Bobby's" weer in de Vierdaagse Paul Elvström met groot vertoon naar de top van het klassement HPC moest na nederlaag bovenste plaats in tweede klasse afstaan Aantrekkelijk tennis bij het toernooi van „Groenendaal" Hans Sleeswijk kon zich nauwelijks handhaven op de derde plaats „Hubertus" ernstig ziek Hogeland (HVGB) boekte succes met achterwaartse schoten Haarlem ontvangt sterk R. en W. Ook regen op tweede dag vierde testmatch Wereldrecord op 400 m wisselslag heren 15 De wedstrijd Oslo-Oostende Rahn niet naar IJsland met Westduitse ploeg Van Nee naar Heracles Europese titelstrijd Finnjollen Patterson tegen Johansson in Los Angeles Nederlandse ploegen tegen West Duitsland Italiaanse ploeg voor de wereldtitelstrijd Italianen zeer snel in de achtervolging De cricketcompetitie Plet KNCB-elftal tegen North Middlesex G.C. ZATERDAG 23 JULI I960 kuningen Puyflijk NUME6EN lerg horen Horsai Hemen Hokerr <Vychen Zeilen Dertien van de 28 jachten die deelne men aan de zeezeilwedstrijd OsloOosten de zijn in de haven van Oostende binnen gelopen. Vijf jachten zullen nog in de loop van de vrijdag in Oostende arriveren. De deelnemende boten zijn verdeeld in drie categorieën, t.w. de dwarsscheepsge- tuigde schepen, de langsscheepsgetuigde schepen en de jachten onder 50 ton. Bij de langsscheepsgetuigde schepen zal de eerste prijs waarschijnlijk naar het Britse jacht Nordwind gaan. Het Noorse jacht Statsraad Lehmkuhl is de voornaam ste kanshebber bij de dwarsscheepsge- tuigde schepen. De jachten zijn aanzien lijk later aan de finish aangekomen dan was verwacht. Een periode van windstil te heeft de deelnemers parten gespeeld. Voetbal Sepp Herberger heeft 18 Westduitse spe lers aangewezen voor de tournee die het Duitse elftal in de periode van 31 juli tot 10 augustus naar IJsland maakt. Opval lend is dat de Westduitse bondscoach Helmuth Rahn, de succesvolle internatio nal die grote belangstelling heeft voor sportclub Enschede, niet heeft uitgeno digd de reis naar IJsland mee te maken. Het team zal op 3 augustus in een offi ciële landenwedstrijd tegen IJsland uitko men en voorts op 7 en 9 augustus nog semi-inlerlands spelen. De 20-jarige linksbinnen van Zwolse Boys, Henk van Nee, heeft, nadat de be sturen van Zwolse Boys en Heracles hier over wekenlang hadden onderhandeld, een contract getekend bij de Almelose eerste divisieclub. Over de transfersom zijn geen mededelingen verstrekt. Van Nee was de stuwende kracht van de Zwolse club. Dinsdag 26 juli aanstaande begint in Nijmegen weer het grootste wandel- festijn, dat Vierdaagse heet. Uit alle delen van het land. komen de wan delaars naar de stad aan de Waal om hun uiterst gezonde sport te be oefenen. Ook uit het buitenland wij maakten daar de afgelopen week melding van kwamen weer tal van inschrijvingen. Zoals bij voorbeeld, van het contingent Lon- dense politieagenten, dat men op bijgaande foto ziet tijdens het vol doen van de douaneformaliteiten. De „Bobby's" zijn graag geziene gasten in het Vierdaagse leger. Hieronder geven wij nu reeds de parkoersen zoals die van 26 tot en met 29 juli zullen worden afgelegd in de omgeving van Nijmegen. VIERDAAGSE 55 öruren N'JMEGEN-2eDAG 27JUU Route RustptOQl-B Met een dubbele overwinning op de tweede dag van het Europese kampioen schap in de Finnjollenklassc heeft de Deen Paul Elvström zijn achterstand, die hij