Drink een glas extra De Rotterdamsche Bank brengt van vandaag af uw bankrekening overal binnen uw bereik met de een elektrotechnicus technische assistenten administratieve assistenten vestigingen "Welk water wast het witst? zet eerst de was in de week met som Hoe U ook wast... w%m-$ met die echte lekkere smaak van „vroeger" wm^iSÊÊÊÊKÊaÊm 10 2 nachttelefonisten (mnl. Dit is van vandaag af mogelijk bij de bank met het grootste aantal vestigingen in Nederlandde Waar U ook woont of werktde Rotterdamsche Bank is altijd binnen Uw bereik Uitslag van de vijfde Soda-kleurwedstrijd 6 Sifvli S&*;:¥Sv> V-V'-M. P# f ■'.v.- ÉiH|1m& - llliillil ill A i ERDAG 19 NOVEMBER 1960 HOOGOVENS IJMUIDEN De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor nieuwe diensten in de telefooncentrale Gedurende 2 weken zullen 2 telefonisten bij toerbeurt om de twee nachten de nachtdienst waarnemen tussen 22.00 en 7.00 uur. Daarna Eigenhandig geschreven volgt 1 week reservedienst, gedurende welke "ngCivaneopiTidinSeenhie' dienst tijdens de normale kantooruren admini- vensioopworden,vergezeld stratieve werkzaamheden zullen moeten worden van een recente pasfoto en onder vermelding van ons verricht. nummer HD 470. inge- roanteisbzaken Beaemb8tePner' Enige kennis van de moderne talen is vereist. HOOGOVENS IJMUIDEN De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden heeft door de voortgaande uitbreidingen van haar fabrieken in de Elektrotechnische Afdeling plaatsingsmoge lijkheid voor die belast zal worden met het maken van be grotingen en bestekken, het overleg hierover met leveranciers en de algemene voorbereiding van uit te voeren werken. Eisen: diploma H.T.S. elektrotechniek of gelijk waardige opleiding, algemene elektrotechnische ervaring, leeftijd ca. 25 jaar; die tot taak zullen hebben: a. het registreren en controleren van materialen en apparatuur en medeverantwoordelijk zul len zijn voor het aanschaffen van reserve onderdelen b. de algemene voorbereiding van uit te voeren nieuwbouwwerk en onderhoud van bestaande installaties. Eisen: diploma E.T.S. of gelijkwaardige opleiding, algemene elektrotechnische ervaring, leeftijd ca. 23 jaar; Eigenhandig geeehr.e.n v00r uhe' verrichten van administratieve werk. sollicitaties met beschri)- zaamheden, die verband houden met de alge- ving van opleiding en ie- mene voorbereiding van uit te voeren werken, vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en Eisen: diploma Mulo-A of gelijkwaardige opleiding, onder vermelding van ons nummer HD 466, inge- enige administratieve ervaring, wacht bij de afdeling Per soneelszaken Beambten. leeftijd ca. 21 jaar. U bent „ergens" in Nederland en onverwachts moet u over méér contanten beschikken dan u bij u hebt. Wat een gemak hebt u dan van de dispositiepas van de Rotterdamsche Bank! Bij elk van haar 324 kantoren in Nederland - waarvan er altijd een in de buurt is - kunt u dan terecht: tot f 500.- per dag kunt u op vertoon van deze pas opnemen ten laste van uw rekening. Géén formaliteiten, géén kosten, géén tijdverlies. ROTTERDAMSCHE BANK 3 De gelukkige winnaars van de vijfde 10 Soda-fietsen van het wereldberoemde merk Fongers zijn: Wiesje Ramaker, Zweeloo (Drente) (14 jaar), Rob Pieters, Alphen a. d. Rijn, (13 jaar), Hans van Bemmel, Leiden, (13 jaar), Adri de Wolf, Soest, (12 jaar), Gerrit Rutgers, Aalten, (11 jaar), Leon Helands, Maastricht, (10 jaar), R. Schubert, Roermond, (9 jaar), Joke Schoof, Amsterdam, (9 jaar), Marijke v. d. Bemt, Tilburg (8 jaar), Rosemarie van Vulpen, Eemnes, (Post Laren NH), (7 jaar). Andere kinderen, die dit keer niet tot de gelukkigen be hoorden, kunnen met bovenstaande tekening weer meedoen. Wie winnen de laatste 10 mooie Soda fietsen van het wereldberoemde merk Fongers Dit is de allerlaatste advertentie voor de Soda Kleurwedstrijd. Iedereen die meegedaan heeft: hartelijk bedankt! Jammer dat we elke week geen dertig fietsen hadden, - zó mooi was jullie kleurwerk wel! Maar helaas, - het zijn de 10 laatste fietsen die nu op 'n nieuwe baas staan te wachten. Jongens en meisjes van 7-14 jaar kunnen die winnen. Knip daartoe deze advertentie uit en kleur hem zo mooi je kunt. Plak hem met de punten vast op een velletje papier en zet onder de tekening je naam, voornaam, adres, leeftijd en lengte. Verstuur hem in een open envelop met postzegel van 12 cent. Adresseer: Soda Kleurwedstrijd, Postbus 1704, Amsterdam. (Geen brieven bijsluiten. Onvoldoend ge frankeerde inzendingen worden ge- weigerd). Inzendingen moeten uiterlijk 25 november binnen zijn.De uitspraak van de jury is bindend, zij houdt rekening met de leeftijd van de in zenders. Brieven over deze wedstrijd kunnen niet worden beantwoord. De winnaars van de laatste 10 fietsen worden vermeld in een aparte adver tentie op zaterdag 3 december 1960. „Water, dat met soda zacht gemaakt is juf!" „Goed geantwoord olifantje. Jij verdient een dikke tien. Ik denk dat jij je moeder vaak met wassen helpt. Bést fijn werkje hè? Vooral ais het wasgoed eerst een nachtje in de soda heeft geweekt. Het ergste vuil is er dan a! uit. Maar ook op wasdag zélf komt er soda aan te pas. Met soda maken we van het hardste leidingwater het zachtste regenwater voor ons sop. Met weik wasmiddel we dan ook wassen... in sodazacht water krijgt elk wasmiddel dubbele waskracht. Alleen een luchtig sopje en het schoonste wasgoed wappert aan de lijn. Onthoud het kinderen. Alleen met sodazacht water is het goed wassen.

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 10