la 2cv notre amie kijk in de toekomst Fatti Camera's VAN VLIET verkoper-acquisiteur Weet U dat!! Salon A. de Jong Meubelfabriek biedt aan: een notarisklerk Pas thuis weer Levensver ing Automobiles Citroen Stadionplein 26-30 Amsterdam en daar vindt u de fiscus met zijn aanslagbiljetten en zijn dwingende eisen. U kunt minder inkomsten belasting betalen, want u mag de premies voor bepaalde vormen van levensverzekering van uw inkomen aftrekken. Iedere levensverzeke ringman kan u vertellen welk be drag aan belasting u op deze manier kunt besparen. Minder belasting door levensverzekering. Meubeltoonkamers KRUISWEG 50 HAARLEM TEL. 15687 KONINKLIJKE BEUNES N.V. te Beverwijk 1. timmerlieden 2. meubelmakers 3. bankwerkers 4. aftekenaars en ijzerwerkers 5. electr. lassers of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. 13 90 ZATERDAG 19 NOVEMBER 1960 Mensenvriend, kindervriend, onze vriend. Vriend van ons gezin en van onze vrienden. Als we instappen kwispel je met je staart om te zeggen hoe fijn je het vindt dat we weer uit rijden gaan. Als we gaan zitten koester je onze ledematen met de zachtheid van je vering. Als we rijden zoemt je motortje zo gezellig, dat we zin krijgen om mee te zingen. En dat doen we dan ook - want bij een vriend mag je jezelf zijn: spontaan, ongedwongen, eerlijk, vrij en vrolijk. Het kan je niet schelen of we in smoking of slobbertrui zijn, want niemand weet beter dan jij dat het' plezier niet in de kleren zit, maar in het hart. Jij hebt tiendui zenden nederlanders geleerd, dat het warmbloedige, menselijke 'plezier dat in het (onvertaalbaar) frans «la joie de vivre» heet, miljoen maal meer waard is dan de synthetische levensstijl die- zich verschuilt achter de facade «status»... Volwassen vierdeurs gezinsauto - verwarming - roldak - uit- neembare stoelen - voorwielaandrijving dus uitmuntende weg- ligging - unieke 2cv vering - luchtgekoelde motor - minimale onderhoudskosten gegarandeerd door All-In contract - benzine- A verbruik 1 op 18 - hoge inruil waarde. 2cv.fi4.185 - 2cv luxe 2 ramen f4.450 - 2cv luxe 3 ramen f4.675 luxe uitvoeringen met semi-automatische koppeling. Grammofoonplaat voor 36 cent, met het bekende liedje van Annie M. G. Schmidt! Stuur een briefkaart met 36 ct extra post zegels op de adreszijde of koop het bij de Citroen Agent, Steeds de allernieuwste modellen. Overweldi gende collectie! WAGENWEG 86. recht t/o de Hazepaterslaan COMPLETE WONINGINRICHTING te Haarlem vraagt energieke voor de moderne woninginrichting. Moet volledig met het vak bekend zijn, in staat zelfstandig een verantwoord interieur te adviseren en in bezit van rijbewijs. Uitvoerige sollicitaties onder opgave van leeftijd en verlangd salaris worden vertrouwelijk behandeld en gaarne ingewacht onder no. 5235. bur. v. d. blad. Naar ons is gebleken gaan er in Haarlem geruch ten, dat sinds wij in Amsterdam een filiaal ex ploiteren de salons in Haarlem te koop waren aangeboden. Deze praatjes zijn volkomen uit de lucht gegrepen Wij exploiteren inderdaad een zeer grote salon in Amsterdam. Deze salon staat onder leiding van een prima bedrijfsleider. In onze bekende salons in de üacobijnestraat 11-13 wordt onder mijn persoonlijke leiding en met onze bekwame assistenten de nieuwste Coupe en moderne Coiffure gebracht. üacobijnestraat 11 13 - Haarlem - Tel. 18731 Pas thuis weer mens, omdat uw schoenen uit kunnen? Wat doet u uzelftoch aan. Er zijn toch elegante schoenen die lékker zitten? Three Roses heten ze. Tientallen speciale leesten, voor elke bijzondere voet. Veel modellen, speciaal gemaakt voor losse steunzo len. En tóch leuk! U moest ze eens zien, Three Roses. Ze zijn in Haarlems enige speciaalzaak: Ook voor heren, jongens en meisjes de speciale schoen „waarvan nie mand het ziet". Kruisweg 42 Haarlem vlak bU het station Moderne en klassieke bankstellen in het betere genre (alles met losse kussens). Queen Anne bank stellen van 1090.voor 595.Gecap. bankstel len van 1690.voor 975.Eng. cretonne bank stellen met losse kussens en volant van 1675.— voor 975.Drie-zits moderne bankstellen vanaf 375.—, 450.—, 595.— tot 1190.—. Alles met losse schuimrubber kussens en verder Huisk., slaap- kam.. bedden, karpetten enz. Kredietservice aanw. Westerhoutpark 8 - Haarlem - Telefoon 18840 Beloning volgens C.A.O. in de Metaalindustrie, goede sociale voorzieningen en reiskostenvergoe ding voor hen, die meer dan 7XA km van de fabriek wonen, tot een maximum van f 8.— per week. j Aanmeldingen schriftelijk of mondeling aan ons kantoor te Beverwijk, afdeling Personeelszaken. vraagt: Notaris 3. P. A. LUYNENBURG, kantoor Bloemendaalseweg 198, Overveen, telefoon 53754. vraagt In alle moderne kleuren MOL LAM* teenager-geschenk bij uitstek!

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 8