na de eerste twee races op de Westduitser Kuhweide en de Nederlander Hans Slees- wijk had, omgezet in een voorsprong. Een ruime voorsprong bovendien, vooral op Sleeswijk, die door een vijfde en een ze vende plaats aanzienlijk puntenverlies leed en zich nog nauwelijks op de derde plaats kon handhaven. Met een mooie bries uit het zuid-westen nam Elvström reeds dadelijk na het ron den van de eerste boei in de eerste race van de tweede dag een zo veilige voor sprong, dat hij onbedreigd op de overwin ning afging. De Fransman Pinaud en de Belg Nelis voerden een felle strijd om de tweede plaats, die Pinaud voor zich op eiste. Lang handhaafde Sleeswijk zich als vierde, maar kort voor de finish zag hij zich gepasseerd door de Westduitser Kuh- weide. Toen de zeilers voor de vierde race van start gingen, was de wind aanzienlijk in kracht toegenomen en bij de eerste boei sloeg de Fin Valli om. De Fransman Pinaud scheen hetzelfde lot te ondergaan, maar herstelde zich onmiddellijk. Sleeswijk kwam eveneens in moeilijkheden. Ook zijn boot sloeg om, maar door deze leeg te hozen bleef hij in de strijd, die wederom een gemakkelijke zege werd voor Elvström De Zweed Anderson, wiens mast brak en wiens zeil scheurde, moest, evenals Valli en de Oostduitser Koop, de strijd staken. De uitslagen luiden: 3de race: 1. Elvström (Den.), 2. Pinaud (Fr.), 3. Nelis (Belg.), 4. Kuhweide (W.-D.) 5. Sleeswijk (Ned.), 6. Anderson (Zweden), 7. Podoiski (Polen), 8. Valli (Finl.), 9 Koop (O.-D.). Knights (Gr.B.) moest we gens averij opgeven. 4de race: 1. Elvström, 2. Kuhweide, 3. Pinaud, 4. Nelis, 5. Knight, 6. Podoiski, 7. Paardesport Het bekende Nederlandse springpaard Hubertus, eigendom van de Hippische Sportbond, is in Londen ernstig ziek ge worden. Harry Wouters van de Ouden- weyer nam er mee deel aan de „Hore show' in het White City Stadion. Denegen jaar oude ruin bleek de eerste dagen niet zo best in vorm te zijn, don derdag kreeg hij plotseling trombose en er ontwikkelde zich een zwelling. Het paard was niet in staat overeind te blij ven. Vier dierenartsen deden donderdag nacht tot vroeg in de ochtend hun uiterste best Hubertus in leven te houden. In de loop van vrijdag verbeterde zijn toestand zo, dat hij naar een veteniaire inrichting in Epsom (Surrey) gebracht zou worden. Harry Woutus verklaarde toen: „gis teren vroegen we ons af of Hubertus in leven zou blijven, nu hoop ik dat hij binnenkort weer in staat zal zijn uit te komen". Boksen Het derde gevecht tussen de wereld kampioen zwaargewicht, de Amerikaan Floyd Patterson en de Zweed Ingemar Johansson, waarbij wederom de titel de inzet zal vormen, zal worden gehouden in Los Angeles, waarschijnlijk op dinsdag 1 november. Beide vorige wedstrijden tussen Patterson en Johansson zijn gehouden in New York. Sleeswijk. Opgegeven: Anderson, Koop en Valli. De stand na de tweede dag (vier races): 1. Elvström 3614 pnt. 2. Kuhweide 3188, 3. Sleeswijk 2422, 4.Pinaud 2410, 5. Nelis 2234, 6. Knights 1430. 