppen, dat de daden van zulk een eventueel in te stellen orgaan genoeg zaam medisch-wetenschappelijk gefun deerd zullen zijn. Volgens het K.N.M.I. behoeft in Nederland niet te worden ge rekend met luchtinversies als die, welke, in samenhang met een aantal andei-e plaatselijke factoren, de Londense smog vex-oox-zaken. Desgevraagd werd van de zijde der re gering medegedeeld, dat de zg „snuffel- commissie" een gemengde commissie is van provincie, gemeenten en de farma ceutische inspectie van de volksgezond heid. De Iraanse Olie-exploitatie Mij. te Tehe ran heeft de n.v. Amsterdamse Ballast Mij. opdracht gegeven tot het bouwen van een haven voor kleine schepen op het eiland Kargh in de ei'zische Golf. De werkzaam heden zullen in totaal ongeveer 7 maanden duren en zijn aangenomen voor een totaal bedrag van 3.000.000. Er zijn ongeveer 20 Nederlandex-s als leidinggevend perso neel bij betrokken. In aansluiting op ons bericht van giste ren met betrekking tot het bedreigde strandleven ten gevolge door de staking in de bouwvakken, vernemen wij dat IJmui dens Bloei contact zal zoeken met Rijks waterstaat en de gemeente Velsen. Rijkswater-staat heeft indertijd in prin cipe toegezegd alle mogelijke medewerking te zullen verlenen voor een ongestoord strandleven. Voor de verplaatsing van strandhuisjes zou een pad over de duinen van ongeveer 90 centimeter breedte kunnen worden aan gelegd. De gemeente wil hieraan nog 90 centimeter toevoegen, zodat de totale breedte van het pad 1,80 meter zal be dragen. Vele particulieren verplaatsen hun stx-andhuisjes zelf en zijn dus niet afhanke lijk van een aannemer. De Nederlandse bierbrouwerijen menen dat de voorstellen van de E.E.G. Execu tieve Commissie voor een gemeenschappe lijk landbouwbeleid volledig onaanvaard baar zijn, omdat ze grote gevaren voor de Nederlandse brouwindustrie inhouden. Hel centraal brouwerijkantoor (C.B.K.) te Amsterdam verklaart in een ..memoran dum van de Nederlandse brouwindustrie inzake de gemeenschappelijke graanpoli- tiek in de E.E.G.", dat brouwgerst, de be langrijkste grondstof voor de brouwerijen, aan het regime voor voedergranen zal worden onderworpen. Wat die granen be treft wil de E.E.G. Nederland indelen in een tckortgebied. met het gevolg dat voor Nederland de hoogste graanprijzen van de gehele Euromarkt zullen gaan gelden, ter wijl Nederland voor brouwgerst echter geen tekortgebied is. Daar komt nog bij dat de kostprijs voor de Nederlandse brouwerijen tengevolge van te verwachten hogere grondstoffen- prijzen toch al reeds aanzienlijk zal moe ten stijgen. De in de produktiegebieden gevestigde brouwerijen zullen volkomen kunstmatig bevoordeeld worden en Ne derland zal een aantrekkelijk afzetgebied worden voor Duitse brouwerijen en bier van buiten de gemeenschap, aldus het memorandum. Het C.B.K. heeft voorts grote bezwaren tegen de mogelijkheid van contingentering van de graaninvoer welke de E.E.G. Exe cutieve Commissie zich door het invoeren van invoercertificaten wil vooi-behouden ter waarborging van het evenwicht tussen vraag en aanbod op de Euromarkt. De brouwerijen delen voorts niet de volgens hen optimistische zienswijze van de E.E.G., volgens welke er een blijvend tekort van voei-granen binnen de gemeenschap zal zijn. De voorstellen bieden geen enkele garantie voor een importovex-schot en wan neer dat overschot zal zijn opgeheven (het geen het C.B.K. binnen afzienbare tijd verwacht) zal dit de nekslag betekenen voor de Nederlandse bierexport, omdat bij een volledige zelfvoorziening van de Ge meenschap er geen sprake meer zal kun nen zijn van restitutie. Hiermee zou de Nedex-iandse uitvoer naar derde landen die circa 26 percent van de totale produk- tie uitmaakt