"mg N.V. GARAGE VERBEEK Vhhmhhhhmi/ enige groepsmachinisten 14 Voor een huis met karakter vindt u vaak een HOOGOVENS IJMUIDEN Hulpen in de Huishouding jassensfrijkster en meisjes voor diverse afdelingen Zoals men de man aan zijn kleren kent Het is prettig kiezen uit Unox soepen Unox soep, de enige die werkelijk af is r WÖÈNSDAG 2 NOVEMBER 196 0 Voor een huis met karakter vindt u vaak een Borgward Isabella. Toeval? Zeker niet! Daarvoor komt dit te vaak voor. De Borgward Isabella heeft een eigen karakter. U herkent 'm direct. Aan de fraaie, karakteristieke lijn. En aan de motorwaarop elke automobilist kan bouwen. Zo zeker als een huis Mede dank zij de ongelooflijk-lage onder houdskosten kent de Borgward Isabella slechts tevreden bezitters. :ii) Wagens met 'n eigen gezicht! In- en uitstappen als door uw eigen voordeur Door 2 extra-ruime portieren! Wat veilig voor de kinderen Importeur: Rosier's Automobielbedrijven N.V. Den Haag Binckhorstlaan 255 Tel. 070-851703 Hoofddealer v. Haarlem en omstreken Bloemendaalseweg: 1 - 9 - Blocmendaal - Tel. 52301 De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staal fabrieken N.V. te IJ muiden vraagt voor haar Centrale Eigenhandig geschreven sol licitaties met beschrijving van opleiding en levensloop wor den, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 457, ingewacht bij de afdeling Personeelszaken Beambten voor werkzaamheden in de continudienst. Vereisten: enige jaren ervaring met stoomketel- en turbine-installaties; tenminste diploma A Scheepswerktuigkundige of diploma B Landmachinist, terwijl het diploma B 1 Scheepswerktuigkundige tot aanbeveling strekt; leeftijd 25-35 jaar. Bij het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS nabij SANTPOORT kunnen worden geplaatst inwonende of uitwonende voor plaatsing in de huishoudelijke dienst van de zusterhuizen. Leeftijd 18—40 jaar. Bruto salaris (voor 22-jarigen en ouder) 252 93 per maand. Voor kost. inwoning, vrije bewas- sing. geneeskundige behandeling enz. wordt 59.65 per maand in rekening gebracht. Ruime eerste verstrekking van dienstkleding. Eenmaal per 14 dagen vrij reizen voor bezoek aan ouderlijke woning. Bij eventuele oproep vergoeding van reiskosten. Nadere inlichtingen en sollicitates te richten aan de Economisch Directeur, onder letters H.H. >5*' «A GEVRAAGD GEHUWDE VROUWEN eventueerhalve dagen. WASSERIJ EVERS, Brouwersvaart 58-60 Haarlem kent men de zaak aan het blad, waarin zi| adverteert. ...dan legt vader zijn servet neer en zegt: „Fantastisch lekkere kippesoep, met al die malse stukjes kip. Je hebt gelijk, moeder. Unox soepen zijn de enige die smaken alsof je ze zelf hebt gemaakt." Het is waar. Dat komt omdat alle Unox vleessoepen een krachtige bouil lon als basis hebben. Met extra vlees eraan toegevoegd! Proef maar hoe zacht-pikant Unox ossestaartsoep met vlees is. Geraffi neerd fijn! En laat uw gezin eens ge nieten van Unox erwtensoep met stuk jes mager spek: een echt-vaderlandse traktatie. In Unox fris-rode tomatensoep en ook in de tuin-verse groentesoep zitten échte soepballetjes. ,,Zó moeten soepen zijn" zegt moeder. „Unox weet precies hoe wij het graag hebben." Tomatensoep met balletjes fris en zomers-vers, met fijne kruiden en malse soepballetjes Erwtensoep met stukjes spek de traditioneel hollandse soep op z'n best: stevig en gezond Groentesoep met balletjes uit 6 verse groentesoorten en een keur van fijne kruiden Ossestaartsoep met stukjes vlees een voornaam-verfijnde soep. heerlijk van geurzacht-pikant Kippesoep met mals kippevlees een krachtige soep met vermicelli en mals, blank kippevlees Champignonsoep met versé champignons een delikatesse met kweekverse champignons, gebonden met verse room Of u nu één van de ver rukkelijke Unox soe pen met vlees kiest of de nieuwe cham pignonsoep bereid met verse room en rijkelijk voorzien van verse champignons, u komt altijd voor de dag met een lekkere soep. waar ze alle-J maal dol op zijn!

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 14