7. Anderson 1244, 8. Po doiski 904, 9. ex aequo: Koop en Valli, bei den 825 pnt. Paul Elvström, de leider van hel klas- sement bij de Europese kampioen schappen Finnjollen. Volleybal Voor de landenwedstrijd volleybal tus sen de dames en herenploegen van West- Duitsland en Nederland, die op 23 juli in Munster wordt gespeeld, zijn de volgende spelers en speelsters uitgenodigd: Dames: Ine Hoff, Corry Blijleven, Tine Boer, Henny Kok, Bep den Hoed, Annie van Beelen, Lenie Diepstraten, Riet van der Heuvel, Jeane Turks tra, Bep Sonne- veld en Corrie van de Kley. Heren: Tuinman, Goedhals, Van Lith. Tinkhof, Van Wijnen, Van der Stoep. Hoogland en Groenhuysen. De teams worden in Munster geformeerd. W ielrennen De technische directeur van de Italiaan se Wielerunie, Alfredo Binda, heeft de Italiaanse ploeg bekendgemaakt, die zal deelnemen aan de wereldkampioenschap pen in Oost-Duitsland. Het zijn de profs- Graziano Battistini, Carlo Brugnami, Gui- do Carlesi, Imerio Massignan, Gastone Nencini, Arnaldo Pabianco, Diego Ronchi- ni, Adriano Zambozi; reserves: Giorgio Tinazzi, Nino Defilippis, Vito Favero en Zgostino Coletto. Voor de wegwedstrijd. Baanrenners: sprint: Antonio Maspes (wereldkampioen), Enzo Sacchin, Giuseppe Ogna, Guglielmo Pesenti, Morettini, Lom- bardo. Achtervolging: Lf.andro Faggin, Guido Messina, Ercole Baldini, Gandini. Stayers: Pizzali, Mussonet Holn. Tijdens wielerwedstrijden op de Olym pische baan in Rome kwam een Italiaanse ploeg bestaand uit de renners Testa, Val- lotta, Greco en Vigna op hef nummer 4 km ploegachtervolging tot de zeer snelle tijd van 4 min. 30,6 sec. Hoe snel blijkt wel wanneer men deze verrichting vergelijkt met die van de Ita liaanse ploeg in Melbourne. Toen reed een amateurteam bestaande uit Faggin, Pizzali, Gandini en Domenicali deze afstand in 4 min. 37,4 sec. en veroverde hiermede het Olympisch goud. Cricket Sport in het kort SPORT. De heer C. M. de Willigen (Den Haag) herdenkt heden zaterdag 23 juli de dag, dat hij 25 jaar geleden voor de eerste keer zijn medewerking verleende bij het af nemen van de proeven voor het vaardig heidsdiploma van het NOC, later van de NSF. De heer De Willigen heeft zich spe ciaal bezig gehouden met de loop-, spring en werpnummers. Hij examineerde in totaal 2094 kandidaten. In de ontmoeting HVGBHPC, die vrij dagavond voor de tweede klasse B van de zomerwa ter polocompetitie in Sloop's bad in Overveen werd gespeeld, heeft HPC de bovenste plaats van de ranglijst moeten afstaan aan HVGB. Het was een pittige en soms wat fors gespeelde wedstrijd, die het aanzien best waard was. Aan beide kanten werd er wel eens tegen paal en lat ge schoten, zodat de doelpunten schaars bleven. Een onverwachts door Hogeland achter waarts afgevuurd schot ging echter kei hard hel HPC-doel in en HVGB had de leiding. Meulenberg verzaakte daarna de stand op 2-0 te brengen door een straf- worp tegen de staander te schieten. Na enige vergeefse pogingen smaakte Smit vervolgens het genoegen om de stand op 1-1 te brengen. Hogeland, die de bal in deze wedstrijd nogal eens op onverwachte momenten achterover in de richting van het HPC-doel zond, boekte hiermee nog voor het ingaan van de rust succes, zodat met de stand 2-1 aan de tweede helft be gonnen werd. Toen werd er nadat de scheidsrechter reeds voor een overtreding gefloten had nog al eens geduwd, hetgeen tot gevolg had dat de scheidsrechter geleidelijk aan het veld uitdunde en vijf spelers van iedere Waterpolo partij overbleven. Die kregen uiteraard flink de ruimte. Bij het nemen van een vrije worp door Verleur had Termeer goed positie gekozen en scoorde (2-2). Dat deed bij beide partijen de activiteit verhogen. HVGB had het geluk aan haar zijde, want met