T U BETER UIT Was met De modernste Raffinaderij met ingebouwde wereldervaring Hef meesf aanbevolen wasmiddel Tot de laatste druppel tomatensap Voet-moeheid verdwijnt met Trannosan! 12 Een van de modernste raffinaderijen van de gehele wereld is de nieuwe Esso Raffinaderij Rotterdam. Een machtige stroom van eerste klas Esso produkten verlaat dag in, dag uit, deze indruk wekkende fabriek. Produkten ten dienste van verkeer en- industrie, landbouw en scheepvaart. Produkten die - steunend op een diepgaande research - ook ons leven in huis comfortabeler maken. Een Nederlands bedrijf, verrijkt met de wereldervaring van Esso, is zijn taak ten dienste van onze welvaart begonnen. RADIO-GRAMOFOONSPECIALIST tomatensap Verkwik uw voeten! SR.H0UTSTR.I08 TEL.I3046 HAARLEM WOENSDAG 18 MEI 196 0 Ondervind zelf Ondervind zelf dac Uw witte nylon óók zo stralend wit- blijft en gekleurde nylon fleurig als nieuw door Drietex Ondervind zelf dat Drietex Uw luiers óók zo strelend zacht houdt, wat zo'n wel daad is voor het baby huidje. Ondervind zelf dat DRIETHX het aange wezen wasmiddel is voor No-iron overhemden (niet koken) en dat ze langer schoon blijven. dat Drietex het meest ideale wasmiddel is voor het wassen in de was machine. Twee kleine voeten dragen u de hele dag voort. Mopper dus niet, als ze moe zijn. Verdrijf hun moe heid met Trannosan. Éi-Si Neem 2 x per week zo'n heerlijk Bruisend Voetbad. Een verademing! Geen kloppen meer, geen branden meer. Trannosan Bruisend Voetbad zuivert de poriën, versterkt de voetpezen, kalmeert en regelt de bloeds omloop. Slechts 75 cent per pakje, voor 6 Bruisende Voetbaden. Niets mag verloren gaan van deze kostelijke verkwikking. Wie weet wat goed en lekker is, neemt natuurlijk Hero, tomatensap op z'n best. Vol vitaminen en ...Hero is zo heerlijk royaal met verse tomaten. Vandaar die voortreffelijke kwaliteit! Daaraan kan niets tippen! Ook als cocktail, speciaal gekruid! of met andere woorden op vakantie of t'nuis, overal en altijd kunt u genieten ven de uitstekende weergavekwali- teiten van Philips draagbare radio. Weer of geen weer, uw humeur blijft op peil. Eerst met een Philips draagbare radio is uw vakantie-uitrusting com pleet Philips draagbare radio met transistors en twee gofgebieden. Prima ont vangst ƒ158. Trwk&^V; Philips transistor zakradio 2 golfgeb. ƒ138. r>/10S»n

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 12