DE SCHATKAMER 4. VAN ST-NICOLAAS 1 Chocolade figuren Chocolade menagerie Kruidnootjes Gemengd strooigoed Taai-taai popjes e Kleutertaai Haagse leverworst Ontbijtworst óók om het DIVIDEND Elk 2e blik van 1.95 voor m b8®*!# (Alleen deze week nog!) 4 HEERLIJKE STUKKEN <1 BL0EMENT0ILETZEEP I. DONDERDAG 1 DECEMBER 1960 20 109.- Uw Warenhuis SORRENTO WALNOTEN 7 - Voor muziekliefhebbers deze SUPRAPHON Pick-upf Direct speelklaar. compleet met versterker. 4 snelheden, automatische afslag en extra- knop voor hoge of lage tonen. Prachtige uitvoering in kunstleren koffer. Eén jaar schriftelijke garantie Geef gramofoonplaten-liefheb- bers zo'n ruimtebesparende waaierkoffer! Voor 25 platen! Met twee-kleurige, af- wasbare bekleding O Nylon charmeuse nacht hemd met royale kantgar nering langs bovenkant en brede kantstrook onderlangs. Keuze uit vele kleuren ^50 Nylon Babydoll, met wijde ronde hals - ideaal voor teenagers. Brede strook met kant boven en onderlangs. Grote kleurenkeuze ySO Nylon onderjurk, met schou derband; bustevorm van nylon plissé met brede kant afgezet; Brede plissé strook met kant onderlangs.Maten38-52. jt90 Keuze uit 8 kleuren Voor een goede huidverzorging: Yardley's wereldberoemde make up produkten. Cleansing Milk, om elke avond een echt schone huid te krijgen. In luxe-flacon 9 Skin Freshener, een frisse huid lotion voor normale of droge huid; Per flacon 650 Vitamin.Skin Food, houdt de huid jeugdig en soepel S»S Feather Foundation, de ideale vederlichte basis-crème voor de make-up. Licht getint 550 Complexion Powder, in alle mode- tinten. Per grote doos 5^5 Lippenstift, in elegante vergulde houder g50 Voor jeugdige architecten en inge nieurs: geweldige plastic bouwdoos met rode en witte stenen, gele ramen en deuren. Met voorbeelden- ^95 boekje Uw eigen voetbalwedstrijden thuis! Met 2 of 22 man te spe len! Enorm opwindend! Voor grote en kleine voetbal-enthou siasten. Spel met 22 spelers compleet met bord en bal £90 Geheel porseleinen olielampje, versierd met beeldige bloemen- dessins in frisse kleuren. Prima constructie met verstelbare, draaibare pit. Leuk cadeau- <«fo tjevooriedereen Heel moderne Vinyl pop! Een héél modieuze pop met een modern gekleurd kapsel (keuze uit 5 tinten) en héél chic gekleed. Een pop die kan slapen en pra ten! Onbreek- ©95 baar. Afwasbaar! 40 cm. hoog. Wat een prachtige bromtol is dat! Zó groot! Met zó veel kleuren, die, al draaien de, telkens anders wor den. En wat zingt hij mooi! Plastic voet be schermt Uw vloer! Voor bridge- of canasta gastheren of -vrouwen: 2 stel mooie speel kaarten, keurig ver pakt in een praktisch en mooi plastic etui. versierd met frisse motieven Compote of vla-stel: grote glazen kom met 6 of 12 glazen schaaltjes. Helder glas met mooi ornament versierd. Compleet, 13-delig 3.75 7-delig 240 Een leuk cadeautje voor Moed,er: Dank zij deze leuke en mooi afgewer- te conische koekjes trommel blijven de koekjes altijd vers. In zwart met goud. Sluit uitmuntend af Geen pannen meer. maar meteen koken m deze praktische en keu rige ovenvaste glazen schalen. Phoenix glas om in te koken, braden en serveren' Stel van 2 schalen elk m. deksel. 2 mtn Zo'n beeldige wekker klokje is altijd een. geliefd cadeau. Er zijn ronde, op kogelvoetjes, of vierkante. Allebei in fijne .pasteltinten. Radi um wijzers en cijfers. 1 jaar schrifte- 4(90 lijke garantie Voor voorzichtige Va ders deze prima en praktische autoban den-spanningsmeter. Nooit meer narigheid door te harde of te zachte banden. Een zó klein instrumentje van toch zo grote waarde, slechts ^25 Schaatsen van de Sint! Voor de kleintjes die enige „kinderklomp jes", 18-25 cm. lang, stevige ijzers, compleet met het hele 995 montuur Voor de grotere echte Friese doorlopers, 22- 27 cm., eveneens met compleet montuur Prachtig zwaar ver chroomd, vol-auto- automatisch 3-kleuren- potlood: rood, blauw en zwart. Een even mooi cadeau voor scho lier, student of zaken man. Losse stiften altijd verkrijgbaar 3^5 Voor alle sportliefheb bers: geweldig prak tische 4 waterdichte sporttas. In leuke con trasterende kleuren combinaties. Steekzak- ken rondom aan buiten zijde. Compleet met koord en ringen ^90, Vergeet U vooral niet, óók de kwaliteit te vergelijken. voor (dierenfiguurtjes) per 100 gram zakje a 150 gram Een leuk St. Nicolaascadeau voor Moeder verpakt in een fleurige geschenkdoos. voor zakje a 125 gram gezellig, smakelijk en gezond 250 gram 79 200 gram prijzen geldig van 2» oktober t/m 3 december 1960.

IJmuider Courant | 1960 | | pagina 20