een verrassend achterwaarts schot weer van Hogeland ging HPC door de knieën. HVGB moet nu nog naar LZC en heeft nog een „staartje" te spelen tegen Het Gooi, waaraan Het Gooi begint met een 6-2 voorsprong, waardoor dus HVGB deze strijd wel als verloren kan beschouwen. HPC krijgt op vrijdag 29 juli om kwart over acht in de zwemvijver Het Gooi op bezoek en dat is dan de laatste wedstrijd De inleiding van het A-toernooi recht vaardigt de verwachting dat men dit week eind op de banen van het tennispark „Groenendaal" in Heemstede van goed tennis zal kunnen genieten. Van de acht herensingles werden er gisteravond vjjf pas na drie sets beslist en ook enkele dub belspelen boden aantrekkelijk spel. Titel houder G. de Jong versloeg J. IJspaard met 62 en 97, zjjn stadgenoot P. Put ters klopte W. Stoop met 64, 06 en 64 en de derde Amsterdammer P. Putters kwam in de tweede ronde door een zege op A. v. Tiel; 46, 75 en 63. Fred Nee lissen bewees dat N. v. d. Horst in zijn spel iets is teruggevallen (46, 75 en 63) en W. Nederkoorn boekte een ver dienstelijke zege tegen de hoofdstcdeling H. Blom; 75, 36 en 62. Ge jus v. d. Meulen bewees zjjn opkomst tegen A. v. d. Hof met tweemaal 62 en Hans v. d. Ree op Groenendaal geen onbekende, bleef Hans Sikkes de baas met 63, 46 en 75. De drievoudige Haarlemse jeugd kampioen Tom Okker startte met een over winning op v. d. Maesen 62 en 63. Voor de tweede ronde luidt nu het pro gramma; de JongPutters; PeetersNee lissen; Nederkoornv. d. Meulen; v. d. ReeOkker. Deze singles worden zater dagmiddag gespeeld. Voor het damesen kelspel is de belangstelling bijzonder ma tig. De hoofdstedelijke gaste Loekie v. Beest, vorig jaar finaliste, had aan een zege op Wil v. d. Broek )64, 16 en 61) voldoende om de finale te bereiken. Yvonne Harms had weinig moeite om Cockie v. d. Brfoek de baas te blijven (60 en 61) en zal nu in de halve eindstrijd duelleren met Kea Okker. In de cricketcompetitie eerste klasse A is er zondag de plaatselijke wedstrijd tussen Haarlem en Rood en Wit, die ge speeld wordt aan de Donkerelaan in Bloe- mendaal. Op de ranglijst is er heel wat ruimte tussen beide aloude tegenstanders en wij geloven dan ook niet dat de Rood en Witters zich zullen laten verrassen. In de tweede klasse A krijgt 't bovenaan- staande Rood en Wit II de reserveploeg van ACC (Amsterdam) op bezoek. De Haarlemmers hebben verreweg de beste kansen in deze match. Verder worden nog gespeeld: Rood en Wit IVHaarlem II en Roggewoning— CVHW. De standen in de cricketcompetitie zijn per heden: Eerste klas A gesp gew. onb verl. pnt. gem. 1. HCC I 9 3 4 1 26 2.89 2. Rood en Wit 8 4 3 1 23 2.88 3. ACC 8 4 2 2 22 2.75 4. HCC II 9 3 5 1 23 2.56 5. Quick Hg 9 4 5 21 2.33 6. H DVS 8 2 2 4 16 2.— 7. VOC 8 1 3 4 14 1.75 8. Haarlem 9 2 1 5 15 1.67 Eerste klas B 1. HBS 6 3 2 21 3.50 2. PW 8 4 4 24 3.— 3. Sparta 6 1 2 1 15 2.50 4., VRA 6 2 3 1 15 2.50 5. Quick N 7 2 1 3 13 1.86 6. Excelsior 7 1 1 5 11 1.57 7. HCC III 6 1 1 3 9 1.50 Tweede Klas A 1. R en W II 7 7 28 4.— 2. VVV 7 5 2 22 3.14 3. Quick (Hg) II 9 6 3 27 3.