verberg, door de Zorgvlietwijk naar de Visschershaven te Scheveningen gereden, waar op den Strandboulevard werd uitgestapt. Per tram werd na een kopje thee naar de Witte Brug vertrokken, waar wij zoo gelukkig waren toch nog een der bestuursleden van die Haghe aan den disch te mogen zien, zoodat onze Voorzitter daardoor in de gelegenheid was uit aller naam genoemd bestuur hartelijk dank te zeggen voor de samenstelling en regeling van het programma, dat tot aller genoegen en leering zoo voortreffelijk was opgesteld en afge werkt. Om ruim tien uur namen de deelnemers voldaan over hun bezoek van elkaar te Haarlem afscheid. Het vorige jaar kreeg onze vereeniging een schen king en ook dit verslag kan opnieuw daarvan melding maken. Onze afgevaardigde naar de Tweede Kamer Mr. D. Fock verraste ons met de aanbieding van een album met portretten van gemeenteraadsleden en hoofdambtenaren, dat wijlen zijn vader Mr. C. Fock, de toenmalige burgemeester van Haarlem, ten ge schenke ontving bij zijn vertrek in 1866 uit onze Gemeente. Het album, van een opdracht en de handteekeningen der afgebeelden voorzien, is gebonden in een band uit dien tijd met zwaar zilver beslag en wordt bewaard in een houten kistje met glazen deksel. Aan Mr. Fock heeft het bestuur zijn dank gebracht voor dit voor onze Vereeniging zoo interessant geschenk. In den loop der jaren werd ons reeds meer aan geboden, dat een beter of liever eigen onderkomen vraagt. Tal van platen, fotos, boeken en verslagen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1915 | | pagina 11