nagenoeg onmogelijk wor den, aldus het memorandum van de Ne derlandse brouwindusti-ie. Deze rookwolk was vanmorgen in de Kennemerduinen te zien, toen mannen van de Mijnopruimingsdienst een uit de oorlog daterende en tijdens graafwerkzaamheden ontdekte vliegtuigbom lieten ontploffen. Tevoren waren de bewoners van de nabij gelegen woonkernen Overveen en Bloe- mendaal gewaarschuwd hun ramen om half elf open te zetten, opdat geen schade aan de ruiten zou worden veroorzaakt. De meesten hebben dit ondanks het vrij gure weer gedaan, maar toen zij omstreeks kwart over elf nog niets gehoord hadden, belden enigen van hen de krant op. „Hoe zit dat nu met die bom?", vroegen zij, „wij zitten alsmaar in de kou en horen niets". Gelukkig konden wij toen ter geruststel ling zeggen, dat het allemaal al achter de rug was en dat de bom zonder ongelukken was ontploft. Het projectiel was tevoren goed afgedekt, zodat de ontploffing voor een deel werd gesmoord en de bewoners van Bloemendaal en Overveen niets heb ben gehoord. Diegenen, die op ruim een kilometer afstand de ontploffing gadesloe gen, verklaarden echter dat de explosie wel degelijk een luide knal gaf. Tijdens een mondeling ovex'leg tussen de vaste commissie voor volksgezondheid uit de Tweede Kamer en de minister van So ciale Zaken en Volksgezondheid is ook de geneeskundige verzorging van bejaarde chronische zieken ter sprake gekomen. De minister meent dat in verpleeginrich tingen bejaax-de patiënten thans meestal te eenzijdig klinisch benaderd wox-den met voorbijzien van het doel, de patiënten zo spoedig mogelijk de grootst mogelijke zelf standigheid te geven. Bij de huidige verzekeringspi-emies is weinig ruimte voor invoering van geria trische behandeling. Met Arnhem als voor beeld zou de regering gaarne zien, dat bij gi-ote ziekenhuizen, b.v. universiteiten, een aparte geriatrische afdeling zou woi-- den gesticht. De verpleging van langduri- rig-zieken in de bejaardencategorie is thans op de eerste plaats een taak van huisartsen en kruisverenigingen. De minis ter meent niet, dat maatregelen van over- heidszijde urgent zijn. In de naaste toe komst zullen 25.000 bedden in verpleegte huizen nodig zijn. Deze behoefte zal niet op korte termijn te bevredigen zijn. De voorkeur van patiënten voor thuisverple ging acht de minister begx-ijpelijk en ver- dedigbaax-. Vertrek 11 uur vanaf „Kennemex-hof". Aanmelden bij: A. van Nieuwkoop. Kanaalstraat 29. tel. 5534 P. Huhl, Jac. v. Heemskerkstraat 18. tel. 6344. Fa. Levasier, Wijk aan Zeeërweg 55, tel. 4650. Supp. Ver. STORMVOGELS (Opger. 24 april 1953). Enorm groot is het aantal tevreden kijkers dat bij ons een T.V.-loestel kocht. Wij ondervinden dat regelmatig door de waar derende aanbeveling van onze oude klanten aan onze nieuwe klanten. Neem geen risico, maar kom ook kijken in onze showroom en laat u voorlichten door onze T.V.-experts. Blaupunkt Telefunken Grundig - Philips Unieke service - Royale garantie Erkende en gedipl. Radio- en T.V.-experts Antenne-specialisten MARKTPLEIN - TELEFOON 4262 Betaling in overleg die wederom is afgeslagen, naar FIJNE VLEESWAREN zijn ook een delicatesse Kasseier rib zelfs al voor 58 ct per 100 gram Verse lever, geen geperste zoals elders, gelardeerd en ongelardeerd a56 ct per 100 gr. Grote tube mayonaise 48 ct Grote pot appelmoes van goudrenetten 44 ct Zoutloze kaas, wel in 4 soorten Zoutloze vleeswaren, in 3 soorten Zoetlozc jam - vruchten en snoep Dagelijks verse kip, geen diepvries, panklaar 1.80 per 500 gram Spotgoedkope verse eieren enop alles nog eieren cadeau, zorg dat u er met Pasen een schaal vol van krijgt. LANGE NIEUWSTRAAT 787 - IJMIIIDEN-OOST

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 7