— 4. VCC 6 2 2 2 14 2.33 5. Kampong 8 3 1 4 18 2.25 6. ACC II 8 3 5 17 2.13 7. UD 9 2 2 5 17 1.89 8. SCHC 8 1 7 9 1.13 Tweede klas B 1. Union 6 5 1 22 3.67 2. VOC II 7 3 3 20 2.86 3. H DVS II 7 1 1 3 19 2.71 4. VUC 7 4 1 1 19 2.71 5. Hilversum 7 3 4 16 2.29 6. R en W III 8 2 1 4 14 1.75 7. Ajax (A) 6 1 4 8 1.33 Tweede Klas E 1. Concordia 8 7 1 14 1.75 2. Haarlem II 8 5 1 2 11 1.38 3. BMHC 8 4 1 3 9 1.13 4. R en W IV 8 2 2 4 6 0.75 5. LCC 8 1 3 4 5 0.63 6. CVHW 8 1 1 6 3 0.38 Door de aanhoudende regenbuien zijn ook op de tweede dag van de vierde test- malch tussen Engeland en Zuid-Afrika de cricketers niet in actie geweest. Er resten de spelers nu nog slechts drie speeldagen. Overigens is de wedstrijd in feite niet be langrijk meer, omdat Engeland in de rub ber van vijf wedstrijden de eerste drie ontmoetingen al heeft gewonnen. Bijzonder triest voor de Zuidafrikaanse cricketers is dat mede door het slechte weer deze tour naar Engeland een groot financieel verlies lijkt te gaan ople veren. Het team moet nog tenminste 14.000 pond sterling (ruim 140.000 gulden) aan recettes ontvangen om zonder" gelde lijk verlies terug te kunnen keren naar Zuid-Afrika. Het is sinds 1912 niet voorge komen dat een testteam dat Engeland be zocht op zijn tour-nee financiële verliezen leed. Het KNCB-elftal, dat zoals bekend op woensdag en donderdag aanstaande op het Rood en Wit-terrein in Haarlem tegen North Middlesex C.C. speelt (beide dagen aanvang 11 uur) is als volgt samengesteld P. Maas (aanvoerder) en J. J. Voogd, bei den van Haarlem, A. H. van der Linde (Sparta), H. Kloppers (Quick N.), W. van der Sloot en H. van Meurs (HDVS), L. Mulder (VRA), R. Rishworth (HBS), W Feldmann (ACC), C. J. de Ruig (Rood en Wit) en J. B. van Weelde (VOC). Gerard Koenders en IJspaard hadden gisteravond de sympathie van het publiek door hun moedige tegenstand in het tref fen met de Amsterdammers De Jong en Blom. Koenders zijn veldspel was voor treffelijk, maar zijn serveren zwak en IJspaard speelde iets te traag. Dit kwam vooral tot uiting in de beslissende set, waarin de laatste games de gasten te ge makkelijk toevielen. Setstanden: 64, 16 en 61. Aandacht kreeg ook het duel tussen Tom Okker en v. d. Horst en het gelegenheids- dubbel Schlatmann/Putters. Het gold hier voox-al het spel van de Haarlemse jeugd kampioen, goed voor een 62, 61 zege. Vanavond komen Okker en v. d. Horst tegenover De Jong en Blom en dit kan een interessante strijd worden waarbij de Haarlemmers zeker niet kansloos zijn. Tot de favoriete dubbels behoort ook het ex- Groenendaal-duo H. v. d. Ree/J. v. Welie. Voor de titel damesdubbel overweegt niet de kwantiteit, maar de kwaliteit. De sterke Amsterdamse Henriette van Rui nen. in ons nationale tennis geen onbeken de, speelt samen met Yvonne Verheek Tennis tegen het Brederode-dubbel Wil en Cock v. d. Broek. De dames Scherpenzeel en Nijssen zullen hun krachten meten met de Haarlemse kampioenen Kea Okker en Yvonne Harms. Voor het gemengdubbelspel tippen we als de kanshebbers het sterke Joy-dubbel mej. L. v. Beest/W. Peeters, Kea Okker en Henk Reus en de jeugdkampioenen Yvon ne Harms en Tom Okker. Eindstrijden Het B- en C-toernooi is al in een ver gevorderd stadium en er zjjn zelfs al een aantal finalisten bekend. Alle eindstrijden zullen zondag plaatsvinden en mogelijk reeds om tien uur beginnen. Resultaten, B. toernooi, H.E., le ronde: C. Teitler versl. P. Groenland 6—0, 7—5; H. v. d. Williger, versl. Chr. Nusink 62, 63; W. Nederkoorn vex-sl. K. Bakker 61, 57, 62; F. Vetter versl. B. Fruitema 36, 75, 62; L. v. Schagen versl. J. ten Have 86. 63; W. Hoogenstraaten versl. N. Struyckenkamp 64, 75; J. Smuling versl. J. v. d. Veer 6—4, 6—4: F. Muschter versl. J. Zwart 6—2, 6—0; A. v. Leuven versl. C. Dirken 64, 97; R. Vorstman versl. W. Schoone 62, 75. Tweede ronde: C. Teitler versl. H. v. d. Willigen 63, 63; G. Koneders versl. W. Fröhlich 6—2, 5—7, 6—2; G. v. d. Meulen versl. J. Francken 64, 8—6; J. Smuling versl. R. v. d. Graaff 6—3, 6—4; W. Neder koorn versl. F. Vetter 64, 62; W. Hoo genstraaten versl. L. v. Schagen 61, 63; A. v. Leuver versl. F. Muschter 50, op gegeven. Kwart-eindstrijden: C. Teitler versl. G. Koenders 64. 61; G. v. d. Meulen versl. J. Smuling 63, 64. D.E., le ronde: mevr. A, Fröhlich versl. mej. J. Schaap 62, 61; mej. G. Lom- merse versl. mej. K. Quax'les v. Ufford 63, 62; mevr. W. Schoone versl. mej. H. Cöbeléns 62, 61. Kwart-eindstrijden: mej. E. Schmeink versl. mevr. A. Fröhlich 62, 64; mej. I. Groot versl. mej. J. Meijer 75, 64; mej. J. Smids versl. mej. I. Fraterman 60, 60, mevr. Schoone versl. mej. Lom- merse 64, 62. H.D., le ronde: R. en M. v. Rooden versl. v. d. Bree/Schendstok 63, 63: v. Haas- ter/Schoone versl. Verschuur/Verspoor 6—4, 9—7. Tweede ronde: Koenders/Muschter versl. Buijs/de Jong 97, 60; Vetter/v. Duinen versl. Heringa/v. Maanen 1—6, 61. 75; R. en N. Vortsman versl. Blom/Ten Hou ten de Lange 64. 64; R. en M. v. Roo den versl. Dirken/de la Mar 64, 16, 63; v. Haastei'/Schoone versl. Eizema/ v. d. Vorm 64, 60. Kwart-eindstrijden: Koenders/Muschter versl. Feith/Roldanus 63, 63; R. en N. Vorstman versl. Vetter/v. Duinen 64, 26, 64. D.D., le ronde: dames P. en S. Westi-a versl. mej. Hooy/mej. v. d. Venne 64, 9—7. Kwart-eindstrijden: mevr. v. Emmerik v. Rooden versl. mej. Herwarth/mej. Woud 6—4, 3—6, 6—3. Halve eindstrijden: mevx-. Venekamp/ mevr. Abme versl. mevr. v. Emmerik/ v. Rooden 62, 62. G.D., le ronde: mej. v. Dendei~en/v. d. Meulen versl. mevi\ v. Buchem/v. Duinen 61, 75; mevr. Abma/v. d. Veer vei'sl. mevr. en dhr v. Tiel 60. 62: mevr. Poelgeest/Blom versl. mej. Cobelens/v. Leuven 63, 108: mej. Schaap/Duijs versl. mej. v. d. Venne/Nusink 75, 36, opgegeven. Kwart-eindstrijden: mevr. Abma/v. d. Veer versl. mej. Hooy/Dirken 62. 36, 86; mej. v. Dendei-en/v. d. Meulen versl. mevr. en dhr v. Rooden 62. 75. C-toernooi, H.E., le x-onde: Kwart-eindstrijden: J. v. d. Veer versl. E. Weert 7—9, 9—7. 6—4. D.E., le ronde: Kwart-eindstrijden: mej. A. Vink versl. mej. R. Vink 75, 97; mej. Woud versl. mej. B. Kauling 63. 62; mej. J. Smids versl. mej. I. Kamp 63, 63; mej. E. Schmeink versl. mej. N. Dingemans 62, 5—7, 6—3. Halve eindstrijden: mej. E. Schmeink vex'sl. mej. J. Smids 62, 75. Zwemmen De 19-jarige Amerikaanse student Den nis Rounsavelle heeft vrydag tijdens de Amerikaanse zwemkampioenschappen he ren in Toledo het wereldrecord op de 400 meter wisselslag persoonlijk verbeterd en gebracht op 5 min. 4,5 sec. Hij bleef daar mee 0,8 sec. beneden de 5 min. 5.3 sec., die zijn landgenoot George Harrison een maand geleden in Los Angeles maakte, maar die nog niet als wereldrecord was erkend. Dennis Rounsavelle leverde deze px-esta- tie in de finale terwijl hij voordien in de series met 5 min. 7,5 sec. x-eeds onder hel officiële wereldrecord bleef, dat met 5 min. 8,8 sec. nog op naam staat van de Schot Ian Black. In de series werd George Har rison tweede in 5 min. 15,7 sec.

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 15